Форум Рідного Міста

Що в країні коїться?

Олексій Мачехін - 16-9-2004 у 09:27

Я не хочу нагнітати ситуацію, але хочу розібратися:

1. Якого біса підвищено охорону на ринках України? Мені набридло спостерігати як мене "пасуть" люди в штатському лише тому, що я вдяг камуфляж.

У нас в спецслужбах люди геть не дурні і просто так стирчати на ринках не стануть, проте, оскільки вони таки не дурні, сподіваюсь, вони усвідомлюють що кількість пластиду, від вибуху якого звичайний ринок (не Троєщину, але) здує вітром, можна пронести і в матні і вбиратися в камуфляж для цього не треба, достатньо взяти на плече мішок пшениці, який на предмет ВР ніхто не дослідить, до речі.

2. Сьогодні, прямо зараз, на Холодокомбінаті №2 в Києві виступає цирк... пардон, відбуваються навчання - охорона має протигази, навколо одного закапелка стоять люди В протигазах і нікого не пускають. За їх спинами бігають санітарки в протигазах і з великими зеленими сумками з червоними хрестоматійними хрестиками в білих кружечках.

І це при тому, що про загрозу Україні ще ніхто не попереджав окрім наших спецслужб.

Мені цікаво, кому вигідно нагнітати ситуацію в суспільстві?
Цікаво, чи не реакція це на підвищення рейтинґу Ю. ? Чи не буде оголошено НС для приведення Я. ?:mad: