Форум Рідного Міста

Я (Alt+gray 3) своє місто

Юрій Філатов - 18-1-2005 у 10:02

Хочу створити аматорське опитування яке відображало б думки мешканців про своє місто.

Наприклад:

№ ... У нашому місті люблять гостей:
1. завжди ставляться до них з увагою, кожна людина допоможе знайти потрібну адресу, щей розповість про місто, якщо хтось у маршрутці або автобусі у змозі спілкуватися на мові гостя - обов'язково втрутится у розмову щоб допомогти...
2. завжди раді приїзду знайомих та родичив, але зараз дуже багато комерсантів з ..., що псують мешканцям настрій зухвалісттю...
3. туристи - це взагалі непогано для бюджету, але більшості мешканців від них зайвий клопіт...
4. маю окрему думку...

№ ... У нашому місті полюбляють собак:
1. годують їх лише спеціальними харчами, які можна придбати майже у кожному кварталі, регулярно сплачують в УЖКХ за утримання спеціальних майданчиків для їх вигулювання, на вулиці не зустрінешь собаки без намордника та не вступишь у наслідки її перебування, навіть увечорі... у місті працюють багаточисельні клуби собаківників, відбуваються експозиції та змагання які стають справжніми святами для дітей та дорослих...
2. завжди можна зустріти лагідну бабусю зі стафом. яка розчулено розповість як він полюбляє малюків, дозволе його погодувати пиріжком або морозивом
3. майже на кожному розі можна скуштувати різноманітні духмяні страви з цих смачних тварин...
4. маю окрему думку...

№ ... У нашому місті зовсім неважко смачно поїсти:
1. кав'ярні та ресторації на кожному розі...
2. є достатня кількість магазинів де цілодобово можна придбати понад сто сортів ковбаси, макарон, тощо... також можна замовити безкоштовну доставку гарячих страв: піцци, шашликів, китайської локшини, тощо...
3. випити та закусити - жодних проблем, були б гроши...
4. якщо, звісна річ, крамниці відчинено...
5. бажаєшь гарячого хліба? - майже поруч продається...
6. всього 40-50 хвилин на власному авто і ти у фірмовому ларьку хлібозаводу...
7. природно з 9 до 18, обідня перерва з 13 до 14....


і таке інше... опитування має бути саме аматорським, тобто складеним з питань запропонованих мешканцями різних місць

dr.Trollin - 18-1-2005 у 10:30

кгм. собачатинолюбець...

але ідея (загалом) цікава.
Лише суть/інтерес у Проведені опиту чи у Збиранні запитаннь?

Юрій Філатов - 18-1-2005 у 12:07

ідея у проведенні такого опитування у тіх містах, на форумах яких я дописую, чи маю електронне листування з мешканцями, себто очикую відгуків товарищив та знайомих, чи то просто зацікавлених людей, а саме:
у Львові
у Кривому Розі
у Єкатиринбурзі
у Єревані
у Москві, Пітері, Нью-Йоркі і т.і., тобто на гамбівському форумі
до речи товарищую з редакторами газет з Турції - турецька російськомовна газета "TUR PRESS PANORAMA" та Тбілісі, можливо приєднаються...

але бета-версія опитування перед вами, шановні, чекаю на ваши пропозиції, що є істотними рисами міста саме для вас, пересічних мешканців?

Grabchuk - 20-1-2005 у 12:27

№ ... У нашому місті багато мешканців носить (носили) помаранчеві стрічки
1. До 10% населення
2. Від 10 до 30% населення
3. Від 30 до 50%
4. Від 50 % і більше
5. Донецьк, Донбас, приєднюйся до нас.

Юрій Філатов - 20-1-2005 у 14:21

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
№ ... У нашому місті багато мешканців носить (носили) помаранчеві стрічки
1. До 10% населення
2. Від 10 до 30% населення
3. Від 30 до 50%
4. Від 50 % і більше
5. Донецьк, Донбас, приєднюйся до нас.


дякую, цікаве питання, але "багато" треба якось замінити, бо ж 10% - небагато на мій погляд...

до речи, відповіді на таке питання можуть сказати набагато більше про європеїзованість міста, аніж активність місцевого форума у темах з рефренами "геть", "викорінювати", тощо...

Анастасія Кулакова - 20-1-2005 у 14:51

У нашому місті жити легше, ніж в деяких інших, переважно невеликих містах України:
1. Наявність великої кількості працюючих промислових підприємств дає більше шансів влаштуватися на роботу і отримувати платню.
2. Розвинута (як у будь-якому мегаполісі) інфраструктура дає можливість користуватися всіма "благами цивілізації".
3. Географічне розташування міста обумовлює проходження через нього певних магістралей як внутрішньодержавного, так і міжнародного значення.
4. Вищенаведені фактори суттєво впливають на досить поміркований характер більшості населення, що обумовлює зважену та стабільну політичну і економічну ситуацію в регіоні за будь яких умов. (Не плутати з "моя хата з краю...";)

сумна - 20-1-2005 у 16:19

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
№ ... У нашому місті багато мешканців носить (носили) помаранчеві стрічки


Ну, це легко! :-)
Берете статистичні дані про підсумки голосування у вашому місті;
визначаєте відсоток тих, хто проголосував за Ю.;
додаєте орієнтовний відсоток:
неголосуючих дітей, які “тусувалися” з батьками на мітингах;
людей, які випадково одягли помаранчеве.
Можна також додати орієнтовний відсоток:
прикрашених домашніх тваринок;
прикрашених дерев на головних майданах.
От і все!


:)

Юрій Філатов - 20-1-2005 у 18:05

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
№ ... У нашому місті багато мешканців носить (носили) помаранчеві стрічки


Ну, це легко! :-)
Берете статистичні дані про підсумки голосування у вашому місті;
визначаєте відсоток тих, хто проголосував за Ю.;
додаєте орієнтовний відсоток:
неголосуючих дітей, які “тусувалися” з батьками на мітингах;
людей, які випадково одягли помаранчеве.
Можна також додати орієнтовний відсоток:
прикрашених домашніх тваринок;
прикрашених дерев на головних майданах.
От і все!


:)


за статистикою, у Кривому Розі проголосувало за Ю і Я приблизно рівна кількість громадян, але:
1. на майданах ніхто не тусувавсь
2. їдучи на роботу кожного ранку я бачив натовпи дорослих людей що чекали на транспорт зовсім без стрічок , чи то інших кольорових відзнак
3. в обідню перерву виходячи до міста (працюю у старовинному центрі міста, підприємств обмаль) також не помічав щоб народ ходив прикрашений помаранчевою або біло-блакитною символікою

оскільки наявність деякої ознаки можна тлумачити сяк або в інший спосіб, але відсутність такої ознаки не можна тлумачити зовсім (лезо Окама), співчуваю мешканцям міста Лева та Донецька з приводу масових узагальнень поглядів, вважаю Крогові більше пофартило, адже кожен у свій спосіб міг проявити свої кольорові вподобання, до речи, через це в нас ніхто ні на кого не тиснув, уявляю собі 96% мешканців у помаранчевому чи біло-блакитному, як би почувалися решта 4%?

Grabchuk - 20-1-2005 у 18:44

Нічого Ви не уявляєте. В Львові помаранчевого одягу було в декілька разів менше, ніж в Києві, а радіти що в місті велика кількість людей хочуть і далі терпіти при владі бандитів - це ... дико. Радіти, що в місті приблизно 50 на 50 тих хто повівся на Піховшеків-Джангірових-РоманоКозаків і тих хто мав власну думку, і казати що це краще, ніж підтримка демократії?
Тьфу-ти.

Юрій Філатов - 20-1-2005 у 19:07

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Нічого Ви не уявляєте. В Львові помаранчевого одягу було в декілька разів менше, ніж в Києві, а радіти що в місті велика кількість людей хочуть і далі терпіти при владі бандитів - це ... дико. Радіти, що в місті приблизно 50 на 50 тих хто повівся на Піховшеків-Джангірових-РоманоКозаків і тих хто мав власну думку, і казати що це краще, ніж підтримка демократії?
Тьфу-ти.


але ж сумна пані запропонувала таку залежність, я відповів... адже не було сказано що питання вирішується дуже просто - "поезжайте в Киев и спросите" :)
Я, пане , радію не з відсотків, а з того як ці відсотки ставилися одне до одного, як вони разом ставилися до життя у місті і як місто ставилося до них, розумієте? про хто на що повівся та ознаки демократії не дописую, бо це вже політика а не людські стосунки...
До речи тема відкрита щоб про відзнаки одного міста від іншого дізнатись, коли Ви мені запропонували питання про стрічки, навіть саме помаранчеві, я з повагою і вдячністтю поставився до цієї пропозиції, бо вона певною мірою відобража настрої людей міста, але якщо це було зроблено щоб "велику кількість людей" образити за їх вибір, перепрошую - тут є чимало інших тем, кожен взмозі обрати зручнішу...

freewill - 20-1-2005 у 20:07

Прочитано в одному з "живих журналів":

"Мій приятель, приїхавши до Львова після відпочинку на кавказькому узбережжі Чорного моря (Росія), сів у трамвай і налаштувався нарешті відчути те, шо оточення -- україномовне. Але тут забігла ціла юрба дітиськ (очевидно східнячки) і давай скакати, піворити і все це на "їхній собачій мові"... Товариш мовчки стерпів, але вже перед виходом спитав: "Шо, москалики, на екскурсію приїхали?" -- моментально всі затихли -- "Ну-ну.." І вийшов."

От вам і ложка дьогтю про наше славне місто Львів. А ще смітник на вулиці вдень з вогнем не знайдеш.

Юрій Філатов - 21-1-2005 у 08:52

Шановні мешканці міста Лева, та панове впомірнювачи, якщо видалити допис з якого почалася тема - вона зникне?

я ніяким чином не бажав щоб культурологічне опитівання перетворилося на, перепрошую, "політичне добриво", але, на превеликий жаль, дописи, що вони є злісними "позатемами" ще раз довели мені переваги демократії у форумах :(

але форум є форумом, то мабуть піду до гілки "культура", на все добре...

сумна - 21-1-2005 у 14:34

Мій допис був лише жартом. Якщо невдалим – пробачте.

Grabchuk - 22-1-2005 у 09:24

№ ... У нашому місті якість доріг:
1. Так собі, третій сорт - не брак.
2. Поганенька.
3. Погана.
4. Дуже погана.
5. Поганюща.
6. Препаршива.
7. Це взагалі не можна назвати дорогами.
8. Або, я взагалі живу в Німеччині (Англії, Франції, ЗША) і мене ця тема не цікавить.

Юрій Філатов - 24-1-2005 у 10:59

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
№ ... У нашому місті якість доріг:
1. Так собі, третій сорт - не брак.
2. Поганенька.
...


в нас те саме, сподівавсь хочь у Львові європейські дороги :(
о це вам, панове, показник розвитку демократії, зроби-но нові дороги, як тоді щорічно бюджетні (себто народні) грошенятка на ремонт витрачати?