Форум Рідного Міста

Премія імені 30 срібляників або країна мусить знати своїх "героїв...

Наталка - 4-11-2004 у 03:48

Оскільки впродовж усього жовтня я практично живу в інтернеті, то читаю багато усякого. Ось і надибала таку народну ініциативу - доволі цікаву, на мій упереджений погляд. Виглядає це так (мовою оригіналу в режимі цитування)

"Народная Премия "30 сребреников". Оцени по достоинству "труды" Вячеслава Пиховшека (1+1), Дмитрия Киселева (ICTV) и им подобных".

Подаю лінк на умови акції та перелік претендентів, а один допис, імхо, геніальний без усякого перебільшення - наводжу повністю.

"Главный приз - Пиховшеку. НО с обязательным присвоением имени Пиховшека единице измерения подлости, один ПИХ. Пример: ГАВРИШ =0,12 ПИХа; КИСЕЛЁВ = 1,6ПИХа МЕДВЕДЧУК = 600 ПИХов".

Особливо серйозних форумівців попереджаю - тема не тільки і не стільки політична, скільки етична, тому я й помістила її в "Балачку". Попереджаю також - є там різні дописи, себто різного ступеню пристойності. Є й зовсім у стилі Леся Подерев’янського. ;) Тому - обережно. Ненормативна лексика.

http://www.futbolka.com.ua/forum/site/main/41/

Користувач Олесь - 4-11-2004 у 10:15

А я пропоную присвоїти ВЯ титул почесного Жана Вальжана :).

сумна - 5-11-2004 у 09:19

Нестор Шуфрич - почесний борець з хакеризмом в стінах ЦВК.
Тарас Чорновіл впевнено продовжує боротьбу за звання Павліка Морозова.

Наталка - 5-11-2004 у 14:52

Так, Шуфрич - це просто пісня недороблена чиясь! Підкріплене ділянкою у Пущі-Водиці (подумаєш, курортна зона, дорогі кияни, якщо йому можна людей безкарно збивати, то що таке якась земелька?!), брехливе, як шолудивий пес, створіння, не шкодуючи голих грудей, захищало ЦВК від злих хакерів Ющенка та Плюща. Усе в мені радіє при одній думці від того, якого охоронця має мій багатостраждальний нарід.
Шуфричу - звання героя УРКАїни того ступеню, який не сумісний життям! Принаймні, тут - в Україні.