Форум Рідного Міста

Космічний простір. НЛО. Позаземний розум.

Ігор Луцький - 30-1-2005 у 13:43

Ось уже тривалий час людство цікавить питання про те, чи є насправді позаземний розум, чи є прибульці, і що взагалі за межами нашої сонячної системи.
В цій темі я сподіваюся хоча б трохи привідкрити завісу невідомого. Але з тим не менш захопливого і цікавого.

Ігор Луцький - 30-1-2005 у 14:05

Космос - це дуже цікава річ. Мене він вже досить давно цікавить, можливо до цьго спонукали фантастичні фільми, серіал "Цілком таємно" типу цьго. А пізніше я замислився над тим, що ми мабуть точно не самі у всесвіті. Зараз все більше доказів так чи інакше свідчать про те, що щось там... точно є. Я переглянув багато інтернет - ресурсів але нічого конкретно по темі не знайшов, можливо зацікавлені в цій темі щось напишуть. Хоча один ресурс є, який трохи йде по темі, це: http//www.astronet.ru/

dr.Trollin - 30-1-2005 у 16:23

ну є. але питання у тім, що досі ще годі взнати ЩО є розумом.
особливо якщо "ну є" негуманітарно-тИповий розум.

лише чого, власне, на Космосі заточуватись.
у себе пооколицям сперш би пошукати.

vovka - 30-1-2005 у 19:08

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Ось уже тривалий час людство цікавить питання про те, чи є насправді позаземний розум, чи є прибульці, і що взагалі за межами нашої сонячної системи.

На планеті Мельмак точно є позаземний розум і є прибулець Альф :) Цікавий серіал був .. Може в когось є в MPEG 4 , або на DVD, я би купив ...

А якщо серйозно то мусить бути... Я так думаю. Хоча і в історії з літаючими тарілками не дуже вірю. Десь же ми тут взялися такі розумні.. Ніщо не виникає з нічого і не зникає безслідно :) В теорію того що люди розвинулися від мавп - щось мало віриться :)

Тарас Сокальський - 30-1-2005 у 21:32

Взагалі то схиляюсь до гіпотези про "спори Життя", які наповнюють Всесвіт і "проростають" на кожній придатній для Нього планеті. Та й еволюційну теорію з цієї точки зору варто переглянути -- еволюція не мусила відбуватися на одній окремо взятій планеті. І всі етапи розвику земної біосфери -- це не стільки розвиток/вдосконалення видів, скільки підготовка "ґрунту" для наступних "поколінь". Разом з тим, Життя могло породжувати Розум неодноразово, а розумні істоти -- в свою чергу створювати/вдосконалювати нові форми Життя, які згодом також розповсюджувалися в вигляді "спор".
Про існування на даний час позаземного розуму говорити тяжко, а контакти з ним вважаю дуже малоймовірними(зорельоти з пасажирами на борту скоріш за все залишаться фантастикою). Тому відповів "Не знаю". "Ніколи не закінчиться життя, ніколи не обірветься терпіння"(с)М.Б.

Юрій Філатов - 31-1-2005 у 09:38

здається знайдено ще одну галузь (крім політекономії та футболу) де фахівців - хочь гать гати :lol:

приєднуюсь, бо такий гарний форум приходе у занепад :(

пропоную визначитись що можна вважати розумовю діяльністтю або її рештками :P тоді вже будемо шукати розум на Землі та поза нею...

мій варіант: матеріальні докази (споруди, тектонічні зміни, джерела випромінювання) віком не менше 1% від існування планетної системи та розміром не менше 0.1% від розміру планети (інакше доведеться шукати розум у дощових краплях).

Користувач Олесь - 31-1-2005 у 17:45

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
лише чого, власне, на Космосі заточуватись.
у себе пооколицям сперш би пошукати.


Добре сказано, не треба обов'язково космосу. От я зараз знов в Ірландії, так тут загадкових речей теж вистачає. Багато є загадкових місць, де кояться дивні речі, навіть у моїх тутешніх знайомих просто коло хати. Пояснити не можуть, але факт є фактом. Тому просто сприймають це як дійсність. Сказали, що в Ірландії таких загадкових явищ надзвичайно багато. Звідси і історії про гномів, ельфів, привидів.

Ігор Луцький - 1-2-2005 у 12:55

2 vovka. На рахунок серіалу "Альф", то на цьму сайті ви знайдете все про що запитували http://alf.disim.com/
На мою су`єктивну думку, ми щось можемо відкрити, щось дізнатися, тоді, коли навчимося будувати космічні кораблі для польотів на дуже далекі відстані. Щоб можна було вилетіти за иежі нащої галактики, ну і щоб повернутися назад. Подібний корабель був у фільмі "Чужий". Але ж фантастика теж на чомусь основана. А може письменники фантасти - це насправді інопланетяни, які прилетіли на Землю, щоб дати нам якусь інформацію для роздумів, для досягнень, для відкриттів. Якщо по фантастиці, то вони ж значно випереджають нас по розвитку. Можливо моя теза і має право на існування?

Сергій Бєляєв - 1-2-2005 у 13:10

Фантастика, переважно, на бурхливій уяві грунтується + талант викласти, щоб читати було цікаво.

Ігор Луцький - 1-2-2005 у 13:16

Ну не скажіть, а все одно наполягаю на своїй тезі. Адже як тут вже згадували, нічого так просто не буває.

Юрій Філатов - 1-2-2005 у 14:48

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Ну не скажіть, а все одно наполягаю на своїй тезі. Адже як тут вже згадували, нічого так просто не буває.

книжки то, безперечно - добре, але ж інша справа голівудські фільми - тут справжній розквіт технологій майбутнього - навіть є в інеті добірка фактів, але - ніякої реклами...
здогадайтесь:
1. чи існує на Землі операційна система яка сприйма будь які файли з будь якої дискети як рідні (День незалежності)
2. чи є у нас технологія виробництва клавіатур які висаджують у повітря величезні зали при введенні невірного пароля? (зауважу що вибух з дотепним феєрверком відбувається безпосередньо в клавіатурі, напруга живлення якої, вочевидь не менше 10 кВ) (4 з 5 фільмів де є компьютер)
3. хто з наших програмістів в змозі розробити вірус такий що завантажується самотужки з дискети при натисненні клавіши ескейп, тобто встромляємо дискету, натискаємо ескейп - систему зруйновано, файли, що перед встромленням дискети, вже пішли у інет - повернуто назад і знищено (Мережа)

ще продовжувати? чи разом пошукаємо сліди "чужинців" у книжках?

Сергій Бєляєв - 1-2-2005 у 15:40

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Ну не скажіть, а все одно наполягаю на своїй тезі. Адже як тут вже згадували, нічого так просто не буває.

Твердження "нічого так просто не буває" виходить з припущення, що все має першопричину. А якщо її немає (першопричини)?

Юрій Філатов - 1-2-2005 у 18:23

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Твердження "нічого так просто не буває" виходить з припущення, що все має першопричину. А якщо її немає (першопричини)?

останнім часом (близько 50 років) це твердження може також виходити з першої глави відомого роману Булгакова ;)
а якщо почнем за першопричину - про "чужинців" нецікаво буде, що ті потвори проти сили яка зіштовхнула Всесвіт з нескінченного перебування у сінгулярності...
"Земля же была безвидна и пуста, и тьма над бездною, и Дух Божий носился над водою." - рос. сінодальний переклад, до речи як воно звучить у літературному українському? "ширяв над водою"? перепрошую за офтоп, але у ланці культура здається всі бджьоли мертві, а в релігію не лізу, бо раптом з'ясується що існує кілька "каноничних" перекладів Святого Письма...

сумна - 1-2-2005 у 18:44

О, бідні позаземні істоти! В уяві кращої частини землян, якими є сценаристи амер.фільмів, вони (істоти) здебільшого огидні, липкі, слиняві, з пащеками у найнесподіваніших місцях і т.п. : - )
Зрештою, за незбагненним і загадковим не треба далеко ходити. Бо воно є, як припускають, наслідком множинності світів тут, поряд з нами, а не десь в іншому мікрорайоні Всесвіту, до якого ще не скоро дістанемося.

vovka - 1-2-2005 у 23:57

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
2 vovka. На рахунок серіалу "Альф", то на цьму сайті ви знайдете все про що запитували http://alf.disim.com/

Дуже дякую за лінк. Цікавий сайт, але основного так і не знашов.. А саме серіалу на DVD в перекладі на українську мову :(

Ігор Луцький - 2-2-2005 у 12:56

2 сумна. Пані Сумна будь-ласка продовжіть свою тему про множинність світів. Що ви про це знаєте пишіть тут. Це дуже цікаво.

Ігор Луцький - 2-2-2005 у 12:59

2 vovka. Уважніше передивіться сайт, можливо там на DVD і немає, але є на відеокасетах, там є мейл зв`яжіться з авторами сайту, спитайте в них, можливо вони вам чимось допоможуть з DVD.

Ігор Луцький - 2-2-2005 у 13:02

Теоретично інші галактики існують, хоча цьго ми поки не можемо довести, але й не можемо СПРОСТУВАТИ!
Цікавий факт, найбільше нобелівські премії отримували вчені в галузі дослідження позаземного розуму.

Юрій Філатов - 2-2-2005 у 14:22

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Теоретично інші галактики існують, хоча цьго ми поки не можемо довести, але й не можемо СПРОСТУВАТИ!

"теоретично" - дотепно сказано, дійсно хто взмозі остаточно довести або спростувати існування інших галактик, та навіть і нашої, адже Коперник, начебто, тримався традиційної геоцентричної думки, а свою геліоцентричну систему сприймав як математичну модель що дозволяє обчислювати аспекти планет без епіциклів...

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Цікавий факт, найбільше нобелівські премії отримували вчені в галузі дослідження позаземного розуму.

якщо це підтверджено кількісними відомостями - дійсно цікаво... хоча здається одним з перших авторів теорії "панспермії" був Сванте Арреніус, досить "земний" вчений... тож - як рахувати, може дійсно кожний другий лауреат нобелівки (не виключаючи лауреатів в галузях літератури та миру) прихильник теорії існування позаземного розуму, а можливо і дослідник, приватним чином принаймні...

Юрій Філатов - 2-2-2005 у 14:36

здається такий обмін думками не дуже відповіда назві ланки "Наука та освіта", чи може я занадто прискіпливий?

чогось мій "борщ strikes back" прибрали з ланки культура у домашнього господаря, хіба через те що я там не "співав партизан" як у темі "національні страви", то може треба і тут поспівати щоб не перекинули в ланку "балачка"? або ж додати трохи науковості чи освіти.
пропоную, якщо буде така ласка пана Ігоря, визначитись з колом питань, філософськими системами та підходами, науковою та фактичною базою цієї теми...

vovka - 2-2-2005 у 15:07

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
2 vovka. Уважніше передивіться сайт, можливо там на DVD і немає, але є на відеокасетах, там є мейл зв`яжіться з авторами сайту, спитайте в них, можливо вони вам чимось допоможуть з DVD.

На DVD і на відеокасетах в них є тільки оригінал. Я от український переклад від ICTV в них також є, але написано прохання не турбувати, тобто ми його не продаємо. І не відомо чи будемо.. Але я напишу :)

Наталка - 2-2-2005 у 19:36

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов
здається такий обмін думками не дуже відповіда назві ланки "Наука та освіта", чи може я занадто прискіпливий?

чогось мій "борщ strikes back" прибрали з ланки культура у домашнього господаря, хіба через те що я там не "співав партизан" як у темі "національні страви", то може треба і тут поспівати щоб не перекинули в ланку "балачка"? або ж додати трохи науковості чи освіти.
пропоную, якщо буде така ласка пана Ігоря, визначитись з колом питань, філософськими системами та підходами, науковою та фактичною базою цієї теми...


Усвідомлюю, що оф-топ, але здається, п. Юрій стверджував, що він не образливий пан. Бо я щось не в’їхала - про співи партизан.

Юрій Філатов - 3-2-2005 у 08:59

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
... але здається, п. Юрій стверджував, що він не образливий пан. Бо я щось не в’їхала - про співи партизан.

мила пані Наталка, я підтверджую, що я не образливий, адже я згадав це з нагоди, а не "здіймав хвилю" - "де поділась моя тема? де поділась демократія?" :lol: :lol: :lol:
до речи я власноруч видалив кілька своїх постів чи тем з першого ж зауваження, не з'ясовуючи доцільність чи правомірність таких зауважень, адже я не лише не образливий пан, а й не дуже ціную свої дописи - це ж лише форум, посміхайтесь :lol:

взагалі, прошу пробачення у пана Ігоря, я трохи постібався бо був у доброму гуморі, з добрим заробітком та трішечки напидпитку... можливо через це не побачів у цій темі нічого наукового чи освітянського, даруйте...

Ігор Луцький - 3-2-2005 у 12:28

Що ви думаєте про так звану "чорну діру"? І як можна зловити сигнал інопланетян, так як у фільмі "Знаки".

Андрій Пелещишин - 3-2-2005 у 13:26

Цитата:
здається такий обмін думками не дуже відповіда назві ланки "Наука та освіта", чи може я занадто прискіпливий?

Абсолютно згоден з Філатовим. Даній дискусії місце в "Балачці". Куди і переношу її

Павло Жежнич - 3-2-2005 у 14:34

А чому ви зосередили увагу лише на ПОЗАЗЕМНОМУ (іншопланетному) розумі?
А можливо світ є багатовимірним (хоча ми живемо лише в трьох вимірах плюс вимір часу). І розум існує в інших просторових вимірах.
Хто вчився на математичних факультетах у вузах, той знає про поняття абстрактного n-вимірного простору. Чому всі вважають, що ми живемо лише в 4-вимірному просторі? Можливо кількість просторових вимірів Всесвіту є безмежна, а різні аномальні явища (в т.ч. НЛО, якщо вони існують) - проекції з інших вимірів на наш 4-вимірний світ.
Чому християнська релігія говорить про потойбічне життя? А можливо тому, що коли людина вмирає, її душа переходить у інші виміри.

І ще одне питання: що таке сон? Тобто звідки береться інформація, яка нам сниться? Тим більше, що існують т.зв. віщі сни, які говорять нам про майбутні події. Пропоную три варінати відповіді:
1) Це фантазії нашого мозку.
2) Це інформація, що надходить від позаземних цивілізацій.
3) Це інформація, що надходить з іншого виміру.
Я вважаю, що нам сняться різні сни, і справедливі усі три наведені вище причини.

Юрій Філатов - 3-2-2005 у 19:18

Цитата:
Першим відправив користувач Павло Жежнич
А чому ви зосередили увагу лише на ПОЗАЗЕМНОМУ (іншопланетному) розумі?

та ще не зосередили, хіба що Альф пробігав ;)
Цитата:
Першим відправив користувач Павло Жежнич
А можливо світ є багатовимірним (хоча ми живемо лише в трьох вимірах плюс вимір часу). І розум існує в інших просторових вимірах.
Хто вчився на математичних факультетах у вузах, той знає про поняття абстрактного n-вимірного простору. Чому всі вважають, що ми живемо лише в 4-вимірному просторі? Можливо кількість просторових вимірів Всесвіту є безмежна, а різні аномальні явища (в т.ч. НЛО, якщо вони існують) - проекції з інших вимірів на наш 4-вимірний світ.

були, принаймні спроби, довести що кількість геометричних вимірів дорівнює саме трьом, але що тут можна довести... до речи рекомендую до прочитання "Флатландію" та "Сферландію" здається ці книжки навіть отримали почесні нагороди за популярне викладення математичних ідей "без спотворення" ;)
Цитата:
Першим відправив користувач Павло Жежнич
Чому християнська релігія говорить про потойбічне життя? А можливо тому, що коли людина вмирає, її душа переходить у інші виміри.

чому лише християнська? здається лише в іудаїзмі немає життя після смерті, ну можливо ще в якихось місцевих релігіях, хоча навряд...
Цитата:
Першим відправив користувач Павло Жежнич
І ще одне питання: що таке сон? Тобто звідки береться інформація, яка нам сниться? Тим більше, що існують т.зв. віщі сни, які говорять нам про майбутні події. Пропоную три варінати відповіді:
1) Це фантазії нашого мозку.
2) Це інформація, що надходить від позаземних цивілізацій.
3) Це інформація, що надходить з іншого виміру.
Я вважаю, що нам сняться різні сни, і справедливі усі три наведені вище причини.


це інформація яка надходить повсякденно, але не фіксується мозком у стані активності, через (припустимо) надслабкий рівень, але у ві сні - інша справа, звичайні канали надходження інформації відпочивають і мозок може сприймати навіть дуже слабкі сигнали. Приклад:
колись я держав по п'ять кабанів, кури й не лічів, було чим годувати, вся худоба цілими днями паслась у місцевому лісочку та на річці (Алтайський край, а в нас так не можна робити) одного літа не вслідкував за супоросною свинею, вона і втікла, пошукав днів зо два та й не став краяти серця, мовляв Бог дав - Бог і узяв, бо ще три кабани були і ще одна свиня, краще вгодована (можливо через це та і втікла ;) ) так от вранці раненько наснилося що прийшла та свиня з чорними плямами і дуже добре її бачу і поросят навела багатенько, я зрадів, але одразу прокинувся - пішов на вулицю, обійшов кілька разів усе, погукав лагідно, але нічого... пішов десь з години півтори ще покуняв, тай встав поратись, погодував усіх трішечки, виженув з двору, поснідав і збиравсь їхати до роботу, коли на мене чека на доріжці перед хатою моя зникла свиня, худа - усі ребра видно, - і поросят привела, але лише двох... от вам і сигнал, звідки він? чи не з потойбічного світу? ;) такий самісінький випадок був ще із куркою, але цю дрібноту я взагалі не шукав, бо як вже казав не лічив їх, вона сама зникла була, аж через три тижні прийшла з курчатами, я на той час всіх червоних порізав, бо вони погано неслися, залишились самі білі, а тут мені сон наснився знову десь о 4-ій ранку, начебто ввійшов до курей а там на яйцях сидить червона курка і квохче, я її зганяю а вона не йде і яйця під нею великі, немов стравусячи... я подивився у сонніка - на прибуток та й поїхав своїм чином до роботи, а в обід вже як привіз кошти конем, то ледве не подавив її з курчатами під хатой... добре що кінь розумніший був за мене ;)

dr.Trollin - 4-2-2005 у 02:15

2Павло Жежнич хоча ми живемо лише в трьох вимірах плюс вимір часу.
хм. цікавинкою є те, що тут ти помиляєшся.
правдивіш казати:
хоча ми усвідомлюємо себе живими лише в трьох вимірах плюс вимір часу.

"жити(існувати)" та "усвідомлювати існування" -- то не одне.

Юрій Філатов - 4-2-2005 у 08:43

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
"жити(існувати)" та "усвідомлювати існування" -- то не одне.

а Ви, шановний, наведіть приклад життя чи то існування, на який би пан не зміг відповісти - що то лише Ваше усвідомлення :P

Юрій Філатов - 4-2-2005 у 08:59

потойбічне поряд...

тримаюся тієї думки, що посилатися на корисні лінки, та оперувати тезами на кшталт "мені кума казала" - навіть у балачці не варто, але це лише моя, суб'єктивна думка...

кілька разів на турбазі проводив ніч у будиночку з двоскатним дахом, горище, чи те що мало бути горищем николи не мало входу, тобто призматичний простір між дахом та стелею з усіх сторін обмежено цілими дошками без натяку на душники, а тим більше віконця, дверцята і т.і. десь о четвертій ранку всі прокидались через тупотіння на горище, добре було чути неквапливі кроки двох ніг, туп-туп... туп-туп-туп-туп... тоді якесь волочиння чи перекочування чогось важкого, також неквапливе, я кажу "важкого" - для тієї істоти, адже інтервали та важкість кроків підказували що сама істота не перевищувала за розмірами звичайного кота чи їжака, але тупотіння було саме двох ніг...
ця "вистава" тривала десь хвилин 10-15 чи можливо і менше, але нам здавалося що саме так...
спроби зловити невідомого порушника сну ми чомусь не робили, але всі були впевнені що це відбувається насправді, враження во всіх (нас бувало від 2 до 4 осіб на будиночок) були приблизно однакові, кожного ранку після чергової "вистави" - ми ретельно обстежували дах і стелю ззовні, ламать дошки не хотілося, дуже гостинна турбаза, у Шишкінських лісах понад Камою...

які ваши думки що це могло бути? масову ілюзію - виключаю, вранці так спати хотілося...

Юрій Філатов - 4-2-2005 у 09:21

прибульці поряд...

бачив кілька разів справжнісіньке НЛО - яскрава біло-блакитна (прошу помаранчевих не турбуватись ;) це було до 1990) зірка чи невелика куля що не блимаючи начебто висіла над лісом у супроводі феєрично-таємничого освітлення, навіть не нічного неба, а здавалося повітря червонястим сяйвом... у тому напрямку щоправда було село, за лісом, кілометрів 40, хіба якийсь там Кулібін місцевий бавився - але виглядало дещо зловісно...

Юрій Філатов - 4-2-2005 у 09:37

добрі феї поряд

жінка прала пелюшки а маля заплакало - вона витираючи руки побігла до неї та й кинувши рушник почула задзеленчала обручка, хочь і небагато золота - а жалко...

в тій кімнаті був "непрацюючій" льох не льох - а невеличка викопана яма, куба півтора, і вхід був, але затулений шафою... звісна річ дружина тричи ретельно обстежила всю підлогу - але обручка зникла, коли я повернувся з роботи - примусила зсунути шафу і лізти під підлогу зі свічкою, але й там нічого не було знайдено, у неділю полізла вже сама, навіть пересівала пісок... годі й шукати...

пройшло десь з півроку, жінка з двома дітьми гостювала в батьків, я сам порався потихеньку у господарстві... одного разу узявся до чергового генпрання - і вже закінчував цю важку справу, забув сказати воду треба було качати саме у тій кімнаті, навколо ручної помпи підлогу було вкрито бляхою, кожного разу присівши почипки я чекав поки набереться вода під клапан і от на 10-12 цеберці (кожного разу повна цеберка виносилась на двір бо було літо) побачив на підлозі обручку, просто між своїх ніг, піднімаю і хочу вдіти на палець, мовляв спала з мокрої руки, але взявши в руку одразу помічаю що обручка дуже мала, вже потім бачу що моя на місці...

підкреслюю: пройшло десь півроку, я господарював самотужки близько двох місяців, води було накачано за цей час дуже багато, щилин у підлозі на цьому місці не було, освітлення добре, тай взагалі не тихий кут біля помпи...

сумна - 4-2-2005 у 18:40

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Пані Сумна будь-ласка продовжіть свою тему про множинність світів. Що ви про це знаєте пишіть тут. Це дуже цікаво.


Я спеціально не цікавилася цією темою, лише принагідно дещо до рук потрапляло. Зрештою, напевно кожен може пригадати зі свого життя незбагненні випадки, ось як описав вище пан Юрій.
Множинністю світів пояснюють і явище полтергейсту, і ще різні аномалії. З прочитаного на цю тему найбільше враження справив Кастанеда. Блаватської я не читала, маю якесь підсвідоме упередження до її творів.
Все це, власне, не дуже "кореспондується" з християнством...

Ігор Луцький - 6-2-2005 у 15:18

Я з такою цікавістю та на подиху все це прочитав, що наразі навіть не маю що сказати, мабуть ще не перетравив. Я ще під враженням, можливо завтра в мене щось вийде краще на думці.

потойбічне поряд Strikes Back

Юрій Філатов - 7-2-2005 у 11:56

наступного року поїхали рибалити чогось не з вечора а з ночи на ранок, на даху сиділа гава, неквапливо переступала тиди-сюди і якогось дідька чистила дзьоб о дах, теж неквапливо, вжииик-шквааарк, туп-туп, вжииик, туп-туп-туп-туп, шквааарк... це стало видно коли ми підходили до того будиночка, а коли, минулого року, ми вибігали с будиночка то нічого вже не бачили, вона мабуть улітала почувши нас...

Ігор Луцький - 7-2-2005 у 12:48

В мене таке питання, що потрібно космічникм кораблям, для того, щоб літати на дуже далекі відстані?
Ми ще дуже мало знаємо, бо ще навіть свою сонячну систему мало дослідили. Не кажучи вже, що там за нею. А цікаво, що ж там...

Юрій Філатов - 7-2-2005 у 13:58

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
В мене таке питання, що потрібно космічникм кораблям, для того, щоб літати на дуже далекі відстані?
Ми ще дуже мало знаємо, бо ще навіть свою сонячну систему мало дослідили. Не кажучи вже, що там за нею. А цікаво, що ж там...


кораблям майже нічого не потрібно, навіть чавунна куля летитиме на яку завгодно відстань, але скількі завгодно тривалий час ;) якщо її розженути у порожнечі космосу до 3-ої космічної швидкості, але якщо швидкість буде лише 2-га тіло стане супутником сонця, можливо із дуже видовженною орбітою, але скількі завгодно далеко не улітатиме...
адже постає питання що потрібно космічним мандрівникам щоб долати відстані, "а цього, діду, я вже не знаю..." ;) бо я ж тих істот не бачив і потреб їхніх не можу знати, а якщо йдеться про звичайну людину, то дуже багато всього потрібно, навіть на Марс злітати і повернутись ще зась :(

Return Of The "прибульці поряд"

Юрій Філатов - 7-2-2005 у 14:07

забувсь сказати що спостерігав це явище дещо на схід від Байконура, потім місцеві пояснили що вранці після таких НЛО завжди можна почути про успішний запуск чергової ракети... мабуть зірка - то була відпрацювавша ступінь ракети, а от що то за червоняста імла - досі не знаю, можливо вихлопи давали таке забарвлення атмосфери...

феї та віщі сни залишаються

Юрій Філатов - 8-2-2005 у 11:24

а що я такого сказав? розповів як було, сподівався на розгадки збоку форумчан, а всі бачу образились на підначку... я ж не брехав, навіть не прибрехував...

чому саме ці тварюки наснились і саме в день повернення - досі не знаю, я за них думать забув, а вони немов живі, кожну пляму добре видно кожне пір'ячко...
і про обручку нічого не вигадав - досі не дам собі ради де вона була весь час і хто підклав...

Aleksandra Fink-Finowicka - 8-2-2005 у 22:54

Я переголосувала, що позпземний розум не існує. Я непокірна, просто всі вважають життя позаземне мусі бути - то я навпакі - нема!

Перший доказ що такого позаземного розуму нема - автор цієй теми не виришів її написати в розділі "Наука та освіта", або може "культура", але заклав тему у розділі "балачка".

Правда, інших доводів не знаю.

Юрій Філатов - 9-2-2005 у 09:53

Цитата:
Першим відправив користувач Aleksandra Fink-Finowicka
Перший доказ що такого позаземного розуму нема - автор цієй теми не виришів її написати в розділі "Наука та освіта", або може "культура", але заклав тему у розділі "балачка".

Правда, інших доводів не знаю.


даруйте, але позиція автора не може бути ані доказом ані спростуванням існування позаземного розуму... до того ж автор саме у "науку" і розташував це запрошення до "балачки", перепрошую за каламбур...

а особисто Ви вже визначились з поняттям позаземного розуму? бо щось ніхто не відгукнувся на мої пропозиції...

Ігор Луцький - 10-2-2005 у 17:41

2 Aleksandra Fink-Finowicka. Мене з цією темою перекинув Андрій Пелещишин з Науки у Балачку, бо йому мабуть не сподобалося те про що ми тут говоримо.

Ігор Луцький - 10-2-2005 у 17:44

2 Юрій Філатов. Ваші пости викликають у мене тваринний сміх, майже регіт. Ви якось не зовсім по темі дописуєте.
Подивіться http://www.astronet.ru/

Юрій Філатов - 10-2-2005 у 18:01

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
2 Юрій Філатов. Ваші пости викликають у мене тваринний сміх, майже регіт. Ви якось не зовсім по темі дописуєте.
Подивіться http://www.astronet.ru/


дуже добре що ми порозумілися, я теж добре розважився, але до чого тут реклама науково-популярних ресурсів, ми ж у балачці...
до того ж будьте обережні, пане Ігор, посилаючись на ресурси рунета, і у цьому дуже поміркованому форумі можуть знайтись люди, що їм неприємна російська мова, наука тощо...

Dmy - 10-2-2005 у 19:17

Цитата:
Першим відправив користувач Aleksandra Fink-Finowicka
Я переголосувала, що позаземний розум не існує. Я непокірна, просто всі вважають життя позаземне мусі бути - то я навпакі - нема!

:lol: Так їх, міщан і провінціялів! :mad::P
Подібна позиція щоразу додає мені чергову пару місяців життя! Назло ворогам!!
Цитата:
Перший доказ що такого позаземного розуму нема – автор цієй теми не виришів її написати в розділі "Наука та освіта", або може "культура", але заклав тему у розділі "балачка"

Цитата:
Ігор Луцький
2 Aleksandra Fink-Finowicka. Мене з цією темою перекинув Андрій Пелещишин з Науки у Балачку, бо йому мабуть не сподобалося те про що ми тут говоримо

Це доказ того, що позаземний розум не існує в межах Львівської політехніки, або того, що Андрій Пелещишин сам є законспірованим інопланетянином і намагається відволікти форумчан від суті питання :lol:

Власне, подібні теревеньки набили мені оскомину вже років так 10-15 тому, але, бачу, ви тут бавитесь від душі (хоч і не завжди :( )

Ігор Луцький - 13-2-2005 у 11:57

2 Dmy. Ну то внесіть щось цікаве в цю тему. Бо Філатов все зпустив на гумор. А взагалі Юрій молодець, але потрібно і по темі також говорити.

Андрій Пелещишин - 13-2-2005 у 13:17

Цитата:
позаземний розум не існує в межах Львівської політехніки


Ви що?! Який позаземний розум в стінах НУ ЛП? У нас режимна установа! Перший відділ, вхід по посвідченнях, усе як має бути..

dr.Trollin - 13-2-2005 у 23:12

(задумливо) а посвідчення альфа-центраврця пройде??

Aleksandra Fink-Finowicka - 14-2-2005 у 00:01

Ви ж мене переконали! Зараз я вірую: позаземний розум може існувати. Все одно це НЕ МОЖЕ БУТИ схоже на життя на нашей Землі! Ну якім чином?

Я від давна придівляюся людам. Ще не зустрінула двох схожих один на одного. Кожна людина так окремна, інша від всіх всіх других людей...

Та життя взагалі - дуже складена річ. Воно просто неповторне, унікальне. Я просто не уявняю може десь на іншей планеті існувати життя схоже на наше.

Одиний позаземний розум (на мою думку, можліве я помилілась) Бог.

Юрій Філатов - 14-2-2005 у 12:51

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
2 Dmy. Ну то внесіть щось цікаве в цю тему. Бо Філатов все зпустив на гумор. А взагалі Юрій молодець, але потрібно і по темі також говорити.

дякую за визнання, але ж феї залишаються, присягаюсь що досі не можу дати ради на той випадок з обручкою, про віщі сни мені більш-менш зрозуміло...

про позаземний розум:
треба визнати що ми шукаємо його прояви насамперед серед явищ які САМЕ НАМ здаються розумними, але хто сказав що ми взагалі можемо порозумітись? приклади (рос. мова) :
1. !"Пикник на обочине" Стругацкие А.Н и Б.Н.!
2. !"Солярис" Лем С.!
3. !"Фиаско" Лем С.!
4. !"Непобедимій" Лем С.!
але "Пікнік" - найкращий, метр Станіслав сказав про нього щось на кшталт того що я мусив це написати, але брати випередили...

про НЛО:
з точки зору побутового глузду зрозуміло що технічно НЛО обладнані "трохи краще" за звичайний винищувач МИГ-ХХ, але ми спостерігаємо винущувачи дуже рідко а "НЛО" - часто, чому?
винищувач не хоче щоб його бачили - так, а НЛО - хоче?
якщо хоче - ласкаво просимо, сідайте на майдані
якщо ні - чому не може сховатися, принаймні так як винищувач?

які ваши думки щодо вірогідності контакту та спостереження НЛО?

Ігор Луцький - 14-2-2005 у 13:46

Я поки без коментарів, почекаю, що скажуть інші.

Aleksandra Fink-Finowicka - 25-2-2005 у 16:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Луцький
Я поки без коментарів, почекаю, що скажуть інші.


ІНШІ сказали щось? Не сказалі?
Я однак мала рацію - позаземний розум не існує;)

Юрій Філатов - 26-2-2005 у 10:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Aleksandra Fink-Finowicka
Я однак мала рацію - позаземний розум не існує;)


жодних сумнівів, я взагалі не пам'ятаю випадків у своєму житті коли б пані не мала рації :saint:

Aleksandra Fink-Finowicka - 27-2-2005 у 01:28

Така мені думка приходить вночі доголови, можліво українською не є так як по-польську, можліво в Вашей мовє "ІНШІ" не має другого значення, тобто не означає НЛО? До речі НЛО по-польську є UFO (як і по-англійську)

добраніч
хай вам НЛО приснися!

Юрій Філатов - 28-2-2005 у 09:20

ну от, пані ще й викрила "алієнов" у цьому форумі :lol: а я відверто кажучи, не звернув уваги на необережність пана Ігоря, ну інші та й нехай собі інші... :lol:

Ігор Луцький - 1-3-2005 у 14:01

А можливо НЛО, це наша бурхлива уява. Чи ви Юрію так не вважаєте?

Юрій Філатов - 1-3-2005 у 18:33

пане Ігорю, сподіваюсь Ви не образились? я дійсно вважаю що НЛО це уява, написав уже двічи: випадок із власного життя і міркування чому ми бачимо НЛО та не бачимо винищувачив, я вже не кажу про літаки-розвідники типу Вlackbird, котрий чомусь ТБ перекладало як Чорний Птах...

Ігор Луцький - 3-3-2005 у 13:43

То виходить, що тема себе віджила. Ну нічого, будемо чекати коли хтось знову її для нас усіх оживить. ОК?

Ігор Луцький - 13-3-2005 у 11:44

В нашій галактиці був зафіксований якийсь вибух. В районі нашого сонця. Щойно прочитав.

jaguara - 13-3-2005 у 15:14

Що тут перейматися, все просто -- одне НЛО підстрелило друге -- певне їхні дітлахи у "войнушки" бавилися задалеко від дому :lol:

Ігор Луцький - 14-3-2005 у 11:31

І знову все зводиться до гумору Ягуара, ну я на тебе не ображаюся.

Tempika - 25-3-2005 у 07:43

...попалася мені цікава стаття:
http://kp.ru/daily/23483.4/38096/
...цікаво, чи є на ЛЬвівщині ось такі аномальні зони?

dr.Trollin - 26-6-2005 у 12:30

Ігор Дзвін "не в нашому уявленні про життя. "
(зацікавоено) і що є "наше уявлення про життя"?

Tempika - 27-6-2005 у 00:24

...білкова форма життя, що існує у киснево-азотній атмосфері :-)))))

Тарас Задорожний - 5-7-2005 у 12:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...цікаво, чи є на Львівщині ось такі аномальні зони?


Зони то є... Ну наприклад у Львові - вул. Винниченка...
Є ще коло універу Франка - коло пам"ятника "Міліцонер мучить хробачка"... і т. д.:lol: