Форум Рідного Міста

Вибираємо новий холодильник

Олександр Ганущин - 10-12-2004 у 16:32

Підкажіть як правильно купити правильний холодильник... При цьому розраховую на практичні поради з досвіду експлуатації...

Анастасія Кулакова - 10-12-2004 у 17:01

Болюча тема. Я у березні провела "дослідження ", після яких купила двохкамерний Норд 1,83 м. заввишки, з двома агрегатами, що мають незалежне один від одного підключення до струму і відповідність німецьким стандартам (експортний варіант).
Оптимальне співвідношення ціна-якість. Я задоволена. Холодильник працює окремо, морозильну камеру (на три ящика) можна вмикати коли вона потрібна, можна й не вимикати. У нас до того був двохкамерний Снайге трьох-річної давнини, так там не було можливості вмикати-вимикати окремо. Там або обидві камери включено, або обидві виключено.

Андрій Пелещишин - 10-12-2004 у 18:19

Я весною також зробив свій вибір на користь такого самого Норда. Навіть висота така сама :). Поки працює.

Grabchuk - 10-12-2004 у 18:31

Два роки тому купив однокомпресорний двохкамерний холодильник LG GR-459GVCA. Система No Frost (Frost Free)
Так само проводив дослідження, так само вибирав оптимальне співвідношення ціна/якість. Правда в іншій ціновій ніші.
Так само залишився задоволений. Правда, задоволення коштує грошей:)

Кутузік - 31-5-2007 у 17:50

Збираюсь прийяти рішення про закупівлю холодильника SAMSUNG САМСУНГ RS 20 NC SV. Якщо є в когось якісь відгуки щодо Самсунгів - пишіть.

Demyan - 1-6-2007 у 07:46

Взяв норд - 2 роки працює, розморожував один раз, один раз забився стік води - це всі проблеми :)

Hanor Narasson - 1-6-2007 у 09:42

Купили для тещі пару тижнів тому "Самсунга". Ще працює... :rolleyes: Хоча порівнюючи з нашим "Бошем" - дизайн дебільний, особливо дебільні полички на дверцятах.

Юрій Сєров - 1-6-2007 у 10:14

Родичі купили Atlant двокамерний. Якби щось купував, то брав би його, а не Самсунг.

Тарас Ільчишин - 1-6-2007 у 18:12

коли собі купував холодильник, то дивився тільки на Боші і Лібхери. В результаті взяв Бош 2м з двома компресорами -- ще не розморожував, стік був також забився. КУпував 2роки назад

Кутузік - 1-6-2007 у 18:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Родичі купили Atlant двокамерний. Якби щось купував, то брав би його, а не Самсунг.


Є якісь пересторги до Самсунгів?

Юрій Сєров - 2-6-2007 у 11:37

Швидше стереотипи. Але підозрюю, що китайський Самсунг нічим не кращий ніж наш(до певної міри вони залишаються нашими) Атлант. Навіть в плані адаптованості до нашого електроживлення.

Юрій Сєров - 28-9-2009 у 22:44

Моя ледівка почала щось коники показувати...

Що зараз є доброго на ринку? За чим варто дивитися - Норд, Атлант чи китайсько-японськими?

Андрій Пелещишин - 28-9-2009 у 23:11

Я маю Норд - задоволений, дешево, якогось дискомфорту не відчув.
З плюсів - під час мікроелектроармагеддону коли нам подали 360 вольт, він вижив. А сусідам довелося ремонтувати.

romano - 29-9-2009 у 08:04

Я десь 2,5 року тому новий купував.
Передтим мав Норд - цебув тихий жах. Намерзав швидко і всюди, де тільки можна уявити, навіть всередині дверцят і між камерами. Коли розморожував - текло зі всіх шпар на підлогу. Не знаю які вони зараз, але я не рекомендую. Чув (за достовірність не присягну) що в них старі типи компресорів, які бояться перевертання на бік. А хто його знає, чи його перевертали по дорозі?
Зараз маю Електролюкс. З плюсів - два компресори. Холодильник, при потребі вмити, вимикаємо, а морозилка собі працює. Фактично не намерзає, бо щільно замикається. З мінусів - мені чомусь здається незручною організація простору в ньому. Величезна шуфляда внизу - непрактично, краще дві вужчі (як було в Норда), та ще й потріскала, бо важка, коли повна. Поличок на дверях менше (бо та ж шуфляда сильно вперед стирчить).

Коли вибирав, мені подобалися Атланти, та , на жаль, жінці не сподобалися.

Андрій Пелещишин - 29-9-2009 у 09:14

Дивно.
В мене двохкамерний Норд. Намерзання не спостерігається. Пару раз коли з моєї неуважності він намерз (поставив досить гарячу посуду) - сам же ж за добу і очистився від обледеніння без мого втручання.

romano - 29-9-2009 у 12:44

Кажу ж, може тепер вони кращі. Мій був десь 1995 року випуску.

Demyan - 29-9-2009 у 13:18

Норд - 4 роки, 2 рази міняв лампочку, тепер без лампочки - бо наніч не закрив холодильник (щось заважало яне побачив) - там де лампочка все перегрілося і погоріло, але все ршета працює.

Андрій Пелещишин - 29-9-2009 у 13:22

В мене в Нордівському холодильнику живе "електронна теща", яка незважаючи на донбаське походження чистою українською мовою каже "зачиніть будь-ласка холодильник" якщо я довше N секунд вивчаю його зміст :)

romano - 29-9-2009 у 14:14

:lol:
А "не руш мою ковбасу" не каже?
Це вже якийсь дуже сучасний Норд

Nazar - 29-9-2009 у 14:46

Я цього питання не вивчав - мені просто нав'язали Лібхера, бо фактично всі знайомі, що купували холодильник останні два роки купили саме цей бренд. З того, що мені вдалось таки вияснити, що в Німеччині робляться лише з Но-Фростами, тому довелось брати Болгарський. Працює вже повних два місяці, тихо та зосереджено:)

сумна - 29-9-2009 у 15:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
що в Німеччині робляться лише з Но-Фростами, тому довелось брати Болгарський.


Ви свідомо відмовилися від NoFrost? А що у ньому поганого? :-) Запитую, бо націлилася саме на NoFrost.

Андрій Пелещишин - 29-9-2009 у 16:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
:lol:
А "не руш мою ковбасу" не каже?
Це вже якийсь дуже сучасний Норд

:)

5 років тому купляв. Вигляд цілком сучасний.


Тарас Гулка - 29-9-2009 у 18:38

Маю Норд. 6 років. Жодних нарікань. Не намерзає, а якщо і на мерзне (погано двері закрили, або щось тепле поставили), то за деякий час сам очищається.

Nazar - 30-9-2009 у 09:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
Ви свідомо відмовилися від NoFrost? А що у ньому поганого? :-) Запитую, бо націлилася саме на NoFrost.


НоФрост має дуже заплямовану інформаційну репутацію. Погугліть, гадаю, повірите у половину всіх негативних публікацій про шкоду, та ще й телеперадачі були. Особисто для мене недоліком виявилось те, що система примусового відбору вологи поступається у практичності, бо сушить продукти. Ми не звикли геть все загортати в холодильнику, щоби воно не висихало.
А що до холодильника, то в мене був дуже банальний підхід - я їх нюхав. Так, як по роботі маю справу з великою кількістю китайських товарів, то вже мабуть маю алергію на токсини дешевого пластику. І з мною перенюханих двометрівок лише Лібхєри та Міелє не смерділи китайським пластиком. На останнього я не орієнтувався, бо задорогий, а от 4023 мені обійшовся 5800 грн, і тепер тішить око на кухні:)

Вибираємо холодильник

Каріна Крутченко - 13-9-2012 у 15:36

Вмирає старий холодильник, недавно думали, що вже геть кінець, майстер реанімував, сказав, що довго не протягне. Отже зіштовхнулися з проблемою вибору, шукаємо агрегат з великою морозильною камерою, простий без наворотів, ціна 3,500-3,800. Може щось порадите мудре? На що варто звернути увагу?

Андрій Пелещишин - 13-9-2012 у 17:43

А Норд категорично не підходить?

Рост - 13-9-2012 у 22:22

Лібхер річ хороша, але німецьких знайти не реально зараз, або за таки кругленьку суму. Ті, що в магазинах є - болгарські, і смердять китайським пластиком впевненіше за багатьох інших.

Я весною новий холодильник купив. Хотів НоФрост, бо розморожування холодильників не входить до мого хобі, простіше ховати продукти в пуделочки і банячки. Ну і весь внутрішній об'єм у них рівномірної температури.
За 3 тисячі з хвостиком взяв Самсунг, бо маю маленький холодильничок цієї фірми, так він мотлошить мені вже років 5 без нарікань.
В батьків ЛЖ НоФрост, теж уже років, не пригадую точно скільки, працює без відмов.

Юрій Сєров - 13-9-2012 у 22:33

А про Атлант що можете сказати?

Горват Корнелія - 14-9-2012 у 06:05

Про Атлант - тільки все добре. Старий Атлант (тоді він був іншої назви) прослужив нам з 1987 року, поміняли років з 4 тому і знову на Атлант. ТТТ, працює безвідмовно, та й розморозка, як така упрощена. +морозильник Атлант і теж без нарікань.

Юрій Сєров - 14-11-2012 у 20:18

Також почав придивлятися.
Кажуть, що зараз Атланти вже не ті, що навіть декілька років тому.

Зіткнувся ще з інформацією, що радять брати холодильник без ручок - швидко ламаються.

І ще, тепер майже усі холодильники з одним компресором - це добре чи зле?

Рост - 14-11-2012 у 22:55

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Також почав придивлятися.
Кажуть, що зараз Атланти вже не ті, що навіть декілька років тому.

Зіткнувся ще з інформацією, що радять брати холодильник без ручок - швидко ламаються.

І ще, тепер майже усі холодильники з одним компресором - це добре чи зле?

А зараз все "уже не те". Навіть Мерседеси і БМВ :)

Стосовно ручок. Я хотів взяти з ручками, але якось так склалось, що взяв без. І таки незручно, замість за придумані корейцями приховані ручки, зручні на корейський зріст, а мені доводиться трохи нахилятися, я відкриваю просто за дверці збоку. Некошерно :)

Два компресори потрібні у випадку, якщо хочеш холодильне відділення вимкнути, а морозилка щоб продовжувала працювати. Воно тобі буде треба таке? Хіба що холодильник не по технології "но фрост" і його треба буде розморожувати.

Юрій Сєров - 14-11-2012 у 23:18

Стандартно ручки просто прикручені. А ось в Лібхерів, вони функціонують як система: коли ручку тягнеш до себе, вона штовхає важіль, який впираєтсья в раму холодильника і допомагає відкритись. Але система пластикова :(...

Рост - 16-11-2012 у 01:39

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Стандартно ручки просто прикручені. А ось в Лібхерів, вони функціонують як система: коли ручку тягнеш до себе, вона штовхає важіль, який впираєтсья в раму холодильника і допомагає відкритись. Але система пластикова :(...

Я в курсі, сам дивився на Лібхерів. Але, як казав, вони у нас по магазинах болгарські, а не німецькі. І відгуки про них посередні. От якщо ти збираєшся десь накопати таки німецького, тоді, думаю, ручок боятися не слід.

Юрій Сєров - 16-11-2012 у 14:11

Наскільки я зрозумів, то Лібхери можуть бути або болгарські або австрійські. Про німецькі не чув.

Андрій Пелещишин - 26-3-2013 у 17:40

Щодо дешевих закордонних брендів. Інтерв'ю Ландика. Каже, що "Zanussi" і "Electrolux" для України робить "Норд"
Цитата:
- Знаю, что он шумный в эксплуатации.

- Да бросьте, это, наверное, когда-то было. Вы сейчас купите, посмотрите. Последняя разработка "no frost" - уже совсем новая система. Хочешь покупать "Electrolux" - ради Бога. Но чтобы ты знал - это мы сегодня делаем плиты и холодильники под маркой "Zanussi" и "Electrolux". Они дали свой дизайн, но они практически такие же, как наши. Только на плите мы пишем "Electrolux". Но стоит она в Москве или Киеве 310 долларов, а "Норд" - 168 долларов. Ты можешь пойти посмотреть в магазин - написано "Zanussi" и "Electrolux", а сделано у нас на заводе в Донецке.

- А комплектующие?

- Все украинское. Есть такие супермаркеты электроники "Конфи". Я заехал с полгода назад к хозяину и говорю: "А чего вы не берете "Норд"?". Он говорит: "Ну, мы продаем "Electrolux". Я говорю: "А давай разберем плиту "Electrolux" и плиту "Норд" прямо сейчас, до конца, и посмотрим".

- Так что, все было "нордовское"?

- Все! Идет "Electrolux" по нашим линиям "Норда", пакуется, и написано на нем "Electrolux".

- И где продается? В Украине?

- Везде - в Украине, в России. Единственное - я не имею права продавать ни одной плиты "Electrolux" даже своему рабочему. Все забирают они.

http://www.pravda.com.ua/articles/2013/03/26/6986438/

Ксанна Руда - 15-3-2016 у 10:11

Вся родина поступово перейшла на Атланти, тихо працює, вмісткий багато різновидів. Мені подобається.

Андрій Пелещишин - 30-7-2016 у 20:56

Сьогодні прочитав, що завод Норд в Донецьку зупинив свою роботу. Цілком можливо, що остаточно.
Зрозуміло, що останні два роки основні поставки йшли в Росію, але тепер про цю марку холодильника можна забути остаточно (шкода, я був її споживачем, притому з добрим враженням).