Форум Рідного Міста

Народ мій є, народ мій завжди буде!

Grabchuk - 27-12-2004 у 09:11

Де зараз ви, кати мого народу,
де сила ваша, велич ваша де?
На тихі зорі і на ясні води
Вже злоба ваша чорна не впаде.

Народ росте, і множиться, і діє
Без ваших нагаїв і палаша.
Під сонцем вічності древніє й молодіє
Його жорстока й лагідна душа.


Народ мій є, народ мій завжди буде,
Ніщо не перекреслить мій народ!
Пощезнуть всі перевертні й приблуди,
і орди завойовників-заброд

Ви, байстрюки катів осатанілих,
не забувайте, виродки, ніде:
- Народ мій є! В його гарячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!

Рост - 27-12-2004 у 09:19

Народ Є!

Grabchuk - 27-12-2004 у 12:48

Після обробки 96,91% протоколів вилізли наступні цікавинки:

Всього по Україні у Ю +5,87%, в порівнянні з попереднім туром.

Але на Закарпатті +12,4% !!!
Кіровоградській +17,6% !!!
Сумській +10,4% (Всього за Ю на Сумщині - 79,45%) Хто б таке подумав 2 місяці тому?

Captivitas - 27-12-2004 у 13:18

Хохма ночі:
- Доброго вечора, пані Ющенко.
- Я не Ющенко, я - Тімошенко. Хі-хі-хі-хі....

Grabchuk - 27-12-2004 у 13:20

Київ. 27 грудня. УНІАН. Президент Грузії Михаїл СААКАШВІЛІ привітав Віктора ЮЩЕНКА з перемогою на виборах Президента України.
М.СААКАШВІЛІ перебував вчора на прямому відеозв`язку зі студією "Нового каналу" та українською мовою від імені грузинського народу привітав українців з перемогою демократії.
Він сказав: "Я говорив з нашими спостерігачами в Україні і радий, що вибори пройшли демократично і в них переміг український народ".

Captivitas - 27-12-2004 у 13:23

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Київ. 27 грудня. УНІАН. Президент Грузії Михаїл СААКАШВІЛІ привітав Віктора ЮЩЕНКА з перемогою на виборах Президента України.


Він не тільки привітав, але й подпрував Ющенкові золоту розу.

Наталка - 27-12-2004 у 16:45

Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.

Щоб жить — ні в кого права не питаюсь.
Щоб жить — я всі кайдани розірву.
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу.

Dmy - 27-12-2004 у 17:16

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Хохма ночі:
- Доброго вечора, пані Ющенко.
- Я не Ющенко, я - Тімошенко. Хі-хі-хі-хі....

Мені сподобався інший Юлін перл, ще вечірній: "А котра зараз година? Пів на сьому? А Путін ще не привітав Януковича! Значить, президент - Ющенко!"

Grabchuk - 27-12-2004 у 18:30

Все. Перемога. Можна починати прикалуватися з команди переможців. А то під час Революції, багато хто міг би і не зрозуміти.

А взагалі, стібатися з Президента Ющенка будуть набагато більше, ніж яби Президентом став Янек.
Так що прогнозую попереду веселі роки політичного життя.:)

сумна - 27-12-2004 у 19:03

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk

А взагалі, стібатися з Президента Ющенка будуть набагато більше, ніж яби Президентом став Янек.


Та невже? Звідки такі прогнози? :)

tysovska - 28-12-2004 у 14:33

Підкалувати будуть по-доброму, і це справді класно. І якщо наша нова влада здатна буде адекватно реагувати на такі підколи, тоді з упевненістю можна говорити, що у нас із владою - взаємна довіра і любов.

сумна - 29-12-2004 у 14:27

Ну, вже почали; в ранковому ефірі 1+1 прозвучало:
"Я вчєра нашла щєнка
і назвала "Ющєнка" ...

Якось воно "не пре".
:)

Dmy - 29-12-2004 у 19:08

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Ну, вже почали; в ранковому ефірі 1+1 прозвучало:
"Я вчєра нашла щєнка
і назвала "Ющєнка" ...

Якось воно "не пре".
:)

Це - не "підколка по-доброму", а плагіят. Восени в листівках прихильників Ющенка називали юЩєнками.

Grabchuk - 30-12-2004 у 17:51

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk

А взагалі, стібатися з Президента Ющенка будуть набагато більше, ніж яби Президентом став Янек.


Та невже? Звідки такі прогнози? :)

Звідки прогнози?
Якось так сталось, що в демократичних країнах з своїх керівників веселяться більше, ніж в тоталітарних.

Іще. Уявіть собі кавеенщика з Донецька, який публічно пришпилюється з грандіозного яйцепадіння, наколених апельсинів, чи щось там балака про бандюків при владі. Не уявили. Отож бо й воно.

сумна - 30-12-2004 у 18:39

Цілком згідна, що по-доброму висміювати керманича держави демократичної - це добра і гарна традиція. Окремі далеко просунуті в демократизмі керівники полюбляють шаржі і анекдоти про себе.
Але тут йшлося не "прикалуватися", а "стібатися". Як на мене, це різні речі.

Grabchuk - 30-12-2004 у 18:56

Можливо я не адекватно для себе трактую слово "стібатися". Але воно для мене ідентичне слову "прикалуватися".

А в чому, власне, різниця?

сумна - 30-12-2004 у 19:01

Ну, тут я не фахівець, але скажу так, як відчуваю.
Наприклад, зі спотвореного обличчя Ющенка стібаються, називаючи його обличчям звіра. Стьоб - це злий сарказм, нічого спільного не має з доброзичливістю.

Grabchuk - 31-12-2004 у 11:58

http://www.proza.com.ua/enc/index.php?sym=%C3%90%C2%A0%C3%82%C2%A0%...

Стьоб-1
(Автор Орест Щезняк)
(лінґв.). Різновид молодіжної сленґової практики. Тип спілкування, в якому за маскою серйозності прихована іронія, насмішка чи глум. 2 (культ.). Спосіб художнього мовлення, котрий, імітуючи передачу інформації, насправді виступає деструктивним щодо інформації чинником. Юрко Іздрик визначає стьоб як апофатичну, від’ємну мову, на відміну від мови постмодернізму, котру вважає нульовою. Тип мистецьких ініціатив, у яких використовується стьоб, не має офіційного визначення, однак термін “стьоб-арт”, пропонований Іздриком, здається нам неприйнятним через невідповідність глибинній суті явища. Художні форми, що використовуються для камуфлювання стьобу, як правило, апелюють до кічу.