Форум Рідного Міста

Український фільм “Путівник” поїде на Berlinale-2005

Роман Голощук - 2-2-2005 у 21:35

Фільм українського режисера Олександра Шапіро про неформальний Київ «Путівник» став учасником конкурсної програми «Форум молодого кіно» Berlinale-2005, що відбудеться з 11 по 20 лютого цього року в Берліні.

Captivitas - 15-3-2005 у 15:12

"Путівник" у Києві.
17 березня - кінотеатр "Жовтень". А потім планується прокат фільму Україною.

Odarka - 15-3-2005 у 16:05

Класно...

ZT - 15-3-2005 у 21:54

ага,... а ще класно що це не короткометражка, а повноцінне кіно!

Ярема П. - 16-3-2005 у 20:23

Хтось може вже його має? :saint:

Captivitas - 25-5-2005 у 16:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Хтось може вже його має? :saint:


Премьєра "Путівника" на 1+1 29.05 після півночі.

Василь Яворський - 25-5-2005 у 16:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Хтось може вже його має? :saint:


Премьєра "Путівника" на 1+1 29.05 після півночі.


Дякую за інформацію.

Oleksandra Zorina - 25-5-2005 у 18:04

Ви спочатку подивіться, а потім радійте. Ні , я не кажу...Але то явно не фон трієр. Перші 5 хвилин -згодна -велике мистецтво. І взагалі, на одному з перших показів Шапіро сам тричі виходив з залу, пхаючи пляшку пива в проектор і кричав:"Фільм говно! Шапіро на мыло!" А хто ж краще за автора..:D:D
Ой, а ще я недавно бачила, як він новий шедевр знімає.
Сиджу собі на пустирі на Подолі, сонечком тішусь, бачу -дядько якийсь, гоповатого дещо виду, лисий, в татухах весь,стройку якусь на камеру знімає. Зосереджено так, переривався, лише щоб цигарок настріляти. Виявилось -спавді Шапіро. Отак.. Доторкнулась до прекрасного:)

Captivitas - 26-5-2005 у 17:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
Ви спочатку подивіться, а потім радійте. Ні , я не кажу...Але то явно не фон трієр. Перші 5 хвилин -згодна -велике мистецтво. І взагалі, на одному з перших показів Шапіро сам тричі виходив з залу, пхаючи пляшку пива в проектор і кричав:"Фільм говно! Шапіро на мыло!" А хто ж краще за автора..:D:D


Ну так епатажжжжжж. Хто там ще в нас у творчому андеграунді?

Captivitas - 28-5-2005 у 14:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Oleksandra Zorina
Ой, а ще я недавно бачила, як він новий шедевр знімає.
Сиджу собі на пустирі на Подолі, сонечком тішусь, бачу -дядько якийсь, гоповатого дещо виду, лисий, в татухах весь,стройку якусь на камеру знімає. Зосереджено так, переривався, лише щоб цигарок настріляти. Виявилось -спавді Шапіро. Отак.. Доторкнулась до прекрасного:)


Наскільки відомо від режисера - це буде "звичайний" фільм, тобто майже масове кіно. Але з Гошею Куценко та іншими зірками.

Captivitas - 30-5-2005 у 10:23

Подивився путівник від Шапіро.
Часом навіть нічого. Цікаві діалоги бували.
Головне, що таке явище як українське кіно є.

Василь Яворський - 30-5-2005 у 10:41

Фільм мені сподобався. Без претензій, без зайвої гри, простий і амбіційний одночасно. Часами навіть дуже сильний. Варто передивитися, і можливо не в першій ночі, а трохи раніше.

Captivitas - 30-5-2005 у 12:14

Ці "розборки" перед фільмом: як Муратова, не як Муратова трошки потішили. Кліповість фільму додає йому якоїсь динамічності чи як? Все таки проведено велику роботу з відбором радянської хроніки.
Люблю я цю "Буржуйську парочку" (Горянський та, вибачте забув прізвище, програміста грав у "Буржуї"), яка з"явилася під кінець стрічки.

- Ало. Даа.
- І все?

Oleksandra Zorina - 30-5-2005 у 21:48

Як можна! Муратова! і..Та в неї ж кожен кадр(і за-) так побудовано..що аж дух!
Муратову, одним словом, не приплітайте.
А якщо лише тому, що акторська манера - грати-
неграючи -то ближче вже Охлобистін якийсь...

Captivitas - 10-2-2006 у 11:46

Шапіро знову представлятиме українське кіно на Берлінале (9-19 лютого) - стрічка "Happy people".

http://ictv.ua/ukr/news_culture.php?news_id=77856