Форум Рідного Міста

Як користуватися "The Bat!"?

Hanor Narasson - 13-2-2005 у 11:40

Наперед прошу вибачення у коп'ютерних гуру за тупе ламерське запитання.;)

Маю наступну проблему:

Мої поставники періодично, раз в тиждень надсилають мені мейлами прайс-листи - часом об'ємом до мегабайта (особливо, якщо вони такі самі ламери, як я:D). При дайлапі на 14 тисяч мегабайті повідомлення блокують мою скринку аж дуже "успішно".:P.

На жаль, Outlook не передбачає можливості подивитися, що лежить у скринці і визначити порядок, в якому скачувати.Чув я, що таке робить The Bat! але выдповыдних кнопок у ньому не знайшов, і в хелпі якихось однозначних натяків - також. (напевне я "клінічно тупий ламер":baddevil::baddevil::baddevil::baddevil:)

Чи хтось може підказати, чи таке можливе? (мається на увазі з Батом, а не зі мною;) )

vovka - 13-2-2005 у 12:29

Є таке. Називається диспетчер листів.
Правою кнопкою на скриньці - Properties
Далі вибираєш Mail Management
Далі ставиш галочки біля Mail Dispatcher

При отримання пошти будуть грузитися заголовки, і показуватися список всіх листів. Можна відмітити і зразу видалити непотрібні листи.
От чи змінити порядок незнаю, скоріш за все можна прямо в диспетчері, я не пробував. В крайньому разі, треба виставити галочку ще "Leave message on server" , і спочатку прийняті короткі листи, поітм викликати диспетчер ще раз, і прийняти решту, заодно і відміти все нетрібні на видаленння.

Роман Голощук - 13-2-2005 у 12:39

Можна також користуватись комбінацією швидких клавіш:
Ctrl+F2 - переглянути на сервері тільки нові повідомлення;
Shift+Ctrl+F2 - переглянути на сервері усі повідомлення.

Ігор Мартинів - 13-2-2005 у 15:29

Outlook має таку можливість. Просто треба під час настройки нової скриньки вказати протокол IMAP4 замість POP3
Тоді спочатку відображається список повідомлень, і скачує його тільки коли його вибереш мишкою

marco - 13-2-2005 у 16:34

Всі сучасні поштові програми мають можливість читання пошти по протоколу IMAP. І для вирішення цієї проблеми слід переконфуґурувати поштову програму на роботу по протоколу IMAP, якщо IMAP дозволений провайдером (чи це так, слід довідатись в провайдера).

Hanor Narasson - 24-2-2005 у 19:51

Дакую за консультацію!