Форум Рідного Міста

Ми РАЗОМ!

Olena Krushynska - 31-10-2004 у 00:59

Ну що, люди, 31-ше вже настало.
Тримаймося! Львів і Київ разом!

Святослав - 31-10-2004 у 01:24

Ну і Харків також не без добрих людей :)

Агітацію вже заборонено, що робити - ми вже знаємо, але є ще одна річ:
Люди, прошу, хто в Бога вірує, молімося разом за Україну і за перемогу нашого народу над бандократією. Ми разом і в молитві є великою силою, і, маю надію, Бог нас почує и допоможе.

Bis - 31-10-2004 у 07:39

:sing::sing::sing:

Піду я на верховину
Штайер заспіваю
Дуже файно мені жити
У совєцькім краю
Через гори, через ліс
Летіла зозуля
Піду я на агітпункт
І проголосую

:sing::sing::sing:

dr.Trollin - 31-10-2004 у 07:48

почути-почує. (він Усіх чує)
а допоможе лиш як ми самі собі почнЕмо.
то почнімО.

Grabchuk - 31-10-2004 у 08:59

Хтось з наших уже проголосував?

Bis - 31-10-2004 у 09:14

Я вже...

Олександр Шевченко - 31-10-2004 у 10:07

Я проголосував... Своєю ручкою... :) З тої ручки, що в кабінці, взяв пробу на папірці :)
Народу повно, і це приємно.

Роман Голощук - 31-10-2004 у 10:10

Усі на вибори! Це наш шанс змінити життя на краще! Не піддавайтесь на провокації.

Сергій Бєляєв - 31-10-2004 у 11:48

Теж проголосував, і теж своєю ручкою.

vovka - 31-10-2004 у 12:13

Тоже проголосував. Народу зранку багато... Моїх півбудинку вже проглосувало також, я в список заглянув там де підписи ставити :)

Dмитрик - 31-10-2004 у 12:25

галочку поставлено.тепер залишається лиш сподіватися й чекати.

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 13:17

Проголосував (закордонна дільниця). Тепер дивлюся наш канал новин, де постійно подають новини з України. Вже кореспондент повідомив про брутальне недопущення або грубе відлучення помаранчевих спостерігачів на ряді виборчих дільниць. :mad:

Grabchuk - 31-10-2004 у 13:18

Чому необхідно голосувати своєю ручкою?

Роман Голощук - 31-10-2004 у 13:36

Я вже також проголосував. На дільниці багато людей (і спостерігачів). Дві людини відзначають кількість кинутих бюлетенів. Активісти з "Пори" закликають прийти увечері до дільниці і дочекатися оголошення результатів. Є інформації від колеги з Старого Самбора, що приїхало 8 вагонів з шахтарями з Донецька.

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 13:42

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Чому необхідно голосувати своєю ручкою?


Тому що була така інформація, що ручки на певних виборчих дільницях будуть 1) з чорнилом, яке зникає за кілька годин 2) з чорнилом, яке легко виводиться.

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 14:07

Доповнення: відлучили не тільки спостерігачів, але і опозиційних членів комісій.

Подають також історію перебування Кучми при владі, і всі справи, з тим пов'язані - Гонгадзе тощо, при цьому говорять, що ВЯ є висуванцем і вихованцем Кучми. Після того передають інформацію для громадян України, які тут мешкають, де можна проголосувати і до якої години. :)

При цьому ніякої агітації за кого голосувати немає - передають тільки об'ктивну інформацію. Хоча в даній ситуації остання є найліпшою агітацією - тому її так приховували в Україні.

Андрій Пелещишин - 31-10-2004 у 14:12

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Є інформації від колеги з Старого Самбора, що приїхало 8 вагонів з шахтарями з Донецька.


У нас на дільниця велика група "туристів" з Луганська голосувала :mad:

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 15:36

Вже повідомлялися якісь дані екзит-полів?

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 15:45

Прихильники Януковича відзначають порушення на Західній Україні

www.ПРАВДА.com.ua, 31.10.2004, 15:01

Центральний виборчий штаб кандидата в президенти Віктора Януковича заявляє про численні порушення виборчого законодавства під час проведення голосування на виборах президента України.

Зокрема, повідомляє центральний штаб, прізвища багатьох громадян не були внесені до виборчих списків.

У виборчому окрузі №123 (Дрогобич) виборці з дозволами на голосування заповнили коридори приміщення, де перебувала виборча дільниця.

У селі Підбуж на виборчій дільниці №138 невідомі застосували силу до спостерігачів від Януковича, відібрали й знищили акти про порушення, складені ними.

В окрузі №117 (Львів) 20 ділянок відкрилося несвоєчасно, робота там почалася після 9.00.

Суди міст Борислав і Дрогобич відмовляються приймати скарги від громадян про порушення виборчого законодавства.

На деяких ділянках не вистачає кабінок для голосування, не знята агітація за окремих кандидатів, розклеєні листівки без вихідних даних із закликами до правоохоронців.

Фіксуються кількаразові спроби громадян скористатися для голосування "внутрішніми" паспортами громадян, які виїхали працювати за кордон, передає Інтерфакс-Україна.

У той же час, як повідомляє громадська ініціатива "Знаю!" у неділю близько 20:00 у місті Львові планується збройний напад на 40 місцевих дільниць з метою викрадення бюлетенів.

Під час підрахунку голосів буде виключено світло переодягненими людьми, які прибули 10-ма поїздами з різних міст України.

Як повідомив співзасновник громадської ініціативи "Знаю!" Дмитро Потєхін, про це "за пляшкою пробовтався представник Януковича".


На даний момент з'ясовуються імена.

"Українська правда"

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 16:18

Станом на 15:00 по Україні проголосувало 50,05% виборців.

За даними екзит-полів, Ющенко випереджує Януковича на 2%.

Повідомляється також, що на заході низька участь в екзит-полах, тому реальна перевага Ющенка може бути і вища.

Джерело: http://www.ham.com.ua

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 16:27

Цікава інформація:

Паніка в Борисполі

В аеропорту "Бориспіль" в даний момент багато народних депутатів від фракцій СДПУ(о), центру, та інших провладних фракцій з родинами і речами чекають посадки на рейси - тікають з України.
Тимчасово чи назавжди?

Джерело: http://www.ham.com.ua

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 17:05

Тільки що в новинах передали, що за наявними зараз даними голосуваня вже НІЯКІ МАНІПУЛЯЦІЇ НЕ МОЖУТЬ ЗАВАДИТИ перемозі Віктора Ющенка. До Києва стягують війська.

Тут дані екзит-полів і голосувань з http://www.ham.com.ua:

Официальные результаты голосования по Японии (Токио):
95 человек приняло участие в голосовании. Из них:
67 за Ющенко
12 за Януковича

(це тільки що підтвердили і новини, бо в Токіо голосування вже закінчене)

Москва. Результаты по состоянию на 16:00

из 130 человек опрошенных на выходе из Московского участка голоса свои отдали:

64 Ющенко
60 Януковичу
3 Морозу
3 Симоненку

всего проголосовавших в Москве на 16:00 - более 950 человек

участок №62, Берлин.

Ющенко - 73%
Янукович - 10,4%
Мороз – 1,6%
Кинах – 0,8%
Симоненко – 0,8 %
Черновецкий – 0,8 %
Против всех – 1,6%

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 17:52

exit-poll Лондон

Станом на 14.00 за лондонським часом отримано такі результати :

Віктор Ющенко 95%
Віктор Янукович 0,8%
Олександр Мороз 0,5%
Петро Симоненко 0,25
За інших кандидатів 1,0%
Проти всіх 1,0%

Зараз у Лондоні минула третя година дня, на цей час проголосувало біля 600 виборців. До кінця голосування очікується що їх буде близько півтори тисячі.

Джерело: http://www.ham.com.ua

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 18:09

Коллеги поддержали премьера

как сообщает пресс-служба УНП, в селе Бошкове Полтавского района исправительная колония №16 единогласно поддержала кандидата Виктора Януковича

"Из 801 заключенных, за ХАМа проголосовало 800. Один голос случайно был отдан за Виктора Ющенко", - сообщает пресс-служба.



Щойно прийшло повідомлення з Австралії - голосування закінчилося . З великим відривом лідирує Віктор Ющенко.


Джерело: http://www.ham.com.ua

Капітошка - 31-10-2004 у 18:15

Приїхала з дачі і бігом голосувати. Взяла паспорт і ручку. Це мої перші вибори. Вибір зроблено.

Андрій Пелещишин - 31-10-2004 у 18:19

Цитата:

Согласно первым обработанным данным экзит-полов по состоянию на 17 часов 31 октября за Виктора Ющенко проголосовали 44,8% избирателей, тогда как за Виктора Януковича 36,6%. Такие данные "Главреду" удалось получить в Центральном штабе Виктора Ющенко.

http://www.obozrevatel.com/?r=news&t=2&id=163246

jaguara - 31-10-2004 у 20:00

Аби ж то результати виборів з перемогою Ющенка були визнані дійсними після усіх порушень...

Користувач Олесь - 31-10-2004 у 20:32

В новинах на першому путінському сказали, що переміг ВЯ. Крім того, стараються подати так, ніби за Ющенка тільки Захід і україномовні, а Схід і російськомовні за ВЯ.

Наталка - 31-10-2004 у 20:36

Ага, а по Унтер-каналу поскаржилися на оранжеві стрічки на деревах - незаконна агітація. Трохи підзабули, що по всьому Києву висіли бігморди виключно відомо-кого, а коли натиснули міжнародні спостерігачі, вони Ржавського бігборди вчепили. "Разгул демократії" :mad:

О, так - забула зазначити, що усі стрічки, які я сьогодні бачила, не містять жодного напису. Просто - оранжеві стрічки. :rolleyes:

jaguara - 31-10-2004 у 20:44

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
В новинах на першому путінському сказали, що переміг ВЯ. Крім того, стараються подати так, ніби за Ющенка тільки Захід і україномовні, а Схід і російськомовні за ВЯ.

От недобрі люди :mad: Принаймні за Харків можу сказати, що прихильників Ющенка там вистачає. Серед моїх знайомих навіть ті, хто хотіли проголосувати проти всіх врешті голосували за Ющенка -- дуже вже жити "по понятіям" не хочеться

Олександр Шевченко - 31-10-2004 у 20:57

Щойно повернувся з нашої виборчої дільниці на Теремках. Стоїть там, попри сподівання, від сили двадцять чоловік, і не дуже схоже, що пізніше їх стане набагато більше :( Воно й не дивно, якщо навіть на голосування не прийшла значна частка мешканців будинку... Проте члени комісії напружено видивляються у вікна :)