Форум Рідного Міста

СТУДЕНТСЬКИЙ ЗРИВ! „НАША СПРАВА”

Odarka - 28-10-2004 у 15:45

СТУДЕНТСЬКИЙ ЗРИВ! „НАША СПРАВА”

1 листопада о 11:00
Біля пам’ятника Івана Франка перед Національним Університетом

Хто буде Президентом України – НАША СПРАВА
Добробут родин - НАША СПРАВА
Майбутнє України - НАША СПРАВА
Чесні вибори - НАША СПРАВА
Єдність країни - НАША СПРАВА


Акція протесту за участю груп:

ІНКУНАБУЛА
ДАЛІ...
ДИВНІ
SamaZnajeshXto
НІАГАРА та ін.

ТАРАС ЧУБАЙ ТА ГРУПА „ПЛАЧ ЄРЕМІЇ”

Разом ми сила!

Остап_М. - 2-11-2004 у 15:38

"Свіжі" фото з відновленої барикади у Львові.

Акція "Наша справа" у Львові.
http://www.chysto.com/index.php?item=done&sub=13&img=134
(№134-141)

Офіційна інтернет-сторінка Громадянського руху "Чиста Україна" (http://www.chysto.com)

Наталка - 2-11-2004 у 16:38

На Контрактовій площі у Києві закінчився мітинг молоді і студентів.

http://maidan.org.ua/static/news/1099402342.html

В мітингу приймало участь близько 3 тисяч молодих людей під прапорами “Пори”, “Чистої України”, “Студентської хвилі” та інших молодіжних організацій. Мітинг пройшов надзвичайно темпераментно і навіть весело – грала музика, молодь була настроєна енергійно, оптимістично і рішуче.

Основна тема мітингу – протест проти перешкоджанню вільному волевиявленню народу України на теперішніх президентських виборах.

У прийнятій резолюції мітингу зокрема є вимога відставки міліцейського міністра Білоконя.

Зараз учасники мітингу тротуарами рухаються в напрямку центру Києва.

Все, наразі озброююся цитрамоном та валідолом - і під Верховну Раду, мітинг зараз ніби туди перемістився. Сусід обіцяв підкинути, він їде, як він же туманно висловився, "в той бік".
Сподіваюся, до побачення. :D

Grabchuk - 2-11-2004 у 18:46

3 тисячі - це стільки ж, скільки ходять на подібні заходи у братній Білорусії.
А ще є версія, що фальсифікація в першому турі не була дуже масова, а відсотки намалювали дуже рівними, щоб не відбулось масових акцій протесту.

Наталка - 2-11-2004 у 20:57

Не знаю, у Білорусі на таких заходах не була. Під Верховною Радою, на мій погляд, було більше, ніж три тисячі - кажуть, долучалися по дорозі. Загалом, щоби не навантажувати вас зайвими емоціями, скажу, що все було "чинно-благородно", молодь добре трималася, ідуже дисципліновано. Виходили депутати, особливо сподобався Зінченко з хустинкою "Пора" на шиї. :) Дякували молоді, говорили, що результати сфальсифіковані – власне! Я довго не вистояла, мене мої юні колежанки буквально копняками погнали додому, і сказали, що я виглядаю гірше, ніж Вітренко. :D Ну, я вже десь три ночі сплю щось від трьох до чотирьох годин, то може бути. Наразі чоловік пішов під ТВК №220, щоби своєю присутністю допомогти підписати нарешті протокол виборів. Я їм валер’янку і, слухаючи "Наші партизани", печу йому пиріжки. :) ТВК ця якраз під нашими вікнами, періодично я махаю йому рукою. :)

Олександра Бабяк - 2-11-2004 у 23:28

Не знаю, як кого, а мене сьогодні викликали в деканат і сказали, що мене вже вигнали" Коли я запилала чим аргументується моє відсторонення від навчання, декан відреагував "А що ви знаєте про вчорашній мітинг?". Довелося знизати плечима, сказати, що після такої ДВК як в мене не проспати цілий понеділок було б не те, ми зійшлись на тому що жодного пропуску до 21 листопада не має бути, в іншому випадку мене виженуть.
Наскільки я володію інформацію, "потрясли" не лише мене.

Dмитрик - 3-11-2004 у 00:11

2 Олександра
не повриш, але постраждали також другий курс фінансистів (є чутки, що там таки когось вигнали) третій економістів (сьогдні на третій парі добрий наш знайомий з борідкою завітав та популярно все пояснив) -- конкретних термінів, правда, не називав, але й так усе було зрозуміло

Наталка - 3-11-2004 у 00:34

Щойно повернулася з під нашої ТВК. Нарешті підписали протоколи.
Ющенко В.А. - 68 612
Янукович В.Ф. - 15 100

На цьому йду спати.

Наталка - 3-11-2004 у 01:44

О, ще одне - ледь не забула. Унтер-канал імені Геббельса дав відео про вчорашній мітинг у Львові без звуку, і мило повідомив, що "львів’яни вимагають відставки мера". :mad:
Мене вже нудить від цього...

Остап_М. - 3-11-2004 у 08:34

Просто фантастична стаття про те, як нормальні росіяни реагують на вибори в Україні ()

http://www.gazeta.ru/print/2004/10/28/oa_137936.shtml

звиняйте, шо російською....

marco - 4-11-2004 у 00:49

Цитата:
Першим відправив користувач Олександра Бабяк
Не знаю, як кого, а мене сьогодні викликали в деканат і сказали, що мене вже вигнали" Коли я запилала чим аргументується моє відсторонення від навчання, декан відреагував "А що ви знаєте про вчорашній мітинг?".


А чи можна уточнити внз/факультет/деканат/прізвище декана?
"Героїв" варто знати поіменно. І вони повинні знати що про них знають ;-)