Форум Рідного Міста

ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/

Максим - 8-9-2004 у 13:10

Вітаю!
Додав на ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/ багато нового і не дуже нового.
Качайте на здоровля!

Ігор Мартинів - 8-9-2004 у 14:37

Цікаво, скільки років тюремного ув"язнення за таке дають?

Рост - 8-9-2004 у 14:52

Мммм... За скачування? :)

Ігор Мартинів - 8-9-2004 у 14:54

за порушення авторських прав

Максим - 8-9-2004 у 15:18

Може і багато.
Але там стоїть примітка "тільки для ознайомлення".
Ну і крім того, забираємо по першому проханню виконавців.
Але деякі наші виконавці досить навідь задоволені з цього ftp - безплатна реклама все таки...

Tempika - 8-9-2004 у 15:23

...т-с-с-с-с-с.... :-)))
дайте мені білик скачати, а потім піднімайте це питання... :-)

marco - 8-9-2004 у 17:41

До теми
ftp://relax.lviv.farlep.net/relax/music/Ukrainian/

Ігор Мартинів - 9-9-2004 у 01:05

Цитата:
Першим відправив користувач Максим
Може і багато.


Я думаю, краще це питання для себе з"ясувати наперед :) Наскільки я бачив, архів уарнету виставлений для відкритого скачування на "Медалмюзік"... Я вам нічого такого не бажаю, просто раджу обережніше з цим. Для чого такій серйозній компанії як Уарнет такі негарні проблеми.

Цитата:
Але там стоїть примітка "тільки для ознайомлення".
Дуже смішний жарт :) Я навіть переконаний, що усі тільки ознайомлюються і відразу після ознайомлення біжать купувати диски цих виконавців :)) Ось Темпіка, я переконаний, уже в дорозі до магазину :)

Цитата:
Але деякі наші виконавці досить навідь задоволені з цього ftp - безплатна реклама все таки...
Я гадаю, особливо вам вдячні були б ВВ, Океан Ельзи та інші борці за свою інтелектуальну власність :)

Сам люблю халяву (хто ж її не любить), неодноразово користувався цим архівом, за що уарнету дуже вдячний. Прошу на мене не ображатися, просто звертаю увагу шановної публіки, що є ось такий ось аспект проблеми. І рано чи пізно таку халяву прикриють. Як не наші вітчизняні виконавці, то закордонні. Наприклад з libido.kiev.ua свого часу з шумом зняли майже усіх українських виконавців. Під тиском рекордингових компаній. А http://www.mp3.ua коли почалася боротьба з піратством, озброїлася угодами з рекординговими компаніями і за кожну скачану композицію відраховує 10 коп як плату за авторські права. Наперед кажу, що їх механізму обліку я не знаю. Так принаймні написано у них на сайті.

Рост - 9-9-2004 у 08:25

А таки, Ігоре, так. Я ознайомлююся і біжу купувати диски. Бо слухати в мп3 важко - якість зовсім не та. Навіть при найвищому бітрейті.

Nazar - 9-9-2004 у 08:38

Максиме, а яке кодування має бути для перегляду кириличного шрифту?
Бо в мене одна абра-кадабра...

Tempika - 9-9-2004 у 08:39

...а я ознайомлююся і пишу в звичайний музичний трек...
така собі Темпіка Рекордз на дому :-))) а купую тільки
класику... до речі, теперішні диски все рівно якісь
піратські... не порівняти з тими першими ліцензійними,
навіть болгарськими... тому краще вже самій писати, бо
якість не гарантовано... :-(((

Максим - 9-9-2004 у 10:52

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Максиме, а яке кодування має бути для перегляду кириличного шрифту?
Бо в мене одна абра-кадабра...


Cyrylic - Windows1251

Максим - 9-9-2004 у 11:08

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Я гадаю, особливо вам вдячні були б ВВ, Океан Ельзи та інші борці за свою інтелектуальну власність :)

А http://www.mp3.ua коли почалася боротьба з піратством, озброїлася угодами з рекординговими компаніями і за кожну скачану композицію відраховує 10 коп як плату за авторські права. Наперед кажу, що їх механізму обліку я не знаю. Так принаймні написано у них на сайті.


Сам знаю, що халяву скоро можуть прикрити.
Так що ТЯГНІТЬ ПОКИ НЕ ПІЗДНО!!
:rolleyes:

До речі, про http://www.mp3.ua - в них угоди є, але тільки одиниці, і вони поки що ними прикриваються, заробляючи гроші на вас. Я принаймі ніяких грошей не беру.
А щодо Океану, Терції і інших - то, як можна порахувати, їх композиції, по об'єму займають менше 1%. Крім них ще є багато пісень і музики виконавців, які або не мають своїх компактів, або не мають грошей на розповсюдження і рекламу, або давно вже покинули нас.
Так що, якщо когось мучить совість про авторські права - я не проти, якщо ви НЕ будете скачувати з ftp музики Океану, Терції і ВВ.

Ігор Мартинів - 9-9-2004 у 11:32

Максиме, я ціную ваше почуття гумору, але не думаю, що його оцінить суддя :)

А щодо http://www.mp3.ua - скачування музики там безкоштовне. Але законне. В цьому вся різниця.

Nazar - 9-9-2004 у 12:29

Або я не там дивлюсь, або тикнить мені пальцем, де той код.:(

Максим - 9-9-2004 у 12:30

Explorer:
View->encoding -> Cyrylic(Windows)
або
View->encoding -> More -> Cyrylic(Windows)

Ігор Мартинів - 9-9-2004 у 13:58

А можна туди ТНМКонго побільше залити? :)

Nazar - 9-9-2004 у 16:02

Взагалі не по темі, але який оптимальний розмір скріншота проходить на форум?

Вкажіть точніше, бо в мене такого нема кодування.
У тебе, Максиме, якщо не помиляюсь "Профешинал Ікс-рі англійський" так?
В мене хом едішін...

Галина Лев - 14-4-2010 у 15:28

Вчора звідтіля трохи тягнула, а сьогодні вимагає пароль. Чи хтось знає як цьому зарадити? Маю на увазі отой перший (ftp).

Галина Лев - 14-4-2010 у 15:44

Перепрошую, хибна тривога. Треба натиснути відміну,- і все гаразд.