Форум Рідного Міста

Тільки що із Майдану

Sergi Adamchuk - 22-11-2004 у 12:36

Там дуже багато народу, я трохи змерз.
Коли я приїхав туди в 9 годин, народу ще було не дуже багато, але зараз їх багато і чисельніть постійно зростає, особливо за рахунок приїзду регіонів.

Олексій Мачехін - 22-11-2004 у 12:40

Хто вже приїхав?

tysovska - 22-11-2004 у 13:24

На Майдані поки що до 16:00 оголошена ніби перерва, а потім починається нова акція. За цей час ставлять намети. Уже половина Хрещатика перегороджена.

Sergi Adamchuk - 22-11-2004 у 14:06

Трибуна була заповнена людьми від культури та політики. Виступи розпочались та закінчились гімном України у виконання Паномарьова. Хочте вірте хочте ні, всі люди які біля мене стояли розмовляли лише російською мовою, але всі до одного співали гімн.

Олексій Мачехін - 22-11-2004 у 15:16

А чого б це не вірити?

Олексій Мачехін - 22-11-2004 у 16:39

http://www.livejournal.com/community/2004_vybory_ua/764791.html
Фоторепортаж з Майдану

tysovska - 23-11-2004 у 12:11

Учора після 18:00, коли народ, який не міг вирватися з роботи, нарешті з'явився на Майдані, кількість протестантів збільшилася в чотири рази. Весь Хрещатик, фактично від Бессарабки до Європейської площі, всі бічні вулиці були заповнені людьми. І найголовніше: люди були не агресивні, а, навпаки, радісні, піднесені. Зараз знову проходить акція.

Роман Голощук - 23-11-2004 у 13:38

Молодці! Тримайтесь! До Вас на підтримку вже вирушили і вирушають тисячі львів'ян!
Ми разом! Багато! І нас не подолати!

Grabchuk - 23-11-2004 у 14:55

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Молодці! Тримайтесь! До Вас на підтримку вже вирушили і вирушають тисячі львів'ян!
Ми разом! Багато! І нас не подолати!

Вчора і сьогодні до столиці з Івано-Франківська вирушило більше 150 таксі, декілька десятків автобусів і мікроавтобусів. Крім того люди вирушили своїм транспортом, та поїздами. Сьогодні на мітингу біля держадміністрації назвали цифру - приблизно 1500 івано-франківців вирушила до Києва за вчорашній і сьогоднішній день. Майже стільки ж івано-франківців, які працювали спостерігачами на сході, зараз перебувають у Києві. І ще набагато більша кількість планує відправитися сьогодні і завтра. Правда, виникають проблеми з транспортом, так що не всі бажаючі оперативно зможуть добратися до Києва.

Але нас не зупинити!
Ми переможемо!

tysovska - 23-11-2004 у 17:41

Я йшла в хвості колони до Верховної Ради, навіть не уявляю, де була її голова, - людей просто море! Всі машини нам сигналили, з вікон люди махали жовтогарячими стрічками й прапорами. ЦВК ввімкнули музику, щоб не чути "Ганьба ЦВК". Взагалі людина без жовтогарячої символіки на вулицях Києва виглядає дико.
Тільки що оголосили, що Ющенко прийняв присягу Президента на Біблії!!!
Разом переможемо!!!

Олексій Мачехін - 23-11-2004 у 17:59

Не на біблії а на конституції і за це я його готовий розірвати!!!! За цей абсолютно незаконний вчинок сьогодні вночі мирне населення пошматує російський спецназ :mad:

Олександр Шевченко - 23-11-2004 у 18:02

А звідки інфа, що саме на конституції? Вересень на п'ятому востаннє казав саме про Біблію.
Зараз начебто народ пробивається до Верховної ради...

Олександр Шевченко - 23-11-2004 у 18:04

P.S. Прорив до ради начебто спростували....

Олексій Мачехін - 23-11-2004 у 23:39

З інет-новин, які виявились недостовірними. Так, це порушення відбулося за допомогою біблії :(

Андрій Пелещишин - 23-11-2004 у 23:51

А може в Біблію була вкладена мікрофіша або міні-диск з Конституцією України ;)

ZT - 24-11-2004 у 01:25

Пане Андрію жарт абсолютно недоречний...

Наталка - 24-11-2004 у 02:29

Та ні, жарт нормальний. Що ж до присяги Ющенка, то навіть Литвин сказав, що "політично - так, юридично - ні". Якби Ющенко затягував з прийняттям на себе відповідальності, і бандюковича оголосили б президентом, було би гірше. Власне, російський спецназ - це не просто не законно, це називається коротким словом ІНТЕРВЕНЦІЯ.
Я щойно з Майдану. Не спала дві доби. Наразі - поки що - там все спокійно. Посплю годин п’ять, і знову туди.
Я на ногах провела двадцять шість годин. :)

Остап Іванович - 24-11-2004 у 08:41

Наталю пiди поспи

Наталка - 24-11-2004 у 08:50

Вже. :) Дякую. Зараз біля адміністрації спецназ невідомого походження, Кучмо закликало сідати "за стол і побазаріть", а до Києва підтягуються донєцкіє мальчікі.
Їду знову на Мадан.

Олексій Мачехін - 24-11-2004 у 10:29

А тим часом Рост уже біля сцени :)

Sergi Adamchuk - 24-11-2004 у 12:29

скажу чесно
після позавчорашніх дій на майдані я прийшов додому дещо песимістично налаштований і вчора туди йшов теж песимістично
позавчорашні акції мені здались просто дуже масовим концертом

інша справа учора - це вже конкретні дії, рух у напрямку конкретних дій.

Я тувердо упевнений у тому що, якщо нічого не робити - то ми точно програємо, якщо щось робити - то у нас є шанси виграти.

tysovska - 24-11-2004 у 14:09

У мене чудовий настрій у зв'язку з тим, що щойно я отримала інформацію з Харкова: фірма, з якою ми співпрацюємо, в повному складі вже два дні на мітингу, вони з нами, вони роблять найважчу роботу: переконують народ у східних регіонах, що ми - єдиний народ. Дніпропетрівчанам і запорожцям теж доземний уклін. Я також ставлю на Луганськ - там є маса помаранчевих, вони також вийшли б на вулиці, якби їм не погрожували розправою. Але Луганськ іще себе покаже!