Форум Рідного Міста

Хочеш печеньку? Пензлюй далеченько!

saLAVado - 10-11-2004 у 19:30

http://www.5tv.com.ua/newsline/119//2401/

no comments...

Tempika - 10-11-2004 у 20:46

...а що там таке, розкажіть :-))
не у всіх ж компи відео тягнуть :-(

Анастасія Кулакова - 11-11-2004 у 09:24

Пан Янукович дістав з кишені щось (не видно що саме, але думаю пакуночок з ласощами), дістав з нього чи цукерку, чи печеньку (також не дуже видно що саме), сунув до свого рота. Після цього повернувся до голови адміністрації Путіна пана Мєдведева і показав йому пакуночок з ласощами, одночасно пригощаючи. Той з повагою подивився на солодощі і пригостився. Вони заплямкали в унісон. Потім пан Янукович розвернувся до пана Путіна і запропонував і йому пригоститись, але той посміхнувся і відмовився.

tysovska - 11-11-2004 у 11:55

Цікавий, до речі, запис: показує, що Я. - теж людина. Не знаю, чи варто цей запис так тиражувати - морально нестійкі виборці можуть і повестися на таку людяність.

Наталка - 11-11-2004 у 13:13

Морально нестійкі виборці вже повелися давно, а ніякої особливої людяності я там у янука не побачила. Власне, мене вчили в дитинстві, що, стоячи на трибуні, чи сидячи десь в президіумі, плямкати не треба. (В останньому випадку можна пити воду). А Путін скоро знову приїде, тут йому медом помазали, просто, блін, не вилазить звідси, як влучно сказав Шендерович, "вочевидь, несудимих друзів в Україні для святкування у Путіна мало". Тепер питання - яку цукерку пообіцяв наш проФФесор Путіну у разі перемоги? :mad:

jaguara - 11-11-2004 у 13:45

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Тепер питання - яку цукерку пообіцяв наш проФФесор Путіну у разі перемоги? :mad:

Канхвета очень класна, "Тузiк" вкусний! :lol:

сумна - 11-11-2004 у 13:52

Чи помітили ви, як часто останнього часу кандидат Я. виступає усміхненим, навіть говорячи про серйозні речі? Це, очевидно, такий піар пішов - олюднення.

jaguara - 11-11-2004 у 13:54

Господи, та з його то, з дозволу сказати, посмішкою, тільки людей вночі лякати... мені, наприклад, лячно на нього дивитися. навіть абстрагуючись від його заслуг

Наталка - 11-11-2004 у 14:29

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Тепер питання - яку цукерку пообіцяв наш проФФесор Путіну у разі перемоги? :mad:

Канхвета очень класна, "Тузiк" вкусний! :lol:


100 балів за 12-бальною шкалою! :D

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Чи помітили ви, як часто останнього часу кандидат Я. виступає усміхненим, навіть говорячи про серйозні речі? Це, очевидно, такий піар пішов - олюднення.


Так. Добрий дядя Янукович - "он под деревом сидит" (с). Знаєте, мені пригадалася абсолютно невигадана історія: у моєму дворі (власне, батьківському) жив дуже класний дядько. Справді хороший, на відміну від багатьох на нашій Воскресенці. Жив собі жив, а потім його посадили щось на три роки, за злісне хуліганство - бійка була, у нас це не дивина. Три роки пройшо, він вийшов, жив собі далі, а потім за грою в доміно!!! хтось назвав його "козлом". Ще раз повторююся, це відбулося на моїх очах, і була у дядька одна ходка. У відповідь на це погане слово дядя Володя дістав ножик і пирнув необачного говоруна так, що той помер у реанімації. Чи він знав, куди треба різати - але удар був один, і виявився влучним. Дядьку дали десять років. Тепер наступне питання:
1) Кого ж все-таки мав на увазі олюднений проФФесор, говорячи про "козлів", і що все-таки означає це слово "по фєнє"? Бо Євангелію від Кічігіна я не вірю - Тому Що неканонічне. :D
http://w1.obkom.net.ua/articles/2004-11/08.1633.shtml

Користувач Олесь - 11-11-2004 у 14:45

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Тепер наступне питання:
1) Кого ж все-таки мав на увазі олюднений проФФесор, говорячи про "козлів", і що все-таки означає це слово "по фєнє"? Бо Євангелію від Кічігіна я не вірю - Тому Що неканонічне. :D
http://w1.obkom.net.ua/articles/2004-11/08.1633.shtml


Я можу зіслатися на авторитетне джерело: "Краткий толковый словарь тюремного мира"
http://www.prison.org/nravy/dictionary/

Козел (т) - представитель группы в неформальной иерархии заключенных, образованной по признаку: открытое сотрудничество (в настоящем или прошлом) с администрацией ИТУ. Эта группа выделилась в сообществе заключенных в 60-х годах. В отличие от активиста 30-50-х годов, статус козла становится для заключенного практически постоянным, сопровождает его в течение всего времени пребывания в местах лишения свободы.

Появление касты козлов связано, по-видимому, с реакцией тюремной субкультуры на пенитенциарную политику советской власти в начале 60-х годов.

Формальным актом, включающим заключенного в касту козлов может быть вступление в "самодеятельные организации осужденных", согласие занять должность или выполнить работу, считающуюся позорной по правильным понятиям. Все это является необходимым условием для получения ряда льгот от администрации, права занимать определенные "номенклатурные" должности, перейти в категорию лиц, "твердо вставших на путь исправления", а значит, стать кандидатом на досрочное освобождение или помилование.

Для основной массы заключенных козлы являются предателями интересов сообщества заключенных, коллаборационистами.

Слово козел является одним из самых серьезных оскорблений для заключенного, не принадлежащего к этой группе. Заключенный, которого так назвали, обязан среагировать немедленно и жестко (ударить или даже убить обидчика), в противном случае он рискует своей репутацией и понижением статуса. Слово козел и производные от него (козья, козлик, козлиный и даже - рогатый) табуированы, и их запрещено использовать в повседневной речи. Например, игра в домино, известная под таким названием на воле, в тюрьме называется "сто одно", сказать другому, что у него какая-то вещь связана из козьей шерсти — значит оскорбить его.

Интересно, что в 30-50-е годы козлами в лагере называли пассивных гомосексуалистов (см. ЖР).

Заключенные, принадлежащие к этой группе, предпочитают использовать при самоназвании различные эвфемизмы: активист, красный, "независимый мужик", "положительный". Те же эвфемизмы в спокойной ситуации используют в присутствии козлов другие заключенные.

Путiн не любить цукерки by mr.parker

Користувач Олесь - 11-11-2004 у 14:55

Цитата:
Однажды Владимир Владимирович™ Путин, глава его Администрации и премьер-министр Украины Виктор Федорович Янукович стояли на трибуне и слушали песню "Смуглянка-молдаванка". Виктор Федорович достал из кармана пакетик сосательных конфет, вынул одну конфету, положил ее в рот и стал сосать...



http://www.ham.com.ua
http://www.ham.com.ua/index.php?y=2004&d=11&m=11&postid...

saLAVado - 18-11-2004 у 08:35

Нехай Янукович тренується, бо після виборів йому залишиться тільки смоктати. Не знаю, чи це буде "переносно" на волі, чи "канкрєтно" на зоні. Путін, вочевидь, смоктати не збирається після програшу провладного кандидата.

сумна - 18-11-2004 у 08:46

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Канхвета очень класна, "Тузiк" вкусний! :lol:


Вітаю, jaguara! Ваш супервдалий коментар з використанням цитати з Подерв'янського "сплагіатив" 5-й канал! :)