Форум Рідного Міста

-2005-

dr.Trollin - 1-1-2005 у 00:13

ви таки не повірите, але він таки ТУТ.
Щоб ото наш рідномістовий колектив теж був тут і був таки у ототім році теж прославлений.
мо' й менш прославлений, ніж Україна, але прилучився би м' до прславлювання отої-о!

Nazar - 1-1-2005 у 01:07

Я б вже так би не говорив, що місто, ну просто осторонь стояло від прославлянь.
Але ж якщо люди будуть гамселити клавіатуру, то хто ж тоді буде будити наших дітей петардами та феєрверками?

Але однозначно хочу приєднатись до константації факту - він дійсно ТУТ (сам бачив!), з чим ще раз хочу всіх привітати.

Dмитрик - 2-1-2005 у 16:41

він то може й тут, але настрою на нього зовсім немає -- хіба то новорічна погода? нє -- пропоную перенести НР на перший сніг, що впаде більше ніж на 10 сантиметрів та супроводжуватиметься таким самим 10-ти градуснин морозом

Tempika - 2-1-2005 у 17:13

....дуже сумний новий рік... ні погоди, ні радості від фейерверків...
землетрус, несподівана смерть сусіда і тотальна тиша в
інтернеті... думала, буду тішитися, бо перемогли, а все сумно,
сумно, сумно.... :-((

MartinkaDP - 2-1-2005 у 23:50

погода... у нас взагалі мало не +10. я в осінній куртці розстібненій ходжу. не знаю як у Львові, а на цьому кінці країни це типова новорічна погода... я ж у передчутті Львова... чекайте...

Grabchuk - 11-1-2005 у 17:52

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
....дуже сумний новий рік... ні погоди, ні радості від фейерверків...
землетрус, несподівана смерть сусіда і тотальна тиша в
інтернеті... думала, буду тішитися, бо перемогли, а все сумно,
сумно, сумно.... :-((


Не сумуй. Краще така погода як є, ніж повноцінна красива сніжна зима, але з криміналітетом при владі і відсутності віри у власний народ!

Щодо сумного нового року - у мене подібна ситуація. Загинув в автокатастрофі двоюрідний брат дружини, ще один родич зламав ногу в горах на лижах, ще двоє знайомих по різних причинах попали в лікарню. Неприємностей за цей тиждень витачило б на декілька років.