Форум Рідного Міста

Не понятка з мережею. Буду вдячний як підскажите вирішення цієї проб...

Maluy - 21-9-2004 у 14:33

В мене сталась така біда :(

Я працюю на комп'ютері разом з напарником тобто декілька днів він, а декілька днів я (по змінах).
Комп в мережі, Інтернет роутер і сервер на Він 2000 сервер.

Стояла анти вірусна програма і він вирішив її вбити а поставити нову Касперського послідню версію. Після того як він поставив каспіка він просканив комп і знайшло 25 вірусів які каспік сказав, що лікувати не може тільки удалити. Він рішив що буде добре коли каспік їх удалить і після того сталось таке:

Мережа працює нормально все нормально пінгується, переписується, пересилається, локальний чат повідомлення приймає і відправляє .... а от інтернет не грузиться, на сервер з того компа по віддаленому доступі не заходиться і поштова програмулька пошти теж перевірити не може :(.

Що можна зробити, так шоб не вбивати вінду????

Буду дуже вдячний якщо поможите виправити цю помилку!!! :)

Олексій Мачехін - 21-9-2004 у 19:21

Я б пропонував відновити вінду.

Tempika - 21-9-2004 у 20:21

....наш технічний саппорт сказав би вічну фразу *давайте з вами перевіримо
установки мережі*... :-)) попробуйте зайти в інтернет іншим бровзером, не
експлорером... іншою поштовою програмою взяти пошту... не аутглюком...
колись у нас таке було, що німда просто пожерла ці програми, а переставляти
вінду не було часу, було багато роботи... ось так і фінциклював комп десь з
тиждень без експлорера :-)) з віндовз командером, нітскейпом і батом...
якщо й цими програмами зайти ніде не можна, то мабуть я погоджуся з олексієм, –
тре відновлювати вінду ( не обов*язково ставити з нуля, хоча якщо є загроза вірусів,
то краще вже формат с).

Maluy - 22-9-2004 у 07:53

Ну все я вагався і в кінці рішив все ж таки відновити вінду (подібне на то як повернення в часі назад :) ).

А що до поради Tempika то я дякою Тобі, але все те, що Ти перерахувала вище я вже давно робив і не помогло!

Але я буду радий якщо хтось все ж таки скаже в чому була причина і як її вирішити на наступний раз! ;) Дякою!!!!

Олексій Мачехін - 22-9-2004 у 09:21

Maluy
Ти хочеш щоб тобі продіагностували систему, навіть не кажучи які файли було видалено? Ну ну :)
Краще дай по руцям товаришу і не бери дурного в голову - відновлення займає менше часу і безпечніше.