Форум Рідного Міста

Втрата темпу?

Андрій Пелещишин - 29-11-2004 у 20:48

Чи не складається враження у вас що відбувається втрата темпу в акціях громадської непокори?
Я на жаль, не на Майдані, але уже чую, поки епізодичний але, свист, уже чую невдоволення в голосі деяких ораторів (наприклад ЮТ). :(

Олексій Мачехін - 29-11-2004 у 22:15

Мені є про що тут сказати, але не буду, це може погано вплинути, Андрію. Давайте почекаємо на розв`язку, не вбиваймо ентузіазм, бо він дуже потрібен тим тисячам змучених людей. Грузини тримались три тижні, ми тільки восьму добу.

Наталка - 30-11-2004 у 01:39

Дійсно, є що сказати, і, певно, є втрата темпу, це закономірно, бо дехто вже почав ходити на Майдан, як на концерт, а в будинки для демонстрантів - як у їдальню при комунізмі. Але навіть на війні є мародери, а наше завдання - не пролити кров. Оскільки я зараз знову їду на Майдан (а точніше, під Кабмін), то обмежуся кількома словами.
Дехто їде - але люди їдуть їм на зміну. Дехто каже "будемо до кінця" - від тих лишилися самі очі. Нам дуже тяжко, але нас тримає віра. Ні, не так - ВІРА.

tysovska - 30-11-2004 у 09:59

Я впевнена, що ця втрата темпу - тимчасова. Справді, багато людей перехворіло. У неділю від нас поїхали четверо чоловіків, які були тут протягом минулого тижня (у нас ночували, не на Майдані, серед них один священик - для підтримки духу), але сьогодні їм на зміну приїжджають троє. А те, що Ющенко згодився сісти за стіл переговорів з бандитами, закономірно: Захід хоче, щоб новий Президент України був максимально легітимним. Як показали останні події, янучари на поступки не йдуть, тому переговори насправді - фікція. А ми вистоїмо. У нас ще два тижні попереду.

Олексій Мачехін - 30-11-2004 у 10:16

Я кажу про те, що цю віру не можна в людях ані ламати ані пілривати обговореннями. Потім - будьласка, а зараз не треба - їм і без того важко.

Nazar - 30-11-2004 у 14:41

Ніякої втрати темпу немає!
Ентузіазм є, є неперевершена ВІРА, і є ми!

Тому давайте підтримаємо Олексія і без провокацій.

vovka - 30-11-2004 у 15:41

Я їздив на три дні. Вчора повернувся. Людей з 10 з нашої колишньої групи також їздило. Я би не сказав про якусь втрату темпу. Квитки на Київ і далі неможливо дістати :)
Моїх 5 знайомих вчора поїхало, мені на зміну :) Так що все буде добре.

Grabchuk - 30-11-2004 у 18:19

Я також їздив власним транспортом на 2 вихідні дні. Коли їхали в неділю вечором назад, по дорозі обігнали біля сотні машин, в основному з львівськими номерами, які поверталися з акції. Так що люди по трохи повертаються.
Два дні недостатній період для того, щоб робити якісь вмотивовані висновки. Але мій особистий досвід і більшою мірою досвід друзів, які там уже цілий тиждень, говорить про те, що дійсно, щось в атмосфері змінилося. Але ці зміни - це не втрата темпу, це не втома, не ейфорія, не зневіра. Це - перепочинок, свого роду віддишка, основною причиною якої, звичайно ж, стало суботнє рішення ВР. Появилась надія і впевненість. Багатьом захотілось навіть відсвяткувати. Вперше на Майдані появилась деяка кількість незовсім тверезих людей. Ні, їх не було багато, це були одиниці, але раніше, як кажуть, і цього не було.
Появились перші, ледь помітні признаки заспокоєння, склалося враження що свободу уже не спинити, навіть якщо особисто бути десь далеко. Але однозначно, за необхідності, акція має потенціал не тільки відновити свої позиції, але і значно їх посилити. Щоб зрозуміти це - треба побувати в Києві!

Grabchuk - 31-1-2005 у 20:05

Знову втрата темпу. Тільки тепер уже не на Майдані, а в команді (оточенні) Президента.

Сергій Бєляєв - 1-2-2005 у 09:38

Нормальна релаксація після напруженої боротьби.

сумна - 1-2-2005 у 11:01

Це такий позірний спокій до четверга.

Dmy - 1-2-2005 у 17:04

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Знову втрата темпу. Тільки тепер уже не на Майдані, а в команді (оточенні) Президента.

А можна докладніше - а то самий заголовок :)
Он, євроінтеграційний блок як поїздочку зорганізував - навіть бувши вороги (типу Видріна) в захваті! А це ж сталося миттєво і без одпочинку після кенгурації.
Плюс відразу 3 людей призначив, фракцію з в.о. прем'єра замирив, конст~суддю відставив; решті поки не заважає працювати - вони і самі (типу Піскуна) раді старатись.
То всьо - за тиждень.
Щось я не тово - про темп.

Наталка - 1-2-2005 у 23:47

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=36262

Багато в чому погоджуюся з автором...

tysovska - 2-2-2005 у 09:29

А мене надзвичайно здивувало, що 28 січня Президент видав два Укази (№116 і 117), які не підлягають публікації. От що б це означало? Якось неправильно починається робота нового Президента - з таємних указів...
(Можна подивитися на http://rada.kiev.ua, зайти в "Законодавство України" ).

Сергій Бєляєв - 2-2-2005 у 10:02

Існують певні питання, нормативні акти з яких не оприлюднюються. Насамперед, це документи, пов'язані з обороною та державною безпекою.

tysovska - 2-2-2005 у 10:27

Саме ці два укази не пов'язані з державною безпекою. В темі стоїть "Про нагородження. Кадрові питання".

Юрій Філатов - 2-2-2005 у 14:26

Цитата:
Першим відправив користувач tysovska
Саме ці два укази не пов'язані з державною безпекою. В темі стоїть "Про нагородження. Кадрові питання".


ну припустимо що нагородження шпигунів саме й пов'язане з держбезпекою, а кадрові... теж що-небудь можна винайти, наприклад кадрові зміни у ракетнобудівній галузі, хоча я не впевнен що зараз генконструктор - секретна посада...

Юрій Філатов - 11-2-2005 у 13:38

перелік указів президента України на закон.рада.гов.уа містить укази Ющ. з 104/2005 про продовження виконання... до 212/2005 з яких лишень 116 і 117 дійсно не підлягають публікації, але там немає теми ані кадрової, ані нагороджень, цілком можливо що держбезпека, адже 76/2005 Кучми теж не для публікації - очевидно передача якихось повноважень тощо... не треба шпигунів шукати :P

tysovska - 11-2-2005 у 15:34

№116 і 117 належать до розділу "Кадрові питання. Про нагородження". Для того, щоб це побачити, треба натиснути на "Картка" - там вся доступна інфа про указ.

До речі, №76 проходить по розділу "Державний та суспільний устрій (в т.ч. громадянство, паспортна система, в'їзд-виїзд, адміністративний поділ, органи нагляду та контролю)"

Яндрух - 11-2-2005 у 21:39

Великий Режисер великого Дійства на ймення «Велика Помаранчева революція» вже давно поставив крапку. Ділу кінець. А хто слухав/дивився/брав участь - МОЛОДЕЦЬ!
Й «Дійство» отсе вже ввійшло в аннали світових PR-технологій.
Люд же український після тривалої ейфорії поринув у свої земні справи...

Наталка - 11-2-2005 у 23:25

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Великий Режисер великого Дійства на ймення «Велика Помаранчева революція» вже давно поставив крапку. Ділу кінець. А хто слухав/дивився/брав участь - МОЛОДЕЦЬ!
Й «Дійство» отсе вже ввійшло в аннали світових PR-технологій.
Люд же український після тривалої ейфорії поринув у свої земні справи...


Ой, ну слава Богу, з Яндрухом все гаразд - бо так давно не чути було його мудрих передбачень, що я стурбувалася, чи часом не заслаб... :D

dr.Trollin - 12-2-2005 у 07:10

(скрадливо, злісно оффтопізуючи) ясне що захворів -- сніги мото-циклю не вивсти -- серце болит і тріпоче у нетерпінню... :-)

набрання обертів

Юрій Філатов - 14-2-2005 у 11:55

1+1 показали цікавий ролік
виступи деяких осіб на Сєвєродонецькому з'їзді, а потім на інаугурації - ніякої втрати темпу :lol::lol::lol:
"не відходячи від каси"

Олексій Мачехін - 14-2-2005 у 17:56

Еге, ми вчора реготали з Людою страшенно. Це був дуууже злий сарказм :)

Юрій Філатов - 15-2-2005 у 12:07

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Еге, ми вчора реготали з Людою страшенно. Це був дуууже злий сарказм :)


от бачите, а тут декого підкилимниками охрестили...
та з огляду на таких "опозиціонерів" ті "підкилимники" - взірці усіх чеснот які лише можна вигадати у людини, не кажучи вже про політиків...

Яндрух - 13-3-2005 у 21:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
>>Великий Режисер великого Дійства на ймення «Велика Помаранчева революція» вже давно поставив крапку. Ділу кінець...<<


Е, ні: я, либонь, заскоро "списав" Великого Режисера...
(Зрештою, руками "отаких" людей і творять історію "сильні світу сього")