Форум Рідного Міста

Гурт Queen.

Ігор Луцький - 19-1-2005 у 11:37

Метою цієї теми є плідна дискусія про гурт Квін. Про його учасників, пісні і т. д.

Ігор Луцький - 19-1-2005 у 11:40

Учасники:
Фредді Меркурі - вокал, фортепіано.
Браян Мей - гітара, вокал.
Роджер Тейлор - ударні.
Джон Дікон - басс.

Олексій Мачехін - 19-1-2005 у 11:45

А в чому буде полягати плідність дискусії? В проголошенні загальновідомих фактів?

Ігор Луцький - 19-1-2005 у 11:58

Залежить від тих хто буде сюди дописувати.

Сергій Бєляєв - 19-1-2005 у 18:08

А про що власне дискутувати. Співали непогано, але, на жаль, все в минулому.

Ігор Луцький - 20-1-2005 у 11:14

Ну так повернемо спогади. Розглянемо їхні альбоми, окремі пісні, музику, кліпи. Квін це ж майбутня класика, а класика як відомо не старіє.

Ігор Луцький - 20-1-2005 у 11:15

Хто володіє нехай напише сюди їхню дискографію для початку.

Сергій Бєляєв - 20-1-2005 у 11:16

Я думаю не майбутня, а вже теперішня.

Ігор Луцький - 20-1-2005 у 11:23

Ну і теперішня і майбутня, я думаю ви не будете заперечувати проти такого твердження. Цікаво хто б міг зараз замінити Фредді і відновити колишню славу Квіна? Чи є зараз така людина?

Сергій Бєляєв - 20-1-2005 у 13:30

З такими вокальними даними можливо і є, але чи захоче хтось відроджувати.

Олександр Шевченко - 20-1-2005 у 14:02

Справа навіть не у вокальних даних, а в самій особистості. Фредді сам створив образ, імідж групи, на його аурі все і трималося. Ніякий замінник тут вже не зарадить, навіть якби й були бажаючі. Може й на краще.

Сергій Бєляєв - 20-1-2005 у 14:42

Про що й мова.

Роман Голощук - 20-1-2005 у 15:43

Группа Queen возвращается
Корреспондент.net

16 Декабря 2004, 17:28

Популярная рок-группа 70-80-х годов Queen возрождается и весной 2005 года планирует отправиться в мировое турне. Это событие может произойти уже в апреле.



Новым вокалистом легендарной группы стал Пол Роджерс, присоединившийся к музыкантам в нынешнем году. Он выступил с гитаристом группы Брайаном Мэем в рамках шоу, посвященному пятидесятилетию компании Fender, и тот был настолько поражен его мастерством, что предложил Роджерсу возродить группу. В состав вернется и бывший барабанщик Queen Роджер Тейлор.

Намечающийся тур будет первым с даты смерти вокалиста Фредди Меркюри, скончавшегося от СПИДа в 1991 году. По словам пресс-секретаря группы, подготовка к нему идет полным ходом, и как ожидают музыканты, он будет весьма успешным. Последние недели музыканты обсуждали планы устроения концертов и того, что будет исполняться. В итоге было решено, что в прозвучат как известнейшие старые хиты, так и собственные "вещи" Роджерса.

Группа Queen прекратила активную концертную деятельность в 1986 году, после того, как стало известно о тяжелой болезни Фредди. Через четыре года, закончив работу над последним альбомом "Made In Heaven", музыканты официально объявили о конце Queen.

Слухи о возможном возрождении группы то возникали, то утихали все прошедшее десятилетие. Но теперь сам Брайан Мэй заявил, что "на сей раз это не просто сплетня". "Феникс Queen неожиданно возрождается из пепла, и в ближайшее время именно это будет самым главным в наших жизнях. Да будет так. Увидимся", - сказал он.

Сергій Бєляєв - 20-1-2005 у 18:15

Я чув про це.

Tempika - 20-1-2005 у 18:19

...моя маман, пенсіонерка 67-ми років, просто обожнює цю групу :-) що свідчить про те, що вони творили музику поза модою,
поза часом, я гадаю... до речі, може у когось є Барселона, щоб
переболванити?

Ігор Луцький - 23-1-2005 у 13:30

Я дуже великий прихильник гурту Queen, проте піснь Барселона я не чув. Я купив касету, там було написано, що пісня ця є, а насправді ні.

Ігор Луцький - 23-1-2005 у 13:33

Мені подобаються Under Pressure, Princess of Universe, Who wants to live forever, та багато інших та мабуть всі. Бо кожна пісня без вийнятку, це щось особливе.

Ігор Луцький - 26-1-2005 у 11:31

Я знайшов сайт, де є багато текстів пісень в основному рок-виконавців, є там і всі альбоми "Queen". Отже http://www.lyrics.net.ua/

Ігор Луцький - 17-2-2005 у 13:05

Увага! Увага! Увага! В середу 23-го лютого, о 22:00 телеканал "Ентер" буде показувати фільм про Фреді Меркурі. Давайте всі подивимося, а потім тут подискутуємо.

Олександр Чорнобиль - 9-3-2005 у 09:21

Кому цікаво -
http://queenrocks.ru/index_2.html
якійсний російськомовний сайт про Queen. То для справжніх фанатів.

Роман Бучко - 23-3-2005 у 10:44

Не знаю як хто, а я від впісянки "Show mus go on" просто кип’ятком по п’ятах... Не пісня, а хіт на всі часи!!!

Ігор Баранік - 3-7-2005 у 10:38

Дійсно "Квін" відроджується! Хто знає, де в них буде повноцінний концерт?

6 липня в Кельні

Юрій Карпенко - 3-7-2005 у 15:33

Їх наступний концерт відбудеться 6 липня в Кельні. Нажаль, квитки вже розкуплені.
;)

Все фігурює під назвою QUEEN ON TOUR - QUEEN + PAUL RODGERS.

А ось сайт їхнього турне з загальним розкладом.

http://www.queenpluspaulrodgers.com/

Як на мене, то сторінка досить інформативна.

Ігор Баранік - 3-7-2005 у 15:53

Так а Пол Роджерс ввійшоу у склад гурту, чи виступатиме під feat., чи &?
І ще Джон Дікон теж має бути?

Маємо бути реалістами

Юрій Карпенко - 3-7-2005 у 19:18

Дікон там відсутній.
Роджерс є солістом. Чи він входить до складу Квін? А яка різниця? Формально, вважаю, що не входить. Він ї своє досить файне ім'я має. Насправді там з колишнього Квіну лише Роджер Тейлор.

Їх записи я б волів послухати. Але... Маємо бути реалістами. Квін без Фредді Меркурі це зовсім не Квін, а лише назва Квін. Навіть якщо Роджерс співає значно краще. Але ж він не Меркурі.

Можливо я помиляюсь, бо доволі часто буваю консерватором. Потрібно було б їх послухати.


Відносно репертуару.
Наприклад, в Дубліні, 14 травня вони виконали такі пісні.

Reaching Out
Tie Your Mother Down
I Want To Break Free
Fat Bottomed Girls
Wishing Well
Another One Bites The Dust
Crazy Little Thing Called Love
Under Pressure
Say Its Not True
39
Love Of My Life
Hammer To Fall
Feel Like Making Love
Fire And Water
I’m In Love With My Car
Gtr Solo
Last Horizon
These Are The Days Of Our Lives
Radio Ga Ga
Can’t Get Enough
A Kind Of Magic
I Want It All
Bohemian Rhapsody
-------------------
The Show Must Go On
All Right Now
We Will Rock You
We Are The Champions

Можна було б проаналізувати все турне й сказати, ага, ось ці пісні Роджерс не співає. Чому? Можливо не ризикує?

Ігор Баранік - 4-7-2005 у 13:10

Так без Фредді, як без Фредді. А Мей у Кельні буде? Бо якщо ні, то що ж це за Квін. І скажу чесно імя Роджерса до співпраці з Квін я взагалі не чув. Розкажіть щось про ньго Юрію.

Розповім, але пізніше

Юрій Карпенко - 4-7-2005 у 19:11

Обов'язково розповім, що знаю. Але лише завтра. Бо сьогодні маю ще багато інших важливих справ.

Ігор Баранік - 5-7-2005 у 11:19

Лишився один день до концерту гурту "КВІН" у Кельні. Цікаво, чи канал "Enter" буде показувати його, ну хоча б у запису.
P.S. Чекаю на вашу розповідь пане Юрію.

Ігор Баранік - 20-7-2005 у 10:42

Почув я уривок концерту з Полом Роджерсом, і знаєте, ні. Це не воно. Проти Роджерса нічого не маю, але ж Фредді неповторний!

Ігор Баранік - 8-4-2006 у 11:53

Офіційний сайт гурту http://www.queenonline.com/

Олександр Чорнобиль - 8-4-2006 у 16:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Почув я уривок концерту з Полом Роджерсом, і знаєте, ні. Це не воно. Проти Роджерса нічого не маю, але ж Фредді неповторний!


Ось таке Oueen будуть чути на свою адресу до тих пір, поки займатимуться тупим зароблянням грошей за рахунок старих хітів.
На мою думку, Oueen, які безумовно є однією з так би мовити "історичних" гуртів в світовій рок-музиці, якщо вони і далі хочуть бути гуртом Oueen повинні писати нові пісні і давати співати їх Роджерсу. І то мало би бути Oueen, а не Oueen+Пол Роджерс. Час від часу "ветерани" Мей і Тейлор могли б заспівати щось з старих речей, але (!) "своїх". Тобто, тих, що вони колись співали, поки Мерк"юрі бринчав на роялі ;). Знаю бувало то рідко (перше, що прийшло на ум - "39" Мея), але треба віддати належне Мерк"юрі - недаром він співав переважну більшість пісень.
Звичайно ж, Мей і Тейлор мають право співати, все що заманеться (десь у 80-х роках вони вирішили, що коли пишиуть автора пісні, то завжди пишуть "Queen", а не Мей/Мерк"юрі чи Тейлор, як це було у 70-х). Але чи варто?
Заради грошей - варто. Заради популярності - мабуть, ні, бо популярність Oueen - величина стала.

Ігор Баранік - 28-9-2006 у 20:34

Ось пройшов час, а чи з`явилося щось новеньке у їх творчості?

Iryna Tymoshytska - 5-7-2008 у 17:35

з*явилось багато чого у творчості цієї типу квін групи.Типу квін тому що без фредді і джона квін не є квін,лишилась тільки назва

Серж Петренко - 6-7-2008 у 00:31

Кажуть, що це скоро можна буде перевірити практично. Нібито Пінчук слідом за сером Маккартні хоче запросити до Києва ще й "Queen". Причому така інформація вже не нова, ще кілька тижнів тому в інтернеті зустрічав.

Василь Яворський - 6-7-2008 у 17:14

Queen - це велика музика.... подобається/не подобається до цієї музики н відноситься. З таким же успіхом можна дискутувати про творчість Моцарта.

Iryna Tymoshytska - 6-7-2008 у 17:29

Queen це Queen у всій величі цього слова.Я взагалі не підтримую те чим займається Мей і Тейлор. Вони просто використовують відому назву гурту і користуються всім що створив за життя Меркурі,оскільки Меркурі і зробив "Queen" такою групою яку її памятатимуть завжди і те що мей і тейлор пишуть пісеньку в рік це й так рахується багато адже на всіх концертах вони співають всі старі пісні.А те що Пол Роджерс додався до них це взагалі супер я як чую як він співає WE ARE THE CHAMPIONS це взагалі слухати не можна в порівнянні з Фредді.Ну і ще супер в тому,що тепер в іннеті можна побачити таке http://www.seeklyrics.com/lyrics/Paul-Rodgers/We-Are-The-Champions.... а тобто lyrics на пісню We are the champions,автор Paul Rogers:mad:

Dmy - 6-7-2008 у 18:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Queen - це велика музика.... подобається/не подобається до цієї музики н відноситься. З таким же успіхом можна дискутувати про творчість Моцарта
Як на мене, порівняння Квін із Моцартом - це дещо занадто, і з серії "Остапа понесло".

Василь Яворський - 6-7-2008 у 19:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Як на мене, порівняння Квін із Моцартом - це дещо занадто, і з серії "Остапа понесло".


можливо зараз і так, але через якийсь час це буде доречно

Iryna Tymoshytska - 7-7-2008 у 12:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Яворський
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Як на мене, порівняння Квін із Моцартом - це дещо занадто, і з серії "Остапа понесло".


можливо зараз і так, але через якийсь час це буде доречно


це безперечно велика музика але моцарт і queen трохи різні речі створювали

Юрій Сєров - 25-11-2010 у 01:02

Музичний канал Ентер-Мюзік демонструючи щойно концерт-трибют нагадав, що рівно 19 років тому не стало Фредді Меркюрі.

Юрій Сєров - 24-11-2011 у 20:46

20 років не стало Фредді...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4ADh8F...