Форум Рідного Міста

Культурно-рекламна пауза

Олександр Шевченко - 21-10-2004 у 22:05

Вирішив запостити цю тему у Культуру, хоча зміст трошки рекламний :) А саме: якщо хтось ще не звернув уваги, в Наталки Очкур з'явилася власна сторінка, куди й веде ось цей лінк: http://natalka-ochkur.narod.ru/ Авторка чекає компліментів і критики, але скромно мовчить :D

Олексій Мачехін - 21-10-2004 у 22:42

1. Домен. Наталка Очкур.Народ.ШО???
Yу хочаб на іатп орг УА чи шо? Або краще домівка нет, або рідне нет або орг уа... їй-бо краще ніж їх народ!!!
2. Лічільник я б сховав
3. Сторінки важкі
4. Зі стилями я б теж погрався....

Це по дизайну і розміщенню.

Рост - 22-10-2004 у 08:03

Наталю, і де ти тепер живеш? Толік же казав, що вижене тебе з дому за ру-хостінг! :)

Олексій Мачехін - 22-10-2004 у 09:12

Глянув також на хтмл. Дуже важкий. Тут Андрій нещодавно виклав оптимізатор хтмл-ю, можеше його спробувати. І взагалі, хтмл не такий складний, щоб його в ворді чи то іншому редакторі писати. Бо така послідовність тегів:
<div
style="text-align: center; font-style: italic; font-weight: bold;"><span
style="color: rgb(204, 102, 0);"></span><span
style="color: rgb(153, 102, 51);"><big><span
style="color: rgb(51, 0, 0);"><span
style="font-weight: bold; font-family: courier new,courier,monospace; color: rgb(204, 102, 0);"></span><span
style="font-weight: normal;"><span
style="font-family: times new roman,times,serif;"><span
style="font-weight: bold;"><small style="color: rgb(102, 51, 0);">
це театр абсурду - тільки зайвий трафік :)

Олександр Шевченко - 22-10-2004 у 09:22

Важкий, без питань. Бо я не є веб-дизайнером, і роблено все виключно на чистому ентузіазмі в Mozilla Composer, а вивчати HTML глибше абсолютно немає часу, та й сенсу, бо на життя заробляю поки що іншим. Якщо хтось бажає щось доробити чи покращити - без проблем, пропонуйте хазяйці.

Олексій Мачехін - 22-10-2004 у 09:33

Зайди осюди: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3139
І просто прожени код сайту через запропоновану приблуду. Він вже легшим буде :)

Ну і про людський домен все ж варто подумати. Якщо буде нормальний гост, то можна буде сайт програмувати а не просто статичний хтмл викладати.

Рост - 22-10-2004 у 09:50

Добре, я виконав ваше прохання "Велике прохання дочекатись повного завантаження сторінки ", і маю зустрічне прохання - побити те все на куски :)
Взагалі Олексій правий, треба робити на скриптах, або, хоча б з використанням ssi.

Наталка - 22-10-2004 у 11:30

Цитата:
Першим відправив користувач Рост
Наталю, і де ти тепер живеш? Толік же казав, що вижене тебе з дому за ру-хостінг! :)


Він передумав. :D І простив. :saint:

На ваші професійні зауваження не відповідаю, бо нічогісінько у них не тямлю, але дякую за увагу! :)

Олексій Мачехін - 22-10-2004 у 11:37

А я б не пробачив. Тим більше, якщо є можливість дармового госту в українських зонах :baddevil:

Captivitas - 22-10-2004 у 12:06

До дизайну зауваження відсутні (досить так стильненько).
А от вантажиться воно дійсно довгенько.
Бажано б розбити сторінку з віршами на кілька сторінок.

Вітаю з появою сайту й бажаю найскорішого переїзду на рідний хостинг (теж саме iatp.org.ua).

Наталка - 22-10-2004 у 12:17

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
А я б не пробачив. Тим більше, якщо є можливість дармового госту в українських зонах :baddevil:


Ги-ги. Хай це буде найбільший мій гріх!:baddevil:

Олександр Шевченко - 22-10-2004 у 15:49

Цитата:
Першим відправив користувач Рост
і маю зустрічне прохання - побити те все на куски :)


Бажання трудящих виконано. А за народ.ру горіти мені в пеклі :baddevil: :baddevil: :baddevil:

Олексій Мачехін - 22-10-2004 у 16:04

Якщо в тезі: <a href="poetry/20.html">
вставити target=_blank
то вірші відкриватимуться в нових сторінках і користувачі діалапу зможуть читати вірщі в офлайні наперед завантаживши сторінки :)

Олександр Шевченко - 22-10-2004 у 19:42

Ну, ось тепер ще й у нових віконцях вірші вискакують... Тільки заходьте й читайте! :) Дякую, Олексію. ... Але досить конструктиву на сьогодні :D

Наталка - 23-10-2004 у 13:28

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Шевченко

Бажання трудящих виконано. А за народ.ру горіти мені в пеклі :baddevil: :baddevil: :baddevil:


Сашко, ану не лізь поперед батька в пекло!:D Багато кандидатур, куди більш достойних, ніж ти з ру-хостінгом. :baddevil:

Олександр Шевченко - 15-11-2004 у 21:35

Дякуючи Андрію Пелещишину, тепер моє сумління чисте :) Нова адреса сайту: http://ochkur.ridne.net/

Наталка - 15-11-2004 у 22:08

І - дякуючи Сашку Шевченку та Андрію Пелещишину - моє сумління теж чисте. Усі тішаться. ;)

tysovska - 16-11-2004 у 11:00

І, головне, кольори дуже гарні. Дуже переконливі кольори.

Наталка - 16-11-2004 у 17:18

Цитата:
Першим відправив користувач tysovska
І, головне, кольори дуже гарні. Дуже переконливі кольори.


:saint::):sing: