Форум Рідного Міста

2 вересня - (УТ-1) перші виступи кандидатів у президенти

Petro Nebajduzhyj - 2-9-2004 у 13:04

2 вересня, у четвер, о 20 год 20 хв на першому каналі Українського телебачення (УТ-1) перші виступи кандидатів у президенти, серед них - ЮЩЕНКО!

Анастасія Кулакова - 2-9-2004 у 13:13

Я до цього повідомлення була переконана, що це всеж не суто політичний форум. Учасники форума можуть, на мою думку, висловлювати свої політичні уподобання та навпаки, але така відверта і дешева політична реклама... Ну, навіть не знаю.

Рост - 2-9-2004 у 13:17

Так це і є висловлення свого уподобання - ні? ;)

Анастасія Кулакова - 2-9-2004 у 13:47

Ні, це реклама.

vovka - 2-9-2004 у 15:16

Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
Ні, це реклама.

А чому ? ... Тому що ? :baddevil:

Якби там не було, а інформація корисна :)
Обовязково постараюся подивитися.
Якщо я скажу що в 21:10 по 1+1 йде цікавий для мене серіал "Діти Арбату" - це теж реклама ?

Анастасія Кулакова - 2-9-2004 у 15:34

Ні, це не реклама, це буде анонс. По-перше, Ви не повідомляєте, що серед акторів є актор ТАКИЙ-ТО. По-друге, це лише серіал. По-третє, цей актор ТАКИЙ-ТО вже напевне не буде закликати голосувати за нього і обіцяти Вам зробити Вас багатим і щасливим.

Рост - 2-9-2004 у 15:48

Реклама - опублікування інформації з метою отримання прибутку.
Анонс - те ж саме, але без прибутку.
То що це було - анонс, чи реклама? :)

Анастасія Кулакова - 2-9-2004 у 16:05

Якщо мова йдеться про перше повідомлення, то перша частина повідомлення (до коми) - анонс, друга, або цілком - реклама. Стосовно прибутку. Це не обов'язково і не завжди грошовий або матеріальний еквівалент. Також матеріальна (або будь-яка інша винагорода або зиск) має бути на момент розміщення реклами. Людина, що рекламує якогось політичного лідера або кандидата на якусь посаду тут чи в іншому місці, може працювати в його штабі і вже за це отримувати гроші. А в такому випадку тут, у даному конкретному випадку реклама може бути й без матеріальної винагороди, бо людина цю винагороду отримує за роботу на кандидата.
І взагалі, я просто фахівець в області реклами, займаю досить значну посаду (не в агенції). Тому й знаю де реклама, а де щось інше.

Рост - 2-9-2004 у 16:26

Правда? Знаєте... Гммм... Тобто, згідно з ваших же слів, ви знаєте, що Петро Небайдужий працює в штабі Ющенка і отримує за це гроші, так? Чи інший еквівалент :)
То ви не рекламіст, ви провидець! :) Або Петро ваш знайомий :)

ПС. Щоб не розводити дискусій, не бачу нічого поганого, навіть якщо це сугубо комерційна реклама. Бо Ющенка слухати в будь-якому випадку цікаво. На відміну від "ПО КАЧАНУ" (С) Темпіка ;) і тому подібних дєятєлів.
А ну усі скоро побігли телєвізію включати! :)

Grabchuk - 2-9-2004 у 17:10

У мене є своя думка на все це, але я значних посад в рекламному бізнесі не займаю, тому краще промовчу :)))))

marco - 2-9-2004 у 18:39

Це реклама, але не Ющенка, а УТ-1!!!
Бо я вже навіть не пригадую кому з опозиції і коли там давали прямий ефір. УТ-1 - найкращий і найдемократичніший канал!!! :D
Тому логічніше передбачити що Petro Nebajduzhyj працює на телєвізії :lol:

marco - 2-9-2004 у 18:45

А щодо реклами, то якщо я, наприклад, прихильник Корчинського, то не маю права оголосити іншим його прихильникам на форумі , що він нині вечером буде проводити показові заняття для "базарних дестроєрів" на Академічній???

Або як скажу що завтра на балконі Ратуші буде давати концерт Смердючка, то я рекламний агент Данилка???
(жарт + офтопік, перепрошую, не стримався...)

Dmy - 3-9-2004 у 16:46

Чимось усе це нагадує "Кримінальний кодекс за трускавки".
Те, що цей форум є не суто політичним, можна зауважити хоча б із переліка розділів, тем і кількості повідомлень, що до політики не мають жодного стосунку. Та сама Афіша на стартовій містить 7 повідомлень. Серед них: 3 - про Ляльку, 1+1 - про Дзигу, 1 - скоріше, не політичне, а загальногромадсько-культурне і 1 - політичне.
І справді, суто політичний форум - хто би сумнівався! :lol:

Captivitas - 3-9-2004 у 16:59

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Те, що цей форум є не суто політичним, можна зауважити хоча б із переліка розділів, тем і кількості повідомлень, що до політики не мають жодного стосунку. Та сама Афіша на стартовій містить 7 повідомлень. Серед них: 3 - про Ляльку, 1+1 - про Дзигу, 1 - скоріше, не політичне, а загальногромадсько-культурне і 1 - політичне.
І справді, суто політичний форум - хто би сумнівався! :lol:

The most popular forum is Балачка with... :D

marco - 3-9-2004 у 17:57

Вертаючись до теми дискусії - то виступ Ющенка мене особисто розчарував, особливо на фоні виступу Бродського.
Тобто я чекав власне виступу, а не демонстрації рекламного ролика. Яким би той ролик не був, а живе спілкування в прямому ефірі - цілком інша річ...
Здається мені Ющенко не використав у цьому випадку досить непоганої можливості висловитися :(

Dmy - 3-9-2004 у 18:16

Цитата:
Першим відправив користувач marco
Вертаючись до теми дискусії - то виступ Ющенка мене особисто розчарував, особливо на фоні виступу Бродського.
Тобто я чекав власне виступу, а не демонстрації рекламного ролика. Яким би той ролик не був, а живе спілкування в прямому ефірі - цілком інша річ...
Здається мені Ющенко не використав у цьому випадку досить непоганої можливості висловитися :(


Зважаючи, що це - Афіша, я почав обговорювати їх виступи у "Виборах Президента". Щодо закиду, вважаю - це стратегія: виступів буде, здається, 3 шт., тобто можливість поспілкуватись ще надасться. А поки що треба "зазомбувати електорат" :o:P;)

Стосовно Бродського, то запам'яталася класна весела (хоч і простенька) фраза (в тому треді забув згадати): "Зараз в Україні - заповідник для олігархів, а має бути - зоопарк для олігархів!" :lol:

Олександр Ганущин - 4-9-2004 у 09:34

Цитата:
Першим відправив користувач marco
Вертаючись до теми дискусії - то виступ Ющенка мене особисто розчарував, особливо на фоні виступу Бродського.
Тобто я чекав власне виступу, а не демонстрації рекламного ролика. Яким би той ролик не був, а живе спілкування в прямому ефірі - цілком інша річ...
Здається мені Ющенко не використав у цьому випадку досить непоганої можливості висловитися :(


Стратегія така. Принаймні так Зінченко вчора у Довженка відповів на це запитання. Обіцяа до речі і виступ, і свіжі ролики, кілька разів мусолити те саме не будуть..

fish - 4-9-2004 у 10:42

ууу, Нанушко, почалися лекції з політкоректності. Не можна казати "жінка", бо феміністки образяться, не можна казати "Ющенко", бо Корчинський запечалиться.

Рекламувати ніхто не збирався, бо й так всі знають, що форумці - нарід активний і свідомий, тут кожен свої переконання вже склав. А якщо навіть за всіма ознаками, які тобі відомі як профі, це реклама - НУ І ЩО? Передвиборча компанія офіційно розпочалася. Піймай облизня.
А в якій області ти фахівець, я вже бачу... бажаю заробити багато-багато грошей... за ці два місяці...

Petro Nebajduzhyj - 13-9-2004 у 21:18

От вже ж не чекав, що моє повідомлення може викликати якісь звинувачення, тим більше такі гидкі: "така відверта і дешева політична реклама". Аж сьогодні з подивом виявив 17 відповідей на своє оголошення. Прочитав, подивувався і відповідаю Нанушці і їй подібним.
Уяви собі, Нанушко, я не працюю в штабі Ющенка. І на УТ-1, як дотепно припустив marco, теж не працюю:-) Уяви собі, це справді висловлення мого політичного уподобання! І тут, на форумі, і всюди, де можу, я агітую за Ющенка, і причому зовсім безкоштовно! І виключно з власної ініціативи!
Цього Тобі не зрозуміти. Воно, звичайно, важко уявити таким, як Ти, що існує така річ, як патріотизм. Ти не повіриш, але Чорновіл і Горині утворили Гельсінську спілку не заради грошей і не заради влади. Шевченко писав вірші (і взагалі приніс своє життя у жертву) теж не задля матеріальної винагороди! І Стус також! І таких українців було дуже-дуже багато! Наприклад, ціла УПА!
Авжеж, Тобі цього не зрозуміти. "Рожденный ползать летать не может!" Звісно, за "тому що" не підеш агітувати з переконань. Бо які там можуть бути переконання? Ідеологія є у Ющенка (вона патріотична), у Симоненка (небезпечна, але є), у Мороза (утримаюся від оцінок). У "тому що" та олігархів за ним "ідеологія" одна - як надоїти з держави максимум мільярдів собі. За нього можуть бути люди або зовсім обдурені, або матеріально зацікавлені (себто ті, що продають Україну). А вони (як от Ти) і судять по собі.

І ще Тобі порада: вивчи українську мову краще. Хоч Ти і "просто фахівець в області реклами", і займаєш "досить значну посаду", однак робиш серйозні помилки. Чи, може, "премьєр-міністр" наказав усім вам калічити нашу мову?

Анастасія Кулакова - 14-9-2004 у 12:07

По-перше, не можу пригадати, коли саме ми з Вами перейшли "на ти". По-друге, Ваше хамство і спроби образити мене особисто не можуть бути виправдані Вашою емоційністю. Це недоліки Вашого виховання. По-третє, не нагадаєте у яких саме творах (листах, тощо)Шевченко, Стус та інші агітували за якусь конкретну політичну особу?

Dmy - 14-9-2004 у 15:41

А таки це точно "Кримінальні трускавкі". Спочатку гадав, що збіг. Ач нє :P
Приємно все ж таки спостерігати, як на рівному місці когось раптом проставляє да так, що ніхто і гадки не мав, і поступово, але незворотньо починають рости вуха. Така діялектична генеза дорого коштує (а надається безкоштовно :D).

Щодо Петра, то він має визнати :mad: перед усією ФоРуМською спільнотою, жи працював тут рекламістом не задарма і за одне коротесеньке повідомленнячко отримав гігантські моральні задоволення, винагороду й еквівалент ;)

Petro Nebajduzhyj - 14-9-2004 у 19:17

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
А таки це точно "Кримінальні трускавкі". Спочатку гадав, що збіг. Ач нє :P
Приємно все ж таки спостерігати, як на рівному місці когось раптом проставляє да так, що ніхто і гадки не мав, і поступово, але незворотньо починають рости вуха. Така діялектична генеза дорого коштує (а надається безкоштовно :D).

Щодо Петра, то він має визнати :mad: перед усією ФоРуМською спільнотою, жи працював тут рекламістом не задарма і за одне коротесеньке повідомленнячко отримав гігантські моральні задоволення, винагороду й еквівалент ;)

Визнаю: задоволення від спостереження несподіваного росту вух отримав.:D

Petro Nebajduzhyj - 14-9-2004 у 19:43

Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
По-перше, не можу пригадати, коли саме ми з Вами перейшли "на ти". По-друге, Ваше хамство і спроби образити мене особисто не можуть бути виправдані Вашою емоційністю. Це недоліки Вашого виховання. По-третє, не нагадаєте у яких саме творах (листах, тощо)Шевченко, Стус та інші агітували за якусь конкретну політичну особу?

Нагадую тим, хто не вчив української історії: у часи Шевченка і Стуса Україну заполонили орди "старшого брата", і ні про яку демократію (а отже, агітацію) мови бути не могло.
Мій не досить шанобливий відгук про ролю Великого Братнього Російського Народу ВИ теж сприймаєте як "спроби образити ВАС особисто", чи не так?:lol:

Tempika - 14-9-2004 у 20:00

...ну що значить *заполонили орди*... зараз орди українців заполонили москву, і що? :-)
живемо поруч, взаємопроникаємо... якась нація сильніша, якась слабша... але, гадаю,
владу на місцях творили все ж не орди великого братнього, а свої ж, доморощені українці...
та все так, як і всюди... я вже втомилася казати, що самі росіяни потерпали від режиму
не менше, ніж інші народи... не бачити цього – тупий і безголовий націоналізм... :-(( у мені
змішалися чотири різні національності, що ж, мені себе на чотири чатини розірвати, і виясняти,
предки якої частини більше ображали предків іншої частини? :-)))
...будь-які такі націоналістичні дефіле мене дуже ображають... :-(
я навіть думаю, що це якась провокація проти ющенка, ось такі виступи на форумах... :-(

Анастасія Кулакова - 15-9-2004 у 08:11

Петрові НебайдужомуДоСебеТаДоТогоВЧомуВінНаЙогоДумкуПравий
"відгук про ролю Великого Братнього Російського Народу ВИ теж сприймаєте як "спроби образити ВАС особисто" мене не цікавить взагалі, бо я не маю ніякого відношення до "Великого Братнього Російського Народу" . Ви спробували образити мене особисто, як жінку, як людину. Я ДУЖЕ рада, що у Ющенка такі прибічники - молоді невиховані хами. Це найкращий PR для кандидата. Він може пишатися своїм електоратом у Вашій особі. "Рожденный ползать летать не может!"? Це Ви про себе? Шкода, що Ви плазун, а я літаю.

Лучишин Роман - 15-9-2004 у 14:33

Ну ви вже починаєте перегинати планку. Щось прочитавши цю тему я не найшов нічого такого, що вас ображає як особистість. От ви вже починаєте просто наїжджати і ображати людей. Прочитайте уважно ваше останнє повідомлення.
Я є прибічником Ющенка. То, що по-вашому: я "молодий невихований хам"?

Анастасія Кулакова - 15-9-2004 у 15:07

Цитата: "Цього Тобі не зрозуміти. Воно, звичайно, важко уявити таким, як Ти, що існує така річ, як патріотизм. "
І далі за текстом.

Якщо це писали Ви, то так, Ви хам. Якщо не Ви, то Вас це не стосується.

Dmy - 15-9-2004 у 15:43

Прошу пані не тільки закликати інших читати одне одного, а й уважно читати самоє себе.
Цитата.
Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
Ви спробували образити мене особисто, як жінку, як людину

Облишимо людину, хай живе. Прошу вказати місце в цьому треді (та і в інших можна) де саме Вас образили (спробували) як жінку?. Дюже цікаво. Самотужки не знайшов.
Цитата:
Я ДУЖЕ рада, що у Ющенка такі прибічники - молоді невиховані хами

Натомість розумію образу Романа (до нього багато хто може приєднатися). Прошу порівняти Ваш вислів із, наприклад, такими:
"Я ДУЖЕ рада, що у Ющенка є такі прибічники - молоді невиховані хами",
або
"Я ДУЖЕ рада, що у Ющенка окремі прибічники - молоді невиховані хами",
Відчуваєте різницю? Із Вашої фрази випливає, що всі прибічники Ющенка - молоді невиховані хами.
Тобто, незалежно від того, чи є Петро Небайдужий молодим, чи є він неіихованим, а також хамом (цікаво, хто-небудь бачив "вихованого хама"? :) ), власні речення варто будувати трохи ретельніше за учнів 5 класу загальноосвітньої школи.
Власне, Я ДУЖЕ радий, що таке відбувається із прибічниками (?) - (чи це точне визначення?) "не-Ющенка" (чомусь знову "премьер-міністр" згадався :rolleyes: :P).

Олексій Мачехін - 15-9-2004 у 16:37

Dmy, з вислову "у Ющенка такі прибічники - молоді невиховані хами" МОЖЕ випливати що ВСІ, так само як МОЖЕ випливати, що Є або ОКРЕМІ. А однозначно звідти нічого не випливає ;) :P

Dmy - 15-9-2004 у 17:14

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Dmy, з вислову "у Ющенка такі прибічники - молоді невиховані хами" МОЖЕ випливати що ВСІ, так само як МОЖЕ випливати, що Є або ОКРЕМІ. А однозначно звідти нічого не випливає ;) :P

Ну, мова - то взагалі така біда неоднозначна, в якій майже з усього може випливати майже все. А це означає, що вислови треба добирати ретельніше.

Менше з тим, психологічний тест. Навожу фразу за аналогічною схемою. Прошу, подати перше по прочитанні враження, тобто уявлення про її зміст.

:lol:
У мене такі зуби - криві, крихкі та нечищені
:lol:

От, чесно, кому що здалося, про які зуби йдеться: про всі чи про 1 окремий?
Фраза, зазначу, практично, "один - в один".

З.І. Сипатикам: "Прошу не перейматись станом моїх зубів."
З.І.І. Недоброзичливцям: "Не дочекаєтесь!"

Petro Nebajduzhyj - 15-9-2004 у 22:04

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...ну що значить *заполонили орди*... зараз орди українців заполонили москву, і що? :-)
живемо поруч, взаємопроникаємо... якась нація сильніша, якась слабша... але, гадаю,
владу на місцях творили все ж не орди великого братнього, а свої ж, доморощені українці...
та все так, як і всюди... я вже втомилася казати, що самі росіяни потерпали від режиму
не менше, ніж інші народи... не бачити цього – тупий і безголовий націоналізм... :-(( у мені
змішалися чотири різні національності, що ж, мені себе на чотири чатини розірвати, і виясняти,
предки якої частини більше ображали предків іншої частини? :-)))
...будь-які такі націоналістичні дефіле мене дуже ображають... :-(
я навіть думаю, що це якась провокація проти ющенка, ось такі виступи на форумах... :-(

Ой, слухайте, не треба дурниць.
Я не закликаю нічого проти інших народів (і російського в т.ч.) робити, але стверджувати, що владу на місцях творили все ж не орди великого братнього і що росіяни потерпали від режиму
не менше, ніж інші народи - тупа і безголова брехня. Що, їм хтось голодомор влаштовував? Чи депортації? А скільки народів в СРСР повністю чи частково було депортовано, Вам хоч приблизно відомо? Чи, може, голодомор і депортації - то був не прицільний геноцид? А може, якимось Емським указом забороняли російську мову? І при чому тут українці в Москві? Вони що, окупували її і вистрілюють в навколишніх лісах російських патріотів, як совіти навколо Львова у 1944-1950?
Я повторюю: нічого проти інших народів не маю. І проти росіян теж. Тих, котрі не зазіхають на нашу територію. Тих, котрі не хочуть зробити російську мову в Україні державною. Тих, котрі поважають нас, українців і не намагаються перетворити на русскоязичноє насєлєніє. Такі є серед моїх друзів.
У мені теж, крім української, є польська кров. А поляки теж депортували і вбивали українців. Звичайно, я не проти поляків. Я взагалі поважаю всі без винятку нації. Тільки не треба історії перекручувати ані забувати.
А в контексті виборів справді не варто національного питання зачіпати. Вороги якраз чекають, щоб влаштувати провокацію. От і Ви туди ж. Пришиваєте мені чортзна-що.
А втім, визнаю, даремно я зачепив учора національне питання. Справді, росіяни, що намагаються нав'язати цілій Україні понятія данєцкай зони, огидні. Однак українці, що продалися "тому що", мені стократ огидніші. А їх ох як багато... Але нічого, Юда не дуже скористав зі своїх срібляників.

Petro Nebajduzhyj - 15-9-2004 у 22:33

Цитата:
Першим відправив користувач Нанушка
Петрові НебайдужомуДоСебеТаДоТогоВЧомуВінНаЙогоДумкуПравий
"відгук про ролю Великого Братнього Російського Народу ВИ теж сприймаєте як "спроби образити ВАС особисто" мене не цікавить взагалі, бо я не маю ніякого відношення до "Великого Братнього Російського Народу" .

Справді? То Ви українка? І свідомо обрали собі таке українське ймення "Нанушка"?!:D І пишете "форума" в родовому відмінку однини? Національність справді не має значення, як я вже писав до Темпіки, але навіщо ж своєї нації соромитися? Або українську мову вчити треба краще, якщо вона рідна (якщо ні, все одно треба, раз нею працювати доводиться).
Цитата:
Ви спробували образити мене як жінку

А поділіться з нами ще своїми фантазіями, будь ласка. Психоаналітикам буде цікаво:lol:
Цитата:
"Рожденный ползать летать не может!"? Це Ви про себе?

Є такий один кандидат в президенти, котрий дуже любить велику літеру "Я" і свої портрети, зате з натугою говорить чи то українською, чи то російською. Він може пишатися своїми рекламістами. Бракує здібностей на щось своє? Доводиться робити жалюгідні спроби обіграти цитату суперника?:lol: Не вийде. Я ясно сказав: плазуни ті, хто продають Україну бандюкам і гавкають проти народного кандидата. Але то нічого. Собака лає, а караван іде.:D

Андрій Пелещишин - 15-9-2004 у 23:14

Пане Петре. Мені страшенно не подобається Ваша манера вести дискусію і я не хочу Вас бачити на Форумі.
Зараз (до президентських виборів) я не обмежуватиму доступу до Форуму (щоби уникнути зайвих звинувачень). Але зразу після виборів (незалежно від їх результату) Вам буде закрито доступ до Форуму.

Tempika - 16-9-2004 у 05:49

...так, був і голодомор, і депортації, і розкулачування... мій прадід помер на соловках,
а прабабця, чудом вижила від голоду, поневіряючись з п*ятьма доньками... її виснажений
організм не витримав пневмонії, і вона теж померла... її єдиного сина вбили бандити..
а до того їх розкулачили і вислали... прадіда на соловки, а вона повинна була переховуватися...
а може, в ГУЛАГ не відправляли росіян?... а може, в 37-му році їх не розстрілювали?...

Анастасія Кулакова - 16-9-2004 у 08:41

Так, а ще абсолютно не було "голодающего Поволжья", коли проти мільонів росіян російський радянський уряд застосував тактику геноциду... Не було Магадану й Воркути...

Петрові - Вас зацікавило походження ніку Нанушка, неприроднього для українки? Я не українка за походженням. Українська мова не є для мене рідною. Так само, як і не росіянка. А цей нік є похідним від мого справжнього імені.
Я роблю, на жаль, граматичні помилки? Мені це не заважає повноцінно спілкуватися.

Олексій Мачехін - 16-9-2004 у 10:31

>Ой, слухайте, не треба дурниць.

Гаразд, без дурниць

>Я не закликаю нічого проти інших народів (і російського в т.ч.) робити, але стверджувати, що владу на місцях творили все ж не орди великого братнього і що росіяни потерпали від режиму не менше, ніж інші народи - тупа і безголова брехня. Що, їм хтось голодомор влаштовував?

Якщо вам не відомо, то до Поволжя я б ще додав атомні випробовування в європейській доволі заселеній частині Росії без виселення з полігону мешканців. Тобто на момент навчань людей було евакуйовано, проте після їх закінчення селища були відбудовані і дослідний матеріал повернений на місце проживання. Взагалі-то це страшніше за Чорнобиль.

>А може, якимось Емським указом забороняли російську мову?

Росія самотуж знищила свою традицію - і мовну і культурну. Це почалося ще з Петра. Здебільшого те, що зараз має Росія - запозичене.

Так що я б порадив вам читати історію. Хоч іноді і не тільки однобічну. Світова історія не зосереджується на Україні а Христос не був гуцулом.

Наступне ваше повідомлення свідчить про ваше природнє хамство і баранячу безапеляційність. Тому і мені, як дописувачу, дуже неприємно бачити вас на цьому форумі.

Petro Nebajduzhyj - 16-9-2004 у 13:45

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Наступне ваше повідомлення свідчить про ваше природнє хамство і баранячу безапеляційність. Тому і мені, як дописувачу, дуже неприємно бачити вас на цьому форумі.

Котре наступне? Те, що я зараз напишу, апріорі вже свідчить?

Звичайно, росіяни страждали від тоталітарних режимів також. Однак ніхто не намагався знищити їх як НАЦІЮ. Навпаки, їм було призначено бути панівною нацією СРСР, "старшим братом". Чи відомо Вам, що у 60-і роки керівними органами СРСР було визначено перспективні і неперспективні мови? До перспективних було зараховано російську, три прибалтійські, грузинську і, здається, вірменську. Всі решта були приречені на зникнення, а народи - на асиміляцію в "нову історичну спільність - радянський народ". (Зауважте - це у ліберальні 60-і. До того знищення націй проводилося просто фізично.) Політика русифікації проводилася неухильно, наслідки її найкраще видно у Білорусі, але й в Україні теж дуже... Кожний, хто застав СРСР у свідомоу віці, прекрасно це відчув.

Dmy - 16-9-2004 у 17:30

Так, ще один догрався. Петру вже пообіцяли хоч відкладений, але ґарантований копняк під … (небажане для вживання на ФоРуМі слово). Слід розуміти, що інші учасники дискусії все роблять у спосіб, який Адміна тішить і правил ФоРуМу не порушують (особисто я, винесши користувача P.N. за дужки, нарахував щонайменше 2, а то і 3 спроби «додумування за опонента», що начебто мусить каратися Правилами. Ні фіґа!)

Національне питання – веселе питання! Ліпші друзі ладні повицарапувати очі одне одному. Не зрозуміло лише, чому Темпіка витягла на світ Божий пронафталінений квазі-парадокс про «хто я така, як у мене 4 крови?» Здається, усім на світі давно ясно, що в нашому наскрізь комунікаційному суспільстві тих кровей іноді уже й не порахувати. Все визначається ментальністю і самоідентифікацію. Ну, приміром, у мене навіть не 4, а 5 (:P) різних нац~гілочок зійшлося (авкцйон – у кого більше?!). То чи в мене є сумніви, що я – українець?

«російський радянський уряд застосував тактику геноциду»
Вустами «немовляти» глаголить істина. А можна ще раз, гучніше, великими літерами: «Який-який уряд? Український??!!»

Перелік наведених тут злочинів вражає (вражав, якби не знали): голодомори на Україні та у Поволжі, атомні випробування & Чорнобиль, висилення націй, знищення визвольних рухів спротиву, та просто знищення мільйонів невинних людей поза всякими рухами і націями тощо.
Але. Накази щодо цього всього видавалися московською владою, тобто совіцькою. Совіцький Союз був наступником Російської імперії (хіба що не всі її борги зголосився віддати), а теперешня саме російська (московська – sic!) влада на всіх світових перехрестях волає, жи є правонаступником СССРу. Тобто все сходиться на Москві – столиці …, самі знамо кого. Я – не є істориком, можу помилитись, але останні більш-менш проблемні проблеми «наші» створювали москалям під час спалень Москви Петром Небай…, ой, ета – Сагайдачним (у кількості «феєрверків», приблизно, 7 шт.).

- «А може, якимось Емським указом забороняли російську мову?»
- «Росія самотуж знищила свою традицію – і мовну і культурну»

Попрошу відчути різницю: якщо я дістав із гаманця десятку і витратив її на якусь дурницю, що шеляга не варта, або просто спалив – це мої особисті проблеми й ознака власного ідіотизму (а може і ні, як подивитись). А от якщо ту десятку з мого гаманця поцупив хтось інший, а ще краще – з позиції сили змусив мене її йому віддати – це називається 1) крадіжка; 2) грабунок, а може і розбій і карається таким улюбленим на ФоРуМі КриКо України.
Врешті, не відаю, що Росія там знищила, а що запозичила – під час “знищення–запозичення” мене ще на світі не було. Росія ж і назву свою запозичила, але наразі під Росією у світі розуміється саме теріторія з центром у Москві, а не в Києві. Так із мовою. Хто кого пригнічував видно хоча б із того, що і зараз на теріторії України чи не половина люду переважно спілкується російською. «Пригнічені» росіяне, чи не підкажете відсоток громадян РФ, побутовою мовою яких є українська?

Щодо теми.
Ющенко з Януковичем вже встигли по другому разу виступити. Кайф! Тішусь я з піярників і рекламістів премьера – не дарма люди свій кав’Яр їдЯть (тіко ніяк не зрозумію, яка сторона їх насправді найняла, яку мету в дійсності переслідують?)

Tempika - 16-9-2004 у 17:55

...получається, що націоналізм – це егоїзм, піднятий до ідеї...
себто моя нація мені болить, а чужа – ні... мені болять всі чотири
мої крові... та й знищеним росіянам мабуть було пофіг, що насправді
їх не катували і вбивали, а хотіли з них зробити *типу націю*...
дурниці верзете :-((( якщо при владі негідники і злочинці, то їм
і власна нація до одного місця, вони переслідують свої цілі, і нічиї
інші... канєшна, прикриваються інтересами народу і тири пири...
тільки дитина того не може не розуміти... :-(

Petro Nebajduzhyj - 16-9-2004 у 18:08

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy

Наступне ваше повідомлення свідчить про ваше природнє хамство і баранячу безапеляційність.

Панові Андрієві Пелещишину.
Шановний пане Андрію!
А на такі вислови Ви не вважаєте за потрібне реагувати? Чи на Вашому форумі подвійні стандарти?
P.S. Пана Андрія поважаю щиро, не лише заради формальної ввічливости. Незважаючи на репресії у мій бік. Як би там не було, а форум - штука цінна, дай Боже здоров'я його творцям.

Dmy - 16-9-2004 у 18:22

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...получається, що націоналізм – це егоїзм, піднятий до ідеї...
себто моя нація мені болить, а чужа – ні...
дурниці верзете :-((( ...

Ну ось, маємо, ще одне "додумування за опонента" & особисті образи:
"Ви спробували образити мене як ... і як ..., і ще ось як (рімейк, чит. вище по треду) :D

Класний прийом, доречі. Спочатку мені приписуються слова, які я ніколи не говорив, потім усе це заперечується й обзивається "верзінням дурниць".

І шо мені тепєря робити?

ЗІ. А у фіналі на сцені з'являється дитина: "тільки дитина того не може не розуміти." Тобто, як ти не дитина, то маєш цілковите законне суверенне право чогось там і не второпати. Тіко свідотцтво про народження покаж.
І на тому спасибі.

Занавес.

сумна - 16-9-2004 у 18:39

Ех, і чого скотилися до крайнощів? А тема ж так безхмарно починалася (маю на увазі перше повідомлення, яке викликало таку неочікувану реакцію)...

От було б добре, якби нам хтось дав Кодекс Поведінки Толерантного Українця в Україні: перелік тем, яких не можна торкатися, перелік фактів, які не можна згадувати, перелік слів, яких не можна вживати, і т.п. Особливо в національних питаннях. Щоб не показали на двері в порядному товаристві.
Думаю, перелік нічогенький би получився, довжиною з кілометр...
:(

Petro Nebajduzhyj - 16-9-2004 у 18:40

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy

Увесь день чекаю, чи скаже хтось хоч якесь слово на мою підтримку. Не так мене особисто, як української нації. Мовчать українці Львова... Бояться і собі репресій недремного Модератора? Але є українці у Донецьку! Дякую, брате Dmy! Даруй, не знаю Твого справжнього імені! Сподіваюся, хоч Ти не ображаєшся за звертання на "Ти"? Якось не уявляю, щоб козаки між собою "викали":) (Між іншим, до Нанушки я теж на "Ти" переходив зовсім не з ображальною метою. Погодьтесь, "викати" неприродньо для молодіжного середовища).
Тим більше приємно, що Ти з Донецька. Тримаймося! Бережімо Україну! Разом переможемо!

Petro Nebajduzhyj - 16-9-2004 у 18:48

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...получається, що націоналізм – це егоїзм, піднятий до ідеї...

Я раджу Вам забути штампи радянського періоду, коли "націоналізм" було лайливим словом. Націоналізм, національна ідея є рушійною, стрижневою ідеєю майже (може, і без майже) кожної цивілізованої держави Європи (як мінімум). Без цього і Україна не розбудується.

Petro Nebajduzhyj - 16-9-2004 у 19:01

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...получається, що націоналізм – це егоїзм, піднятий до ідеї...

P.S. На всяк випадок відразу продовжу: націоналізм не має нічого спільного з шовінізмом та іншими формами пропаганди вищости однієї нації над іншої, ворожости націй тощо...

Tempika - 16-9-2004 у 19:50

..а держава є всього-навсього апаратом примусу... :-)
і ідеї, якими вона керується, шоб реалізувати свою політику,
мені (дуже дуже дуже перепрошую :-))) до дупи... :-)))
...а моя попередня фраза не мала стосування
безпосередньо до висновків олексія... просто, так
би мовити, загальні думки, викликані дискусією... :-)
взагалі дуже тяжко спілкуватися з опонентами, які
не пам*ятають або просто не мають досвіду і
відчуття промитих мізків... за радянської влади
практично всі були обчекрижені однією ідеологією,
тепер же люди підпадають під вплив іншої... мабуть,
радянська влада виробила у мене імунітет проти
понять *держава*, *державні інтереси*, *нація*,
*народ*, бо цими поняттями легко маніпулювати... :-))
зато маю можливість бачити, хто бреше, краде,
зраджує... такі люди (повторююся) національності
не мають.

Dmy - 17-9-2004 у 15:32

Цитата:
Першим відправив користувач Petro Nebajduzhyj
Увесь день чекаю, чи скаже хтось хоч якесь слово на мою підтримку. Не так мене особисто, як української нації. Мовчать українці Львова... Бояться і собі репресій недремного Модератора? Але є українці у Донецьку! Дякую, брате Dmy!

Та нє, за моїми спостереженнями патріотів на ФоРуМі - греблю гати, і справа - не в репресіях, принаймні, тут і зараз. Мовчать, скоріше за все, тому, що на тему націоналізму практично все сказано уже в інших темах, і починаються повтори. Предмет цей, справді, якось не зовсім звідси - розпочли-то про телевиступи, потім перейшло на політрекламу. І тут на тобі: "друга зміна".
Певно, всім усе ясно, навіть те, що у Темпіки - пунктик на грунті ображених росіян, яких гнобили зо дня їх існування гамериканці, поляки, євреї, китайці, ескімоси, більше за всіх, зрозуміло, українці, а надто ті, що флеймять на Форумі Рідного Міста (це мої власні спостереження: тільки хтось дозволяє собі якусь негативну репліку про росіян чи хоча б натяк, відразу слідує відлуп на кілька тижнів і мегабайтів). Ну, може, оточення якесь несприятливе :rolleyes: Я - не Фройд. :cool: :|
А розмову, справді, слід перенести у відповідне місце (а то вже всі забули, у чому різниця між рекламою й анонсами, а також не дізналися, скільки кандидату Януковичу не шкода викласти за піяр)

Tempika - 17-9-2004 у 15:34

...особисто я прямо нікого не ображала...
а тут прямий наїзд :-((((( так нізя... :-(