Форум Рідного Міста

16 вересня о 18 год біля пам'ятника Шевченкові - віче пам'яті Геор...

Petro Nebajduzhyj - 16-9-2004 у 15:16

Прийдімо, згадаймо, запалімо свічку...

сумна - 16-9-2004 у 19:15

Цікаво, як на думку п.Нанушки, це також реклама?

Олександра Бабяк - 16-9-2004 у 21:03

Таке не забувається...

Dmy - 17-9-2004 у 15:40

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Цікаво, як на думку п.Нанушки, це також реклама?

Та нє, якщо користуватися її визначенням. Георгій же на мітингу нікого не заохочував (з поважних причин) підтримувати того чи іншого кандидата.
Це - не реклама, це - чорний гумор. Мабуть, хороший кандидат (від опозиції, звичайно) - це мертвий кандидат.

сумна - 17-9-2004 у 16:16

Вчора ввечері на 5-му каналі демонструвалася перша частина фільму про Георгія Гонгадзе; сьогодні буде друга. Автор - журналіст Ар'єв. Багато що з почутого було для мене відкриттям. Особливо про верхні ешелони - хто чия людина, з якого клану, причинно-наслідкові зв'язки і т.п.

Олексій Мачехін - 17-9-2004 у 16:28

Слід зауважити, що фільм знято якнайкоректніше що до Ющенка. У березневих подіях про нього взагалі нічого не сказано.

Petro Nebajduzhyj - 19-9-2004 у 22:32

Хочу виправити помилку. Як я дізнався звідси:
http://www.gazeta.lviv.ua/2004/09/16/NewspaperArticle.2004-09-15.22... , Георгій вважав правильним написанням "Георгій Гонґадзе".
Раджу також звернути увагу на аналіз стану "молоді України" у цій статті.
Користуючись нагодою, хочу сердечно подякувати пп. сумній і Dmy за підтримку (вибач, брате Dmy, дама перша:-) і посумувати, що більше ні від кого її (підтримки) не було:
А братія мовчить собі...
"Нехай, каже,
Може, так і треба"...
Може, має рацію Dmy: "патріотів на ФоРуМі - греблю гати", просто вони "виладувалися" на інших темах.... а може, дійсно так і треба ... виключати мене з форуму за різке слово проти відвертих продавців України, а на злобні випади Олексія проти мене не реагувати... ніжно розмовляти з нинішніми політичними суперниками, інтелігентно, толерантно, як вони з нами... Вони ж не вбивають наших журналістів і лідерів, не роблять провокацій (
http://www.razom.org.ua/ua/news/cat/2/ ), ведуть свою кампанію чесно, відкрито і з дотриманням всіх законів... Максимум, що нам загрожує при цьому - втрата держави і загибель нації (білоруси, наприклад, дуже толерантні, жодного політв'язня-білоруса не було в совіцьких таборах, згадував Семен Глузман... тому німці у війну півнаселення винищили, а що тепер в Білорусі, відомо...) , ну то й що... А потім почнуть кожного з нас "мочити", але до мене, думає кожен, не доберуться...

Tempika - 20-9-2004 у 06:01

...ну вот, наїхали на нас скопом, на всю братію :-((
можливо, люди просто не люблять виставлятися і випендрюватися...
мої друзі знали гонгадзе близько, і ми всі тоді це сильно переживали...
можливо, ми всі розуміємо, що зробити тут нічого поки що не можна... :-((
а хто хоче собі горлопанити на форумах, лиш би примазатися до чиєїсь
трагічної долі – то прошу дуже, це справа їх особистої совісті... а ще можу
сказати, що після таких ось *небайдужих* виступів починаю сумніватися
у ющенкові... а потім починаю думати, кому потрібні ось такі *попи гапони*,
які тільки підривають авторитет найдостойнішого кандидата у президенти... :-(((
іринка, у мене десь була класна стаття про клани, якось принесу :-)

Nazar - 20-9-2004 у 08:48

Не у всіх визначеннях що до коректності, але таки я більше на стороні Петра.
Відсутність патріотизму у таких масштабах може відкрити очі на те, що воно засліплює, але ж не може ні в якому разі засвідчити, що воно не ревне і не від душі.
Але метод поділу дописувачів на барикади - це не вірний метод.

Олексій Мачехін - 20-9-2004 у 09:24

Відсутність патріотизму це, звісно, погано. Але патріотизм не повинен межувати із фанатизмом, не обов`язково має лізти з вух, ніздрів і інших щилин. Будь-яка ідея доведена до абсурду є абсурдом а фанатичні вигуки на користь Ющенка (на тому тижні при вході в метро спостерігав) є абсурд. Тим більше поділ на барикади за принципом "мовчать/немовчать" я теж вважаю дурнуватим.

А подібні до Петрових "проповідей" мені взагалі дуже нагадують стару совкову політінформацію, коли доповідач, вирішивши для себе ніби він один має голову на плечах, починає "рятувати Україну і людство (по можливості)" ( http://misto.ridne.net/member.php?action=viewpro&member=Petro+N... ).
У мене з юності на такі рятування виробилась одна реакція - спитати хто такий цей доповідач щоб вчити мене жити і друга - запропонувати йому шлях руху. І чим дали - швидше.

Petro Nebajduzhyj - 6-10-2004 у 14:39

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
У мене з юності на такі рятування виробилась одна реакція - спитати хто такий цей доповідач щоб вчити мене жити і друга - запропонувати йому шлях руху. І чим дали - швидше.

Отже, якби Олексій зустрів хлопців, що їхали в Крути або йшли в УПА, то теж послав би їх "чим дали"? А яку ненависть викликав би в Олексія Тарас Шевченко, страшно й уявити!
Тим, хто не зовсім уявляє, що являє собою Олексій, прошу подивитися його репліку тут:
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3030
("УРА, таваріщі!!! " і т.д.)

Petro Nebajduzhyj - 6-10-2004 у 14:56

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
а хто хоче собі горлопанити на форумах, лиш би примазатися до чиєїсь
трагічної долі – то прошу дуже, це справа їх особистої совісті... а ще можу
сказати, що після таких ось *небайдужих* виступів починаю сумніватися
у ющенкові... а потім починаю думати, кому потрібні ось такі *попи гапони*,
які тільки підривають авторитет найдостойнішого кандидата у президенти... :-(((

Якщо хтось хоче собі горлопанити на форумах, захищаючи весь час і всюди права вічно покривдженого російського народу, то це його/її справа;
якщо хтось оббріхує іншого, придумуючи намір "примазатися до чиєїсь
трагічної долі ", то це справа їх особистої совісті;
якщо від будь-чиїх виступів хтось починає "сумніватися
у ющенкові", то це свідчить про рівень їх патріотизму і політичної культури;
але ж таким дрімучим невігласом не можна бути! Давно можна було забути брехливі стереотипи радянської пропаганди і дізнатися, що націоналізм - це не лайливе слово (про це було вище), а піп Гапон зовсім не був царським провокатором, як брехала радянська історіографія, а справжнім і щирим захисником народу.

Petro Nebajduzhyj - 6-10-2004 у 15:15

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Не у всіх визначеннях що до коректності, але таки я більше на стороні Петра.
Відсутність патріотизму у таких масштабах може відкрити очі на те, що воно засліплює, але ж не може ні в якому разі засвідчити, що воно не ревне і не від душі.
Але метод поділу дописувачів на барикади - це не вірний метод.

А я, брате Назаре, нікого "на барикади" зовсім і не ділив, і не збирався. "Хто мовчить, той проти нас" не казав. Я виступав проти тих, хто ВЖЕ проти нас. Що ж до тих, хто ще мовчить, то я лише натякав, що вони можуть зіграти цим проти СЕБЕ. "Ви не цікавитеся політикою? Тоді політика зацікавиться вами!" Така загрозлива діалектика може, не діє вже у Західній Європі (і то хто зна), але точно діє у пострадянських країнах.

Petro Nebajduzhyj - 8-10-2004 у 00:31

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А подібні до Петрових "проповідей" мені взагалі дуже нагадують стару совкову політінформацію, коли доповідач, вирішивши для себе ніби він один має голову на плечах, починає "рятувати Україну і людство (по можливості)" ( http://misto.ridne.net/member.php?action=viewpro&member=Petro+N... ).
У мене з юності на такі рятування виробилась одна реакція - спитати хто такий цей доповідач щоб вчити мене жити і друга - запропонувати йому шлях руху. І чим дали - швидше.

Раз опонент бажає цинічно потоптатися по чиїхось високих поривах, подивимося і в його особисті дані: http://misto.ridne.net/member.php?action=viewpro&member=Olexiy
О! Та тут все зрозуміло! Ось що (єдине!) вирішив повідомити він у графі "Про себе":
"З народження був розумним... так мені й казали - "ну і розумний ти, Льошику"
Скажіть, будь ласка, люди добрі: чи написала би про себе таке людина, не позбавлена бодай елементарної скромності?
От вам і урок педагогіки: не обманюйте дітей. Наслідком є самозакоханість - річ гидка і небезпечна. На святі і високі речі "виробляється" лише "одна реакція".

Tempika - 8-10-2004 у 06:11

...почався перехід на особистості :-(((
адміністратора!!!!... :-)

Андрій Пелещишин - 8-10-2004 у 08:29

Я відмовляюся від своєї обіцянки чекати до виборів, бо маю підозру, що цей чоловік має на меті компроментацію кандидата, за якого ніби-то "агітує". Подібно до того чоловіка в шкірянці (не памятаю його прізвища), який зі скляним поглядом на УТ-1 закликає Чумаченко прийняти українське громадянство.

Анастасія Кулакова - 8-10-2004 у 08:58

Цитата:
Першим відправив користувач Petro Nebajduzhyj
Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А подібні до Петрових "проповідей" мені взагалі дуже нагадують стару совкову політінформацію, коли доповідач, вирішивши для себе ніби він один має голову на плечах, починає "рятувати Україну і людство (по можливості)" ( http://misto.ridne.net/member.php?action=viewpro&member=Petro+N... ).
У мене з юності на такі рятування виробилась одна реакція - спитати хто такий цей доповідач щоб вчити мене жити і друга - запропонувати йому шлях руху. І чим дали - швидше.

Раз опонент бажає цинічно потоптатися по чиїхось високих поривах, подивимося і в його особисті дані: http://misto.ridne.net/member.php?action=viewpro&member=Olexiy
О! Та тут все зрозуміло! Ось що (єдине!) вирішив повідомити він у графі "Про себе":
"З народження був розумним... так мені й казали - "ну і розумний ти, Льошику"
Скажіть, будь ласка, люди добрі: чи написала би про себе таке людина, не позбавлена бодай елементарної скромності?

Дозволю собі коментар. У чому тут нескромність? І взагалі чому це має бути нескромним? Заздрощі...
Якщо людина себе вважає себе розумною - чому це має бути поганим? Його думки і коментарі (перегляньте його повідомлення) свідчать саме про його розум і ерудованість. І Слава Богові, що людина сама про це знає. Досить вже жити стереотипами 70-80-х років 20-го ст.: "не висовуйся", "будь як всі", "не показуй, що знаєш більш, ніж хтось".