Форум Рідного Міста

Тест "хто Ви в українській музиці"

fish - 9-12-2004 у 18:39

така собі іграшка-забавка

http://www.zsu.zp.ua/99/1/rock.php

Круціфукс. - 10-12-2004 у 11:54

Я - Чубай. Ги-ги-ги.

Для багатьох запитань хотілось вибирати кілька варіантів відповіді одночасно. Чому в тесті цього не передбачено? Я, ось, і на гітарі, і на клавішах, і на ф-но, і на сопілці, і на навіщо-мені-інструменти можу грати!.. А вибір стилів вузький! Прийшлось панк-рок вибрати, щоб не соромно було.

Odarka - 10-12-2004 у 12:56

Я також:)))))))))))))))))))

Юрій Сєров - 10-12-2004 у 13:23

Хммм, а я "Піккардійська Терція у повному складі!" Ги-ги :D

fish - 10-12-2004 у 14:10

Стилів мало тому, що я йшла від музикантів до запитань. Себто, трошки порившись у статтях, інтерв"ю, плітках та резюме, повиписувала, як би хто з них відповів на кожне із запитань.
Інструменти - можеш відмітити будь-який із тих, які міг би відмітити. Кожен інструмент так само записує 1 балл кільком музикантам відразу.

Цікаво, піккардійцями у мене дуже рідко виходять.

Ану хтось спробуйте відповісти так, щоб стати Кузьмою з гурту Скрябін ;-)

Анастасія Кулакова - 10-12-2004 у 14:28

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Стилів мало тому, що я йшла від музикантів до запитань. Себто, трошки порившись у статтях, інтерв"ю, плітках та резюме, повиписувала, як би хто з них відповів на кожне із запитань.
Інструменти - можеш відмітити будь-який із тих, які міг би відмітити. Кожен інструмент так само записує 1 балл кільком музикантам відразу.

Цікаво, піккардійцями у мене дуже рідко виходять.

Ану хтось спробуйте відповісти так, щоб стати Кузьмою з гурту Скрябін ;-)


От це якраз просто у наведеному питанні треба вибрати такий варіант відповіді:

Злі язики плещуть (хоча це й підла брехня), начеб Ви...
За гроші маму продасте

Nazar - 10-12-2004 у 15:28

Слухай, самі Чубаї навколо:)

А навіщомені копіюватитекст Так спроквола надходить до свого ЖЖ. І взагалі, що таке ЖЖ?

Користувач Олесь - 10-12-2004 у 18:17

От що в мене:

Гм... Знаєте, ми так і не змогли визначити, на кого в українській музиці Ви схожі. Трошки того, трошки того... Найбільше - взагалі невідомо кого.
Вочевидь, якщо Ви візьметеся робити музику, у Вас вийде щось зовсім нове і ні на що не схоже, а це вже варте уваги!

fish - 10-12-2004 у 20:15

Назаре, ЖЖ це система віртуальних відкритих щоденників http://www.livejournal.com/. У мене журнал Fish_ua.

Там багато всяких традиційних забав, зокрема й тести такого штибу: "хто ти в книжці про Гаррі Поттера?", "який ти їжачок?".

Самі Чубаї бо так і є. В іншій компанії дуже часто Тартак виходив. Загалом, можу похвалитися: мені часто казали, що тест каже правду, принаймні, збігається зі смаками.

Користувач Олесь: це таке буває, коли три музиканти (всього їх десять у базі) наберуть однаково велику кількість балів. Якщо два, тоді задається ще додаткове питання - треба вибрати з двох пунктів, що тобі ближче.

Нанушка: ну, це вірно, але це тільки одна відповідь з усіх запитань.
Запитання про злі язики взагалі саме шкодливе. Там про такі злісні плітки йдеться. тільки думала, де б кого не образити.
Добре, що кому належать які відповіді, все одно не видно

Баба Яга проти!

Круціфукс. - 10-12-2004 у 21:25

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Загалом, можу похвалитися: мені часто казали, що тест каже правду, принаймні, збігається зі смаками.

З моїми точно не збігається! :-)

MartinkaDP - 10-12-2004 у 21:56

з першого разу у мене вийшло теж невідомо шо. а тепер Чубай. я мовчу...
не погоджуюся!!!!

Олександра Бабяк - 10-12-2004 у 23:09

А я не то Положинський Сашко, не то Місько Барбара....

vps - 14-12-2004 у 14:26

Вау, я взагалі цікавий гібрид: брати Гадюкіни одноосібно і лідер гурту Мандри Фома.

Dmy - 14-12-2004 у 15:58

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Ану хтось спробуйте відповісти так, щоб стати Кузьмою з гурту Скрябін ;-)

Бажання дами - закон! Бажання має бути виконане беззаперечно, точно та вчасно!

Варіант паролю: 5 2 3 2 3 1 2 2

Симпатики можуть спробувати, дійти до коментаря і врешті зрозуміти, навіщо підступна Фіш так настійливо пропонувала всім перевтілитись у цього секс-символа вітчизняної медицини :P

fish - 14-12-2004 у 16:51

ги-ги-ги

Ну, властиво, попав не у всіх випадках. Але на питання про додаткову роботу вірно відповів, ще й не найочевиднішу відповідь дав. А от в останньому запитанні Кузьмі належить "Ви підете останнім".

Якщо матиму час, цікаво б зробити вивід числа "попадань". Таким чином можна було б перевіряти, наскільки добре знаєш того чи іншого музиканта.

А от ще на засипку: так хто ж все таки працював двірником у Києво-Печерській Лаврі?

Анастасія Кулакова - 14-12-2004 у 17:09

Цікавий тест, я обрала музичний інструмент - бензопилка "Дружба", на інші питання відповіла "серьйозно" і мені винесли вердикт, що я або Місько Барбара або Славко Вакарчук.

Dmy - 14-12-2004 у 17:38

Цитата:
Першим відправив користувач fish
ги-ги-ги

Ну, властиво, попав не у всіх випадках. Але на питання про додаткову роботу вірно відповів, ще й не найочевиднішу відповідь дав. А от в останньому запитанні Кузьмі належить "Ви підете останнім"

Нє, уліца, ви слишалі! :mad:
Що значить: "попав не у всіх випадках"! Я прогнав тест, і він мені видав Кузьму (з єхідним надписом). Кажу ж - варіант.

Nazar - 14-12-2004 у 17:46

Мені Кузьма виходив при іншій комбінації.
Але от япро свою компанію хочу відзначити - що тест справедливо визначає схожість натого, чи іншого музиканта.
У нас двоє Чубаїв, два Фоми і один Пкардієць:)
І, згоден з Фіш, якщознати тих музикантів, то воно дійсно так.
А на Круціфуксу ще зарано я поставив хрест, чи зірку, у тебе, виявляється ще є потенціал, отож - вперед:)

Офтоп. До-речі - з"явилась 9 серіїя оперції ПроФФесор.

fish - 14-12-2004 у 20:08

а бензопилка Дружба - то Тартаківський інструмент був насправді ;-)

MartinkaDP - 15-12-2004 у 13:44

...хоча це як подивитись... люди, я шо, правда схожа на Чубая?..

Odarka - 15-12-2004 у 13:55

Цитата:
Першим відправив користувач MartinkaDP
...хоча це як подивитись... люди, я шо, правда схожа на Чубая?..


Якщо чесно...то не джуе:) Можеш спати спокійно:)))

Captivitas - 15-12-2004 у 14:25

Тестувався двічі:
1 спроба - Фома
2 спроба - Чубай (це, мабуть, епідемія така на форумі) :))

Круціфукс. - 15-12-2004 у 14:31

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
А на Круціфуксу ще зарано я поставив хрест, чи зірку, у тебе, виявляється ще є потенціал, отож - вперед:)

Задалеко той хрест (чи зірку) не спіши ховати :-)))

Юрій Карашівський - 15-12-2004 у 20:42

Я отримав діагноз: Гм... Знаєте, ми так і не змогли визначити, на кого в українській музиці Ви схожі. Трошки того, трошки того... Найбільше - взагалі невідомо кого.
Вочевидь, якщо Ви візьметеся робити музику, у Вас вийде щось зовсім нове і ні на що не схоже, а це вже варте уваги!"

А до речі, шкода, що Кузьма провтикав цю тему з піснею про окуляри. Кліп як ніколи лягає політ-кампанію Ющенка. От тільки спалився він з цією піснею не за тих, і не в той час, і взагалі - спалився Кузьма на пси :(

fish - 16-12-2004 у 12:43

пісня писалася для Озимих і якби вона звучала в підтримку Ющенка, то було б трошки глючно.

Nazar - 16-12-2004 у 13:08

"Усталі" би більше підійшла.

fish - 16-12-2004 у 18:38

оффтоп:
Назаре, а Остапчик має абабагаламагівську книжечку з різдвяним вертепом?

Dмитрик - 17-12-2004 у 18:19

оффтоп 2 fish :)
не знаю чи має Остапчик, але у Дмитрика точно нема :(

:D

fish - 18-12-2004 у 13:09

Бідолашний Дмитрику!
Будеш приходити до Остапчика і читатимете разом :D

Борислав Ларін - 10-7-2005 у 17:09

Я три рази намагався переставити галки так шоб дуже відрізнялись варіанти, але так шоб ше і правдиво було... Вийшов Вакарчук, відповідно тричі. То, мабуть, карма :)

Любко Ремінецький - 13-2-2006 у 18:39

з мене вийшов не то Вакарчук, не то Місько Барбара.
сам більше схиляюся до останнього :)

Тарас Задорожний - 14-2-2006 у 14:25

Це про мене:

Гм... Знаєте, ми так і не змогли визначити, на кого в українській музиці Ви схожі. Трошки того, трошки того... Найбільше - взагалі невідомо кого.

Вочевидь, якщо Ви візьметеся робити музику, у Вас вийде щось зовсім нове і ні на що не схоже, а це вже варте уваги!