Форум Рідного Міста

Утеплення майстерні

Bullet - 10-9-2004 у 13:05

Вирішила винаймати приміщення під художню майстерню.
Приміщення нагадує гараж (якесь складське приміщення було), просторе і з високими стелями (площа близько 35 квадратів). Але: підлога бетонна, стелі високі - мабуть, проблемно буде обігрівати взимку...
Прошу, можливо, є тут якісь світлі голови (бо я таке створіння "безруке";), які підкажуть, як недорого вийти з вказаних труднощів?
Зарання дякую, якшо хтось щось підкаже :)

Рост - 10-9-2004 у 15:44

Пенопластом стіни обклеїти.
Ще міцніший матеріал - сендвічі. Теж пенопласт, але в... як то сказати, такій собі фользі :) Ну і дорожче.
З підлогою би теж щось зробити - може дошки постелити хоч якісь.

Bullet - 10-9-2004 у 17:39

дякую. я чомусь абсолютно не думала про можливість утеплення стін.. хм. Завтра ж піду підшукувати. :)

Ігор Ко - 22-9-2004 у 16:25

Як варіант:
стелю обшити гіпсокартоном, утепливши скловатою. не завадить також і пароізоляція
підлогу вирівняти при потребі бетонною зтяжкою і застелити лінолеумом чи ламінатом з теплоізолюючою підкладкою
про стіни вже писалося, але якщо є загроза мишей - то краще брати скловату, вони в ній не живуть. якщо ж їх абсолютно не буде - тоді стелю теж можна пінопластом ізолювати, вийде трохи дешевше.

Олексій Мачехін - 22-9-2004 у 19:27

В орендований гараж стяжку і ламінат???? Може краще квартиру під майстерню купити?

Ігор Ко - 22-9-2004 у 19:33

Все дуже залежить від терміну оренди. якщо короткотерміново, то таки краще лінолеум :) а для вирівнювання і теплоізоляції листи ДВП чи фанери, прикрутити дюбелями а стики заклеїти скотчем, щоб лінолеум не дерло знизу.

Олексій Мачехін - 22-9-2004 у 21:23

Мені здається хтось переоцінює фінансові можливості наших мистців :)

Bullet - 23-9-2004 у 07:16

2 Olexiy:
нехай переоцінюють, але ж я тепер знатиму, кого запрошувати на поміч : )).
2 всім: дякую за поради : )

Горват Корнелія - 15-10-2006 у 11:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Пенопластом стіни обклеїти.
Ще міцніший матеріал - сендвічі. Теж пенопласт, але в... як то сказати, такій собі фользі :) Ну і дорожче.
З підлогою би теж щось зробити - може дошки постелити хоч якісь.

Може хто підкаже. Відносно пінопласту для зовнішнього утеплення стін чи обов"язково укріпляти його дюбелями? Чоловік самотужки це робить, а ось дюбелі, кажуть необов"язково. Чи це правда?

Рост - 15-10-2006 у 12:24

Є спеціальний клей для пінопласту, в паперових мішках продається. Правда, не знаю, як з надійністю для зовнішніх робіт... Мені пінопласт цим клеєм клеїли, коли різні декоративні штучки на стелі витворяли. поки що не відпали :)

Тарас Ільчишин - 15-10-2006 у 12:46

клей для пінопласту є різний -- є за 25грн мішок, а є і за 50. Я купляв той що за 50, то ним точно можна зовнішні роботи виконувати. Як на мене, то дюбеля для пінопласту є обовязковими

Hanor Narasson - 15-10-2006 у 14:14

Абстрагуючись від ціни:
є два типи клею для пінопласту:
1: Для приклеювання листів пінопласту до стіни.
2. Для приклеювання поверх пінопласту сітки зі скловолокна, щоб створити більш-менш стійку і тверду поверхню (пінопласт під дією УФ міняє структурі).

Другий - дорожчий, але може використовуватися і для приклейки до стіни.

Andreas - 15-10-2006 у 15:54

Підлогу можна не утеплювати, через неї йде лише 5-10% всіх тепловтрат. Стіни і стелю - обов"язково. Не тільки для економії тепла - при недостатньому опорі теплопередачі (тонка стінка) температура внутрішньої поверхні огородження може бути нижче т.зв. "точки роси", що викличе конденсацію вологи, буде капати зі стелі за комір і текти вода по стінах.
Теплоізолювати будівельні конструкції тільки з "холодної" сторони, ззовні.
Вибір теплоізоляції - в залежності від фінансових можливостей. Пінопласт небажаний - горить. Краще пінополеуретан, він хоча й теж горить (якщо в піч запхати), але горіння не підтримує, самозатухає.

Andreas - 15-10-2006 у 20:01

А, ну і ще одне. Оскільки власник теж якимось боком зацікавлений в утепленні приміщення, цілком логічно запропонувати йому взяти участь у витратах.

Горват Корнелія - 16-10-2006 у 15:20

Дякую всім за відповіді. Справа в тому, що будинок власний, двоповерховий, зовнішнє утеплення потрібне, але так як 2-й поверх виконаний на рівні"стіни-бетон", то 1-й хочемо утеплити стелю пінопластом. Ясна справа, дебеля на стелю не поставиш, але зовні, кажуть, таки треба. Відносно клею, справа, здається, просувається з потрібним клеєм. Дякую за поради!