Форум Рідного Міста

увага! перевірте, чи є ви в списках виборців

fish - 15-10-2004 у 14:21

Особливо це стосується львівян і взагалі заходу, де владі найбільше хочеться визнати вибори недійсними. В Києві вже побачили, що в списках - масово помилки. Тут
http://195.230.157.53/pls/vp2004/wp030?PT001F01=500 знайдіть адресу своєї дільниці і не полінуйтеся перевірити, чи є ви у списках, чи є ваші родичі, чи немає "мертвих душ", чи правильно записані ваші дані.

Dмитрик - 16-10-2004 у 00:34

розпочалось! сьогодні моїй 17-ти річній сестрі принесли запрошення на вибори! От вам і повноліття -- цілий рік у дитини забрали, нелюди!

saLAVado - 16-10-2004 у 07:56

А коли мені принесуть запрошення на вибори?

Tempika - 16-10-2004 у 08:21

...дуже все дивно...
нашим сусідам принесли запрошення пізно ввечері, вони навіть боялися
відкривати двері... а нам ще ні, хоча ми живемо тут практично *з заснування* :-)
де брати ті запрошення?.

fish - 16-10-2004 у 11:09

Знов кажу: перевірте! І порадьте це зробити знайомим. Це важливо. якщо десь і намагатимуться визнати вибори недійсними через масові порушення - то це самі розумієте, у вас.
якщо 17-річній принесли, нехай піде. Але принаймні забере свій бюлетень додому, щоб його не використали.

Остап_М. - 16-10-2004 у 17:41

Проблемні ДВК у Львові
ТВО №117
Залізничний район

З точки зору матеріально-технічного забезпечення, на даний момент в районі є 5 найпроблемніших дільниць, а саме:
№61 (Білогорща, Народний дім „Просвіти”) немає столів, телефону, сейфів, вогнегасника. Приміщення потребує ремонту. Ця дільниця 11.10.04 була закрита пожежною інспекцією.
№ 54 (ЖЕК – 308) місце для голосування не відповідає нормам, немає приміщення для роботи дільничної комісії. Немає телефону, вогнегасника і грат.
№ 32 (СОКІЛ) немає стільців, грат та вогнегасника.
№ 52 (Палац Культури ЛОРТА) немає вогнегасника, грат.
№ 45 (Львівліс) немає сейфу, телефону, замка на приміщені ДВК.

СШ № 64, 65 де знаходяться дільниці № 57,58 та № 64 були оштрафовані пожежною інспекцією за недотримання вимог пожежної безпеки.


Галицький район

На жодній з виборчих дільниць немає засобів зв’язку .
Надані сейфи лише дільницям № 6,17,18,21



ТВО № 119
Франківський район

Відсутні приміщення для роботи членів ДВК на дільницях №1,18,21
Немає сейфів на дільницях:
№10,11,12.13,14,15,16,18,21,24,26,27,30,31,32,33,35,39,40,41,42,45,46,48,
51,52,53
На жодній дільниці , в приміщеннях виділених для засідання членів ДВК немає засобів зв’язку.




ТВО № 118
Сихівський район

Залишається проблема з номерами телефонів у школах, в приміщеннях яких знаходиться по дві виборчі дільниці. Це стосується шкіл №№ 13,32,69,72,73,80,84,86,90,93,95,96,98, ЗСШ №1, гімназія „Сихівська”, школа-ліцей „Оріана”, ЗШ „Дивосвіт”. Немає телефону на дільниці , що знаходиться в обласному перинатальному центрі.
Лише на ¼ виборчих дільницях в приміщеннях є грати.



ТВО № 120
Шевченківський район

ЖЕК № 508 (вул..Зустрічна ,1) відмовився надавати приміщення виборчій дільниці № 32
На дільницях №№ 6,8,9,16, 35, 42,44 немає сейфів.
Крім того на дільницях №№ 8 , 9 та 35 немає телефонів

З виступу Юрія Кужелюка на засіданні сесії Лвіьвьсокї міської ради.
Прес-служба обласного штабу Віктора Ющенка.
14.10.2004 - 15:45

saLAVado - 17-10-2004 у 00:41

А виборчі дільниці вже організовані? Вже можна прийти і подивитися на списки? І до якого числа мають запросити на вибори?

Юрій Сєров - 17-10-2004 у 14:02

А як дізнатися де моя виборча дільниця. На вищевказаному сайті є лише адреси дільниць, а які будинки до яких дільниць належать - не вказано!

Андрій Пелещишин - 17-10-2004 у 18:29

Щойно ТРК "Люкс" в "Репортері" повідомило, що перше організаційне засідання у Львові провели менше 50% дільниць (до речі маю обгрунтовану підозру, що число завищене). А по області і того менше.
І це за два тижні до виборів!

Dмитрик - 17-10-2004 у 23:38

як мені розповідала одна причатна до того дійства особа, представники злого Я просто ігнорують засідання й будь -- які збори

Vedmid - 18-10-2004 у 08:14

До Юрія Сєрова
Ареал дільниці там має бутивказаний, шукайте уважніше

Sergi Adamchuk - 20-10-2004 у 16:53

На сайті 5го каналу теж проце мови багато
http://5tv.com.ua/forum/viewtopic.php?t=1043

мене цікавлять такі речі, я чув ніби я маю право виявляти "мертві душі" у списках. Це що, якщо я на когось ткнув пальцем , що це мертва душа - його зразу викреслять? без доказів?

fish - 20-10-2004 у 17:00

свідоцтво про смерть по-любому знадобиться

Sergi Adamchuk - 20-10-2004 у 17:07

Цитата:
Першим відправив користувач fish
свідоцтво про смерть по-любому знадобиться


Тобто якщо я знаю, що сусідка давно померла, звичайно у мене її свідоцтва нема, а родичів вже рік як не бачив,то в такій ситуації нічого зробити не можна? .... думаю в більшості у такій ситуації приблизно щось таке

Користувач Олесь - 20-10-2004 у 17:49

Чи будуть робити екзит-поли на виборчих дільницях за кордоном?

vovka - 20-10-2004 у 17:51

Мені вже принесли запрошення на вибори (Залізничний район).
Татові з мамою теж принесли.
А от брату не принесли, хоча йому вже скоро 19..
То треба йти на дільницю за день до виборів і просити внести в списки ?

Користувач Олесь - 20-10-2004 у 18:01

Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Мені вже принесли запрошення на вибори (Залізничний район).
Татові з мамою теж принесли.
А от брату не принесли, хоча йому вже скоро 19..
То треба йти на дільницю за день до виборів і просити внести в списки ?


Не за день до виборів, а ВЖЕ!

Kusakin M. - 21-10-2004 у 00:18

Ta nu i sprawy u nas. "Bratwa rwetsa do wlady" i wse.

dr.Trollin - 21-10-2004 у 20:45

Хм. от і мені вже принесли зрання (зараз, правда, лише прочитав що ж ото там є).
Якби ж ото ще знаття- чи і у списках правдивих (друкованих) так перекручена фамілія, як і у тім рукописнім листку...
Мдя. Завтра іду розпитувати...

saLAVado - 22-10-2004 у 10:42

Зараз подивлюся Час Новин на 5 каналі і піду на свою дільницю, поки не пізно.

marco - 23-10-2004 у 13:03

Якщо не знаєте де ваша дільниця, довідатись можна на територіальних. Таких у Львові чотири. Даю контактні телефони:
117 - 621744, 629802, 696714
118 - 2217155
119 - 2372069
120 - 529797

Sashko - 25-10-2004 у 10:42

Що робити, якщо у запрошенні є помилка в моєму прізвищі? :mad:
Кого треба шукати аби перевірити це і як це виправити? :o

Рост - 25-10-2004 у 11:19

Піти на виборчу дільницю і уточнити - це помилка в запрошенні, чи в списках.

saLAVado - 25-10-2004 у 12:38

Я є у списках, помилок немає. Нещодавно ледь не "прогавили" цілий сусідній будинок. Люди на дільниці вчасно помітили, тепер цей будинок голосуватиме.

Користувач Олесь - 25-10-2004 у 13:41

УВАГА!

Цитата:
Инфо: Люди, передайте всем! Есть информация, что на избирательных участках будут в кабинках лежать специальные ручки. Надпись, сделанная такой ручкой, исчезает через пару часов. Хотя информация и не проверенная, я думаю, не трудно каждому принести ручку с собой! Не забудьте об этом!

Точно знаю що на ринку продають ручки (комплект з 2 ручок) чорнило яких не зникає з часом, але його легко можна витерти іншою ручкою з комплекту. Висновок: обовязково на вибори з своїми рідними провіреними ручками.


Джерело: http://www.ham.com.ua
http://www.ham.com.ua/index.php?action=one&y=2004&d=25&...

сумна - 25-10-2004 у 13:54

Щодо ручок - цілком слушно.
Перевірила себе у списках. На минулих виборах до Верховної Ради "загубили" цілий під'їзд, де я живу. Наслухавшись про якість складання списків (сам заступник голови ЦВК визнав, що останнього тижня внесли у списки 700 тисяч громадян!), вже була налаштована себе у них не побачити. Але - є! Була приємно здивована.
:)

Captivitas - 25-10-2004 у 15:41

Змінив влітку регістраційний статус й зараз з задоволенням не знайшов себе у списках за старою адресою. Але за новою числиться майже півміста, бо там прописують усіх "безквартирних" війсковослужбовців та членів їх родин. :(

Юрій Карашівський - 25-10-2004 у 18:29

Ось вам інша історія.
Приїхав в суботу взяти відкріпний лист на батьківщину. Надія отримати його саме в суботу була слабкою, однак спроба, хоч і грошей коштувала (дорога - 650 км в один кінець і назад) і нервів, і сну, але того вартувала, тим більше, що потім часу в мене не було б поїхати, а на день виборів мушу бути в Києві.

На диво, в рідній Коломиї тітонька-членкиня виявилась на місці і вчасно, о 10.00. Перевірив список - ніби знайшов себе. Але коли придивився - оп-па. Прізвище було вписане як КарашОвський, а рік народження - 1972 замість 1977. Тобто одразу дві неточності. Можливість звичайної помилки чи недогляду припустити важко: 7-ка схожа на 2-ку, але за умови подвоєного числа 77 розібрати погану каліграфію десь там у нетрях ЖРЕПу як 72 - треба ще постаратись. Або мати зір -5. Аналогічно з прізвищем. Буква "і" аж ніяк не схожа на "о".

За правилами, мало б відбутися засідання виборчкому, і тоді вносяться зміни в списки - виправлення. Ясно, що чекати понеділка я не мав можливості, а тому лише переконався, що відкріплення мені виписали правильно і без помилок і поїхав в Чернівці.

Там було ще цікавіше. Хоча виборчком працював того дня до 15.00 (і так має бути всюди!!! - у вихідні), а я з'явився о 17.00, тітоньку застав. Оскільки паспорта дружини я не мав при собі, її батько (тесть) пішов зі мною, захопивши свій паспорт та ще й паспорт тещі. Ми пояснили, що прийшли лише дізнатися, яким чином можна отримати відкріплення дистанційно. На що "добра" жінка сказала, що, якщо, звичайно, ми не заслані шпигуни, може видати нам і ТАК, БЕЗ ДОКУМЕНТІВ. Вона навіть не глянула в паспорт тестя, і в мій теж, хоча ми намагалися показати їх. Я спокійно розписався за жінку і забрав відкріплення.
Уявляю, як це легко робиться не в обласних і не в районних центрах, а десь в селі Раківчик, Топорівка чи Репужинці...

dr.Trollin - 25-10-2004 у 20:07

http://www.livejournal.com/users/pashyrey/81275.html
там досить детально про Методику та Причини Зриву виборів.

відберу дещо щодо Запобігання цьому:

(с)pashyrey (ака Козак Михайло)

Зрив виборів не повинен стати несподіванкою.
Населення має бути змобілізоване заздалегідь.
А потім просто підійматись на перший же заклик.
...
Мова не про те що робити коли оголосять результати. Треба бути там до оголошення. Натовп біля дільниці може запобігти провокаціям а-ля Мукачево. Тобто коли хтось увірветься до дільниці і знищить бюлетні чи якимось чином буде заважати роботі по підрахунку. На дільниці будуть члени та спостерігачі від опозиційних сил, вони потурбуються про правильний підрахунок, а громадяни повинні просто підтримати їх своєю присутністю надворі.
Крім того ненормальним є довге підрахування бюлетнів. Затримка з цим теж повинна викликати занепокоєння виборців. В середньому на кожній дільниці по 1,5-1,7 тисячі виборців. Таку кількість бюлетнів можна перерахувати досить швидко.
Якщо за години дві комісія оголосить результат (вивісить протокол підрахунку з підписами всіх членів) тоді все гаразд. Переписуєте результати собі для подальшого контролю і йдете до територіального виборчкому, чи якщо то в сосідньому місті то тоді вже додому до телевізора, слідкувати за ходом голосувань у решті округів.
...
тобто, мінімум дві години після закриття виборчих дільниц треба бути там, і чекати доки порахують, і цей час не пускати туди ніяких ів? (с)ldoroshe
...
з мого досвіду 2 години це максимум а не мінімум.
20-30 чоловік досить хутко можуть посортувати 2 тисячі папірців та кілька разів перерахувати їх.
Так ви повинні бути моральною підтримкою членам комісії та спостерігачам. Наявність великої кількості свідків найкраща профілактика від спроб зірвати підрахунок на рівні дільниць. на більш високому рівні тобто в тервиборчкомах та ЦВК вже будуть присутні міжнародні спостерігачі, депутати.
...
Що може зробити кожен. Після голосування не розходитись від дільниці, а чекати біля неї оголошення результатів котрі повинні вивісити там для загального огляду.

Остап_М. - 26-10-2004 у 06:36

Як перевірити себе і своїх знайомих у списках виборців

Шановні виборці!

Останнім часом було виявлено багато помилок у списках виборців на територіальних виборчих округах по всій Україні. У разі помилки у Вашому імені, прізвищі, місці реєстрації (прописки) або році народження Ви не зможете проголосувати на виборах Президента України. Просимо Вас якомога швидше переконатися у тому, що Ви та Ваші рідні й сусіди коректно внесені до списків виборців. Для цього потрібно зайти (із паспортом) або потелефонувати до своєї дільничної виборчої комісії. У разі, якщо Вас не виявиться у списках, Вам слід написати скаргу і особисто подати її до виборчої комісії. Згідно зі статтею 34 частини 5 Закону "Про вибори Президента України", комісія повинна оперативно розглянути заяву (бажано, у Вашій присутності) та прийняти рішення щодо внесення Вас до списків виборців. Комісія зобов’язана зробити це навіть у день виборів.

Закликаємо Вас поділитися цією інформацією зі своїми друзями, знайомими і сусідами. Для цього завантажте файли формату .doc із наведеним вище текстом українською або російською мовами. Туди лише потрібно вписати адреси і телефони Вашої дільниці, які можна знайти на сайті Центрвиборчкому. Просимо Вас поширити ці листівки у своєму будинку чи мікрорайоні, наклеявши на стовпи, дошки оголошень або просто роздати сусідам.

Разом переможемо!


З повагою, команда сайту http://www.yuschenko.com.ua

Користувач Олесь - 26-10-2004 у 06:59

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Карашівський
На що "добра" жінка сказала, що, якщо, звичайно, ми не заслані шпигуни, може видати нам і ТАК, БЕЗ ДОКУМЕНТІВ. Вона навіть не глянула в паспорт тестя, і в мій теж, хоча ми намагалися показати їх. Я спокійно розписався за жінку і забрав відкріплення.
Уявляю, як це легко робиться не в обласних і не в районних центрах, а десь в селі Раківчик, Топорівка чи Репужинці...


Я був на закордонній виборчій дільниці, щоб зареєструватися для участі у виборах. Мені дали заповнити заяву, куди я вписав прізвище, ім'я, адресу в Україні і адресу за кордоном. Після цього в мене цю заяву забрали. Я перепитав, чи вони не хочуть подивитися паспорт, на що мені відповіли, що ЦВК не давав таких вказівок, тобто якщо там в заяві я зле вказав свої дані, то просто не зможу проголосувати, оскільки паспорт перевірятимуть при голосуванні. Тобто теоретично я можу без документів зареєструвати тут на закордонній дільниці громадян, які мешкають в Україні, внаслідок чого вони не зможуть проголосувати на своїх дільницях - їх вилучать зі списків на підставі неперевірених заяв про реєстрацію на дільницях за кордоном.

jaguara - 26-10-2004 у 12:35

У нас паспорти при складенні заяв перевіряли і без вказівки ЦВК

Наталка - 26-10-2004 у 15:50

Ну ось і мене торкнулося. Щойно мама телефонувала – моя рідна виборча дільниця мене з чоловіком розлучила, на запрошенні стоїть "Левченко Н. М.", у той час, як я вже сім років Очкур, і перша реакція на це була "А хто така Левченко?". Подзвонила на дільницю. Голос жіночий, злий:
"А вам какая разніца? В спісках ви – Очкур". Кажу, я сьогодні вже не встигаю, але завтра зранку буду у вас в гостях, готуйте чай, я забезпечу яйця по-франківськи, а ви пишіть нове запрошення. А там побачимо, хто я у списках, і у яких я списках взагалі". На мою вимогу назватися пані хрюкнули і поклали трубку. Пусте, як собі хочуть, а свій голос бодай у цьому я відвоюю, мені ще та жінка говорить: "У вас же вся сім’я – Левченко". І то правда. Вибачте мені, будь ласка, що я вийшла заміж, а їм тепер – робота. Ох, дістали! :mad: Щоправда, мама ходила перевіряти списки нашої сім’ї, і каже, що у списку я дійсно - Очкур. Але щось мені це все не подобається. :mad:

fish - 27-10-2004 у 07:14

Еге, а щодо ручок - прийти зі своєю, і залишити її там. Їхню - поцупити і вдома перевірити на вшивість.

Наталка - 27-10-2004 у 16:57

Так от, кажу, як на сповіді - у списку я чомусь під дівочим!!! прізвищем Левченко. Як Очкур, я голосувала у 1998, 1999 та 2002 роках. І ось - трям, здрастє! Я вже чоловіка питала: може, я чогось не знаю, може, ти зі мною тихо розлучився? По суті - написала скаргу, післязавтра перевірю, що там і як.

dr.Trollin - 28-10-2004 у 08:57

from: http://www.livejournal.com/users/pashyrey/81436.html
(політкорректні скорочення та виділення -- мої)

Инструкція
Що робити коли 31-го я прийшов на дільницю, а в списку помилка і мені відмовляють в праві голосу?
1.Берете паспорт (який вже має бути в вашій кишені, якщо ви приперлись голосувати) і чимчикуєте до ТВК (територіальна виборча комісія). та смердюча і забита людьми кімната де вам відмовили то ДВК (дільнична виборча комісія). Не мітингуєте, не ставите діагноз членам комісії, не пишете скарги в міжнародний суд, а швиденько чимчикуєте до ТВК. Адрессу вам підскажуть члени комісії. Якщо скажуть щоб йшли на три букви, то я їх зрозумію, але це в інший бік.
запам´ятовуйте дорогу, бо вам ще повертатись.
2. В ТВК бити писки нікому не треба. Пояснюєте чому прийшли. Пишете заяву. Теркомісія розглядає її одразу і вносить до списку виборців, та вручає вам рішення про внесення. Кажете їм "дякую" і чимчикуєте назад до ДВК (ви ж ще не забули зворотній маршрут?).
3. В ДВК вручаєте витяг з рішення ТВК і паспорт (ви ж не такий бовдур щоб забути його в ТВК?). Член комісії вносить вас до спеціального списку виборців данні про яких було змінено.
4. Вручають вам бюлетень, щоб ви справили свою громадянську потребу.
5. Коли бюлетень опиниться в урні (такий прозорий акваріум) посеред кімнати, йдете додому.
Не треба при цьому кричати "дякую!", "Слава Україні", тощо. Не потрібно нікого агітувати, чи проводити мітинг, не треба "я тут посиджу трохи поспостерігаю аби чого не вийшло". Нічого такого робити не треба. Йдете додому. Або на пиво. Тільки на вулиці ви вже маєте право кричати, плигати, давати інтерв´ю, та закликати до повалення конституційного режиму.
Доповнення. Якщо вам "впадло" йти до ТВК, його цілком замінить найближчий райсуд.
***І райсуди і ТВК весь день будуть працювати в режимі позачергового розгляду таких заяв. ***
Головне щоб на дільницю ви приперлись не за 10 хвилин до її закриття, коли вже нікуди не встигнете.

PS. Якщо ви не тормоз, то себе в списках перевірите ще до дня голосування. Але можливо серед ваших знайомих є люди хоч і темні, але з загостреним бажанням виконати свій громадський обовязок. Тому роздрукуйте цю інструкцію, чи просто скопіюйте до свого ЖЖ і покажіть їм. Також інструкція може бути корисною тим хто просто не встиг перепровірити себе у списках заздалегіть.

Лучишин Роман - 28-10-2004 у 12:35

Приїхав я вчора (27.10.2004) в свою ріднь дерьовню, Жидачівського району щоб забрати підкріпний листок (так я голосуватиму далеко за межами області) і ... Допустили помилок більше ніж я очікував. Поперше стандартно (до цього я звик) неправильно написали прізвище: замість Лучишин пишуть Луцишин. Виявляється в імені Роман перша буква В. О це так проффесори, подув я собі. :o Запрошення прийшло і до мого брата, який приписаний у Львові, бо навчається ще, притому що йому прийшло запрошення й у Львові! Залишилося мені поцікавитись чи не прийшло мені запрошення в гуртожитку, де колись я проживав, коли навчався. Обов'язково перевірю.
Списків виборців я не бачив, т.я. поскільки в приміщенні де теоретично має засідати комісія дуже, холодно і всі працюють по хатам.
Незнаю наскільки це законно, чи незаконно, але від мене не вимагали написати заяву на видачу талона. З таким ентузіазмом можна і красти голоси. Єдиний підпис, що я поставив, це на самому талоні.
Ще сьогодні сказав батькові щоб до проконтрольював цю ситуацію з цими помилками. Вчора їм прийшлося дві години пояснювати багато речей з чим повязаних. Наслідки чи є чи немає на них впливу, побачу пізніше.

Округ 128, дільниця 69.

Dmy - 28-10-2004 у 16:33

Цитата:
Першим відправив http://www.livejournal.com/users/pashyrey/81436.html; другим - користувач dr.Trollin
Інструкція
Не треба при цьому кричати "дякую!", "Слава Україні", тощо. Не потрібно нікого агітувати, чи проводити мітинг, не треба "я тут посиджу трохи поспостерігаю аби чого не вийшло". Нічого такого робити не треба. Йдете додому. Або на пиво. Тільки на вулиці ви вже маєте право кричати, плигати, давати інтерв'ю, та закликати до повалення конституційного режиму

Застереження
Навіть на вулиці ви не маєте права "закликати до повалення конституційного режиму" (чит. Конституцію України)
(Примітка. Можна обізвати режим неконституційним і закликати до ненасильницького повалення неконституційного режиму)

Рост - 29-10-2004 у 10:20

Я щойно з виборчої дільниці. Дивним дивом усі мої дані вірні. А дивним дивом - бо секратар, приємна, але дуже забігана через величезний об`єм роботи жіночка сказала, що людей, в чиїх даних є помилки більше, ніж тих, в кого усе гаразд. Отакі реалії. Але люди молодці - приходять, телефонують, все прискіпливо перевіряють. Так! тримати!
Я, як міг, підтримав секретаря і поїхав на роботу.

Sashko - 29-10-2004 у 11:25

Я теж зранку ходив на виборчу дільницю з приводу помилки у моєму прізвищі у запрошенні,
мої здогадки що це є тільки помилка у запрошенні виправдались,
АЛЕ виявилась інша помилка - невірний рік народження :mad:
Також хочу звернути увагу на те, що протягом 10-15 хвилин мого перебування на дільниці підходило з мого будинку 6Б та з сусіднього 6А десь людей 5-6 з різними видами помилок, притому ці помилки могли бути "не явними", себто у запрошенні може бути усе гаразд, АЛЕ у ньому вказані тільки Ваше прізвище з ініціалами та без року народження, а помилка може бути у списках з Вашим повним ім"ям та по-батькові, то саме з роком народження чи навіть номером у списку...

Тому, перевіряйте не тільки те, що Ви є у списках, але й усю занесену про Вас інформацію!

Dmy - 29-10-2004 у 16:33

От і відчуйте різницю в регіонах із загальною різною політорієнтацією: до мене 2 тижні тому прийшли додому і ретельно перевірили всі дані, за що їм моє щире "Дякую!". Але ж перевірили і в інших, у декого помилки повиправляли.

Sergi Adamchuk - 2-11-2004 у 08:57

У мене є питання, потрібна кваліфікована відповідь.
Моя тимчасова прописка у Києві закінчилась першого жовтня, тобто вже після того, як було сформовано списки.... проте я таки до списків не потрапив і додати до списків мені відмовили за останнім місцем прописки, коли я поїхав додому (Волинь), то був здивований, коли прийшло запрошення з дільниці, де я вже 3 роки не прописаний, я там пішов, взяв відкріпне і спокійно проголосував у Києві.......
Але як мені бути із другим туром? Чи я вже повинен бути у списках де фактично голосував? Їхати знову за відкріпним не дуже виходить........

Рост - 2-11-2004 у 09:57

Реєстрація до голосування не має ніякого відношення. Ти громадянин України? Значить маєш право голосувати.
Був перед минулим туром випадок, як одна дівчина в такій самій ситуації через суд отримала можливість проголосувати.
Можна сходити до ТВК, до ЦВК, нехай роз`яснять. Якщо щось - до суду. Поки не пізно.

Dmy - 2-11-2004 у 16:15

Цитата:
Першим відправив користувач Рост
Реєстрація до голосування не має ніякого відношення. Ти громадянин України? Значить маєш право голосувати.
Був перед минулим туром випадок, як одна дівчина в такій самій ситуації через суд отримала можливість проголосувати.
Можна сходити до ТВК, до ЦВК, нехай роз`яснять. Якщо щось - до суду. Поки не пізно.

Справді, "поки не пізно".
Бо є преценденти. Приміром, один журналіст з Національного (!) радіо, який, утім, не має києвської реєстрації, з четверга 28.10 по суботу ходів по інстанціях, але так і нічого не домігся.

Олексій Мачехін - 2-11-2004 у 16:44

Я так само ходив. Мені дали довідку чому мені не дали проголосувати :(
Газета Україна молода друкувала в четвер рекомендації що вчинити в такому випадку. Рішення приймає комісія протягом 3 днів... якщо захоче. Словом, краще зареєструватись.

marco - 2-11-2004 у 17:43

Джерело http://obozrevatel.com/?r=news&id=163680

Письмо читателя "Обоза". "Почему было ТАК много ошибок в списках? Версия...

Вчера мне не хватало мелких штрихов, которые вечером я наконец нашел в сообщениях СМИ. Теперь картина стала полной и целостной. Итак, кодовое название этой схемы: МЕРТВЫЕ ДУШИ...

Факты:

1. Выборы в Украине стали самыми массовыми и, по словам комментаторов, своей активностью (мое примечание: КОЛИЧЕСТВОМ ПРОГОЛОСОВАВШИХ=КОЛИЧЕСТВУ БЮЛЛЕТЕНЕЙ) может войти в книгу рекордов Гиннеса.

2. Большое количество граждан так и не сумели проголосовать ввиду того, что не были вписаны в бюллетени. По оценке Ю.Тимошенко - ОКОЛО 10-15 процентов.

3. Отличительной особенностью выборов было ОГРОМНОЕ количество ошибок в бюллетенях. (мое примечание: количество ошибок НАПРОЧЬ перечеркивает версию случайности).

4. Накануне выборов по стране прошел БЕСПРЕЦЕДЕНТНЫЙ клич, которого я не слыхал НИКОГДА за свою жизнь: все должны пойти на участки и СВЕРИТЬ свои данные со списками.

СХЕМА.

1. Власть готовит списки. В них ИСКУССТВЕННО вносится масса ошибок. Таким образом, около 10-15% фамилий вносятся в списки с ошибочными паспортными данными. Эти ошибки касаются ФАМИЛИЙ, ИМЕН, ОТЧЕСТВ, ГОДА РОЖДЕНИЯ.

2. По стране распространяется информация, что фамилии внесены с ошибками. И, ЧТОБЫ ВАШИМ ГОЛОСОМ НЕ ВОСПОЛЬЗОВАЛИСЬ, необходимо пройти СВЕРКУ накануне.

3. Наиболее активная часть избирателей бросает все и мчится на участки сверять свои данные со списками. И действительно находит там массу ошибок.

4. Ошибки фиксируются, и исправленный вариант ВНОСИТСЯ В ДОПОЛНИТЕЛЬНЫЙ (!!!) СПИСОК. Но при этом ИЗ ОСНОВНОГО СПИСКА НЕ УДАЛЯЮТСЯ (!!!!!!!!!!!). Таким образом, руками самых активных избирателей РОЖДЕНЫ МЕРТВЫЕ ДУШИ.

В списках и ошибочная фамилия, и исправленная - по дополнительному списку - имеют разные ссылочные номера, т.е. функционируют как два независимых человека.

5. Придя на выборы, человек получает вопрос: ВЫ В ДОПОЛНИТЕЛЬНОМ СПИСКЕ? Т.е. от той, ошибочной фамилии, человека сразу отрезают. И эта мертвая душа переходит в резерв власти.

6. Бросив бюллетень с правильной фамилией, человек спокойно уходит с участка, оставив СВОЙ ФАНТОМ в руках участка.

7. Теперь, имея около 10-15% мертвых душ, участок начинает "плавить" живые души, чтобы можно было отобранные мертвые души запустить в работу. Таким образом, всех, кого можно, участок ПРИНЦИПИАЛЬНО не допускает к выборам.

8. Выборы закончены. Есть 20-30% НЕ ПРОГОЛОСОВАВШИХ и обеспечивших численный резерв для махинаций и есть 10-15% СВОБОДНЫХ ГОЛОСОВ, которые можно БЕЗБОЯЗНЕННО задействовать в махинациях.

9. Эти бюллетени регистрируются и заполняются нужным образом. Теперь, обезличенные, они лежат в общей корзине и покрываются численностью НЕДОПУЩЕННЫХ к выборам живых. При этом внешний контроль здесь ничего не даст: на вопрос к человеку, породившему ФАНТОМ, голосовал ли он, тот ответит утвердительно, к тому, кто НЕ ГОЛОСОВАЛ - этот ответит отрицательно. Т.е. их участие/неучастие ЯКОБЫ объективно. А общая численность голосовавших, по формуле ОБЩАЯ ЧИСЛЕННОСТЬ - НЕДОПУЩЕННЫЕ + МЕРТВЫЕ ДУШИ равно приблизительно 80%, становится ДОСТОЙНОЙ книги рекордов. И никто не удивляется этому, как и тому, а сколько же их стало бы, если бы голосовали все недопущенные.

10. Где, на каких участках использовать эту методику, а на каких - нет, зависило от ситуации в руководстве участка. Где-то, где утечка информации исключалась, схема отработала на полную катушку (потому и удирали с участков, спасаясь от преследований наблюдателей), где-то механизм не включали.

Этим и объясняется расслоение Украины на Восток-Запад: комиссии из восточных регионов были составлены из "более надежных" людей, и механизм работал, как часы. На Западе, где такая схема могла быть вскрыта, ограничились простым численным отсевом желающих проголосовать.

И именно этим занимались (и занимаются ДО СИХ ПОР!!!) в Центризбиркоме, приводя сумму живых и мертвых душ в соответствие общей численностью избирателей.

Вот и все, господа! Я поздравляю всех тех (а их, поверьте, достаточно), кто, проголосовав за своего кандидата, предоставил власти свою мертвую душу для махинаций и подтасовки.

Тогда, во время выборов, обнаружив СВОЮ мертвую душу, я вызвал председателя комиссии и настоял на том, чтобы против фамилии моего фантома написали фразу "Голосовал по дополнительному списку". Но в основных списках такая надпись была ЛИШЬ ОДНОЙ, в отличие от общего числа двойников по основному и дополнительному спискам.

Мои разъяснения наблюдателю, боюсь, ничего не дали: люди там работали неподготовленные, перепуганные и, к сожалению, не глядя на разъяснения, так и не уловившие суть схемы МЕРТВЫЕ ДУШИ.

Надеюсь, написанное каким-либо образом попадет в руки оппозиции. И вместо дешевых прокламаций и политических дебатов, они наконец удосужатся сделать простую бумажную работу: ликвидируют мертвые души.

сумна - 4-11-2004 у 11:39

Акція "Знайди себе" - дуже правильна і на часі.
Але виникає купа запитань: хто і коли готуватиме списки для другого туру? як враховуватимуться виправлення, доповнення і т.п., зроблені у списках першого туру? хто оті конкретні люди, що це робитимуть - ті, що готували попередні списки, чи інші?
І найголовніше - коли ці нові списки з'являться, щоб ми прийшли і "знайшли себе"?
Я. закликав і просив (!) голів ОДА підготувати уточнені списки, залучивши міліцію, яка має точну інформацію. Чи означатиме це, що списки будуть робитися "наново"?
Є велика підозра, що влада все-таки вдруге скористається можливістю "запутать протівніка"...

Лучишин Роман - 18-11-2004 у 12:18

Сьогодні (18-11-2004) брав відкріппний талон в рідній дерьовні. Як на диво всі помилки було виправлено і зробили все як каже закон.
І ще факт: в першому турі за янека проголосувало аж 8 виборців (всього бл 1000 виборців).