Форум Рідного Міста

З DVD в MPG4???

Maluy - 25-12-2004 у 12:05

Всіх з наступаючим Новим Роком!!!

Мене цікавить тема конвертування з DVD в MPG4! Хто може, порадьте мінімальні параметри комп'ютера, яка ОС сама краща і яке птрібно для того ПЗ???

Я це буду робити для себе, а то означає, що мені не потрібно супер-пупер комп для того щоб воно все швидко робилось. Скажем так, перед сном закинув компакт і на ранок щоб вже закінчилосмь :) ;).

Але мене більше цікавить то, що б якість конвертування була чим ефектипвніша!

Хочу спитати чи нормальна для початку така конфігурація компутера:

Pentium III 1Ghrz
SDRAM 256 (у ближчому майбутньому буде 512)
Video Geforce 2 64Mb
HDD 40Gb. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Nazar - 25-12-2004 у 16:55

Якщо таке потрібно робити дійсно "для себе", то найлегше поміняти РОМ. DVD/-CD-R/RW вже досить доступний по ціні, ЕлДжІ здається щось біля 45 в.з. коштує - і нічого не потрібно перекидувати, та й місця менше займає.

vovka - 25-12-2004 у 21:28

Цитата:
Першим відправив користувач Maluy
Хочу спитати чи нормальна для початку така конфігурація компутера:
Pentium III 1Ghrz
SDRAM 256 (у ближчому майбутньому буде 512)
Video Geforce 2 64Mb
HDD 40Gb. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Дійсно, напевно Назар правий, купи замість додаткових 256 мегабайт памяті привід з читанням DVD.
Якщо докласти ще 40 то вже можна знайти і DVD рекордер. Помоєму це вигідніше чим модернізувати компютера під ці задачі.. А потім ще і мучити себе з тим конвертуванням.. Побережи себе і свої нерви :)

Maluy - 27-12-2004 у 09:34

Дякую, за поради. Але мені таке на жаль не підходить! Потрібно зробити так як було поставлено напочатку задачу!

Рост - 27-12-2004 у 09:46

Ото, власне, щоб з вечора закинув, а зранку готовий фільм, то таки нівроку комп потрібен. Або буде дуже серйозний компроміс по якості.
Якщо нерегулярно це робити, то можна знайти для цього людей (можу і в своїх колег запитати, бо під руками відеостудія), а якщо регулярно, то доведеться трохи розібратися в темі, бо отак просто взяти програму і перекодувати, з терпимою втратою якості, і щоб помістилвся фільм на ЦД - навряд чи вийде.

Maluy - 27-12-2004 у 09:59

Та я від багатьох чув, що так роблять, і все більш менш класно виходить, от правда весь, праблем, в тому, що я то чув але тих людй не знаю і не бачив :)

Maluy - 27-12-2004 у 13:43

Я тут дещо нарив, якщо когось цікавить то на мою початкову "ламерську" думку в тому питанні, є хороший сайтик:

http://mitglied.lycos.de
Але то для віндових прихильників ;)

А мене перш за все цікавить, яка краща операційка, тобто швидша, для такої роботи, і який самий нормальни софт ;)

Nazar - 27-12-2004 у 19:41

Мпег, то таке доволі широке поняття, я б рекомендував його звузити до якогось двіксу. Скажімо, другий, ні до чого, іконвертувати в нього нема ніякого сенсу, слід починати з 3, чи навіть з 4-5. От тут вже треба не машину - а літак!
Я б таки рекомендував рома.