Форум Рідного Міста

Розпочав мовлення телеканал НТН

Grabchuk - 10-11-2004 у 12:29

Уже декілька днів замість Тонісу у мене в телевізорі показує НТН.

Перші враження: дуже багато інформаційного мовлення, якість передач - вище середнього.

Політична позиція каналу - на перший погляд майже нейтральна, хоча ходили чутки про донецькі коріння каналу.

Позитивні враження від ведучого, який брав інтерв'ю у комуніста Крючкова. Ведучий прикалувався, ставив цікаві провокативні запитання і на прощання сказав :" З нами був Георгій Крючков, представник партіїї, яка веде нас у минуле" :)

Odarka - 10-11-2004 у 13:45

Не сподобався мені цей телеканал - якість жахлива і здається він провладний канал....інакше 12 канал не транслював би НТН, тому Я. Климович належить партії Регіонів.

Олексій Мачехін - 10-11-2004 у 21:05

Новини там від ТРК Украина мало чим відрізняються а картинка паршива.

Свiдрик Йокогамський - 15-11-2004 у 13:19

Новини досить якісні. При чому - російська фішка: найактуальніша та найцікавіша інформація (наприклад зараз - вибори) подаються у кінці програми. Комусь - подобається, комусь - ні...

Юрій Карашівський - 8-12-2004 у 17:43

Цікава політика кабельного оператора: "ТОНІС" викинути, вставити "НТН". Це дійсно "донецький" канал, і політика в нього відповідна. І акценти. Мій колега, який із натхненням пішов на цей канал працювати, зараз дуже кривиться. Зрештою, більш-менш об'єктивну оцінку "НТН" дала "Телекритика" .

ZT - 10-12-2004 у 00:04

... а чому картинка погана? Навпаки - оформлення і якість картинки навіть трохи краща ніж на п’ятому (як на мій перший погляд).

Олександра Бабяк - 10-12-2004 у 00:47

На наших наганяють.