Форум Рідного Міста

Журнали для батьків

Олексій Мачехін - 28-12-2004 у 17:00

Хто які знає?
Мені не вдалося знайти періодичних видань. Є тільки "Моя дитина" - дали в пологовому. Там на останній сторінці є купон для замовлення інших журналів серії. Ми відіслали, вже півтора місяця чекаємо - тиша.

Олексій Мачехін - 29-12-2004 у 13:21

Мовчите? Добре. Ось інтернет версія цього журналу:
http://www.moyadytyna.com.ua/

Оксана Пелещишин - 19-3-2006 у 22:07

Є друкована версія журналу "Моя дитина 2-3 рік". Правда мало чим відрізняється від відповідної інформації на сайті. Я спочатку читала на сайті, потім було не цікаво читати журнал.

Взагалі періодики українською мовою про вирощування-виховання дітей не зустрічала.
Серед російськомовних читаю "Мой ребенок" і "Твой малиш". "Твой малиш" подобається більше. Незручно, що все, що пов"язане з мовним розвитком базується на чисто російських текстах (пісні, віршики), тому потрібно адаптовувати перед застосуванням.
На днях купила спецвипуск "Питание малиша" від журналу "Твой малиш" - багато цікавих рецептів.
Один історичний мінус в таких журналах - якщо ти вже пройшов якусь стадію (наприклад, вагітність, пологи, годування грудьми), то статті по цій тематиці вже не цікавлять, а вони займають вагому частку у виданні.
Бачила ще рекламу журналу "Хорошие родители", але ще не знаю, чи цікаво.