Форум Рідного Міста

зголошуймось спостерігачами до "технічних"

fish - 18-10-2004 у 08:52

Навіщо технічні кандидати? з самого початку йде мова: бо кожен може привести на дільницю двох спостерігачів.
Чи не краще забити ці місця, поки не пізно?

Юрій Миргородський - 18-10-2004 у 09:14

Чув що на Львівщині це ціла проблема: члени дільничих комісій від "технічних" - або не існують в природі, або відмовляються, що ставить під загрозу чинність вибіорів в області.
Якщо це правда, то "утопаючим" потрібно самим себе рятувати...

Андрій Пелещишин - 18-10-2004 у 09:25

Так потрібна ж напевно згода кандидата (точніше його представника в ЦВК)? А з якого дива він її дасть?

Олексій Мачехін - 18-10-2004 у 09:59

Андрію, як ви уявляєте щоб Кандидат дав згоду для всі своїх спостерігачів?

Треба звернутися в регіональний штаб кандидата і вас зареєструють.

Андрій Пелещишин - 18-10-2004 у 10:56

Я не точно висловився напевно. Але яка різниця? Все одно треба щоби команда кандитата підтвердила кандидатуру представника.
І я слабо уявляю собі що треба робити, щоби у Львові поповнити ряди представників наприклад пана Яковенка. Напевно просто так з вулиці не візьмуть.

Олексій Мачехін - 18-10-2004 у 11:59

У Львові спостерігачами на дільницях будуть представники місцевої ПР і їх знайомці.

Андрій Пелещишин - 18-10-2004 у 12:06

Ну так, звичайно ПР. І я уявляю собі студентку з хусточкою "Пора", яка заходить в штаб ПР і каже "я хочу бути вашим представником на дільниці". :).
То виходить - потрібно якось шифруватися, розказувати про потаємну любов до шахтарського краю і тп.

Олексій Мачехін - 18-10-2004 у 12:39

У них вже все сформовано давно і формувалося ще під вибори у ВР :)

fish - 18-10-2004 у 15:50

А у нашому місті кажуть, що спостерігачів не вистачає.
У себе в селі я ходила в суботу, сказали в будній день прийти. Морока... як я туди добудуся?..