Форум Рідного Міста

Де у Львові можна переглянути списки тих, хто голосував за Я?

Андрій Пелещишин - 20-12-2004 у 20:56

Ця тема (списків тих громадян, хто голосували за Я) спочатку нав'язливо озвучувалася Тарасом Чорноволом а тепер і сам Янукович про це повідомив на дебатах.
Цікаво, де з ними (списками) можна ознайомитися? Біля церкви (як казав Я) немає. Вчора принаймні не було. Біля дільниці - також. Облом! :D
Якщо хтось бачив з львівян - напишіть. Обов'язково сходжу подивлюся.
:o

Nazar - 20-12-2004 у 21:29

Ми то, як тільки почули, то довго сміялись на роботі:))))))
Хоча маю досвід свого перебування на своїх дільницях, що голоса за Я були сконцентровані в одній урні.
У нас голосувало 1996 чоловік, з яких 147 за Я, з яких 102 в одному (з 3) вулику, і в який скидували бюлетені ранкові!!! (о 8 ранку стояла черга!!!! відкріпників!!!!), тому, тут їх би і не видрукували, бо вони приїхали.
Але маю досвід, що і є такі люди.

Наталка - 20-12-2004 у 21:41

Ага, які ви злі, усі там на "Западной Украине". Пора зупинити цей "бєспрєдєл"! І заодно відкрийте таємницю - як саме ви дізнаєтеся, хто проголосував за Януковича?! Вони самі під тортурами зізнаються? Отак от ходите і тортуруєте усіх підряд? Чи у списках виборців самі ж виборці біля свого пізвища помітки роблять: я, ю, н/ж (не підримую жодного)?! Це ж треба, стільки разів у Львові була, а такої підступності за вами не помічала. :)
Хоча насправді це не смішно. Багато хто в це вірить - не знаю, чому, але вірить...
А де, до речі, Яндрух подівся? :baddevil:

Nazar - 20-12-2004 у 23:04

Щойно Шуфрич повів як саме дізнаємось:
водимо всіх в церкву і там під біблією клянемось за кого голосували, і якщо, не дай Боже за доброго Оппозиціонера, то хана - пожиттєві репресії та ганьба....:)))

Андрій Пелещишин - 20-12-2004 у 23:23

Ну маразм, вже такий маразм, що маразматичніше щось важко придумати!

Nazar - 20-12-2004 у 23:31

Гадаю, що Афоню не дарма в ЦВК дали - бо не бути маразматиком при такому навантаженні неможливо.

Юрій Сєров - 21-12-2004 у 02:05

Де взяти списки? Дуже просто.
У головних лікарів різних медзакладів, командирів військових частин і начальників тюрем. В податковій ще можна нашкребти :).
А якщо серйозно, то Чорновіл з Януковичем вже забрехались до краю, а їм все одно в Донецьку вірять... Не розумію я тих людей!

fish - 21-12-2004 у 11:18

Я знаю, як дізнаються: беруть людину... і годують її апельсинами, поки не зізнається.

Лучишин Роман - 21-12-2004 у 13:09

В моїй рідній дерьовні за яника було аж 4 голоси. Одна місцева жиетлька і не скривала що вона за яника, проте її в церкву пускають. Одна з версій звідки взяло ще 3 голоси це два спостерігачі від єдиного кандидати, а також ще спострігач від якої сдпу-шної газети.
На рахунок списків, то вато зпитати Тараса Януковича в де він такі списки бачив. Можливо в свої словах він путає прізвища Януковича та Ющенка і при цьому Західна Україна і Донбас?

vovka - 21-12-2004 у 13:30

Списків я не бачив. Зате у в моєму селі було 3 людини які проголосували за Януковича. Один чоловік. Йому вже не хочуть руки подавати :) І це правда. Я не кажу що це правильно, але так воно є. Він 300 долярів заробив на виборах в штабі Я. Для села то величезні гроші. Але списків нема 100%, і в церкву пускають. Але село то є село, всі все про всіх знають :)

сумна - 21-12-2004 у 14:32

Мені розповідали про одне із приміських сіл, де кількість голосів за Януковича була відома наперед. Бо саме стільки людей із того села працюють на залізниці. Їх було попереджено: буде менше хоча б на один голос - будете звільнені всі.

Лучишин Роман - 21-12-2004 у 14:47

сумна
Можете сказати як називається цей населений пункт?

Наталка - 21-12-2004 у 18:31

Цитата:
Першим відправив користувач fish
Я знаю, як дізнаються: беруть людину... і годують її апельсинами, поки не зізнається.


Ага! Просто "какой-то оранжєвий шабаш! Отакоє от!". :baddevil: :D

А стосовно робітників - таке може бути, але щось мені не думаєтсья, що їх у церкві під Біблією допитують, а потім у цю в церкву не пускають та списки вивішують. Бреше Янук, як пес на висівки!
Знаєте, що я подумала? Добре, що Тарас Янукович не брякнув, що ті, хто за Я голосував, самі на банях церков висять. Ще трохи - і може, й скаже.

Наталка - 24-12-2004 у 15:14

http://obkom.net.ua/news/2004-12-24/1249.shtml

Цікава стаття, на мій погляд.

Grabchuk - 24-12-2004 у 20:01

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Мені розповідали про одне із приміських сіл, де кількість голосів за Януковича була відома наперед. Бо саме стільки людей із того села працюють на залізниці. Їх було попереджено: буде менше хоча б на один голос - будете звільнені всі.

В одному з сіл Прикарпаття сталася така оказія, що після підрахунку голосів за Янека не було жодного. А там на дільниці голосувало 2 спостерігача з Луганська... Шо з ними сталось? Тут і списків не потрібно...