Форум Рідного Міста

Чи побачимо теледебати?

сумна - 4-11-2004 у 13:19

Вчора по УТ-1 у вечірніх новинах пройшла інформація, що Янукович не вважає за можливе погодитися на дебати, бо Ющенко неодноразово дозволяв собі ображати його честь і гідність. І що дебати можливі за умови, коли Ющенко спершу вибачиться (!).
Сьогодні жодних коментарів на цю заяву не знаходжу. Вже починаю думати, що мені щось приверзлося. Чи чув її ще хто-небудь?!

Лучишин Роман - 4-11-2004 у 14:54

Дебатів не буде. А всі ці слова яника, це просто відмазка від свої тупості і бездарності.

Odarka - 4-11-2004 у 14:58

Цитата:
Першим відправив користувач Лучишин Роман
Дебатів не буде. А всі ці слова яника, це просто відмазка від свої тупості і бездарності.


Гарно сказано:))):lol:

МИ ВИМАГАЄМО ТЕЛЕДЕБАТІВ!

marco - 4-11-2004 у 14:58

Ми, законослухняні громадяни України, платники податків, напередодні другого туру виборів Президента України вимагаємо публічних дебатів у прямому ефірі двох кандидатів у Президенти України.

Ми вимагаємо від кандидатів у Президенти Віктора Ющенка і Віктора Януковича провести годину в прямому ефірі на очах свого народу без посередників, штабів, прес-секретарів, референтів, політтехнологів тощо.

Ми вимагаємо трансляції цих теледебатів у прямому ефірі на Першому національному та найбільших загальнонаціональних каналах: 1+1, Інтер, ICTV та ін.

Ми закликаємо журналістів вимагати від менеджерів і власників своїх ЗМІ підтримати цю ініціативу.

Ми закликаємо всіх громадян України вимагати теледебатів кандидатів у Президенти Віктора Ющенка і Віктора Януковича!

Ми переконані, що більшість виборців хочуть побачити зустріч двох людей, які заявляють про свою спроможність очолити нашу країну і вирішувати долю кожного з нас.

Тільки два кандидати, віч-на-віч з народом, можуть довести кожному з нас, що вони гідні бути Президентом нашої держави.

Відмову будь-кого з кандидатів від участі у дебатах ми сприймемо за визнання його поразки!

Долучити свій підпис можна тут: http://www.znayu.org.ua/index.php?lang=ukr&get=44&id=209&am...

Grabchuk - 4-11-2004 у 19:48

http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/november/4/news/26.shtml&quo...

Я їм із самого початку сказав: я буду відповідати вам своїми справами. Я буду працювати щодня, цілодобово - на суспільство, на державу, і це будуть мої відповіді. Я зайнятий цими питаннями. Для мене такі розмови, як з ними, не підходять. Нехай вони говорять, а я буду працювати", - заявив Янукович.




Більше питань нема?

Наталка - 4-11-2004 у 21:08

Питань нема. Є хвилювання - аби не надірвався! :mad: Після контузії яйцем та подальшого падіння - здоров’я не туй-во... :baddevil:

Юрій Миргородський - 5-11-2004 у 09:06

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Вчора по УТ-1 у вечірніх новинах пройшла інформація, що Янукович не вважає за можливе погодитися на дебати, бо Ющенко неодноразово дозволяв собі ображати його честь і гідність. І що дебати можливі за умови, коли Ющенко спершу вибачиться (!).


Честь і гідність ображав? То хай захистить їх!
Бо для мене, як для пересічного громадянина той факт, що Я:
1) не подав ні на кого до суду за образу честі і гідності;
2) відмовився від теледебатів, де він міг би особисто захистити свою честь і гідність і є ознакою того, що все, що говорить команда Ющенка про Я - щира правда!;)

Grabchuk - 5-11-2004 у 12:31

- Коли Ю ображав Янека?
- Та тоді, коли казав, що бандити сидітимуть у тюрмах. :)

Sergi Adamchuk - 5-11-2004 у 13:13

Актуальний анегдот:
Вночі крізь сон кричить жінка Янука, Я. будить її і каже
- ти чого?
- мені приснилось що тебе менти під руки взяли і повели
- ти що, дурна, я що зони не хавав, знайшла чим налякати
- та ні, тебе на теледебати потягли
- тьху ти, приснится же така чортівня

Captivitas - 5-11-2004 у 14:55

Цитата:

Віктор Янукович, кандидат у Президенти:
- Я вважаю, що ми дебатуємо постійно, але, як кажуть, в один бік.

Натомість представник штабу Ющенка Микола Томенко вважає, що Янукович відмовляється від теледебатів через неготовність кандидата від влади дотримуватись основних демократичних принципів.

На його думку, неучасть пана Януковича у відкритій публічній дискусії зі своїм головним опонентом, опозиційним кандидатом Віктором Ющенком, зумовлена тим, що виборча кампанія Януковича як проводилася цітата - в "закритому режимі", такою і залишиться до другого туру виборів.

Політолог Михайло Погребінський не радить Віктору Януковичу брати участь у теледебатах, бо опозиція його ображає.

Михайло Погребінський, політолог: - Я дуже поважаю багатьох лідерів з блоку Віктора Ющенка, і я точно знаю, що вони розумні люди. І абсолютно очевидно, що їх пропозиції провести дебати не передбачають позитивної відповіді. Хіба можна спочатку на кожному кроці ображати людину, а потім говорити "давай з тобою цивілізовано поговоримо"?


(c) новини 5 каналу - http://5tv.com.ua/newsline/119/0/2229/

сумна - 5-11-2004 у 16:16

Нє, ну таки щось діється з кандидатом Я.: то він молиться всеньку ніч підрахунку голосів, то він закликає дотримуватися законів Божих... Напевно скоро буде заява про те, як уряд піклується про розвиток всіх конфесій.

Лучишин Роман - 10-11-2004 у 15:51

Хто вчора (10 листопада 2004 р) слухав Радыо Люкс програму "Давайте поговримо", міг почути як слухачі взули представника янека. Особливо сподобалося як це робила студентка Юля. Хоті в своїх 5 копіюк втавити але дозвонити нереально..

Користувач Олесь - 10-11-2004 у 19:07

ВЯ погодився на теледебати. Було би добре, якби їх хтось записав і виклав :).

saLAVado - 10-11-2004 у 19:28

на 5-ому каналі дадуть повну розруківку на сайті

Captivitas - 11-11-2004 у 12:24

Після довгих "умовлянь" виборців, таки доведеться тягтись на теледебати. Зустріч відбудеться 16.11. :rolleyes:

Grabchuk - 11-11-2004 у 12:50

Чекаю з нетерпінням:)

Цікаво, який формат теледебатів, хто буде ведучим і чи дуже сильно він буде допомагати янекам?
Є варіант, коли трудящі попросять одного кандидата провести теледебати у форматі відповідей на запитання ведучого і при цьому відмовитися запитань до суперника. Тим більше, що той не вибачився за образи.

Користувач Олесь - 15-11-2004 у 14:39

Пряма трансляція теледебатів в Інтернеті буде тут: http://hotline.net.ua/

Триватимуть з 17:00 GMT до 20:00 GMT.

Олексій Мачехін - 15-11-2004 у 14:44

Щось не те - дебати триватимуть 100 хвилин а не 180.

Користувач Олесь - 15-11-2004 у 14:48

Напевно одна хвилина Yanoo! kovycha™ йде за дві :)

Користувач Олесь - 15-11-2004 у 18:34

Ще тут буде трансляція: http://www.utr.kiev.ua/index.eu.html

Grabchuk - 15-11-2004 у 18:35

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Щось не те - дебати триватимуть 100 хвилин а не 180.
А в законі про вибори Президента що сказано?

Користувач Олесь - 15-11-2004 у 18:39

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Щось не те - дебати триватимуть 100 хвилин а не 180.
А в законі про вибори Президента що сказано?


Теледебати розпочнуться о 19.00 за київським часом. Дискусія між Віктором Ющенком і Віктором Януковичем має тривати не менше 100 хвилин. Окрім того, залишили деякий запас часу для того, щоб на початку прямого ефіру дебатів ведучий роз’яснив учасникам регламент дебатів, відбулося жеребкування порядку виступу кожного з опонентів, а також окреслили теми, на які дискутуватимуть кандидати.


http://www.gazeta.lviv.ua/articles/2004/11/15/94/

Андрій Пелещишин - 15-11-2004 у 20:14

Не вражають теледебати. Уже годину йдуть, а таке враження що опоненти ще і не розімнулися. Думаю, більшість глядачів, які очікували чогось надзвичайного, будуть в душі розчаровані. Обкатані аргументи, стримані наїзди.. іде боротьба за душі 5%, що не визначилися. А їх злякати різкістю ніхто не хоче.

Наталка - 15-11-2004 у 22:06

Нічого надзвичайного я не очікувала, тому й не розчарувалася, зате мене дуже вражає "обговорення" теледебатів зграєю янучарських псів. Красиво брешуть. А каравану - йти...

Олексій Мачехін - 15-11-2004 у 22:25

Хто не дивився обговорення на 5-му з Тигипком - нехай гризе собі лікті!!!!

Юрій Сєров - 16-11-2004 у 00:04

Тигіпка розізлили, особливо тричі поставленим питанням, на яке він так і не відповів :)

Юрій Сєров - 16-11-2004 у 00:23

А загалом, дебатами це назвати важкувато, були просто виступи перед виборцями. Для Ющенка це вже добре. Шабаш відьом, що почався на першому "національному" це взагалі одне поливання болотом в одному напрямку. Вітренко - базарна баба, яка не гребує ніякими засобами заробітку.
Ніхто не виграв, ніхто не програв. Залишилися перли:
від Я.:
1. Ми ще не все перевернули і знайшли
2. До обов’язку нацбанку входить відмивання грошей від бартеру
3. Збанкрутіла влада а не опозиція
4. Зробимо все, щоб громадяни почували себе в небезпеці
5. Не во всём разобрался в правительстве за два года
6. Новая власть пришла и нет способа выдавить её
7. Мой главный авторитет – моё окружение, моя семья
8. Ви ще матимете час, щоб розказати правду

З величезною надією на №8 очікую вибори.
ТАК Ющенко!

сумна - 16-11-2004 у 09:38

Хотілось би мені подивитися на ікону, перед якою “був” (зважте, не молився, а був) кандидат Я. І перед якою обіцяв казати правду. Хотіла б я бачити, ХТО на тій іконі. Може, звір, число якого 666?

Олексій Мачехін - 16-11-2004 у 10:02

Ось тутай: http://www.korespondent.net/main/31471
повна стенограма дебатів.

Лише зауважу, що в тому форматі в якому вони відбулись - вони на користь Я. - йому було дозволено брехати і не отримувати відповіді. Більше того - він міг зазубрити ті тони води заздалегідь, а дебати - це полеміка. Ющенко ж не зубрив... і, відповідно, значно частіше читав "па бумажкє".

Олексій Мачехін - 16-11-2004 у 10:05

До речі - ось цікавий малюнок http://kor.img.com.ua/pix/i72/72799.gif

Captivitas - 16-11-2004 у 10:25

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Нічого надзвичайного я не очікувала, тому й не розчарувалася, зате мене дуже вражає "обговорення" теледебатів зграєю янучарських псів. Красиво брешуть. А каравану - йти...


А потім в Підсумках о 23-00 були Луценко та Томенко. Та ще сьогодні вранці ТРК ЕРА знову запросила Ющенка до себе. ;)

Перл віл Луценка: Коли одна людина виходить на пенсію, то це свято для свієї країни.

Користувач Олесь - 16-11-2004 у 10:31

Теледебати в записі:

http://sun.kiev.farlep.net/ua/debates-part1.wmv 102Mb 384 x 288
http://sun.kiev.farlep.net/ua/debates-part2.wmv 86Mb 384 x 288

і ще:

http://sun.kiev.farlep.net/ua/debati-part01.avi
http://sun.kiev.farlep.net/ua/debati-part02.avi

Grabchuk - 16-11-2004 у 12:38

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Та ще сьогодні вранці ТРК ЕРА знову запросила Ющенка до себе. ;)
Коли відбудетья трансляція?


Але я не про то.
Дебати померли. Хай живуть дебати!?.... :)

"И ваша подруга Т имошенко, которая находится в между народном розыске."

Sergi Adamchuk - 16-11-2004 у 13:16

Відносно спекуляції навколо "міжнародного розшуку Тимошенко", як на
мене то відверта спекуляція і тасування фактами, кожен може зайти на
офіційний сайт інтерполу і побачити, що серед розшукуваних громадян
України і справді є Тимошенко.... але не Юлія, а OLEKSANDR:
http://www.interpol.com/Public/Wanted/Search/ResultList.asp?ct=Data...

Вчора Я. не забув про це згадати на дебатах, припустимо що це правда,
але тоді постає питання чому він, як висока посадова особа не добився
того, щоб "злочинця" (точніше "злочинку";) таки передали "міжнародному
розшуку"? Слабо?

Олексій Мачехін - 16-11-2004 у 14:01

Депутата - слабо, бо у ВР кругова порука - ніхто не видасть депутата.

Так само мені не сподобалась заява Ю. що Я. як прем`єр не подав жодного законопроекту що до російської мови.
Поясню:
1. Такий проект подавав, здається, Грач. На що було отримано недвозначний висновок КС.
2. Прем`єр не має права ініціювання референдуму, а президент має.
3. Врешті, це провокує до дій. І тепер в разі таки притягнення Я. до влади, референдуму бути.

сумна - 16-11-2004 у 14:10

Притягнення до влади - вдалий вираз. Майже як притягнення до відповідальності.
Я. прийде до влади з примусу, бо ж донєцкіє йдуть!

Наталка - 16-11-2004 у 17:15

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій

Так само мені не сподобалась заява Ю. що Я. як прем`єр не подав жодного законопроекту що до російської мови.
Поясню:
1. Такий проект подавав, здається, Грач. На що було отримано недвозначний висновок КС.
2. Прем`єр не має права ініціювання референдуму, а президент має.
3. Врешті, це провокує до дій. І тепер в разі таки притягнення Я. до влади, референдуму бути.


А мені нормально. Імхо, не було часу говорити "Ніхто з вашої депутатської фракції (Грач - комуніст) не подавав законопроекту про мову". Про те, що прем’єр не має права ініціювати референдум - так він на багато чого не має права, але, даруйте за каламбур, має ці права в дупі.
А що до спонукання до дій - то мені здається, що нашого проФФесора до дій будуть спонукати зовсім не заяви Ющенка, а ті, хто стоїть за прем’єром. Ото й усе. Вирішать вони, що вигідно - буде референдум, не буде на часі - і референдуму "ні"!

Олексій Мачехін - 16-11-2004 у 17:19

Я вважаю що Ющенко проявив себе в цьому вислові негативно - показав що він або некомпетентний, або розмінявся на пустопорожні звинувачення. Сказано було особисто Януковичу як прем`єрові а не як лідерові ПР.

Nazar - 16-11-2004 у 17:20

Мому брату, що мешкає в околицях Харкова вимкнули світло на дебати, і весь його район не бачив дебатів.

Наталка - 16-11-2004 у 17:53

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Я вважаю що Ющенко проявив себе в цьому вислові негативно - показав що він або некомпетентний, або розмінявся на пустопорожні звинувачення. Сказано було особисто Януковичу як прем`єрові а не як лідерові ПР.


Тобі видніше, Олексію. Не буду навіть сперечатися.

Олексій Мачехін - 16-11-2004 у 17:59

Я і не хочу сперечатися, то таке суб`єктивне враженні ;)

Grabchuk - 16-11-2004 у 18:30

Хотілося б побачити справжні дебати із запитаннями і відповідями кандидатів одне одному. Але мені по ТV пояснюють, що і так Україна показала себе супер-пупер демократичною державою.

Grabchuk - 17-11-2004 у 19:25

Віктор Янукович не розглядає можливості участі в додаткових теледебатах, які пропонує організувати консорціум телеканалів, повідомила прес-секретар прем'єра Ганна Герман.

"Прем'єр уже взяв участь у теледабатах. Які ще дебати можуть бути?" - заявила Герман/
На думку прес-секретаря прем'єра, "говорити про нові теледебати зараз уже занадто пізно".
???

сумна - 21-12-2004 у 12:41

Попри всі негативні моменти, які можна закинути Ющенку по вчорашніх теледебатах (повторювання, уникання прямих відповідей, емоційні репліки), в мене склалося враження його ПОВНОЇ ПЕРЕМОГИ над опонентом. Припускаю, що моя думка упереджена.
Хотілось би знати думку форумчан.

Олексій Мачехін - 21-12-2004 у 13:29

я не бачив ухилення від відповідей з боку Ющенка. Єдине - я не почув заперечень впливу з-за кордону, але він і не повинен спростовувати кожну дурницю. А Янукович виглядав як школярик-двійочник, це правда.

Dmy - 21-12-2004 у 16:42

Ющенко - є Ющенком. Я б на його місці, не надто напружуючись, просто ловив би Я. на брехні, на відсутності логіки, підкреслював його пораженчеськи настрої, жиби і тупому виборцю стало зрозуміло. А він завжди намагається докладно пояснити свою позицію з розрахунку десь на шпудеїв Гарварду - електорат поважає, занадто добре про нього думає.
Але знаковим є той факт, що навіть політологи, які працювали на (чи, принаймні, симпатизували) єдиного провладного опозиціонера - типу Малинковича з Видріним (позначив же Бог шельму прізвищем), кажуть, що а таки програв, коханий (Видрін, щоправда, ухилився і сказав: "Головне, що руки потисли!" А що він ще міг сказати?)
Для мене ж навіть це - не головне. Головне, жи він сам усе розуміє і, через фразу: "Так ми посидимо? Так ви згодні домовлятись?" (як матюги на малій батьківщині - для зв'язку слів). Де ж ти раніше був? Перед другим туром? Перед першим? У Путіна на уродинах? А чому з переможця виборів-02 - НУ в твоєму "коаліційному" уряді жодного міністра (чи навіть зама) не було. Пропонував? Коли? Кому? Куди ж ти тепер стрибаєш за паровозом?