Форум Рідного Міста

Вечір-ніч на дільницях. Хто де буде?

marco - 19-11-2004 у 19:32

Я планую бути з 20 год. під 17 дільничою (Сербська, Львів) до завершення підрахунку
Потім біля 117-ї територіальної.

Буде мороз (той котрий зі снігом)! Так що вбирайтеся тепло і беріть термоси з кавою!

Рост - 19-11-2004 у 21:31

Імовірно, Природна, 8 (Гуртожиток ЛЛТУ). Завтра буде зрозуміліше, бо деякі чинники можуть вплинути.
Це біля Франківської райадміністрації, воно же ТВК, на Чупринки.

Я буду з машиною, так що телефонуйте в разі потреби.
8 066 7055707
Взагалі, буде автомобілізована мобільна група для вирішення оперативних питань.

Веселка - 19-11-2004 у 22:44

Під Золочевом на дільниці. Будем проводити підрахунки голосів, а не обрахунки.

Наталка - 19-11-2004 у 23:00

Київ, ДВК і ТВК, потім, ймовірно - в разі потреби, на Майдані Незалежності. Чоловік - на дільниці у Миколаївській області. Якщо все буде благо, бо дзвонив сьогодні, каже, відчув себе важким тупим предметом і проФФесором - скрізь за ними їздить міліцейський ескорт, навіть зупиняли кілька разів, і пробували досікатися. :mad: Поки що не вийшло. Їздять далі. Охороняють... :rolleyes:

Nazar - 19-11-2004 у 23:15

Буду під своєю у Львові.
Потім поїду хвостом до ТВК, і буду там з іншими активістами.
Нажаль, камери не маю, буду вдовольнятись фотоапаратом.
А от кави є достатньо.:)

Nazar - 19-11-2004 у 23:23

О! Згадав присікання одного гаїшника сьогодні на рахунок стрічок. Я їх вожу вже доволі довго, але зупинили лише сьогодні. Хлопака був якийсь невпевнений, говорив натяками - це і додало впевненості мені і я сміявся на кожен його "аптечка, вогнегасник, зовнішя реклама..."(машина нова - все на місці).
Він був в шоці, коли я занотував номер його жетону, номера його авто.
Далі він почав завертати розмову так, що він політично нічого проти не має, але його особисто дратують ті стрічки "як в дєтдомє" і то його власна війна проти того. Тоді я сам забрав у нього свої документи та й поїхав, ще набрався наглості і нагадав, що у таких випадках бажають щасливої дороги, що той і вичавив крізь губи.
Настрій був колосальний до самого теперішнього сніжного вечору.
Даруйте за офтоп.

marco - 20-11-2004 у 23:47

Ще таке запитання чи планує хтось з автомобілізованих форумців бути вночі на Виговського (Львів) під 117 ТВК?
Погода така, що на ровері не поїдеш...

Nazar - 21-11-2004 у 11:17

Сьогодні спробую вдень поїздити - якщо піде, то буду біля 120 у ночі, а там може і поїзджу по решті .

vovka - 21-11-2004 у 14:48

Цитата:
Першим відправив користувач marco
Ще таке запитання чи планує хтось з автомобілізованих форумців бути вночі на Виговського (Львів) під 117 ТВК?
Погода така, що на ровері не поїдеш...

Я можливо би приїхав. Живу рядом. Якщо треба то можна договоритися..

marco - 21-11-2004 у 19:53

Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Я можливо би приїхав. Живу рядом. Якщо треба то можна договоритися..


Дякую, що відгукнувся. Я скинув в u2u номер свого мобільного. Скинь мені свій.