Форум Рідного Міста

З наступного вівторка по неділю я в Києві

Рост - 30-9-2004 у 10:41

Ось такі справи. Зайнятий буду, звичайно, бо відрядження, виставка якась в експоцентрі. Але не круглодобово.

Олександр Шевченко - 30-9-2004 у 11:24

А де саме в Експоцентрі і коли? Це ж за чотири тролейбусні зупинки від мене :)

Рост - 30-9-2004 у 12:34

Коли - з 6-го по 10-е.
Де саме в експоцентрі - а хто його зна. Куди завезуть, там і буду :) Це наш банківський інститут шов робить.

ПС. А ти упирями лякати не будеш? :rolleyes:

Олександр Шевченко - 30-9-2004 у 13:02

Та нє, упирі то пройдений етап :) З крові тимчасово переходимо на пиво :D
Не знаю тільки, як там з вільним часом складеться.

Наталка - 30-9-2004 у 16:59

О, а мене, мене пивом пригостите? :)

"Я, звісно, не нав’язуюся... - Ох, Алісо, ти саме нав’язуєшся". :rolleyes:
(с) "Таємниця Третьої планети".

Олександр Шевченко - 30-9-2004 у 18:07

Ну якщо вдасться здибатися, то чом би й ні, Алісо :D
Шкода, що День пива в експоцентрі вже минув :(

Наталка - 30-9-2004 у 18:14

Шкода. Доведеться влаштовувати свій день Пива, приватний. NetGuy, до речі, про пиво багато всього знає, зокрема, такі назви, про які я й не чула. З його подачі я куштувала ужгородське - мені сподобалося. :)

Олександр Шевченко - 30-9-2004 у 18:17

Ну то я - за. Але зможу хіба що на вихідних.

Наталка - 30-9-2004 у 18:19

Я - ледацюжка, і суспільно некорисна одиниця, тому зможу в будь-який день. :) Тепер слово за Ростиславом. :)

Рост - 4-10-2004 у 14:47

Я не пойняв - я гість, чи хто? :)

Знач так, інформую. Приїзд у вівторок, десь в околі обіду, потім усілякі монтажі стенду і т.п. Ніби максимум до 20-00, але ще не знаю, тому невідомо, що з часом в цей день. А воно ще й поселитися треба буде.
Середа, четвер - після 18, думаю, буду вільний. Хіба би щось мінялося, то я зателефоную. Вибирайте котрийсь із цих днів.
А назад в суботу по обіді.

Виставка, де я буду - ось вона: http://www.expoua.com/rus/showexhib/2260.html
Стенд львівського банківського інституту.

На всякий випадок, як хтось забуде, мій тел. 8-066-7055707.

Наталка - 4-10-2004 у 15:31

Результати виборів дня будуть оголошені додатково. :)

Олександр Шевченко - 4-10-2004 у 15:32

От блін, а я тільки про суботу подумав :( Хоча після 18 і в такий день цілком може бути...
Там організатори годування хоч забезпечують? Бо як ні, то можу до мене додому завезти в цілях підживлення організму харчами :) Знаю я, як на таких виставках стояти на порожній шлунок...

Рост - 4-10-2004 у 15:46

Додому до людини з таким настроєм? Я би остерігся ;)
Та розберемося з харчами, і не такі перешкоди долали :) Хоча за запрошення дякую.
Коротше, ви визначайтеся куди, а я визначусь коли :)

Наталка - 4-10-2004 у 18:16

Можна до мене - я зараз настрій зміню, і теж можу організувати підживлення змучених робочим днем організмів. :)

Олександр Шевченко - 4-10-2004 у 18:42

Та настрій то таке... Боляче не буде, обіцяю :D Ну, в усякому випадку, тримаймо варіант в запасі...
Хотілося б ще й на експозицію виставки одним оком глянути :)

Олексій Мачехін - 4-10-2004 у 19:39

Пропоную в суботу вибратися в ліс що за моїм вікном посмажити сардельок і напекти картоплі. Після того - зварити чай :)

Чому саме біля мене? Бо інакшу Люда не зможе і, відповідно, я теж :)

Олексій Мачехін - 4-10-2004 у 19:43

Забув - казан в мене є, сардельки кожен бере які хоче - я взагалі сир беру ;)

Олексій Мачехін - 5-10-2004 у 12:16

Хтось на пропозицію пристає? Чи не приймається?

До речі, у п`ятницю, я у Львові :D

Наталка - 5-10-2004 у 17:30

Олесю, так, здається, Рост в суботу по обіді їде. Встигнемо? :)

Олексій Мачехін - 6-10-2004 у 09:30

Рост їде в неділю рано :)

Наталка - 6-10-2004 у 12:00

Тоді встигнемо. Головне, почути щось від Роста. :)

Олексій Мачехін - 6-10-2004 у 12:46

Сьогодні з ним зустрінусь. Взагалі йому ідея сподобалась :)

Рост - 6-10-2004 у 20:56

Сподобалась таки.
Іду, так виглядає, у неділю зранечка, бо наш нарід футбол любить, а субота - день, самі напевно знаєте, футбольний.
Виставка наша закривається десь годині в другій, ще яку годину-дві на демонтаж. Ну і от - можна дихати свіжим димом.
Що, де, як - уже між собою домовляйтесь, а я приєднаюся.

Наталка - 6-10-2004 у 22:28

Гаразд, але завтрішню зустріч також ніхто не відміняв. :)
Ви собі, батьку, як хочте, а гості прийдуть! :D

jaguara - 6-10-2004 у 22:29

о, чому, чому мене не буде в Києві?! я теж хочу у ліс і сардельок! і товариства приємного :'(

Nazar - 6-10-2004 у 23:38

Так Ви, пані, до нас приїздіть у п"ятницю, щось, та й зорганізуємо.
А якщо Ви вегетарінка, так тоді взагалі жодних проблем - сир Олексій вміє готувати.

jaguara - 7-10-2004 у 00:56

та, боюся, раніше листопада нічого мені не світить... а в листопаді вже зимнувато трохи на природі... і де ви бачили ягуар-вегетаріанців? :) я м"ясоїдка ще та... але й сир обожнюю... ок, як їхатиму -- обов"язково дам знати, будемо свято для душі влаштовувати :)

Олексій Мачехін - 7-10-2004 у 11:01

Боюся що в листопаді я буду невихідний.

Олексій Мачехін - 7-10-2004 у 11:36

За кілька годин я шурую до Львова і не матиму змоги координувати зустріч аж до ранку суботи. Тому виношу тут пропозиції. Обговорити можу по телефону, який повідомив Росту і Наталці.

В суботу з обіду виставка згортається, після чого іде година на демонтаж і Ростислав фактично вільний (до речі, може футбольний люд демонтує? Їм поспішати нема куди, а у нас сонце сідає ;))

Моя пропозиці полягає у:
1. Зустріч на кінцевій зупинці маршрутки №572д (Європейська площа-Новобіличи) через проміжок часу, достатній для переїзду туди від Виставки (80-90 хвилин)
2. Прямування до лісу протягом пів годинки
3. Розпалювання багаття, приготування окропу, заварювання чаю, смаження смачного, печення картоплі, різних розмов (бажано б неполітичних) і т.д.
4. Як сонце зовсім сяде, а може і пізніше, вихід з лісу і по хатах.

Тут, звісно є один недолік - ліс від виставки далеченько і доцільніше б було зустрітись у Голосіївському лісі, який просто за парканом. Але ми з Людою не зможемо так далеко від хати дістатись - це фізично важко.

Якщо приймається - будьласка, до суботи ранку дайте знати тут чи смс. Як ні - теж, як не важко.

Рост - 7-10-2004 у 13:29

Є ще одини момент - ми мешкаємо в Борисполі, тож мені туди добратися буде потрібно. А маршрутки навіть ще не знаю, доки ходять. Крім того, вони їздять, наскільки я знаю, з Харківського, а туди що від Наталі, що від Олксія їхати і їхати. От такі пироги.
До речі, якщо хтось знає, доки ті Бориспольські маршрутки ходять, скиньте мені на мобілку СМС - 8-066-7055707.

Олексій Мачехін - 7-10-2004 у 13:45

Від мене до Харківської (якщо йти. а не їхати до метро), то близько години.
Подивимось на футбольних хлопців:
початок гри о 19-15, тобто закінчення о 21. До Харківської вони дістануться о 21-30 - 22, бо там буде величенький натовп вболівальників. Значить не погано б було не пізніше 22 бути на Харківський аби урівняти шанси.

А значить о 21 треба стартувати від мене. А значить о 20-30 з лісу. Це, до речі, вже темно.

А значить звільнитися треба якраніше :D

Наталка - 8-10-2004 у 09:58

Я гадаю, що могла б десь з 15 години, якщо це точно, ми домовимся, то я або перенесу попередню зустріч, або прихоплю із собою ще одного форумівця. На Європейській площі зустрітися - мені, в принципі, зручно. Годиться. :)