Форум Рідного Міста

А що ти зробив для поширення української музики?

vps - 12-10-2004 у 09:01

Можна багато сперечатись про те хто ми є, де ми є, звідки ми та яка наша роль! Але, чи принесе це якусь користь Україні? Т. Петрененко співає: "Собаки гавкають, а караван іде...", а я Вам кажу, любі друзі, що ніхто в Світі не поважатиме української музики, якщо українці не нав'яжуть її Світові. А для цього нам самим необхідно кохати своє.
А що ти зробив для того щоб нав'язати Світові українську музику?

Дякую за увагу.

Слухаймо українське!

:sing:

Олександр Чорнобиль - 12-10-2004 у 10:44

Те що зараз напишу я, мабуть, можуть написати десятки форумчан: подарував іноземцям диски з українською музикою. Останній раз в моєму випадку це були "Дикі танці" Руслани і "Суперсиметрія" Оекану Ельзи, ще коли ці диски не було оголошено "платиновими".

Круціфукс. - 12-10-2004 у 14:57

"Творчість, роздуми..."

Свободу папугам! :-)

Odarka - 12-10-2004 у 16:07

Пісні:)))

Наталка - 12-10-2004 у 23:03

"Присадила", як-то кажуть, своїх подруг на ту музику, яку люблю я. Для багатьох було відкриттям, що в Україні існує якісна музика. Справжня. Не надто багато, звісно, я зробила, але й не мало.
А нав’язувати світові, на мій погляд, нічого не варто. Бо буде тоді ситуація - як у класичній приказці: "Вміла готувати, та не вміла подавати". :)

Круціфукс. - 13-10-2004 у 08:35

Гм. Я "нав'язав" своїм московським знайомим "Дивосвіт полтавської пісні", ансамбль "Древо" та Миколу Будника; вони сказали, що класно. Здається, принаймні дещо з цього їм сподобалось.

А якщо комусь просто не треба нічого, то йому і не нав'яжеш. Це стосується будь-яких варіантів "справжньої" музики. Нав'язаний нам Роллінг Стоунзом Океан Ельзи нема змісту нав'язувати зворотньо тим, в кого вже є, власне, Роллінг Стоунз! А про Руслану краще шанобливо помовчати, хе-хе.

Dмитрик - 13-10-2004 у 15:53

Ще одна історія про те, як петербурзький, цього разу, знайомий виклав понад 300 грн (я собою таки дійсно пишаюся, Дмитрик -- молодець :D) у стереофоніку! І жоднго іншомовного компакту!
А ще Чубай, Гади й Дударик поїхали до Токіо! Чесне слово -- сам дарував!

Nazar - 13-10-2004 у 16:21

В мене також є що додати.
Закохав одного мешканця Лондону у Ексампей та Вежу хмар.
От тільки не можу похвалитись у тому, що вони внесли якийсь прибуток для цих виконавців, бо оригінальнозаписаних компактів я у нас не зустрічав.
А ще, коли мого одного знайомого радіоведучого з Польщі просили щось поставити "від себе", то він поставив Далі... От!

Олексій Мачехін - 13-10-2004 у 20:28

Роздав кілька касет в різних містах України. Ну народну музику в Росію експортував.
Різне бувало.

vps - 14-10-2004 у 09:35

Піратство - це, звичайно, гарно , але - не той масштаб, на якому слід зупинятись. Я, зичайно, теж відправив пару українських дисків до Московії (серед яких доречі теж був Ексампей), що значно змінило думку деяких шовінестичних особистостей. Я підкреслюю - ДЕЯКИХ!
Але проблема, насправді, значно глобальніша. Адже якщо вже в Чернівцях немає ні одної української радіостанції, то це, шановні - звичайнісінька ганьба нашому брату! Не знаю, правда, як з цим справи у Львові (сподіваюсь, що набагато краще), але стан української культури в моєму місті мене не задовільняє, і максимум, що я можу зробити - це раз на тиждень проводити вечори української музики в Народному домі, а цього, виявляється, не достатньо. Роздирає лють від власного безсилля :mad: !
Слухаймо українське!:sing:

Олексій Мачехін - 14-10-2004 у 09:39

Одна з моїх касет лишилася у таксиста в Чернівцях :)

vps - 14-10-2004 у 09:48

Хай живе Чернівецьке таксі - найгуманніше таксі в Світі!
Вони тепер ще й українську музику слухають? :lol:

Слухаймо українське! :sing:

Олексій Мачехін - 14-10-2004 у 10:43

Ну принаймні таксист просив лишити :)

vps - 14-10-2004 у 11:30

Пропоную нову акцію "Залиш свою касету з ураїнською музикою таксисту з Чернівців!". Можливо, це й подіє. ;)

Слухаймо українське!

:sing:

Dмитрик - 14-10-2004 у 22:54

Хтось тут, здається, уже згадував про акцію коли у львівських маршрутках роздавали касети з українською музикою! класна промоція була, але де ті касети ділися?

Nazar - 15-10-2004 у 08:53

Зі з"явою еко-радіо 89,7 ФМ та проблема стала менш актуальною, бо у багатьох маршрутках вже грає українська музика, і хоч вона не найкращої якості і переважно традиційна естрада, але все ж прогрес.
Гадаю, що пройде троха часу, коли залучиться більша кількість слухачів даної хвилі, можна буде якось повливати на наповнення ефіру ній.

vps - 18-10-2004 у 15:27

Свободу українському радіо від іноземної попсні!!!!:mad:

Слухаймо українське!

:sing:

MartinkaDP - 18-10-2004 у 22:01

Давала подрузі подруги, що приїхала десь із Європи (точніше не пам'ятаю), переписати музику з Рок-Екзистенції й Нєформат. Постійно крапаю на вуха своїм слухачам (вірю, що вони все-таки існують) то, шо слухаю сама - на 95 % українське.

dr.Trollin - 18-10-2004 у 22:10

Пропагував у Харкові та перезаписував тАмошнім музикознавцям з Метрологів новинки Укр естради -- м.Бурмаку(може хто чув таку)...

vps - 21-10-2004 у 09:59

Панове, не зупиняйтесь на досягнутому!
Вдаримо українським роком по вухах російських попсоманів!:mad:

Слухаймо українське!

:sing:

Олексій Мачехін - 21-10-2004 у 10:27

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
Пропагував у Харкові та перезаписував тАмошнім музикознавцям з Метрологів новинки Укр естради -- м.Бурмаку(може хто чув таку)...


А чому з малої? :D Взагалі то вона харків`янка, але сам пересвідчився - у Харкові її на знають :)

vps - 21-10-2004 у 12:40

Скажіть, друзі, чи довго ще не буде "пророка в своїй вітчизні". Чому наше вже цінують за кордоном, а у нас -- ще ні?
Невже ми й справді найгірші?
НЕ ВІРЮ!!!!!!!!!!!

Слухаймо українське!

:sing:

Круціфукс. - 21-10-2004 у 13:04

Ну, в цій темі пророк вже точно є.

Чарівник з міста Гамельн - 21-10-2004 у 14:43

"Что ты сделал для хип-хопа в свои годы?" (c) Децл

Навіщо стільки галасу? Не розумію, яка користь від того, що кидати в одну й ту саму тему одне й те саме гасло зі швидкістю 30 vps (variants per second).

Як каже мій проджект-менеджер, "п@#$іти - не мішки носити" :)

Дякую за увагу.

Рост - 21-10-2004 у 15:15

Якби вельмиповажний Чарівник не підкинув шпильку, це був би не він...

Роблю зауваження - за недоречне обігрування ніку дописувача і за лихослів`я, хоч і була спроба прикрити його в такий собі псевдокультурний спосіб.

Щодо суті питання, то допис Чарівника з міста Гамельн теж не несе в собі ніякого раціонального зерна, тому перше, ніж шукати скалку в оці іншого...

Андрій Пелещишин - 21-10-2004 у 15:26

Згоден з зауваженням Роста.
Але помимо того, не можу не зробити зауваження користувачу vps за тиражування практично беззмістовних повідомлень. Надалі таке буде присікатися.

Тему відправляю в "Музику". Нема чого їй у "Роздумах" робити

Остап_М. - 21-10-2004 у 20:27

А я був ведучим на концерті і закликав всіх слухати українську музику!!!

vps - 26-10-2004 у 13:22

Приймаю до уваги всі ваші зауваження стосовно незмістовності моїх повідомлень(хоч це, звісно, і спірне питання). А за некоректну розшифровку свого ніка я вже просто змучився ображатись. Втім, Чарівник, не ти перший і не ти останній.:)

vps - 26-10-2004 у 13:46

Досить ліричних відступів.
Незабаром в Чернівцях відбудеться вечір січової та патріотичної пісні, присвячений 6 грудня. Не знаю ще точно коли це буде, напевно ближче до свята, але, що вже відомо, відбудеться дійство в мармуровій залі головного корпусу ЧНУ. Хто хоч раз бачив цю будову, а це є колишня резиденція митрополита Буковини, той зрозуміє наскільки воно буде класним і, можливо, навіть трішки пафосним. Тому, хто буде в Чернівцях і не потрапить на цей вечір може вважати себе невдахою.
Точну дату я обов'язково в цій темі оприлюдню .Приїзджайте! :sing: