Форум Рідного Міста

Концерт 17 жовтня о 18:00, коло Універу

Odarka - 11-10-2004 у 15:28

17 жовтня, коло Національного Університету ім. Івана Франка відбудеться концерт, який організовує студентське братство
виступатимуть такі групи:

СамаЗнаєшХто
Оратанія
Інкунабула
Далі...
та інші...
Приходьте має бути класно
Концерт почнеться о 18:00;)

Роман Голощук - 11-10-2004 у 16:00

і холодно...

Demyan - 11-10-2004 у 16:43

В неділю буде близько 10-13, тепліше ніж нинька, правда можливий дощик....

Nazar - 11-10-2004 у 17:56

З мокрим снігом...
Але вже третій виступ я нізащо не пропущу.

Остап_М. - 11-10-2004 у 18:42

2 Odarka:
О я чув має бути весело.
Я теж там буду.
Може навіть також на сцену вийду... з веселими анекдотами:lol::baddevil:

Odarka - 11-10-2004 у 19:19

Остапе - ти зі своїми анегдотами, то що нам знову світло вирубають?

Остап_М. - 11-10-2004 у 20:32

Та нє. Все буде добре....
До речі мені дуже подобаються ваші нові речі, сподіваюсь їх на концерті почути.

Наталка - 11-10-2004 у 21:07

А я їх теж сподіваюся почути, Odarkо - сама знаєш де! :)

Остап_М. - 12-10-2004 у 15:09

Я взнав як це точно називається.
СБЛ і Центр досліджень молодіжного руху, за підтримки ГР "Чиста Україна" організували рок-концерт з нагоди 14-річниці перемоги "Студентської революції на граніті".
Від відбудеться в цю неділю о 18.00 біля університету імені Івана Франка.
Виступатимуть:
Гардаріка
Абу Касимові Капці
Інкунабула
Сама Знаєш Хто
Річ без господаря
Далі
Яка існує
Оратанія
Верховна Зрада

тримач мікрофона - Ромко Ганджа
відомий дотепник - Остап Малашняк

Odarka - 12-10-2004 у 15:56

відомий дотепник, бу-га-га - я зараз вмру:))))))))))

Остап_М. - 12-10-2004 у 21:21

Ну то направду я не писав. То якийсь криворукий.
Я просто вирішив трохи людиськам розказати про студентський рух і український рок, як його складову.

Юрій Сєров - 17-10-2004 у 15:03

Дощ падає :(, не знаю чи йти чи ні...

Tempika - 17-10-2004 у 17:36

...недавно проїхала мимо... звук хороший, але валить дощ... стоять поодинокі слухачі,
дуже мало :-((

Dмитрик - 17-10-2004 у 23:47

ніфіга собі мало! було супер!!!! половину львова стрів. Соломіє, привітай мене -- вперше чув ваші пісні -- неймовірно сподобалось! Дійсно, дуже кльово! :D І ти була просто чарівно-неймовірна !!! користаючись моментом -- з днем народження!!! творчих та особистих успіхів :)
сам концерт -- клас!!!! жодних проблем, навіть дощ не завадив і ведучі були нічогенькі, правда футболка мені так і не дісталась :( може хтось подарує мені до виборів таку. жовто -- чорну маєчку з написом чистої україни! ? класне поєднання! У мене є така: не переймайся -- будь українцем, але ще хочу чисту україну! люди, зголосяться!!! пиво ставлю в той же день
концерт просто супер!!! давно вже я так не розважався! :D :D :D :D дякую гуртам та організаторам!

Nazar - 18-10-2004 у 10:28

І я вчора вперше чув Далі... !!! У такому звучанні. І зловив себе щойно на тому, що не виказав до того, що говорив, ще й захоплення.
Дійсно, бо похвалив лише одного Миколу, і сказав що Кузі не було чути, а от про Ромка забув, забув про Соломію, особливо кльово звучала в "Плямах" (я не маю на увазі "факи" до Я та К - хоч то було ну аж занадто сміливо!) а сам вокал.
Ітого в "хтось" не було видно, як би б нереакція Альфи, я б не здогадався, що там щось нетак.
Загалом
Мені дуже сподовалось.

Odarka - 18-10-2004 у 10:49

Назаре, я смілива дівчина :)

Концерт дійсно був класний - з львівською погодою:))))

Остап_М. - 18-10-2004 у 15:19

Концерт ніби то нічого....
А от за сміливість висловлювань деяким людям і зокрема Соломії треба ставити памятник!!!:D

Остап_М. - 18-10-2004 у 15:21

2 Dмитрик:
А яке пиво???
Якби я знав що ти там є то футболка би полетіла в твоєму напрямку!!!
:lol::baddevil:

Dмитрик - 18-10-2004 у 18:16

2 Остап
звчайно, що львівське :) то може корпоративно їх якось будеш розкидати? :D то я перший в черзі :D

Odarka - 18-10-2004 у 20:54

Ото пияки:))))))))))))

Dмитрик - 18-10-2004 у 23:07

2Одарка
ну про тортик та сочок згадувати не будемо, правда :D до речі -- смачний був? :D

Остап_М. - 19-10-2004 у 07:35

Якщо домовимось - то я їїтобі прямо в руки кину...
А от пиво можна разом з Одаркою випити....

Юрій Сєров - 19-10-2004 у 17:04

Концерт був класний, але якби ще не було дощу...
Відносно басиста - я не зрозумів хто там грав. Наскільки мені було видно, на сцені було вас четверо. Хтось перейшов на бас-гітару. І чому Козій співати міг, а грати ні?
Сподобалися мені Абу Касимові капці. Ікунамбулу чув вперше, також сподобалося. "Яка існує" - попса, хоча виступ був непоганим!
Побільше б таких концертів і після виборів, незалежно від їх(виборів) результатів!

Odarka - 20-10-2004 у 09:43

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Сєров
Відносно басиста - я не зрозумів хто там грав. Наскільки мені було видно, на сцені було вас четверо. Хтось перейшов на бас-гітару. І чому Козій співати міг, а грати ні?


Козія ми вигнали з групи ще місяць тому, те що він вийшов на сцену і почав з нами співати мене також здивувало:o
Нас тепер четверо в групі "Далі..." оскільки наш ритм-гітарист перйшов тепер на бас гітару:D

YurKOziy - 20-10-2004 у 17:00

2 Юрій Сєров:
Не "ІкУНАмБУЛА" а "ІНКУНАБУЛА"!

>>Козія ми вигнали з групи ще місяць тому
Ніхто мене не виганяв - акція була абсолютно добровільною, причому з обох сторін.

Юрій Сєров - 20-10-2004 у 19:06

2 YurKOziy
Перепрошую...
Просто назву вашої групи досить важко запам'ятати. Не знаю чи сприяє це її росту.
А що означає "ІНКУНАБУЛА"

Наталка - 20-10-2004 у 22:45

"ІНКУНАБУЛА" - це книга, що відноситься до початкової пори книгодрукування (десь до 1501 року), і зовні дуже схожа на рукописні книги. Принаймні, так мене вчили.

Odarka - 21-10-2004 у 10:09

Цитата:
Першим відправив користувач YurKOziy



Ніхто мене не виганяв - акція була абсолютно добровільною, причому з обох сторін.


Давай... не будемо, добре?:D
Акція точно добровільною не була....:D

Nazar - 21-10-2004 у 13:12

Молодець, Юрко, що вийшов і заспівав!
Бо я щось не уявляю "Траву" без такого доброго беку.
А назву Інкунабула я запам"ятав після того, коли Юрко пообіцяв,що її не зап"ятаю:)

І ще повернемось до "Хтось". У тій версії, що з концерту в Ляльці, там дуже кльово і динамічно звучало "... прийди до мене восени..." співане сопрано (ну, звичайно хор своє додав). Хтілось би, щоби і в подальшому воно так було.

Odarka - 21-10-2004 у 13:19

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Молодець, Юрко, що вийшов і заспівав!

Юрко цілком не молодець, тому що так не робиться... Він просто хотів себе пропіарити...
Якщо за його словами група "Далі..." його не пре тоді чого він попер на сцену? З Божого дива?
Як б ніколи не вийшла на сцену, якби "Без цукру" грали без мене..ніколи...
Назар - це був поганий вчинок...повір мені, який переслідував корисливі цілі...хоча Юрко скаже, що у нього ностальгія...
А "Хтось" на концертах вгорі я не буду співати, особливо на відкритому повітрі, тому що це не можливо ще при такому звуці - там би просто всі попадали:)
Давай якось про це все поговоримо поза форумом, і не ятри мені душу Назаре я тебе дуже прошу!

Nazar - 21-10-2004 у 14:04

Ну раз так просиш...
Але я писав не про те. Людина зробила свій вибір, і який би він (вибір) не був - його вже зроблено, і гадаю не треба вже його якось принижувати, та й критикувати вже пізно. Та й я здється тобі постійно про то говорив.
Але гаразд - припиняю.

Odarka - 21-10-2004 у 14:07

я не критикую його...я висловлюю свою думку...і кажу. щоб він не мав виходити до нас на сцену...тому що та група його не пре..ось і все!

Nazar - 21-10-2004 у 14:12

Ну якщо зупиняємось на власних думках - то продовжу свою - мені сподобався його вихід (як би то не виглядало із середини сцени), і сподобалось те, що ти Юрка привітливо поцілувала:)
І раз вже говоримо не про образи, а про вигляд з боку (у нашому випадку буду писати про вигляд у моїх очах), то мені було б Дуже приємно, коли б десь, колись, коли б грали Без цукру, ти б вийшла і заспівала. Нехай у цьому співі не може бути майбутнього, нехай у ньому важке та неприємне минуле, але він є зараз, він перекрив собою всі емоції, спогади та враження саме музикою, і вона (музика) у цьому випадку переможець. Ну хіба ж не прекрасно? Ось про що я вів…

Odarka - 21-10-2004 у 14:30

Назар це не я його поцілувала. о.к.?

Nazar - 21-10-2004 у 14:36

Яка різниця, мені головне, що би ми говорили на одній мові і розуміли одне одного - ти мене розумієш, про що я?

Odarka - 21-10-2004 у 14:50

я розумію про що ти...і розумію про що я! тут наші думки розходяться, тому що за ці два місяці не пережив того, що я, а я того, що ти:))) Ось і все:)

Nazar - 21-10-2004 у 14:55

Чудово.
Я знав, що ти найкраща!

Остап_М. - 21-10-2004 у 15:16

Повертаючись до концерту, варто зазначити непоганий звук. І гарне виконання!!!

Наталка - 21-10-2004 у 16:47

А я нарешті - хоч і не на концерті - почула пісню "Плями самі на собі". Аж мурахи шкірою побігли! Що більше слухаю, то більше смакує. Взагалі вже третій день слухаю "Далі", і наслухатися не можу. Ще шалено подобається "Я так більше не можу" іспанською, але ця пісня є у мене на відео. "Запалювали зорі-3" ( багатостраждальна пісня :D ), названа ще "Дивні постаті", теж дуже цікаво звучить, ритмомелодика тексту змінилася, і сприйняття пісні освіжилося. :)
Класно!!!

Nazar - 21-10-2004 у 16:58

От завжди київляни випереджають нас. А нам ше чекати сім днів до тих 6 пісень...

Круціфукс. - 21-10-2004 у 17:24

А я слухав той концерт з вікна :-)
Ті лінкін-пурки, що грали на початку - це, звичайно, катастрофа. А от групу "Інкунабула" було приємно слухати. Грають зібрано й виразно. А це вже плюс, у порівнянні зі звичною для укр. року формулою "лебідь без шиї, рак з однією клішнею та сліпа щука тягнуть віз до нірвани". Зараз ця музика для мене не є цікавою, але 5 років тому я би від тої "Інкунабули" реально перся.

Odarka - 26-10-2004 у 21:20

Цитата:
Першим відправив користувач Круціфукс.
Зараз ця музика для мене не є цікавою, але 5 років тому я би від тої "Інкунабули" реально перся.


Власне! То не Одарка. Просто впадло перелогінюватися.

Андрій Пелещишин - 26-10-2004 у 21:38

Цитата:
. Просто впадло перелогінюватися.

Може Прес-секретар Дзиги буде контролювати хто і якими словами пише з під його логіна?
Чи проффесорська лексика вже активно засвоюється в мистецьких та культурних об'єднаннях Львова?

Круціфукс. - 26-10-2004 у 22:04

Еее... квак! Щось сталось? Чому я там процитований? Нічого не розумію, як завжди :-)

Odarka - 27-10-2004 у 09:09

Вчора ввечері на Дзизі був натовп людей:) вибачте, але хтось заліз в мій комп і написав цей коментар:) Це не працівник "Дзиги". це точно. Вибачте:)