Форум Рідного Міста

Хто йде на вибори?

saLAVado - 6-10-2004 у 07:57

Є два кандидати. Є безліч варіантів розв'язання конфлікту. Один з них - вибори. Якщо ти не голосуєш за одного з кандидатів, ти голосуєш за іншого автоматично. Особливу увагу слід звертати на адмінресурс, який додасть певну кількість голосів із тюрем, психлікарень та подібних закладів. Вибори все одно не зупинять зміни, які вже йдуть. Розкол і заворушення неминучі, вибір залишається у тому, йти на боротьбу за незалежність, як це було на початку дев'яностих із соромом у серці, що не проголосував на папері, чи йти міцнішим кроком, твердо знаючи, що від власної незалежності українця не відтягне ніхто, бо він має вибір власний, бо він має вибір свідомий, бо це гарантується Конституцією, хоча її саму вже ніхто не гарантує. Є тільки віра, тільки почуття того, що ти не тварина, що ти обираєш вільне життя, що тобі не буде соромно за твоє життя, ти не опускатимеш очі, коли дивитимешся у вічі іншому українцеві, і, повір, якщо ти зробиш правильний вибір, будеш чесним сам із собою, українець навпроти посміхнеться тобі, простягне руку, міцно потисне твою руку і у твоєї совісті буде шанс жити далі.

Анастасія Кулакова - 6-10-2004 у 10:53

Класний коментар щодо необхідності голосувати. Без закликів, без агітації, без призвіщ та імен. Ясно, доступно. ПЕРЕКОНЛИВО.

Grabchuk - 6-10-2004 у 11:37

За третій пункт не можна голосувати. Раптом другого туру не буде?

Лучишин Роман - 6-10-2004 у 12:14

Щоб моїм правом скористався якийсь зек? Дуже дякую, але цього не буде. Прийду в любому випадку.
#Нанушка
І навідть вас переконали?

jaguara - 6-10-2004 у 13:01

В принципі я і так не мала іншого варіанту, як іти, але почитавши вчора в інеті заклик від "Бойкоту", стало соромно за них. І якщо треба буде, я 10 разів піду.

Галина Лев - 6-10-2004 у 13:18

і я піду обов*язково,як же можна не йти.У нас тут всі свідомі.

Остап_М. - 6-10-2004 у 13:40

Але для початку треба уточнити чи ми є в списках. Бо новий закон це вимагає. Будьте пильні і голосуйте впевнено.

Анастасія Кулакова - 6-10-2004 у 14:10

Лучишину Роману.
Переконали у чому? Моя позиція у попередній дискусії з невихованим чоловіком у стані аффекту не є свідченням того, що я не піду на вибори і не голосуватиму. Я свідомо беру участь у всіх виборах (шляхом голосування, звісно) відколи мені виповнилось 18 років. І мене не треба переконувати зайвого разу. Я просто відзначила, що коментар має бути переконливим для тих, хто не збирається йти на вибори, або вагається. Я просто принципово проти нав'язливої політичної агітації у будь-якому вигляді. Мені огидно бачити зображення В.Я. і сама думка, що він може стати президентом моєї країни мені також огидна. Але В.Ю. мені подобається не більше. Що він може, він вже продемонстрував на посаді прем'єр-міністра свого часу, а історія з отруєнням варта історії з театральним падінням від "тупого предмету".

saLAVado - 7-10-2004 у 23:14

Нанушка, не можу погодитися з вами. Невже яйце для вас зрівноважує стан здоров'я кандадата у Президенти?

Dмитрик - 7-10-2004 у 23:34

Я йду на вибори! На перший тур і якщо тре буде то й на другий, обов*язково на другий! От тільки хтось може мені підказати, що тре робити якщо приперся на дільницю, а в списках тебе німа! Як у такій ситуації чинити?

saLAVado - 8-10-2004 у 00:47

Що значить, в списках нема?

Tempika - 8-10-2004 у 06:13

...таке дійсно може бути... цікаво, куди можна піти і взнати, чи є я в списку?
раніше розносили запрошення, то й питань не було, а тепер?

Анастасія Кулакова - 8-10-2004 у 09:16

Цитата:
Першим відправив користувач saLAVado
Нанушка, не можу погодитися з вами. Невже яйце для вас зрівноважує стан здоров'я кандадата у Президенти?

Ні, це речі не рівноцінні. Я співчуваю В.Ю., як людині, а не як кандидату, бо здоров'я для людини - головне у житті, все інше, як жартують "можна купити". І саме тому, що президентство - надзвичайно тяжкий фізичний та моральний тягар, не хотілося б щоб на цю посаду було обрано людину хвору, або фізично виснажену. Не зрозумійте, що я обиратиму або необиратиму кандидата за його стан здоров'я. І ще підкреслюю, що не зважаючи на гарний фізичний стан іншого кандидата, не голосуватиму за нього навіть у страшному сні. Я просто справді у розпачі: йти на вибори і голосувати не тому, що ти "ЗА" одного, а тому що ти "ПРОТИ" іншого - це коллапс.

saLAVado - 8-10-2004 у 14:43

Нанушка, інколи питання вирішуються зі зворотнього боку. Просто прочитай ще раз тему.

Руслан Кравець - 8-10-2004 у 16:23

Дізнатись про те чи включили вас до списку виборців ви можете на вашій виборчій дільниці - згідно із частиною 2 статті 34 Закону про вибори Президента України.

Олександра Бабяк - 8-10-2004 у 22:46

А це ви можете зробити вже з 15 числа і до 30 жовтня 20.00 години.

Dмитрик - 8-10-2004 у 23:38

Прикольно! котре сьогодні число? 9-те! Скоро час йти на дільницю!!!

fish - 9-10-2004 у 09:41

"Якщо ти не голосуєш за одного з кандидатів, ти голосуєш за іншого автоматично".
Дуже добре сказано. Каліграфічно точний аргумент. Використовуватиму його, переконуючи тих, хто вагається, бо на жаль, мені не завжди стає красномовства.

Остап Іванович - 9-10-2004 у 13:46

А яку відповідь дати коли нема можливості піти на вибори, пр тій чи іншій причині?

Юрій Сєров - 9-10-2004 у 17:59

А відносно першого варіанту питання. Мені на думку і не спадало, що можна піти на вибори і не проголосувати...

fish - 9-10-2004 у 18:51

Гадаю, малося на увазі можливість варіанту "проти всіх", наскільки я розумію. Тобто, "я йду на вибори і дійсно роблю вибір"

saLAVado - 12-10-2004 у 00:39

Людина може прийти і не проголосувати. Варіантів може бути багато.

Ignat Solovey - 18-10-2004 у 19:10

Якщо був би громадянiном України - пiйшов би на вибори за Ющенко. Чорт з нею, з працєю, з грошами... Пiсля Київа в Москве тiлькi мое тело, а там - очи. З 7 по 13 листопада я буду у Львiвi з фотокамерою. I чую, що у цьом мicце залишится моя душа...

(Вибачте за дурну мову...)