Форум Рідного Міста

Погляд на Україну

Captivitas - 9-9-2004 у 10:55

В грантівській документації натрапив на такий от пасажик (висновок- вони нас знають граще економічно ніж географічно?):

Україна - друга за величиною країна Європи, яка стратегічно розташована на перехресті шляхів між Европою та Азією. Країна нещодавно відсвяткувала десятиріччя своєї незалежності, здобутої в результаті розпаду Радянського Союзу у 1991році. Україна багата природними рексурсами. Велику частину її териториї займають родючі рівнини й плато, а також гори Карпати, що розташовані на заході та крайньому півдні.

Сучасне правительство країни, яке стоїть при владі на протязі двох виборчих строків, взяло на себе зобов"язання скоротити кількість правительственних закладів та удосконалити процес державного регулювання,сворити правове середовище для підтримки підприємництва й захистити право власності та суттево переглянути систему оподаткування.

Основними галузями промисловості України являються добича вугілля, виработка електроенергії, чорна та кольорова металургія, виробництво машин та обладнання, хімічна та харчова (особливо виробництво цукру) промисловість. Вельку частину виробництва країни зфокусовано на важкому машинобудівництві, особливо добуваючого та промислового секторів. Енергія широко імпортується.

У 2000р. ВНП виріс на 6% в значній мірі за рахунок збільшення експорту, та виробництво промислової продукції зросло на 12,9%. Очикується. що такі витсокі темпи зростання трошки зменшаться через зкорочення нових можливостей для експорту. Понад 30% експортних та імпортних операцій здійснюється з европейськими країнами. Як повідомляється, рівень безробіття невисокий, хоча у 1999р. приблизно 50% населення жило нижче межі бідності.

Дані взяті з Щорічника світових фактів ЦРУ-Україна

spark - 9-9-2004 у 11:52

Там ще, пригадується, була цікава строчка про те, що кожен мешканець старше 16 років вміє читати і писати :) Мене більше всього вразила саме необхідність констатації цього факту. Виходить, в світі досить країн, де цього нема?

Олексій Мачехін - 9-9-2004 у 12:55

Я буквоїд, тому:
1. Велику частину її териториї займають родючі рівнини й плато, а також гори Карпати, що розташовані на заході та крайньому півдні.

На крайньому півдні України розташовані кримські гори.

2. Сучасне правительство країни, яке стоїть при владі на протязі двох виборчих строків

Сучасний уряд країни, який стоїть(???) при владі протягом(диви, не застудись на протягах, сучасне правительство) двох виборчих строків (?????)

3. коротити кількість правительственних закладів

урядових, урядових закладів.

4. Основними галузями промисловості України являються добича вугілля

Основними галузями промисловості України є видобуток вугілля

Це вже не кажучи про елементарні граматичні помилки.
До речі, а де мржна почитати оригінал пассажу?

Спарк, і ти лови:
1. Там ще, пригадується, була цікава строчка про те,

Рядок там був а не строчка

Щось настрій сьогодні у мене...

сумна - 9-9-2004 у 13:10

Настрій нормальний у світлі того факту, що вчора відзначався Міжнародний день грамотності.

:)

spark - 9-9-2004 у 14:21

Зловив :)
Почитати можна тут http://www.cia.gov/cia/publications/factbook/
Виберіть країну і читайте про наші посіви каннабісу й те, що жіночий трафік з України є серйозною проблемою.
Нє хрєн наших жінок за кордон пускать. Я своїй дружині вже давно доводжу.

Tempika - 9-9-2004 у 15:29

...а що нам тут робити?... :-)))
всі чоловіки вже зайняті, тре освоювати зарубіжжя.

Bullet - 9-9-2004 у 23:45

Маю достатньо знайомих з-за кордону, які не знають про існування України взагалі. А слово Чорнобиль викликає у них прискорене серцебиття і округлення очей:"Як, і ви ТАМ живете???"... І взагалі, як хто і чув про таке місто. як Київ, то вважають, що знаходиться десь недалеко від Москви...
Це я про пересічних американців, французів, англійців, фінів, хто там ще в моїй асі... про італійців також.
Так шо ЦРУ майже в курсі нашого життя : ))))))