Форум Рідного Міста

Господи, дай тій Дженіфер розуму!!! Невже в нас настільки дурні люди?!

Василь Яворський - 21-10-2004 у 13:03

Якраз зараз у цей момент намагаюся зосередитися на роботі. Але це не можливо, бо не дуже далеко від офісу, десь так метрів з 300, коло пам"ятника І.Франка проводиться безпрецендентна по своїй дурості рекламна акція магазину "Дженіфер". Стоїть обдрипана фура з обдертими бортами на якій гордо воссідає діджей з купую апаратури та трясуться в ритуальному танці дві кубіти під безупинне грюкання барабанів. Зрідка діджей заявляє, що потрібно купувати модний одяг... все б то нічого, якби то гупання не заглушало телефонні дзвінки в нас в офісі і не тягнулося вже ТРИ ГОДИНИ! Панове з "Дженіфер" майте трохи поваги до людей! Де ваша культура? Я також маркетолог і трохи тямлю в цих питаннях: те що ви зараз виробляєте - ди-бі-лізм за великі гроші! На кого воно розраховано - на студента який сидить в універі на парах і намагається розчути що там говорить викладач намагаючись перекричати бамкання? Чи на молодих мам з колясочками, що прогулюються парком але вже давно потікали з нього, щоб дітей не перестрашити? Дайтеся трохи на стримання!

Nazar - 21-10-2004 у 13:55

А як на мене, то досить типова акція в стилі "модно".
Не оригінальна, але привертає увагу.
А який розголос! - ось навіть в інеті про неї Ви написали:)

Василь Яворський - 21-10-2004 у 15:12

Як людина, що трохи тямить в рекламі можу сказати одне: модно але не ефективно. Увагу воно привернуло але в людей, котрі можуть там щось купити викликало повний негатив. Тоді навіщо проводити такі акції? Якщо Київстар, чи ЮМС проводять їх розумно, то конкретно ця акція є повністю їх протележністю. По-суті фірма просто викинула гроші.