Форум Рідного Міста

Lingvo - словник глючить !

Громов Сергій - 18-11-2004 у 11:30

Шановне товариство !

Хто може вирішував проблему - маю словник Лінгво-8вер. Дуже зручний, має навіть озвучення англійських слів, але !

Після тижневого використання відмовляється запускатися ! Правка реєстру (десь нарив рекомендації) допомагає ще на тиждень, далі тільки реінстал :(

Як побороти або де взяти альтернативу ?

Олексій Мачехін - 18-11-2004 у 11:47

А копія ліцензійна? :)

Громов Сергій - 18-11-2004 у 11:55

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
А копія ліцензійна? :)


Воно блін куплялося давно, саппорт відмовляється коментувати, за апгрейд версії хотять гроші - другий раз я не маю бажання платити !

Олексій Мачехін - 18-11-2004 у 12:06

Весело тобі. Якщо чесно, я користуюсь Сократом. Він слова не вимовляє, але мене цілком влаштовує

Maluy - 27-12-2004 у 13:50

Цитата:
Першим відправив користувач Громов Сергій
Шановне товариство !

Хто може вирішував проблему - маю словник Лінгво-8вер. Дуже зручний, має навіть озвучення англійських слів, але !

Після тижневого використання відмовляється запускатися ! Правка реєстру (десь нарив рекомендації) допомагає ще на тиждень, далі тільки реінстал :(

Як побороти або де взяти альтернативу ?


ЯЯкщо Ваша тема ще актуальна, то скажіть будьласка, на тому компутері де лінгво стоїть є мережа або підключення до інету???

Якщо є, то Вам потрібно взяти самий простий персонал фаєрвол, і скрутити його так щоб Лінгво не могло виходити в мережу.

В мене на роботі була подібна проблема, я правда так і до кінця не розібрався шо до чого, але після того як зробив ту операцію з фаєрволом все Good! ;)

Громов Сергій - 27-12-2004 у 14:00

Ця проблема виникала як в мережі, так і вдома - без інету навіть.
Вирішив вже просто: встановив останню версію (10) - і все працює :)

Володимир Нечипоренко - 16-1-2005 у 16:22

Для креку поьрібно користуватись програмою Alina