Форум Рідного Міста

Обмін піаристими лінками. Є бажаючі ?

vovka - 2-10-2004 у 22:55

З метою підняття власного Google Pagerank і не тільки, поміняюся лінками з різноманітними сайтами.
Тематика, відвідуваність, мова, по великому рахунку значення не мають. Має значення тільки PR той сторінки де на мене буде стояти лінк.

Що можу запропонувати:
1 сайт PR6. 1 сторінка точніше. Титульна.
З десяток сторінок з PR5.
З десяток-другий сторінок з PR4. Не сайтів. По сторінках можу ще передивитися, PR4 багато де зустрічається.


Як хочу мінятися :
Обмін 1:1 . Тобто за лінк зі сторінки з PR5 від мене, ви ставите лінк на мене зі своєї сторінки з PR5 , або вище :)

При перерахунку PR і якщо в когось з нас він знизиться, то домовленості про лінки втрачають свою силу. Тобто просто треба попередити партнера, після чого можна забрати лінк. А можна і не забирати :)

Короче можливі варіанти.

Обмін цікавить легальними способами, без ніяких там білим текстом по білому фоні і .д, без ніяких ротаторів ссилки. Лінк має бути постійним.
Тобто наприклад при домовленості на 1 місяць лінк там має висіти постійно 1 місяць. Щоб не було зайвих балачок, якщо по закінченню терміну все всіх влаштовує, тобто PR не впав, або якісь інші причини не мішають, то лінк продовжується ще на місяць і т.д. Інакше необхідно попередити про зняття лінка.


От така от проста пропозиція. Якщо хтось хоче спробувати пишіть сюда або в u2u.

Андрій Пелещишин - 2-10-2004 у 23:54

Vovka, маленьке зауваження - уже скоро півроку, як Google не видає актуальної інформації про PageRank сторінок. Уся інформація на тулбарах застаріла та недостовірна. Результатів нового перерахунку PageRank отримати на сьогодні практично неможливо.

vovka - 3-10-2004 у 11:50

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Vovka, маленьке зауваження - уже скоро півроку, як Google не видає актуальної інформації про PageRank сторінок. Уся інформація на тулбарах застаріла та недостовірна. Результатів нового перерахунку PageRank отримати на сьогодні практично неможливо.

Я читав що якісь проблеми з Pagerank але я читав що то стосується нових сайтів.
А так незнав...
Ясно тоді, я всю інфу взяв з тулбарів :)
Хоча незнаю, декілька місяців тому для одного сайту таки на тулбарі ще було PR4, а вже десь з три місяці висить PR5.

А з іншого боку для іншого сайту вже 0 висить на тулбарі дуже давно, хоча з того часу ТІЦ в Яндексі для нього зріс з 20 до 90. Думаю ПР також мав би зрости..

От лінк, PR не оновлюється вже 102 дні :(

http://www.seocompany.ca/pagerank/pr/page-rank-update-list-history....

Будем чекати тоді :(

vovka - 3-10-2004 у 12:45

Знайшов інтересний сайт для взнавання скільки сторінок проіндексовано на певному сайті різними пошуківцями.
На одному з наших сайтів Гугл проіндексував 5670 сторінок!
Напевно треба буде robots.txt заоптимізувати, бо помоєму то є забагато і не є гуд.

===
http://www.uptimebot.com
===

spark - 4-10-2004 у 10:45

:) Враховуючи те, що розробники цього сайту - кияни, можна було б просто спитати в людей, а не шукати самому.
Коли сайт такий великий, треба вже не роботс тхт оптимізувати, а щоб "іф моддіфай сінс" правильно павуку віддавалося.

vovka - 4-10-2004 у 11:49

Цитата:
Першим відправив користувач spark
:) Враховуючи те, що розробники цього сайту - кияни, можна було б просто спитати в людей, а не шукати самому.
Коли сайт такий великий, треба вже не роботс тхт оптимізувати, а щоб "іф моддіфай сінс" правильно павуку віддавалося.

"Іф моддіфай сінс" віддається як треба, просто сайт динамічний і там дата документа весь час проставляється поточна в заголовках. Тому двічі одна сторінка не повинна індексуватися.
Сайт - це магазин, і кожному товару там відповідає своя як би статична сторінка. Враховуючи що товарів багато, то і сторінок багато :) А через роботс я заборонив павукам лазити на деякі урли властивостей товару які не потрібно індексувати. Тому то і багато...

spark - 4-10-2004 у 12:18

Я не знаю тематики, тому важко сказати. Але іноді саме ці сторінки з описом товару користувачів на сайт і приводять. Наприклад, діагональ телевізора в дюймах.

Андрій Пелещишин - 4-10-2004 у 14:45

Цитата:
"Іф моддіфай сінс" віддається як треба, просто сайт динамічний і там дата документа весь час проставляється поточна в заголовках. Тому двічі одна сторінка не повинна індексуватися.


Або я щось не розумію, або твердження в суті своїй помилкове. Ви ж навпаки, робота зайвий раз смикаєте.

spark - 4-10-2004 у 14:49

потрібно повертати роботу код 304, якщо він запитує іф модіфай сінс

vovka - 4-10-2004 у 14:53

Цитата:
Першим відправив користувач spark
Я не знаю тематики, тому важко сказати. Але іноді саме ці сторінки з описом товару користувачів на сайт і приводять. Наприклад, діагональ телевізора в дюймах.

Так, причому не іноді, а регулярно вже на протязі півроку :)
І немало.
Запити наприклад за сьогодні:
Google 1 сторінка : Dell Latitude CPx описание
Google 1 сторінка : Жажда скорости dvd
Rambler 1 сторінка : разлочка nokia 3200
Rambler 1 сторінка: sony cdx l550x
Rambler 1 сторінка: телевизор Schneider

Тобто народ шукає конкретно якийсь товар, і напевно заціавлений в його покупці .

З рамблера по описах товарів наприклад зараз чомусь найбільший траф - до 80 людей в добу.
З гугла і з яндекса щось впав до 50 на двох. Десь ще з два місяці назад ситуація протилежна, з гугла йшло близько 60-70 на день , тоді як з Рамблера одиниці... Тому саме описи товару я і не збирався блокувати, а збираюся деякі лінки які по суті це дублюють, наприклад коментарі до товарів, сторінки зі всіма товарами одного продавця, зі всіма які продано, які ще активні і т .д...

Ладно, то вже в офтоп трохи..

Вертаючись до PR .
Якщо його не перераховують, то я так розумію, що він залишається актуальним таким яким він був при останньому перерахунку ? Чи гугл всередині себе вже як би ПР змінив, і враховує при видачі результатів поточний стан сторінки з врахування того ПР який він для себе знає на сьогодні, незважаючи на те що показують тулбари нам ? Трохи так написав незрозуміло...
Чи він взагалі на ПР не дивиться вже ?


І ще про Індекс цитування в яндексі.
Дочитався до легального способу суттєво підвищити ТІЦ .
Тобто Яндекс цього не забороняє, але в правилах написано що нічого в вас не вийде. Однак на ділі все виходить :)
Спосіб не новий, і напевно всім відомий, але я думаю його спробувати :) Якщо комусь цікаво то напишу в у2у .
А наразі пробую зробити його собі з 300-400 :)

Андрій Пелещишин - 4-10-2004 у 15:24

Щодо яндекса. ТИЦ та ВИЦ - то зовсім різні речі, а ИЦ не иснує в принципі.
Щодо Гугла. PR перераховується, просто на тулбар виводиться старий. Теоретично, частово новий PR для чільних сторінок деяких сайтів можна підгледіти тут http://directory.google.com

vovka - 4-10-2004 у 16:49

Цитата:
Першим відправив користувач spark
потрібно повертати роботу код 304, якщо він запитує іф модіфай сінс


Так і робиться, точніше якщо не було модифіковано то віддається 304, але в нас документи завжди модифіковані:

$check = getallheaders();
$ctime = time();
$modified = gmdate ("D, d M Y H:i:s", $time) . " GMT";
$etag = "\"$time".crc32($text)."\"";
if (
(isset($check["If-Modified-Since"]) && ( strtotime($check["If-Modified-Since"]) == $time)) ||
(isset($check["If-None-Match"]) && ($check["If-None-Match"] == $etag))
){
header ("HTTP/1.0 304 Not Modified";);
header ("Last-Modified: " . $modified);
header ("ETag: ".$etag);
//header ("Cache-Control: public";);
if (CACHE_DEBUG) { error_log ( "304 OK in FILE=".__FILE__."\nLINE=".__LINE__ , 3, $GLOBALS["LOGS_DIR"]."/".EHANDLER_LOG_FILE); };
return;
}
elseif ( isset($check["If-Modified-Since"]) && ereg( "^".$modified. "(; .*)?", $check["If-Modified-Since"], $reg ) ) {
// NETSCAPE 4.7 BUG FIX;
header ("HTTP/1.0 304 Not Modified";);
header ("Last-Modified: " . $modified);
header ("ETag: ".$etag);
//header ("Cache-Control: public";);
if (CACHE_DEBUG) { error_log ( "304 OK in FILE=".__FILE__."\nLINE=".__LINE__ , 3, $GLOBALS["LOGS_DIR"]."/".EHANDLER_LOG_FILE); };
return;
}
else {
//в кеше браузера нет этого документа
header ("Last-Modified: " . $modified);
//header ("Vary: ETag";);
header ("ETag: ".$etag);
header ("Content-Length: " . strlen($text) );
header ("Cache-Control: public";);
if (CACHE_DEBUG) { error_log ( "304 FAILED in FILE=".__FILE__."\nLINE=".__LINE__ , 3, $GLOBALS["LOGS_DIR"]."/".EHANDLER_LOG_FILE); };
echo $text;
};
};

vovka - 4-10-2004 у 16:52

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Щодо яндекса. ТИЦ та ВИЦ - то зовсім різні речі, а ИЦ не иснує в принципі.
Щодо Гугла. PR перераховується, просто на тулбар виводиться старий. Теоретично, частово новий PR для чільних сторінок деяких сайтів можна підгледіти тут http://directory.google.com

Про ТИЦ і ВИЦ я знав, мався на увазі тІц.
З PR зрозуміло тепер.

vovka - 4-10-2004 у 17:02

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Цитата:
"Іф моддіфай сінс" віддається як треба, просто сайт динамічний і там дата документа весь час проставляється поточна в заголовках. Тому двічі одна сторінка не повинна індексуватися.


Або я щось не розумію, або твердження в суті своїй помилкове. Ви ж навпаки, робота зайвий раз смикаєте.

Замість віддається, слід читати аналізується :)

vovka - 7-10-2004 у 13:25

Ура!
PR перерахували :) Дуже похоже на то..
В одного сайта з 0 до 3 зріс.

В одного з 6 впав до 5.
У всіх інших залишився на тому ж рівні 5. :)

http://forum.searchengines.ru/showthread.php?s=&threadid=13119

Ну так, що є бажаючі мінятися лінками ? ПР6 в мене вже нема :(

Громов Сергій - 7-10-2004 у 17:32

Я от не знаю - навіщо ВОНО мені. Що для того треба ?

Андрій Пелещишин - 7-10-2004 у 18:36

Обмін посиланнями - популярний метод популяризації сайту.
Що для того треба? Ну принаймні - мати сайт :)

spark - 7-10-2004 у 20:22

Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Ура!
PR перерахували :)

Приєднуюсь до ура. Дійсно перерахували.

Громов Сергій - 11-10-2004 у 08:02

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Що для того треба? Ну принаймні - мати сайт :)


Певно цого буде замало - треба знати що робити :D