Форум Рідного Міста

Циклічність буття пана Шуфрича

Юрій Карашівський - 25-1-2005 у 08:16

Здається, зовсім недавно Нестор Шуфрич чавив "Мерседесом" "помаранчевих" під ЦВК. Справу успішно зам'яли. Через 2,5 місяці Шуфричу "віддячили", вже на майдані Незалежності - він отримав удар в потилицю і схожий з діагнозом Януковича висновок лікарів: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій м'якої частини голови (потилиці). Звідки в стані "Я" такі непрофесійні охоронці - ані "прємєра" від яйця не вберегли, ані його улюбленця від кулака "шанувальника".

MartinkaDP - 25-1-2005 у 23:19

А до речі, може хто знає номери Шуфрячої машини? Бо шось у нашому районі різко розвелося таких мерсів з київськими номерами... (а це райончик з кількома новими дуууже крутими будинками)

Олексій Мачехін - 26-1-2005 у 11:31

То, Мартінко, діяспора повертається ;)

Юрій Сєров - 26-1-2005 у 14:52

"Не порожняк" вернувся в Донецьк? :)

MartinkaDP - 26-1-2005 у 23:46

Нє, сьогодні наче сказали, що він відпочиває в Підмосков'ї. Най би там і лишився, чи що...

Dmy - 27-1-2005 у 20:12

Щодо теми, то приємно було спостерігати за елементами прес-конференції СДПУ(0).

Н. Шуфрич: "Уже є випадки застосування сили до членів партії"
(веселий сміх в залі)

Н. Шуфрич (у відповідь сміху): "Ні, я не себе маю на увазі"
(радісний регіт у залі)

MartinkaDP - 3-2-2005 у 23:02

гортала старі Майдани, трапилася фраза від Червоненка, ще від грудня 2003 р.:

Євген Червоненко, який підійшов до цієї групи [Шуфрич, журналісти і Ющенко], попередив Шуфрича що той може ,"традиційно отримати в дюмбель від опозиції".

Ну шо тут додати...

Олександр Чорнобиль - 4-2-2005 у 09:26

Не впевнений, що правильно висловлю свою думку, але здається мені той пан, про якого тут йдеться, своїм "буттям" в останній час не заслужив на те, щоб мати "власний" топік на такому, як на мене, поважному форумі. Нехай тут йому і не співають дефірамби.

tysovska - 4-2-2005 у 09:54

А як Шуфрич "по-людському" Юлю пожалів?..

Tempika - 4-2-2005 у 10:17

ну є в росії жирік, так хай тут буде шуфрік, чи що :-)))))

Наталка - 5-2-2005 у 00:33

а ну так, а ще в нас є моя, прости Господи, тезка, Наташа Вітренко, котру часто називають "жиріновський у спідниці".
Ну і ще по-всякому називають... :D

MartinkaDP - 5-2-2005 у 22:59

Та де... поряд з нею Жирік - то блазень - з тих, що вміють сказати правду в очі так, що їм за то нічо не буде - мовляв, дурень, що йому зробиш... а Вітренчиха просто язиком меле. Принаймні, досі не чула від неї і її фанаток жодного розумного слова.
А Фуфрич... така вже його карма - має ж бути людина, якій дістається за всіх і від шефа, і від опонентів...

tysovska - 7-2-2005 у 10:41

Цитата:
Першим відправив користувач Tempika
ну є в росії жирік, так хай тут буде шуфрік, чи що :-)))))

Здається, Ярослав Давидович (якщо не помиляюся) дуже влучно його назвав Шустрич.