Форум Рідного Міста

сніг в моєму місті!

Aleksandra Fink-Finowicka - 19-11-2004 у 18:55

сьогодня спало на Варшаву велике море сьнігу. Моє місто стало так красівим, як хіба ще не було. Всі нагадують різдво (хоча ще стількі часу до свята). Тилькі машини, та автобуси чогось гірше їжджать.
В кого теж сніг за вікном?

Олексій Мачехін - 19-11-2004 у 21:43

У нас сніг перший вже був.. десь дві години... і розтав :(

Dмитрик - 20-11-2004 у 15:17

а сихів замітає й заморожує. Сьогодні вже бачив першу снігову бабу -- скоро лижі, Карпати, Новий рік :D Люблю зиму

Яндрух - 20-11-2004 у 19:17

Але навіщо укр. слово "сніг" писати через літеру "ґ "???!!!

Aleksandra Fink-Finowicka - 20-11-2004 у 19:42

Перепрошую, не подивілась у словнику.
Сьогодня ще залишилось багато цюго снігу.

Hanor Narasson - 21-11-2004 у 18:56

Так, я дуже любив до сьогодні перший сніг... Особливо у Львові, особливо на площі Ринок, на Руській, а ще коли заходить вечір...

АЛЕ... Сьогодні сталося таке, що змусило мене переглянути своє відношення до цього. Їхав у міжміській маршрутці, читав книжку (за іронією долі - "Містичний вальс";). Раптом на 17-му кілометрі, там де дорога на Стрий стає подвійною - горрор Десь за пару хвилин перед нами на зустрічній смузі зіткнулися легковик і маршрутка з Жидачева. У легковика знесена вся ліва сторона... Маршрутка лежить на боці... Люди повипадали через вікна і їх придавило... Слава Богу, в нашій було досить мужчин, підняли, поставили на колеса... Море крові... Дівчинка з легковика бігає кругом і кричить "Мій тато! Мій тато!" Набираю з мобільного 03 (для п. Александри: то виклик амбулансу). Не з"єднує... Нарешті з"єднало... Диспетчер на тому боці: "То Миколаївський район, телефонуйте туди..." Причому тоном "Ideee, idee, prosze siooostryyy, tylko haаftki pozapiinam....." Не стримався, обложив її кількаповерховим матом - нарешті до неї дійшло, що справа серйозна. Наступне тупориле запитання - а яка там точна адреса?:mad: Яка в дідька адреса - поле кругом!:mad: "Ну мусить там бути якесь село поблизу - я ж повинна записати!" Та насер-матер - пиши 18-й кілометр від Львова, як їхати по Стрийській!:mad:

Отакий перший сніг... Неважно, хто був винен, чи водій легковика, чи власник маршрутки, який поскупився на зимові шини... Життя людське не повернеш...

Я готовий пожертвувати до кінця життя естетичним задоволенням від споглядання першого снігу при заході сонця (хоч у Львові, хоч в Урожі, хоч у дідька лисого на обійсті) - якщо це врятує хоч одне людське життя...

А ви тішитеся: перший сніг, перший сніг...:mad::mad::mad::mad::mad::mad::(:(:mad::mad::mad::mad:

Dмитрик - 21-11-2004 у 19:39

перший сніг і безпечна поведінка на дорозі -- то трошка різні теми. Страшний випадок, але і Ви і я знаємо, як поводять себе водії маршруток на дорозі -- це по-перше. А подруге -- звідки Ви знаєте, що саме перший сніг спричинив описану аварію? Кожен водій знає, що при ожеледиці ризик втрапити в ДТП збільшується з шаленою швидкістю. Нещодавно ввечері повертався додому, тоді про перший сніг лиш мріяли. Й біля церкви Різдва, що на Сихові, в нашу маршрутку на всій швидкості влетіло таксі. Просто воно нас не пропустило... Згоден -- слизька дорога, але ж пригальмовувати він навіть не збирався :( І не треба, шановний Hanor Narasson списувати необережну їзду наших несклавшихся Шумахерів на погану погоду. Ожеледь має бути стимулом до неї, а не ще однією причиною перевірити шоно встановлені колеса :(

Aleksandra Fink-Finowicka - 21-11-2004 у 23:21

Ще николи не бачила смерті вживу (чогось ці два слова не лицюють одно одному), співчую Пану такого досліду. Взагали життя довго мене пощадивало знати що існує смерть. Хіба на 17-18 році життя я зіткнулися із тим, що хтось із людей мені особісто знайомих померв (один вуйко мав рака). Після цього вже померло кілька далекіх знайомих, та родічів – але здебільша люди стари, якім не було важко переноситись до тамтого, кажуть кращого, світу. Півтора року милає як померла 15 річна дівчина – одна із харцерек з мого курення. Торкнула її вантажівка, це стало влітку. Цю смерть я дуже пережила. Мені важко було викреслити її нумер із списку харцерек. Однак сніг, зима – не одна причина смерті людей. Сніг є сіла природи, або магія, яка сама приходи до міста, місто стає іншим містом.

Aleksandra Fink-Finowicka - 11-3-2005 у 18:29

Скількі ще цюго снігу має бути:mad:?!?
Зімка рано почалась, хай врешті-решт скінчися! ХОЧУ ВЕСНУ ПОБАЧИТИ!
Весною Варшава теж гарна:D
Я довжше на зими не зможу дивитись:yawn:

Кутузік - 11-3-2005 у 19:32

Уже починає дихати весна.
Весна, весна, весна,
буль, буль, буль...

сумна - 11-3-2005 у 19:50

Календар на завтра заповідає "День землевпорядника".
Пропоную перейменувати в "День сніговпорядника".
:)

Aleksandra Fink-Finowicka - 12-3-2005 у 21:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Кутузік
Уже починає дихати весна.
Весна, весна, весна,
буль, буль, буль...

не вплинуло на сніг... стилькі ж його, що і позавчора було.
Шось інше треба.

dr.Trollin - 13-3-2005 у 00:25

інше треба?
(задумливо) ну...
реактивний двигун від старого МІГа.
на возику двоколісному, якщобдля набазар іхати.

Леся Кулик - 13-3-2005 у 11:54

Коли мова йде про сніг чогось приходить мені на думку Ліна Костенко і "Сніг у Флоренції" . Чи твори Ліни серед львівських форумівців живі???

Aleksandra Fink-Finowicka - 13-3-2005 у 14:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від dr.Trollin
інше треба?
(задумливо) ну...
реактивний двигун від старого МІГа.
на возику двоколісному, якщобдля набазар іхати.

Може якієсь ніжнише методи? Я Пана не знала з того боку, Пан така жорстка людина?

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Леся Кулик
Коли мова йде про сніг чогось приходить мені на думку Ліна Костенко і "Сніг у Флоренції" . Чи твори Ліни серед львівських форумівців живі???

Цєй поеми ще не читала, але Ліну Костенко дуже шаную. Вона геніялна.

Captivitas - 13-3-2005 у 14:36

Після вчорашньої заметілі знову повернулось сонечко :)

Aleksandra Fink-Finowicka - 15-3-2005 у 20:39

:sing::sing::sing:Вода в моєму місті:sing::sing::sing:
добрі люди казали, може буде весна:)

MartinkaDP - 15-3-2005 у 21:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Після вчорашньої заметілі знову повернулось сонечко :)


А у нас нині навпаки - цілий день було тепло і сонячно, а ввечері приходить наш сторож і каже: "А там сніг з дощем!" :o Завал!

Aleksandra Fink-Finowicka - 16-3-2005 у 10:47

:sing: We all live in the yellow submarine, yellow submarine, yellow submarine,

Води щораз збільшає, але снігу не зменшає:o

Tempika - 16-3-2005 у 12:29

...тре начаклувати весну:
http://public.fotki.com/ququshka/maya/otkr_9.html

Aleksandra Fink-Finowicka - 16-3-2005 у 23:16

і весна прийшла:D

Captivitas - 17-3-2005 у 15:49

Прочитав, що цієї весни Львову загрожує підтоплення центру міста.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...тре начаклувати весну:
http://public.fotki.com/ququshka/maya/otkr_9.html


Чаклуйте обережніше.