Форум Рідного Міста

Тарас Чубай та "Плач Єремії" - 2 січня, Опера

Odarka - 21-12-2004 у 11:55

2 січня, Львівська Опера
два концерти о 17:00 та 20:00

З нагоди 15-річчя групи "ПЛАЧ ЄРЕМІЇ"


ТАРАС ЧУБАЙ та друзі запрошують на святковий вечір в опері

У програмі беруть участь:
Камерний оркестр "Віртуози Львова" та спеціальні гості

замовлення квитків за телефоном: 294 - 96 - 44:D

Олексій Мачехін - 21-12-2004 у 12:16

Принагідно повторюю питання, яке підняв пів року тому. Де Світло і сповідь ч 2?????
Я чекаю її вже рік.

Odarka - 21-12-2004 у 13:51

я не знаю....язнаю, що вже записана...аледе вона не знаю...

tetyana - 22-12-2004 у 21:11

а в києві концерти будуть? і коли саме. ще: як щодо фільму, нового кліпу і т.д.

Odarka - 23-12-2004 у 11:12

Я не знаю чи в Києві будуть концерти...
Але у мене є новий кліп групи "Плач Єремії" на пісню "З яноголом на плечі", який мають крутити по 5-каналу...Будемо сподіватися, що по інших каналах:)
Фільм я знаю вже домонтовується, але все вимагає коштів...чекаємо:)

tetyana - 23-12-2004 у 19:22

Одарко, тримай нас усіх у курсі про фільм і про концерт у Києві. Передай Тарасу, що його дуже-дуже-дуже-дуже-дуже-дуже-дуже-дуже чекають у Києві, і не на клубний концерт, а на великий, напр., ПУ.

Odarka - 24-12-2004 у 10:58

Я обов'язково передам:)))) Дякую!:)

Капітошка - 25-12-2004 у 17:29

Звичайно в ПК, щоб студенти (такі як я) не могли вкотре потрапити на концерт улюбленого виконавця і гурту, тому лише ПК :yawn:

Роман Голощук - 26-12-2004 у 10:18

А яка вартість квитків на цей концерт?

Pusha - 26-12-2004 у 10:48

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
А яка вартість квитків на цей концерт?

30—180 ГРН
Детальніше: http://dikart.lviv.ua/uk/announce/chubay/chubay-prices

Odarka - 26-12-2004 у 23:50

Цитата:
Першим відправив користувач Капітошка
Звичайно в ПК, щоб студенти (такі як я) не могли вкотре потрапити на концерт улюбленого виконавця і гурту, тому лише ПК :yawn:


НЕ знаю, що таке ПК, але ми з Тарасом хочемо спробувати одну штуку для студіків....щоб вони змогли потрапити, але головне, щоб організатори погодилися:D

Капітошка - 28-12-2004 у 10:00

ПК- Палац культури "Україна"

Odarka - 29-12-2004 у 18:15

Хочу вам повідомити кілька сюрпризів, які готоються на концерті...це - співаючий Андрухович, Неборак та Малкович...і ще Віктор Морозов:))))))))))))))))))
Ну і не можна забувати про те, що Ярина Якуб'як прилетіла з Канади спеціально на цей концерт - також співати:)))

Dмитрик - 29-12-2004 у 20:34

ми з Тарасом хочемо спробувати одну штуку для студіків....щоб вони змогли потрапити

та штука називається -- машина в центтрі та місця біля світла?! :D

tetyana - 4-1-2005 у 18:09

ЛЮДИ !!!! Ну як концерт? Розкажіть хоч трохи, бо я на себе страшенно злюсь, що не була там (причина: відстань від Києва до Львову)

Рост - 4-1-2005 у 18:17

Мій друг ходив. Після цього зателефонував мені (в мене піти не вийшло) і розказував про свої позитивні враження десь з півгодини :) З огляду на те, що він все ж таки мужчина, то це 30-хвилинне оповідання щось, та й означає.
Був дуже задоволений якісним звуком (а він займається домашньою аудіотехнікою, тому в тому трохи розбирається, та й слух у нього на місці, на скрипці колись грав), дуже якісним виконанням самого Тараса і чудовим оранжуванням.

Так що, Тетяно, можна розпочинати заздрити :)

Pusha - 4-1-2005 у 23:50

Концерт був просто ФАНТАСТИЧНИЙ! Я навіть не можу перенести на слова все море своїх емоцій і сказати як мені сподобалося!:) :sing::sing::sing:
Оскільки ми з друзями були на концерті о 17.00, то найважчим було перебороти бажання заховатися десь у залі і послухати все ще раз.;) Цікаво, чи сильно відрізнялися концерти о 17.00 і 20.00? На нашому концерті з гостей були Морозов та Неборак, я так розумію, що Андрухович та Малкович були на наступному. А ще виявилося, що “Віртуози Львова” вміють не тільки чудово грати, а й можуть гарно співати повстанські пісні. ;)
Звук був дійсно дуже якісним, порівнювати з тим, як було в ПК “Україна” просто неможливо. Сподіваюся, що наступні концерти в Києві будуть проводитися також в оперному театрі.
А ще дуже сподобалось у Львові, з кожним візитом все більше і більше закохуюсь у Ваше місто.
Велика подяка Одарці за інформацію про концерт!:) Коли наступний?;)

Odarka - 5-1-2005 у 13:46

Ми з родиною ходили на концерт о 20:00
Гостями були: Андрухович, Морозов, а також Руслана, яка зігнала з барабанів Надольського і всю пісню "Лента за лентою" відстукала на барабанах сама:))) Чим шокувала не тільки зал, а й свого чоловіка, Тараса та всіх музикантів:)))
А так то було все супер особливо старі пісні "Єхидна". "Літаюча голова" також суперовим було виконання пісні "З янголом на плечі" - нове аранжування:)))
Ярка була фантстичною так розійшлася під кінець...витанцьовувала:))) А Тарас не тільки співав, а й вейсчас реготав:))) Всім було весело та файно:)))
Дякую всім, хто прийшов:)))
А тим, хто не зміг потрапити....не розчаровуйтеся..сподіваємося, що такіконцерти будуть частішими:)))

tetyana - 5-1-2005 у 18:49

Цитата:
Так що, Тетяно, можна розпочинати заздрити :)



росте, моя заздрість може вилитися в сльози, і тоді затоплю увесь рідний форум;)

tetyana - 5-1-2005 у 18:55

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
А тим, хто не зміг потрапити....не розчаровуйтеся..сподіваємося, що такіконцерти будуть частішими:)))



я теж сподіваюсь, що такі концерти будуть частішими, і не тільки у Львові

Captivitas - 6-1-2005 у 13:04

Людоньки, приїздіть як-небудь до нас на Сходо-Південь.

Заздрю Вам усім, хто потрапив на цей дивний концерт, але по теплому. :)

freewill - 11-1-2005 у 18:29

Нарешті дойшов до комп"ютера після свят і зміг викласти фотки. Дивіться осьо тут: http://my.lviv.ua/non-commercial/other/6.shtml. Правда, багато браку вийшло, зерно вилізло, так що звиняйте за якість. :(