Форум Рідного Міста

Сиджу, слухаю ірландську музику

Рост - 4-11-2004 у 11:55

Пам`ятаєте "Акваріум" Суворова? Як він для підбадьорювання слухав "Охота на волков" Висоцького? Але ця пісня явно мені не підходить, надто грубувата, чи що, жорстока. І з нотками відчаю.
Я слухаю ірландську, Хардімана, Флетлі. Взагалі, ірландці, як і ми, за свою історію багато воювали, боролися з ворогами. І це відображається в їхній музиці. Вона збираюча, мобілізуюча, налаштовує на витриману, спокійну боротьбу, без емоцій. Не скажу, що вся їхня музика така, але я підібрав собі таку збірочку хорошу.
Можу поділитися, для підтримки бойового духу :)

ПС. І дякую Олексієві, в якого я багато що з цього переписав!

dr.Trollin - 4-11-2004 у 19:31

ну і як би ото (щобподілитися) реалізувати?
куди тобізакинути CD-матрицю?

Наталка - 4-11-2004 у 20:57

О, і я хочу ірландську музику! :) Таку, щоби мобілізувала на спокійну боротьбу! :)

Олександр Шевченко - 4-11-2004 у 21:57

А я от мобілізуюся новим альбомом Rammstein :D Щоправда. викликає досить агресивні емоції :) Соррі за офтоп...

Рост - 5-11-2004 у 10:19

Наталю, попроси в Олексія записи Хардімана "Лорд оф зе денс" і концертні записи Флетлі. В нього там трохи наплутано :) але може знайде.

Олексій Мачехін - 5-11-2004 у 11:24

А концертні записи Флетлі то що таке?

Рост - 5-11-2004 у 11:36

Ех, як в тебе все запущено! :)
Ну, наприклад, пошукай ось такий файл, що в тебе називається CH_POLKAFF. Флетлі там на флейті грає разом з його блондинистими скрипачками - він же не тільки танцюрист ;)

Олексій Мачехін - 5-11-2004 у 12:41

Де це ти надибав до нього відеоряд? ;)

Рост - 5-11-2004 у 12:57

Я колись бачив концерт Флетлі - не Лорд оф зе денс, а якийсь інший, не пригадую, як називався.