Форум Рідного Міста

"Гади" Comeback!!!

Юрій Карашівський - 21-9-2004 у 08:17

:yawn: :yawn: :yawn:
Весь непасивнго-музичний люд гудить від однієї події, що має статися настпного місяця: 31 жовтня в столичному "Палаці Спорту" вперше за останні 9 років гратимуть "Брати Гадюкіни". Анонсується, що "шпі'вати" буде незмінний Кузя, а от хто гратиме - наразі точно не повідомляється. Як пише часослів "ФДР", "рокери бажають, аби на їхній виступ зміг потрапити і старий, і малий, а тому квитки мають бути доступними в ціні". :D

Ігор Мартинів - 21-9-2004 у 08:42

31 жовтня це буде подією номер 2 в Україні :) Звісно, якщо це правда

marco - 21-9-2004 у 09:44

Цікаво!
Але з огляду на теперішню сепарацію артистів: концерт за кого буде за Януковича чи за Ющенка??? ;-))))))))))))

Dmy - 21-9-2004 у 12:50

Цитата:
Першим відправив користувач marco
Цікаво!
Але з огляду на теперішню сепарацію артистів: концерт за кого буде за Януковича чи за Ющенка??? ;-))))))))))))

З будь-якого огляду концерт буде "ні за кого", бо 30-31 жовтня агітацію заборонено :baddevil:
А от щодо "цікаво" і "події №...", то є певні сумніви: в 23-є в ту саму річку? Кузя давно востаннє рокінрол на власні очі бачив? Та й щодо музикантів: дехто з Кузею горшки побив, дехто просто тихо чекав, коли той нарешті ляже до лікарні, тобто ...

Odarka - 21-9-2004 у 12:54

Але я чула з надійний джерел що це не будуть ті "Гадюкіни", якібули колись...музика кардинально зміниться, але побачимо:)

freewill - 21-9-2004 у 22:23

Гм, дуже цікаво. Наскільки я знаю, 30-го жовтня в тому ж таки палаці спорту гратимуть Deep Purple (інформація в турах на їх сайті, правда Київ чомусь записали в Russian tour). І відразу на наступний день після них збираються "Гади" лабати? На цих же інструментах? :)

В будь-якому випадку шкода, бо я мабуть не попаду туди ні в суботу, 30-го, ні в неділю, 31-го - поїду до Львова виконувати свій громадянський обов"язок. Хіба би на Пурплів пішов, якщо не дуже пізно закінчать, і на поїзд встиг би. Піду, Гілану подзвоню, запитаюся ;)

Юрій Карашівський - 22-9-2004 у 08:37

До речі, от, свіженьке інтерв'ю з "Гадами"

сумна - 4-11-2004 у 14:12

Кияни, чи відбулося обіцяне повернення "Гадів"?
На 5-му каналі зробили невеличкий ролик, де кандидати мелькають під спів "Чуваки, всьо чотко". Файно получилося.

Nazar - 23-2-2006 у 11:29

Відео з концерту:
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/!Incoming/GADYUKINY%20BRASER...

аматорське.
ще кодек треба 146. Там ж є.

Ростислав Скарбек - 25-2-2006 у 01:08

Гадюкіни - класні чуваки. Але я вважаю, що вони МУСІЛИ дати концерт ще й у Львові, ну нє? Не було би Львова, не було би таких пісень. Я почуваюся дуже ображеним. Краще би вони взагалі не виступали. А їхати до Києва, щоб слухати львівську групу, то вже якось не файно. Я дуже поважаю Київ і люблю київські групи та людей.