Форум Рідного Міста

Заради свободи

Odarka - 11-11-2004 у 17:57

Заради свободи

17 листопада, середа – 15:00
Біля пам’ятника Івана Франка перед Національним Університетом


Мітинг – концерт
За участю груп:

„Кода”
„Далі...”
„Ніагара”
„Інкунабула”
„Самазнаєшхто”
„Верховна зрада”
„Королівські зайці”

Прийди – Заради свободи

Відривайся – Заради свободи

Живи - Заради свободи


Не дозволь вкрасти свою свобуду!

Разом ми сила!

Nazar - 11-11-2004 у 18:15

Як на мене, то досить насичений графік виступів для гуртів:
„Далі...”
„Ніагара”
„Інкунабула”
„Самазнаєшхто”
на останній місяць. Працюють в поті чола, і принаймі 2 рази на тиждень грають десь, не враховуючи репетицій.
Добрий показник.

Юрій Сєров - 12-11-2004 у 15:29

А "Далі..." будуть виступати так як 1 листопада чи по-справжньому? :). До речі про Інкунабулу і Самазнаєшхто, вони виступали ще вчора в честь річниці сайту рок.львів.уа, нажаль я запізно дізнався і не зміг піти.

Odarka - 12-11-2004 у 15:34

Нам просто бензини не вистарчило на нашу групу:)))
Будемо виступати!
Вже буде професійна сцена та хороший звук:))) Приходьте:)

Капітошка - 13-11-2004 у 13:10

Я по- доброму заздрю львівянам. Стільки концертів! Вкотре шкодую, що я у Києві. :yawn:

Odarka - 15-11-2004 у 12:55

У вас у Києві, того ж самого дня буде ще потужніший концерт...там Плач Єремії виступатиме:))))

Наталка - 17-11-2004 у 23:54

"Плач Єремії" виступав сьогодні двічі - я змогла потрапити на другий концерт, о 17-30. Боже, як Тарас Чубай зіграв "Срібне поле"!!! У мене мурашки шкірою бігли, стояла, боялася навіть поворушитися, щоби не пропустити бодай одну ноту, звук... Власне, він усі речі класно зіграв, "Вону" співала уся площа, Дячишин також був вражаючим, не кажучи вже про Надольського, але саме під "Срібне поле" у мене срібні сльзи блищали на очах.
Моє шанування! :saint:

Наталка - 18-11-2004 у 00:49

На початку концерту були невеликі проблеми з електрикою, які Тарас Чубай, лідер гурту "Плач Єремії" назвав поганими жартами "біло синього" дідька. "Але ми не боїмося тих жартів, головне щоб наше серце було на місці", - сказав співак.

http://www.razom.org.ua/ua/news/3596/

Було таке, засвідчую. :)