Форум Рідного Міста

Firefox. Суб’єктивна підбірка розширень.

Андрій Пелещишин - 3-1-2005 у 21:15

Firefox набирає популярності. Уже зараз безперечним є те, що ней новий безкоштовний браузер матиме своїх постійних користувачів та ентузіастів, які розширюватимуть його можливості. Проте, і за недовгий час існування Firefox уже встиг “обрости” купою розширень, які збільшують або міняють його функціональність.На сьогодні доступно уже сотні розширень до браузера.

Значна частина розширень є непотрібною або навіть зайвою для користувача, і установка таких розширень є небажаною. Проте є ряд розширень, які суттєво покращують “вогняну лисицю” і роблять її найфункціональнішим та найефективнішим сучасним браузером.
Далі наводиться мій короткий суб’єктивний огляд корисних розширень до firefox. Звичайно, даний список для кожного користувача може відрізнятися – адже розширення покликані задовольняти специфічні потреби кожного користувача.
Проте пропонований список може служити точкою відліку для формування власного варіанту Firefox. Усі розширення взято зі офіційного сайту Firefox, що дозволяє сподіватися на їхню коректну роботу.


AdBlock – зручний фільтр для відсіювання реклами та небажаних зображень. Мінус – необхідність налаштовувати базу фільтрованих об’єктів. У цьому він значно поступається іншим засобам відрізання реклами (наприклад проксі-серверу Proximitron). Проте він зручний для остаточного знищення небажаних графічних зображень, які проскочили через попередні фільтри (наприклад статичної прямої реклами чи логотипу сайта).
Домашня сторінка - mozdev.org - adblock: index



User Agent Switcher – швидке перемикання ідентифікації браузера. Корисний при відвідуванні сайтів з “високоінтелектуальним” розпізнаванням браузера користувача. Часто такі сайти обмежують доступ тим людям, хто користується не Intenet Explorer. Дане розширення часто дозволяє обійти таке обмеження (як правило, нічим, крім амбіцій Веб-майстра, не обгрунтоване).
Домашня сторінка - User Agent Switcher Extension on chrispederick.com


BBCode – надзвичайно корисна і зручна річ при активному писанні на різноманітних форумах. Дозволяє швидко, просто та ефективно форматувати свої дописи на форумах що підтримують BB коди (на сьогодні це практично усі популярні стандартні двигуни форумів). Крім того, розширення дозволяє робити і просту HTML-верстку, що також буває корисно.
Недолік – неможливість поповнювати базу розмітки та смайликів своїми власними тегами та смайлами.
Домашня сторінка - jedbrown.net | Home


Web Developer – потужне розширення, яке значно збільшує функціональність Firefox. На мою думку, це те розширення, яке мало би стояти на кожному екзеплярі “лисиці”. Маса можливостей, серед яких – швиде відключення графіки, зайвої форматизації, таблиць стилів і тп. Доступ до інформації про сторінку, робота з формами, валідація коду і багато іншого.
Домашня сторінка - Web Developer Extension on chrispederick.com

GoogleBar – неофіційний аналог популярного розширення для Internet Explorera. Річ помічна та корисна при пошуку інформації в WWW. Не виводить PageRank.
Домашня сторінка - mozdev.org - googlebar: index

Google PageRank Status – компенсація до поперднього розширення. Виводить PageRank сайту. Працює і без GoogleBar.
Домашня сторінка - Google pagerank extension for firefox and mozilla

Show Anchors – зручне розширення для пошуку якорів на сторінках. Часто великі сторінки мають якорі, які зручно використовувати для навігації (наприклад, довгі гілки форумів). Але про існування якорів користувач не завжди здогадується, і для їх пошуку приходиться розбиратися в вихідному HTML-коді. Розширення візуалізує якорі і дозволяє копіювати в буфер їхню адресу.
Домашня сторінка - Pcdingo's Web Site

Tabbrowser Preferences – потужне розширення, яке дає доступ до маси налаштувань по організації багатовіконного інтефейсу браузера та налаштувань улюблених користувачами Opera закладок (Tabs). Opera ховається перед можливостями Firefox з даним розширенням!
Домашня сторінка - Tabbrowser Preferences

ConQuery – швидке формування запитів до пошукових машин. Зручний інструмент шукачів інформації в Інтернеті.
Домашня сторінка - mozdev.org - conquery: index

Forexcast Fox – цікаве розширення, яке дозволяє оперативно бачити прогноз погоди у вашому місті. Погоду бере зі сайту weather.com. Маса налаштувань дозволяє виводити погоду саме там і саме таким чином, як потрібно користувачу. Автоматично обновляє прогноз.
Домашня сторінка - mozdev.org - forecastfox: index

Tabbrowser Extensions - маса налаштувань по організації табів, окреме меню для керування ними. Серед гарних функцій - розміщення закладок по боках, історія відкритих закладок, відкриття вспливаючих вікон в фонових закладках і багато іншого.
Недоліки - невиконання або недоступність деяких опцій налаштування (принаймні в мене). Головне з них - не можу включити перепитування, чи закривати вікно з кількома закладками.
домашня сторінка - XUL Apps > Tabbrowser Extensions - outsider reflex


Advansed Search Slidebar
- фантастично зручна річ для ефективного пошуку в інтернеті. Фактично метапошуківець на вашому компютері - шукає на кількох (вибраних вами) пошуківцях, а потім отримані результати збиває докупи на спеціальну сторінку.
mozdev.org - searchsidebar: index


Оце й усі розширення, які на сьогодні я визначив для себе як потрібні та корисні. Проте список розширень великий, далеко не усі проаналізовані, і постійно з’являються нові.
Так що буду радий поповненню даного списку. Долучайтеся.


Оригінал статті тут -
Firefox. Суб’єктивна підбірка розширень. | Журнал "Інформаційні технології. Аналітичні матеріали".

Tempika - 3-1-2005 у 22:36

...хотілося б знати *систем ріквайементз* для цього браузера... :-)
інсталляха є, але я щось поки що вагаюся.

Андрій Пелещишин - 3-1-2005 у 22:39

Він найлегший зі всіх, з якими я стикався останнім часом.

Tempika - 3-1-2005 у 23:46

...чи буде коректно працювати на 98-й вінді я мала на увазі?... :-)

marco - 4-1-2005 у 00:40

Буде. Ніяких проблем з 98, 2000 і ХР не виникало.

Давніше перепробував багато розширень, але з часом лишнє відсіялось. Зараз стоїть:
- Web Developer - супер потужна річ - це навіть розширенням назвати язик не повернеться, це щось значно більше.
- DOM Inspector
- i звичайно Ukrainian Language Pack

Роман Голощук - 5-1-2005 у 18:47

Ось тут http://www.soft.aaanet.ru/doc.htm цікавий матеріал про Firefox та розширення до нього. А також додаткові лінки.

Tempika - 5-1-2005 у 20:46

...а чи можна в файерфоксі відключати картинки однією
кнопочкою?.... :-)

Андрій Пелещишин - 5-1-2005 у 21:00

Не уважно читаєте. Розширення Web Developer дозволяє робити це і не тільки це:
Цитата:
Маса можливостей, серед яких – швиде відключення графіки, зайвої форматизації, таблиць стилів і тп.

Tempika - 5-1-2005 у 23:18

...ну у мене інсталляха без розширень, та я й не збираюся
їх встановлювати наразі... мені цікаво, чи є це в самому
браузері (як ото в опері чи в нітскепах 4-ї версії)...

Андрій Пелещишин - 6-1-2005 у 01:32

Нема.
І моя думка - Firefox без розришень оцінювати - сенсу практично немає. Тут інша ідеологія дещо.
Знову себе ж процитую
Цитата:
Web Developer – потужне розширення, яке значно збільшує функціональність Firefox. На мою думку, це те розширення, яке мало би стояти на кожному екзеплярі “лисиці”.


Власне статтю я писав, щоби донести одну думку - Firefox унікально потужний броузер, при умові встановлених деяких розширень
Розширень боятися не потрібно. Ставляться 1-2 кліками миші, качаються з Інету (розмір не більше 200к, а зазвичай 10-50к).

Tempika - 6-1-2005 у 08:31

...ну тут така сама історія, що й з мірандою :-))
розказуєш їм про аську, яка і те може, і се, правда, тре
встановлювати плагіни (більшість з них просто мікроскопічні),
а народ каже *а... то морока*, і знов ставлять собі того
монстра *ася номер така-то 2003*....

Андрій Пелещишин - 6-1-2005 у 16:55

То типова ситуація для open-source (чи подібних) продуктів.
Ефективна легка програма, безпосереднє використання якої вимагає певних зусиль по інсталяції і налаштуванню.

Андрій Пелещишин - 6-1-2005 у 17:06

Для тих, кому важлива підтримка броузером ActiveX (Firefo не має її по замовчуванню) - є спеціальне розширення, знайти його можна тут
Mozilla ActiveX Plug-in

Сам я даним розширенням не користався та не ставив, тому щось сказати про його працездатність не можу.

Андрій Пелещишин - 8-1-2005 у 20:52

Поставив ще одне розширення. Просто розкішні можливості по організації "Табів"
Tabbrowser Extensions - маса налаштувань по організації табів, окреме меню для керування ними. Серед гарних функцій - розміщення закладок по боках, історія відкритих закладок, відкриття вспливаючих вікон в фонових закладках і багато іншого.
Недоліки - невиконання або недоступність деяких опцій налаштування (принаймні в мене). Головне з них - не можу включити перепитування, чи закривати вікно з кількома закладками.
домашня сторінка - XUL Apps > Tabbrowser Extensions - outsider reflex


Допис добавив до головного списку в першому повідомленні.

Ігор Мартинів - 9-1-2005 у 12:00

Андрію , а линк на Ukrainian Language Pack ?

Андрій Пелещишин - 9-1-2005 у 13:31

Так я ж ним не користаю. Я взагалі в принципі мовними розширеннями до програм не користаю.
Тому навіть лінку не навів, бо не знаю.
Якщо його знаєш - опублікуй. Я ж не забороняю. Навпаки - прошу поповнювати.

Ігор Мартинів - 9-1-2005 у 14:03

Перепрошую. То я у Марко мав спитати :)

Оце встановив файрфокс, встановив розширення веб-девелопер, ще дещо. Безумовно, зручні функції, але...

1. До цього форуму я увійти не зміг. Постійно відмовляє у авторизації. Пишу це під ІЕ

2. Відображення сторінок некоректне. На багатьох сайтах проблеми із розмірами шрифтів, форматуванням лінків, відступами між графічними і між текстовими елементами.

Здається схожий до "вебдевелопер" набір функцій має MyIE. При тому, що відображення сайтів практично ідентичне з ІЕ.

Андрій Пелещишин - 9-1-2005 у 14:41

Дивно. Я вже пару місяців на форум тільки через firefox ходжу. У тебе певно куки відключені.

А які сторінки відображаються некоректно? Цікаво глянути.

Ігор Мартинів - 9-1-2005 у 15:02

Порився в налаштуваннях, кукіс увімкнув.

А сайти, ось наприклад http://www.novyny.org чи http://www.gazeta.lviv.ua , навіть http://www.pravda.com.ua

А взагалі відмінності є майже на всіх сайтах. Деякі безобідні, а деякі суттєво псують вигляд сторінок

Андрій Пелещишин - 9-1-2005 у 15:54

Частково тут може бути заслуга дизайнерів. Адже поширена думка, що суттєві відмінності між виглядом сторінок виникають у випадку, коли дизайнер не перевірив сайт під різними браузерами.
Я не спеціаліст по Веб-верстці, але неодноразово зустрічав відгуки, що Firefox якраз працює правильніше (тобто ближче до вимог W3C) ніж ІЕ.

А дрібні відмінності цілком природні та неминучі.

Андрій Пелещишин - 9-1-2005 у 15:57

подивився на http://www.novyny.org через firefox
Я не знаю, як там має бути "правильний вигляд", але те що я там побачив, мене як читача, абсолютно задовільнило.

Ігор Мартинів - 9-1-2005 у 16:11

Якщо є під рукою ІЕ, то можна порівняти. Відступи і шрифти, які підбирав дизайнер - зведені нанівець.
А на "Львівській газеті" можна найкраще відчути цю різницю.

Скажімо, на Українській правді чомусь колір заголовків із чіткого коричневого перетворився на блідо-сірий. А шрифт внизу сторінки із дрібного рубленого у великий Times.

Безумовно, з погляду читача, інформацію можна отримати, але з погляду веб-девелопера маємо недоліки.

Андрій Пелещишин - 9-1-2005 у 16:34

Залишається відповісти на одне питання - а чиї це недоліки? Броузера чи сайту?
Пригадую поради того ж Нільсена - "тестуйте сайт в усіх браузерах"

Пропоную закрити офтоп і перейти до заголовної теми - обговорення розширень Firefox. А що краще FF, IE чи Lynx - провадити в окремій темі. Якщо є бажання звичайно.

Ігор Мартинів - 9-1-2005 у 16:47

Як на мене, розробники бровзера мають враховувати всі теги html або опції css, щоб їх продукт все це розумів коректно. А якщо написано Arial 8, а бровзер відображає Times 12 , або робить підміну кольорів, то це проблема Броузера, яка при набуванні ним (броузером) популярності стає проблемою сайту. А наразі близько 90% користуються саме ІЕ

Андрій Пелещишин - 9-1-2005 у 23:06

Давайте таки повернемося до основної теми обговорення.
Нагадаю - це підбірка розширень до броузера Firefox. Тема актуальна для тих, хто використовує даний броузер при роботі в Інтернеті.

Tempika - 10-1-2005 у 00:29

...мене, якщо чесно, налякали всі ці зауваження щодо
некоректного відображення сторінок... у мене в системі
стоїть тільки нітскейп 6.2, експлорер чомусь падає з самого
початку... так ось мушу сказати, що той нітскейп цілком
непогано справляється, і мені бракує тільки оперної фічі
з швидким відключенням картинок (таке було в нітскейп
4.7, дуже зручно, жаль, що він безнадійно застарів), і якщо
таке можна нескладно організувати в файерфоксі, то
розкажіть що і як... крочок за крочком, якщо можна :-)))

vovka - 10-1-2005 у 15:47

Поставив і собі FireFox. Потестив на одній своїй сторінці - проблем нема. Правда сайт відповідає стандартам W3C повністю :)
А по поводу газети:
http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.gazeta.lviv.ua
Ну з такою версткою я думаю мозілла і так добре її відображає :)

З розширень сподобалося WebDeveloper. Там в меню tools можна додати свої лінки на пошукові сервіси, і одним кліком провіряти для сайту наприклад Yandex CY. Зручно.

Ну і звичайно TabExtension і PageRank поставив. Таби домогли таки остаточно затвердити мозіллу як основний браузер, бо після MyIE я вже до них надто привик був.

Давайте створимо тему, де будем провіряти відображення своїх сайтів в різних броузерах, обговорювати недоліки, тестувати в W3C... Я за.

marco - 10-1-2005 у 16:44

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
...мені бракує тільки оперної фічі
з швидким відключенням картинок (таке було в нітскейп
4.7, дуже зручно, жаль, що він безнадійно застарів), і якщо
таке можна нескладно організувати в файерфоксі, то
розкажіть що і як... крочок за крочком, якщо можна :-)))


1 спосіб: клік правою кніпкою на малюнку і вибрати "Блокувати зображень із misto.ridne.net" запам'ятовує сайт і надалі з нього малюнки не завантажує.

2-й У розширенні Web Developer (тепер вже дефолтне в інсталяції) - Images -> Hide images

Андрій Пелещишин - 10-1-2005 у 16:59

Я все-таки раджу використовувати BBcode. Значно спрощує і пришвидшує форматування тексту при дописах на форуми, зокрема і на цьому також.

Темпіці
В середовищі FireFox ідете по адресі, вказаній до вибраного розширення (наприклад того ж Web Developer - для виключення малюнків). Там знаходите лінк навзірець "install extention" чи щось подібне і клікаєте по ньому. Далі все відбувається автоматично. Робите це, нагадую, в Firefox.
Альтернативно:
При бажанні інсталяційний файл розширення можна зберегти локально. Правою кнопкою миші по лінку, "save as " і так далі.. Потім файл відкриваєте як локальну сторінку в FF. Розширення інсталяційного файлу - *.xpi
Крім домашньої адреси розширення можна брати і в інших місцях, наприклад тут - Mozilla Update :: Extensions - Add Features to Mozilla Software
Там є багато розширень, у тому числі усі з мого списку.

marco - 10-1-2005 у 17:45

Оскільки тема піднята, полазив пошукав які цікаві розширення появились за останні пів року. З того що поставив і не витер (покищо :-)
- Fire FTP (http://fireftp.mozdev.org/) - повноцінний вбудований ФТП клієнт - наразі ще не дослідив усіх можливостей, але "впечатля"
- HON Code Status (http://hon.mozdev.org/) - це специфічне розширення цікаве для медиків - показує чи актуальному сайту присвоєно HON Code.
- Gmail Notifier (http://www.nexgenmedia.net/extensions/) - чекер Ґуґлівської пошти - показує кількість непрочитаних листів та відкриває відразу Inbox
- ieview (http://ieview.mozdev.org/) додає підпункт правої кнопки меню який дозволяє відкрити актуальний сайт паралельно в IE - деколи буває треба (економить 3 кліки ;-)
- ColorZilla (http://www.iosart.com/firefox/colorzilla/) - Advanced Eyedropper, ColorPicker, Page Zoomer and other colorful goodies - потрібна річ, для того в мене до того була окрема утилітка.
- ще доставив розширення яке автоматично конвертує адресу набрану помилково кирилицею, напр. ьшіещюкшвтуютуе в правильну. Але не можу щось знайти його в переліку розширень + воно додає жахливо неестетичну кніпочку Go, хоча працює коректно.

about:config

Андрій Пелещишин - 1-2-2005 у 01:12

about :config - саме по такій адресі доступні усі налаштування Файрфокса та його розширень - просто набийте дану стрічку в поле адресу і натисніть Ентер.

vovka - 21-2-2005 у 00:50

От знайшов ще одне розширення.
Показує тІц Яндекса. В правому нижньому кутку. В мене рядом з Google PageRank.

Знайти лінк можна тут:
http://forum.searchengines.ru/showthread.php?s=&threadid=16010
Офіційна сторінка тут:
http://blog.zcore.ru/2005/02/19/31/yandex-cy-03.html

FireTune

Роман Голощук - 10-4-2005 у 10:53

Недавно знайшов утилітку FireTune для браузера Mozilla Firefox v.1.x , яка допоможе легко і швидко налаштувати Firefox під себе, а також пришвидшити його завантаження. Працює FireTune в автоматичному режимі.
Я скористався - ніби вантажитись Firefox став швидше...
Маєте бажання - також спробуйте.

Читати далі...
Джерело: http://www.totalidea.com/freestuff4.htm

Роман Голощук - 10-4-2005 у 11:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
- i звичайно Ukrainian Language Pack


Я так і не знайшов Ukrainian Language Pack на оф. сайті Firefox-a :(
А шкода :(

marco - 11-4-2005 у 15:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
- i звичайно Ukrainian Language Pack


Я так і не знайшов Ukrainian Language Pack на оф. сайті Firefox-a :(
А шкода :(


Тут: http://mozilla.org.ua/

Андрій Пелещишин - 30-4-2005 у 00:12

mozcc https://addons.update.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?id=363

Зручно відображає правила використання інформації для сторінок, що попадають під Common Creative License

Річ специфічна, але корисна тим, хто хоче чесно використовувати запозичену інформацію

Андрій Пелещишин - 2-5-2005 у 13:56

mozdev.org - searchsidebar: index

Advansed Search Slidebar - фантастично зручна річ для ефективного пошуку в інтернеті. Фактично метапошуківець на вашому компютері - шукає на кількох (вибраних вами) пошуківцях, а потім отримані результати збиває докупи на спеціальну сторінку.

Андрій Пелещишин - 4-5-2005 у 10:40

Дискусію про валідність коду сторінок та доцільність роботи над нею переніс сюди
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3695

Прошу в даному треді далі обговорювати саме розширення Файрфоксу

Дмитро Тарасов - 11-7-2005 у 14:51

Цитата:

AdBlock – зручний фільтр для відсіювання реклами та небажаних зображень. Мінус – необхідність налаштовувати базу фільтрованих об’єктів.

Налаштована база правил AdBlock. Враховує специфіку РуНета та УаНета.
База правил AdBlock

Андрій Пелещишин - 14-8-2005 у 20:08

Ще одне непогане розширення для Лисиці

Form History Manager

Дозволяє переглядати та чистити історію заповнення форм на Веб-сторінках

vovka - 21-11-2005 у 22:30

Чергове розширення для людей які цікавляться SEO:



Качати тут: http://www.quirk.co.za/searchstatus/

СуперБровзер

Юрій Сєров - 3-3-2006 у 12:55

Ось так буде виглядати популярний бровзер Firefox , якщо на нього встановити 100 розширень (з 1148 існуючих).
Досить сміливий вчинок :). Автор стверджує, що все працює, правда як таким користуватися? :rolleyes:

Громов Сергій - 3-3-2006 у 13:10

Ну до абсурду можна довести любу систему :)

Sergi Adamchuk - 14-4-2006 у 11:50

Шукаю розумне розширення.
Це повинна бути така собі інтелектуальна панель, відображає штук 7 лінків. Причому лінки змінюються самі динамічно.

Принципи відбору лінків (ймовірність лінку потрапити на цю панель тим більша, чим більш...)
1. Недавно відвідуваний лінк
2. Часто відвідуваний лінк

Чи є вже готове таке розширення?

Павло Жежнич - 29-9-2006 у 05:17

Натрапив на розширення до Firefox-а з назвою "Professor X" (https://addons.mozilla.org/firefox/2823/) . Перше враження - гумористи придумали. Але все ж назва пишеться з двома "с", а не з двома "ф":).

Назва розширення слабо асоціюється з його функцією - показувати вміст "голови" HTML-сторінки (<head>...</head> ) без перегляду HTML-коду.

ProfessorX.JPG - 22kB

Тарас Гулка - 4-2-2007 у 21:24

Ось найшов список із кількох десятків розширень посортовані за групами

http://addons.nm.ru/

Там же є купа тем для лисиці

Сергій Дубик - 6-2-2007 у 13:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Паславський
Український словник перевірки правопису - http://extensions.org.ua/index.php?option=com_content&task=view...

дуже корисна річ

А взагалі на http://extensions.org.ua ціла купа україномовних додатків

(для мене корисні - Foxmarks BookMark Synchonizer, Right Encoding, Linkification, Notify та згадана перевірка правопису)

Андрій Моравський - 8-2-2007 у 10:57

Firefox - справді кльова штука з його розширеннями - ВИЗНАВ. перевершив Оперу. тільки от глючок.. справа зручності понаставляв я розширень... і в мене перестала працювати одна функція навігації до якої я звик... я її вернути не підкажете.. Натискаючи на ролик і посунувши трішки мишку має відбуватися скрол сторінки... ця функція зникла. як її вернути підкажете ? Дякую

Тарас Гулка - 8-2-2007 у 12:20

А в інших додатках працює? Бо я чомусь думаю, що за це драйвер миші відповідає. І після встановлення якого розширення почало глючити ?

Андрій Моравський - 8-2-2007 у 14:37

В інших працює...

спершу я був поставив MouseGuestes чи як йго там.. потім додатково All-in-one-Guestes..відключивши попередній... от у мене підозра на оцей останній екстеншн якраз.. хоча я його деінсталював вже..

я кщо я поверха переінстальну Firefox менi розширення не щезнуть?

Андрій Моравський - 9-2-2007 у 10:57

Якщо комусь цікаво, я вирішив цю проблему (див вище)

about :config -> general.autoScroll -> true

просто якась холєра. якесь з тих розширень собі фрівольно поміняв ту змінну.

MartinkaDP - 12-2-2007 у 23:41

а підкажіть будь-ласка, чи є ще якесь розширення з погодою, бо цей Forecastfox не знає про існування Донецька (мені довелося поставити найближче передмістя), а останніми днями ще й бачу, що він безбожно бреше (вчора писав шо в цьому-таки передмісті було -18, коли там менше -5 бути не могло ніяк) :baddevil:

Юрій Сєров - 13-2-2007 у 09:30

Forecastfox тягне погоду з сайту weather.com або accuweather.com. Від версії до версії це чомусь змінюється. Спробуйте пошукати Донецьк на сайті, з якого тягнете погоду. Можливо, проблема в написанні. Скажімо Львів - L'viv. Може Донецьк - Danetsk? :)

Юрій Сєров - 13-2-2007 у 09:35

Знайшов. Аж самому дивно - Donets'k. :) Спробуйте зробити пошук ще раз. Якщо тягне з Accuweather, то поставте нову версію Forecastfox. Відносно правдивости погоди, то weather.com вгадує досить добре, краще ніж Accuweather.

Andriy Baranskyy - 26-2-2007 у 09:16

У суботу вийшло поновлення до Forecastfox. Відтепер там є і український переклад. Якщо у вас будуть якісь зауваження до перекладу - пишіть...

Andriy Baranskyy - 26-2-2007 у 09:18

Юрію, ви знайшли спосіб перемкнути Forecastfox на weather.com?

Юрій Сєров - 26-2-2007 у 10:43

А ніяк. Він сам визначає звідки тягнути. Змінюється від версії до версії. Можливо це залежить від уподобання автора примочки. В принципі, можна спробувати, поколупатися в коді.

Андрій Моравський - 23-3-2007 у 23:31

В мене обновився FireFox і пропали всі закладки... не знаю де він їх поклав.. не можу найти... старі не бачить в упор... тобто вони лежать на свому місці... але він не бачить їх .. як то настроїти???..

Юрій Сєров - 29-4-2007 у 14:22

FoxTorrent Firefox - надбудова для скачування файлів з Бітторента.
Сам ще не пробував, але кажуть, що дуже корисна штука.
http://www.foxtorrent.com/

Юрій Сєров - 11-5-2007 у 11:19

Firefox, вивільнення оперативки в згорнутому режимі

Хто користає Файрфоксом помічав як багато оперативки він забирає.
Люди придумали, як можна з цим трохи боротися:

1) набираємо в рядку адреси: about :config
2) клац правою кнопою миші: New –> Boolean
3) потім записуємо в поп–ап рядку: config.trim_on_minimize
4) вибираемо True
5) перевантажуємо FF

Взято звідси
http://www.habrahabr.ru/blog/firefox/10997.html

Я вже так зробив. Нині потестую.

Sergi Adamchuk - 22-5-2007 у 16:37

SMSSender - вийшов у бета тестування перший реліз розширення для Firefox, за допомогою якого можна швидко і зручно відправляти СМС повідомлення на всі українські оператори.

Використовуючи це розширення, вам не доведеться заходити на сайти різних операторів щоб відправити СМС різним друзям, тепер ця функція буде вбудована у ваш браузер.

Крім того відправка СМСок займе значно менше часу, ніж якби вам потрібно було заходити на сайти відправки СМС.

В майбутньому планується
1. Розширити число операторів
2. Інтегрувати з якоюсь онлайновою адресною/телефонною книгою (скоріш за все з GMail Contacts)

Розширення на стадії бета тестування, тому всі побажання можна писати мені.
Для інсталяції потрібно клікнути тут.

Після перевантаження Firefox, натисніть Ctrl+F7 щоб показати вікно (бокову панель) розширення.

Тарас Гулка - 22-5-2007 у 18:47

а лінк не відкривається. Взагілі мовчить, відкриваєтьс я чиста сторінка і все.

Олександр Дєдик - 23-5-2007 у 07:03

Тарас Гулка
В мене теж спершу ніби не відкривався, а потім виявилось що з'являється (ніби на бекграунді) вікно інсталяції add-on-а.
(Спробуйте скопіювати посилання, вручну відкрити нову вкладку/вікно і тоді вставити адресу і перейти по ній)

Тарас Гулка - 23-5-2007 у 08:20

Цитата:
Спробуйте скопіювати посилання, вручну відкрити нову вкладку/вікно і тоді вставити адресу і перейти по ній


Дякую, помогло.

Чирка Олег - 23-5-2007 у 10:53

щось повідомлення на Djuice та Kyivstar не доставляються. Незнаю як на інші оператори

Sergi Adamchuk - 23-5-2007 у 11:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Чирка Олег
щось повідомлення на Djuice та Kyivstar не доставляються. Незнаю як на інші оператори


Здається у Київстару треба активізувати дозвіл на отримання повідомлень з сайту.
Я вчора відправляв знайомим... усе було ок
Можете зі мною через аську звязатись.... спробуємо розібратись

Чирка Олег - 23-5-2007 у 11:11

Вже все нормально приходять повідомлення, хоч нещодавно ще не працювало

Sergi Adamchuk - 23-5-2007 у 11:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Чирка Олег
Вже все нормально приходять повідомлення, хоч нещодавно ще не працювало


Скоріш за все повязано з оператором..... всеодно повідомлення йдуть через сайт, а часто буває що не доходять повідомлення відправлені через сайт......

Sergi Adamchuk - 28-5-2007 у 19:04

SMSSender оновився до версії 0.2
У новій версії:
1. Зберігаються номери, на які найчастіше відправляються повідомлення
2. Автоматична транслітерація кирилиці
3. На тулбар можна помістити кнопку для відображення бокової панелі
4. Повна українська локалізація інтерфейсу
5. Покращена відправка і звітування - відображаєтсья сторінка в новому табі з інформацією

Можна просто інсталювати поверх старої версії (вона заміниться)
Детальніше

Пам'яті UMC присвячується :)

Sergi Adamchuk - 11-6-2007 у 17:04

Всім хто користуєтсья розширягою SMSSender - оновіть до версії 0.3, у ній відправка СМС стабільніша
Зміни у версії 0.3

1. Додано поле введення імені відправника (значення зберігається, його кожен раз вводити не треба)
2. Покращено управління телефонною книжкою
3. Додано можливість відправки СМС чере сайт Beeline
4. Пофікшено баг, який не давав змогу відправити другий раз повідомлення (без того щоб перевантажити зашумлений код)
5. Невеличкі зміни у зовнішньому вигляді

Проінсталити розширення
(якщо у вас стара версія - достатньо просто переінсталювати)

Андрій Пелещишин - 23-6-2007 у 11:24

Уточнення до підбірки з врахуванням відсутності деяких розширень для 2-го файрфокса.

Замість BB Code - BB Code Extra
Замість Tabbrowser extention - Tab Mix Plus

Роман Голощук - 8-8-2007 у 13:16

Ще гарна стаття з оглядом плагінів до Лисиці тут: KpNemo

marco - 8-8-2007 у 16:32

Останнім часом Firefox почав в мене дико гальмувати, особливо після певного часу (5-6 годин) роботи.
Зауважив що вижирає багато оперативки (поза 200 Мб, причому ІЕ7 в подібних умовах вкладався в 50) і періодично дико вантажить процесор. Особливо при відкритті нових вкладок, рендерингу об'ємних сторінок, "дусився" джаваскриптами.... Деколи вис так що єдиний вихід був вбити процес.

Грішив на оперативку, своп, вінду. Збільшив своп, перекинув на більший і вільніший диск, дефрагментував... помогло мало.

Нині все це мене дістало, поліз на мозілла.орг читати. Таки така проблема є в 2.х.х.х версіях. Багато про це написано
http://forums.mozillazine.org/viewtopic.php?t=354828
http://groups.google.com/group/mozilla.support.firefox/browse_threa...

Тут декілька офіційних рекомендацій щодо вирішення проблеми memory leaks:
http://kb.mozillazine.org/Firefox_hangs
http://kb.mozillazine.org/Reducing_memory_usage_-_Firefox
http://wiki.mozilla.org/User:CF:Fx2_Hangs

А найбільше вважаю помогло:
http://blog.taragana.com/index.php/archive/how-to-solve-100-cpu-hog...
http://kb.mozillazine.org/Problematic_extensions
Викинув Firebug, Skype Extension і ще декілька розширень, які понаставляв колись і не використовував, IE Tab замінив на IE View Lite і поставив собі Session Manager i FlashBlock.

Наразі FF "літає" порівняно з тим, що було останнім часом :)

Так що розширеннями занадто захоплюватися не варто. Особливо довіряти фаховості їх розробників...

Юрій Сєров - 17-8-2007 у 18:57

130 розширень до лисиці з їх описом (російською мовою)
http://www.habrahabr.ru/blog/i_am_clever/23325.html

Андрій Пелещишин - 14-6-2009 у 13:14

З'явився інструмент для формування та поширення колекцій розширень. Так набагато зручніше ніж по-одному встановлювати.
Цей інструмент називається Collector і встановлюється також як розширення
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/pages/collector

Юрій Сєров - 6-7-2009 у 23:55

Щось після автономних апдейтів почала моя лисиця круто глючити. В один прекрасний момент неможливо переключитися між вкладками, а активна стає просто порожньою.
Чи то розширення глючать чи сама лисиця...