Форум Рідного Міста

Кордони якої країни перетинаєте найчастіше?

Користувач Олесь - 25-10-2004 у 11:05

Якщо ви їздите за кордон, то крім українського, кордони якої країни ви перетинаєте найчастіше?

Громов Сергій - 25-10-2004 у 11:38

Я от, чесно кажучи, взагалі не розумію поняття "кордон" між пост-радянськими державами.

Воно, можливо, і треба, але не до такої ж ступені щоби простим громадянам ускладнювати життя !

jaguara - 25-10-2004 у 15:00

Ну от, голосувала за Польшу, і видать промазала мишою упопихах.. вийшло інші країни Євросоюзу...

Користувач Олесь - 25-10-2004 у 15:30

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Ну от, голосувала за Польшу, і видать промазала мишою упопихах.. вийшло інші країни Євросоюзу...


Вийшла Білорусь, бо інші країни Евросоюзу - то я... ;)

Громов Сергій - 25-10-2004 у 15:49

"Ми, Ніколай вторий" :)

jaguara - 25-10-2004 у 15:55

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь

Вийшла Білорусь, бо інші країни Евросоюзу - то я... ;)

ну не знаю, куди вже то я трапила... може у Росію? вона ніби теж поруч у списку була... ладно, хай буде як є...

Користувач Олесь - 25-10-2004 у 16:27

Може і Росію, тоді значить, що хтось дійсно голосував за Білорусь.

Sergi Adamchuk - 26-10-2004 у 12:55

Я обрав "країни Африки", бо мого варіанту нема, я жодного разу не перетинав кордон жодної з країн.

Оксана Золота - 2-11-2004 у 08:40

Я обрала "Польщу", адже якщо їдеш у більшість країн Європи, маєш пройти україно-польський кордон.

Найбільша проблема на цьому шляху - український кордон.
Особливо коли їдеш автобусом і більшість починає збирати по 5 Євро, а потім ще всі чекають 5-8 годин...
З автобуса виходить немала сума, автобусів багато, їдуть в дві сторони і ніякого оподаткування ;)
Єдине, що подобається – молодь платити не хоче і відстоює свої права, а отже є надія, що з часом все зміниться...
Інші кордони, після такої школи, можна не помічати.

Користувач Олесь - 2-11-2004 у 09:36

Цитата:
Першим відправив користувач Оксана Золота
Я обрала "Польщу", адже якщо їдеш у більшість країн Європи, маєш пройти україно-польський кордон.


Все правильно, саме це і малося на увазі. Якщо ви їдете наприклад в Німеччину, то в одному напрямку ви перетинаєте німецький кордон тільки раз, а польський - 2 рази. І навіть якщо рахувати не перетин кордону, а транзит через країну, то при поїздці в Німеччину і назад Польщу ви проїжджаєте два рази.

Олексій Мачехін - 2-11-2004 у 10:13

Ну.... Хто як їздить, можна і кордон Австралії перетнути прямо з України.