Форум Рідного Міста

Чи пригадає хтось такі теплі свята?

Андрій Пелещишин - 8-1-2005 у 20:45

Таке враження, що квітень. Погода просто неймовірна.. Різдво, січень місяць.. Люди в свертрах та туфлях гуляють.. Красота..

Може нас по тихому на Апеніни переселили?

Круціфукс. - 8-1-2005 у 21:24

Можливо, це - наслідок обговорюваного в авторитетних колах "зсуву земної осі на 0,0003"", або ж "зменшення періоду обертання землі навколо сонця на 3 мс" внаслідок землетрусу в Південно-Східній Азії? У такому випадку хотілось би знати, яке море нас затопить першим - Чорне чи Балтійське? І коли, дійсно, настане пора переселятись в якесь модне місце (наприклад, у Непал - дякую Чарівнику з міста Гамельн за підказку).

Усім Веселих Свят!

Андрій Пелещишин - 8-1-2005 у 21:36

Не потонемо. Відомо, що таяння льодовиків зменшить тиск на материкову твердь і вона підніметься, що компенсує збільшення рівня води в Світовому Океані.
Що звичайно не виключає то, що якійсь конкретно Венеції не пощастить.
А може тоді воду цілодобово даватимуть?
До речі, минулого року пан Путін висловився в дусі, що "Росія проти глобального потепління боротися не буде, воно нам на користь". Україна - не Росія ((с) Кучма), але може в тому і для нас сенс є?

От хто вже виграв, і виграв немало на теперішній погоді - то курорт Тисовець, який монополізував сніг на гірськолижних трасах в Карпатах (принаймні, ніби так було ще пару днів тому).

Tempika - 8-1-2005 у 21:45

...дожилися .... літа не було, та й зимі тепер гаплик :-)))

Hanor Narasson - 9-1-2005 у 13:01

Я пригадую. В 1998 році були такі ж теплі.

Тут більше психологічний феномен. У мене просто за січень 1998-го є що згадати - тому і запам"яталося, що було тепло. Напевне були й інші теплі січні - але в них нічого особливого не сталося - тому й не запам"ятовується.

Андрій Пелещишин - 9-1-2005 у 13:44

Тоді було тепло, згоден. І відлиги практично кожної зими є, але під ногами чавкало.
Але щоби все разом - і сухо і тепло і сонячно, я не згадаю.
До речі, до Василя погода ніби збережеться :)

Hanor Narasson - 9-1-2005 у 20:01

Між-іншим, якщо когось ДІЙСНО цікавить, чи були такі теплі і сухі січні і коли - то варто взяти пару фляшок "благородного напою" і підійти в метеоцентр - там знають, вони за це платню отримують.

Tempika - 9-1-2005 у 20:04

...до речі, я пам*ятаю зустріч 1994-го року...
було сухо, тепло... я поїхала на дачу у кросівках :-))
а там ще зелена травичка, сосни, жовтий пісок...
пляж та й годі :-))

Aleksandra Fink-Finowicka - 27-2-2005 у 18:11

Незабаром Великийдень... ну, в Польще буде раніше ніж в Україні. Мені здаєся може прийде сніг на свято... :sing: