Форум Рідного Міста

Mova.info шукає хостинг

Sergi Adamchuk - 13-10-2004 у 08:13

Новий проект, присвячений українській мові шукає хостинг. Зараз проект знаходиться на домашньому комп'ютері його розробника, але із зростанням трафіку значно зростають витрати за інтернет.......

Хостинг потрібен на платформі IIS, MS SQL 2000, .Net ASP

Sergi Adamchuk - 13-10-2004 у 10:48

Є таке, але будемо шукати.....

Лучишин Роман - 13-10-2004 у 12:27

Та навіть такий платний хостинг обходиться як правило дорожче в порівнянні з аналогами.

Олексій Мачехін - 15-11-2004 у 14:43

А тим часом сайт відкрився і діє :) З чим його і вітаю

Dmy - 15-11-2004 у 20:38

Ні фіга собі!
Сайт зовсім не нагадує забавки людей, що вигадавши ідею (хай, навіть, корисну), відразу поперлися з нею в мережу, а далі заволали: " Допоможіть, грабують!"
Схоже, це все перед тим, як виставитися, розроблялося і плекалося дуже дбайливо.
Відтак воно, на мою думку, цілком заслуговує на хостінг!

Олексій Мачехін - 15-11-2004 у 22:27

От і я був вражений :)

Sergi Adamchuk - 16-11-2004 у 09:31

Так. Сайт швидко розвивається і активно наповнюється новими сервісами. І все це тримається на ентузіазмі розробників проекту.

Олексій Мачехін - 16-11-2004 у 09:55

Розробники без сумніву молодці. Але платформу все одно обрано невдало ;)

Sergi Adamchuk - 16-11-2004 у 10:49

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Розробники без сумніву молодці. Але платформу все одно обрано невдало ;)


Це правда якщо судити з реалій сьогодення, а не перспектив.
Я особисто впевнений, що ця платформа набере великої популярності і ставатиме дедалі доступнішою, скоро з"являться реалізації .Net для лінукс систем, є вже багато програм з відкритим кодом.

Це я стверджую як активний розробник на цій платформі.

Доречі самі розробники мають певні переваги, якщо займаються цим ще до того, як ці технології набудуть широкого розповсюдження.

Олексій Мачехін - 16-11-2004 у 10:54

По нет і перевагам розробників - згоден. По MS SQL Server - хіба є його реалізації під Х-и?

Андрій Пелещишин - 16-11-2004 у 11:07

Наскільки я собі уявляю ринок праці в ІТ (хоча би по Львову) хорощий розробник на згаданих штучках "рветься з ногами та руками" на практично любих умовах. Тому такий сайт можна утримувати "за свої кровні" - лише для того, щоби мати підтвердження свого фахового рівня.

Sergi Adamchuk - 16-11-2004 у 12:37

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
По нет і перевагам розробників - згоден. По MS SQL Server - хіба є його реалізації під Х-и?


Вже є реалізація адаптерів для роботи з базами даних не лише для MS SQL, доречі сам MS SQL став з 01.01.2004 безкоштовним (точніше його версія MSDE).
Грамотно написаний код абстрагується від конкретної бази даних.

Олексій Мачехін - 16-11-2004 у 12:47

Цитата:
Першим відправив користувач Sergi Adamchuk

Вже є реалізація адаптерів для роботи з базами даних не лише для MS SQL,


А як тоді з швидкістю його роботи - не втрачається?

Цитата:
Першим відправив користувач Sergi Adamchuk
доречі сам MS SQL став з 01.01.2004 безкоштовним (точніше його версія MSDE).


Здається значно раніше він став безкоштовним. Проте MSDE має сутєєві обмеження. Зокрема він оптимізований під 5 сесій і за наявності більшої кількості робота сервера примусово гальмується. Для госту це, думаю, не тільки незручно, але й неприпустимо. Та й адмініструвати MSDE через командний рядок - іще те задоволення :(
Хоча, в принципі, гостер може собі дозволити купити ліцензовану СКБД.


Цитата:
Першим відправив користувач Sergi Adamchuk

Грамотно написаний код абстрагується від конкретної бази даних.


Ну а як же :) Тільки навіщо тоді висувати умови до СКБД на гості? ;)

Лучишин Роман - 16-11-2004 у 12:55

Взагалі вибір платформи це суб'єктивне питання. І в даному випадку воно не суттєве. Головне ідея сайту.

Хоча я не признаю windows як серверну. Як казава колишній мій співробітник, це "сервер для домохазяйки".

Цитата:
Першим відправив користувач Sergi Adamchuk
Грамотно написаний код абстрагується від конкретної бази даних.


Але такий код не буде оптимальних для жодного SQL-сервера. Перевірено вже.
Якщо вже піднімати питання вибір платформи, то може виносимо його окремою темою?

Петро Хилюк - 4-9-2005 у 06:10

Раджу всім спробувати дешевий веб-хостинг. Це такий вид хостингу, коли Ви арендуєте не цілий сервер, а тільки певну кількість дискового простору. Хостинг люксусовий - швидкість відмінна! http://hostyng.lifeinter.net

Андрій Пелещишин - 4-9-2005 у 08:46

Користувача "Петро Хилюк" блоковано