Форум Рідного Міста

Українське кіно (ukrainske kino)

Леся Кулик - 14-2-2005 у 18:10

Chy isnuje w Ukraini nezalezne kino? Xto zaraz wpysjuetsja u kolo joho tworciw?

Captivitas - 15-2-2005 у 10:57

Назвав би Янчука ("Голод-33", "Аттентат. Осіннє вбивство у Мюнхені", "Нескорений", "Залізна сотня" ) та Олеся Саніна ("Мамай" ), Олександра Шапіро ("Цикута" (прокат якої заборонили в Україні), "Путівник" ).

Олексій Мачехін - 15-2-2005 у 12:34

Назвати - назвав. А сказати де взяти? :)

Nazar - 15-2-2005 у 12:42

Маю Нескореного та Залізну сотню.

Роман Голощук - 15-2-2005 у 14:19

"Атентат...", "Нескорений" та, здається, "Мамай" є у Медіаклубі. Дивіться тут: http://mediaclub.org.ua
А укр. кіно було, є і буде ;) Тільки його треба розвивати і сприяти фінансово ;)

Олексій Мачехін - 15-2-2005 у 15:05

Щось Мамая на меліаклубі не можу в каталозі знайти.

Dмитрик - 15-2-2005 у 16:17

Олександра Шапіро ("Цикута" (прокат якої заборонили в Україні

а чого заборонено прокат того фільму. Назву бачу вперше, але дійсно цікаво -- хтось просвітіть :)

Юрій Філатов - 15-2-2005 у 17:17

цікаво, а чи є у вашому місті кінотеатр клубного типу, згадую що за радянськіх часів такі кінотеатри існували, я особисто дивився Фєліні та Тарковського (включаючи заборонені "Ностальгію" та "Жертвопріношеніє";) у такому клубі (десь близько 50-60 крісел)... цікаво було б подивитися небюджетні, саме українські фільми, адже режисерських та виконавчих талантів нам не бракувало ніколи...

щодо цензури та заборон, на мою думку, найкраща цензура для справжніх митців - комерціалізація творчого простору, я вже згадував про це коли йшлося про книговидавництво

polidrom - 15-2-2005 у 20:00

Маю Нескореного, Мамая, Вишневі ночі в DivX. Якість нормальна, а в Мамай здається навіть рипнутий з DVD. Можу поділитися.

Ярема П. - 15-2-2005 у 21:14

до polidrom: А яким чином можна б було від тебе отримати ці фільми?

Олексій Мачехін - 15-2-2005 у 22:16

Готовий зняти з фтп (краще хттп) і далі розповсюдити серед форумців. Будь-ласка, повідомте як це можна зробити.

polidrom - 16-2-2005 у 08:07

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Готовий зняти з фтп (краще хттп) і далі розповсюдити серед форумців.


Це думка хороша, бо мені з другого кінця світу проблематично розсилати всім бажаючим. З FTP бавитися не хотілося б, а на сторінку виставити проблем не бачу.

Або може просто напалити на DVD-R всі три фільми і вислати поштою. По досвіду знаю, що диск в конверті йде від мене в Україну до двох тижнів.

Як вам простіше?

Олексій Мачехін - 16-2-2005 у 13:58

Викладай на сторінку і кидай мені на у2у лінк, або сюди, якщо трафіку не шкода :)

Леся Кулик - 16-2-2005 у 16:09

2 polidrom
ideja prekrasna, mozna wystawyty na storinku

Леся Кулик - 16-2-2005 у 16:28

Chy xtos' z shanownyx forumiwciw bachyw filmy:

"Mlyn" reż. Igor Negresku/ Ukraina/Ukraine 45' ;
"NIGHT IS BRIGHT"reż. Roman Balayan Ukraine/Russia 90 fab;
"WARSZAWSKA MELODIA GALABKI"reż. Galina Czerniak /Ukraina;
"A PAINTER. FANTASIES ABOUT TARAS SAWCZENKO"
reż. Galina Czerniak/Ukraine 30' fab.
"FEDIR NIROD. HISTORY OF LOVE"reż. Galina Czerniak/Ukraine 19' fab.
"TROJAN RESCUING""TROJAŃSKI SPAS" reż. Oleksander Denysenko/Ukraine 76’ fab.

Леся Кулик - 16-2-2005 у 16:56

Os' zhadani filmy buly prezentowani u mynulomu roci na miznarodnomu festywali LTF u Polshi.

Chy w Ukraini widbuwajutsja festywali off-owoho, alternatywnoho kino?

De molodi ukrainski rezysery prezentujut swou tworchist'?

Xto z molodoho pokolinnja ukrainskyx "fabularnykiw" najbilsh wam podobajetsja?

Chy w Ukraini isnuut' DKF-y (Dyskusijni Filmowi Kluby) pry kinotatrax?

Captivitas - 16-2-2005 у 18:54

"Нескорений", "Аттентат..." та "Голод-33" випустив на відео- CD "Классік". Можна замовити на umka.com.ua

Користувач Олесь - 16-2-2005 у 19:01

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
Викладай на сторінку і кидай мені на у2у лінк, або сюди, якщо трафіку не шкода :)


Якщо можна, я би теж хотів лінк.

Ярема П. - 16-2-2005 у 22:01

Мені теж на U2U, якщо можна, лінк, будь-ласка!!!!
Я в свою чергу можу теж виставити на скачку, єдине що скачувати можу дати тільки sftp, scp. Але спочатку фільми б дістати!

polidrom - 16-2-2005 у 22:50

Мені треба трохи часу, щоб сконфігуруватися. Трафік мені нічого не коштує. Провайдер починає хвилюватися тільки коли upload перевищує 2-3 Gb в день. Проблема більше з моїм сервером. Там зараз тільки трохи більше 1Gb місця. Тобто я фізично не зможу, найближчим часом, виставляти більше одного фільму на раз.

Тому, раз Олексій береться розповсюдити серед форумців, принаймні серед тих хто в Україні, то як тільки буде готово даю йому лінк.

Користувач Олесь, що до останнього часу перебував то в межах Священної Римської Імперії то в Ірландії (місцезнаходження на даний момент: невідоме)
теж першочергово дістане лінк.

Припускаючи що, п. Ярема П. більше в Кракові ніж у Львові то він теж дістане лінк в першій черзі.

Сподіваюся, що ніхто не образиться, якщо почнемо таким способом.

Який фільм ставим першим? Мамай?

До речі всі ті фільми я сам стягнув ослом, користуючись http://www.share.net.ua/?do=movie. Тягну і далі. Тим в кого трафік безплатний -- рекомендую.

Ярема П. - 17-2-2005 у 11:11

to polidrom: Я в Кракові, дякую за довіру:-)

До всіх:
Але ще раз попереджую - від мене можна буде тягнути тільки secure ftp, тобто створюю account, і даю логін і пассворд на скачку, решта - ваша справа.



Windows must die! http://www.microsoft.com/

Олексій Мачехін - 17-2-2005 у 11:39

Я не можу користуватись ослом. Давайте Мамая.
Для українців - я спробую його викласти для скачування на фтп, але не обіцяю. Ймовірно буду катати на болванки і відправляти поїздами.

Ярема П. - 17-2-2005 у 13:22

Хай буде Мамай першим. По відгуках фільм не щоб так аж сильно добрий, але дивитися можна.
BTW, polidrom, дякую за лінк, я щось випустив його з своєї уваги. А на скачування торрентом українських кін/музики часом лінків не маєш? Я б з задоволенням кинув на скачку торрентом, але я за firewall, а для трекера треба мати хоч один порт відкритий для seeding.

Користувач Олесь - 17-2-2005 у 19:41

To Polidrom:

Дякую наперед, підключення в мене німецьке, незалежно від місця перебування (за вийнятком Ірландії, там місцеве).

polidrom - 18-2-2005 у 18:25

2 Ярема П.

Ти U2U читаєш?

Олексій Мачехін - 18-2-2005 у 18:34

2 polindrom я вже 12 відсотків взяв, але хтось у нас на канал міцно сів. Я так исподіваюсь до понеділка зняти, але зняв чи ні до понеділка не знатиму.

Ярема П. - 18-2-2005 у 20:21

OK, я качаю, на завтра маю вже мати, як скачаю - виставляю на secure ftp. Тобто ті, хто хоче качати, хай приготують собі клієнта для того, для мастдая (вінда) пропоную winscp, може ще якісь є, для лінуха konqueror, krusader, gftp і ще купа інших, або з консолі sftp або scp. За айпі, логіном,паролем звертатися u2u. Я дещо теж стягнув з того сайту фільмів на шару, може теж виставлю.

polidrom - 18-2-2005 у 21:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
2 polindrom я вже 12 відсотків взяв, але хтось у нас на канал міцно сів. Я так исподіваюсь до понеділка зняти, але зняв чи ні до понеділка не знатиму.

Та ніхто в спину не жене. Просто як стягнеш, то дай знати, щоб я поставив наступний фільм. Користувач Олесь вже стягнув (швидкий священно-римський інтернет, однако), Ярема каже, що завтра.

Питання, який фільм, з двох, що залишилися ставимо наступним?
І, в основному до Олексія, чи не розбити наступний фільм на кілька кавалків?
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Я дещо теж стягнув з того сайту фільмів на шару, може теж виставлю.

Вистав, будь ласкавий, якщо можеж. Я, тимчасово, не в стані, в силу обмеженого free space на веб сервері.

Ярема П. - 18-2-2005 у 22:26

OK, народ, я готовий виставити на скачку то що маю. Прохання/попередження - не тягнути більше ніж 1 файлу нараз - я зараз не в штатах, аплоад в мене не 150, а набагато менший, тож дайте і іншим можливість потягнути щось. По лінк і т.п. - на ю2ю. Що стягну-теж там появиться, по мірі того як я сам це стягну.

polidrom - 18-2-2005 у 22:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
А на скачування торрентом українських кін/музики часом лінків не маєш? Я б з задоволенням кинув на скачку торрентом, але я за firewall, а для трекера треба мати хоч один порт відкритий для seeding.

Я на торренті пару разів обпікся, в тому плані, що закачувався файл, але замість того, що сподівався був зовсім інший контент. Це нетипово для популярних лінків, яко Голівуд і т.д., але трапляється для менш поширених.
Тому надаю перевагу ослу(дуже влучна назва) -- хоч і неспішно але вперто і впевнено.

Ярема П. - 19-2-2005 у 10:46

В мене таке враження від Мамая, ніби його знімали для того, щоб його ніхто не дививися. Мене стало на хвилин 10 безперервного перегляду.

Ярема П. - 19-2-2005 у 10:48

2 polidrom:
Я на данкі мав то само:-) поки не почав перевіряти форуми на предмет відповідності назви фільма його вмістові. Для торрента то само діє, між іншим.

Олексій Мачехін - 21-2-2005 у 11:00

ЕГГОГ, хто програмував на калькуляторі - знає що то за фігня :(
Я скачав Мамая - 734 мб. Але програється тільки фрагмент на одну хвилину :(

Це проблема мого качання, чи у всіх так?

polidrom - 21-2-2005 у 11:27

Якщо, ти дійсно накачав 734 мб, то має грати все. Якщо, десь глюкнуло, то попробуй VirtualDub (http://www.virtualdub.org/index). Ним можна поправляти відео любого рівня "побитості".

Мамая знімаю. Нескореного ставити?

Ярема П. - 21-2-2005 у 11:55

Став Нескореного!

Мамай в мене нормально йшов. Правда, в mplayer завжди все добре іде, навіть глючні файли.

Олексій Мачехін - 21-2-2005 у 12:48

Питання - скільки часу триває фільм? Бо він у мене з 19 хвилини спочатку починається :o

Олексій Мачехін - 21-2-2005 у 13:34

Можна не відоповідати :((
Те, що я скачав - набір з 4 уривків від початку до 19-25 хвилини. Можливо, в процесі були збої і регет починав спочатку, але ліпив до кінця скаченого файлу :(

Nazar - 21-2-2005 у 13:42

Та давай я тобі запишу, чого мордуватись?

Олексій Мачехін - 21-2-2005 у 14:34

Ого, так ти маєш? А я питав вже - хто подилиться???

Nazar - 21-2-2005 у 17:51

Тай я ніби то натякв на то.
давай - давай.:saint:

Ярема П. - 22-2-2005 у 12:03

Тааааак, таке качання має недоліки. Дійсно, я скачав Нескореного, фільм ніби і має розмір такий самий, але насправді складається з уривків, оскільки напевно за кожним переривом фільм починав записуватися наново в кінець файлу. Підозрюю, тут особливість вебсервера. З Мамаєм такого не було, бо качалося безперервним потоком. Розв'язок: треба давати чексум для перевірки файлу. До polidrom:
може ти б мені сам поклав файл в директорії інкомінг, логін пессворд ти маєш?

polidrom - 22-2-2005 у 18:24

Поклав. Каже, десь за десять годин перекине.

Олексій Мачехін - 22-2-2005 у 18:37

У мене інет доволі тонкий і розбиття буде полюбе. Тому качати припинив.

Ярема П. - 22-2-2005 у 20:39

2 polidrom: Дякую, завтра тоді подивлюся

polidrom - 23-2-2005 у 10:14

2 Ярема П.
Здаюся, але на твій фтр більше 10-15мб не лягає. За 15-20хв. поєднання рветься і пропонує починати сесію спочатку...

Ярема П. - 23-2-2005 у 11:38

Я спробую тоді ще раз, може не буде переривів

Олексій Зайцев - 12-3-2005 у 07:36

Обмінююся українськими фільмами по звичайній пошті.
Олексій
waw@aport.ru

Ярема П. - 12-3-2005 у 10:12

2 Олексій Зайцев:

Яким чином на звичайну пошту 700-800 мег прийде? Що за зв'язок такий?

Олексій Зайцев - 12-3-2005 у 15:09

Відправлю бандероль.
Пояснюю що таке звичайна пошта: Записуєш фільм на СД, ДВД чи ВХС, кому що більш подобається. Мені наприклад ВХС.
ДВД з українськими фільмами я ще не зустрічав.
Йдеш на пошту , пишеш поштову адресу країна, місто, вул. .... Може хто забув про такий вид зв’язку.

Кіно врятують ”бандитські” гроші?

Роман Голощук - 12-3-2005 у 16:19

Українського кіно немає, тому за те, що нині знімають українські режисери, народному артистові України Іванові Гаврилюку відверто соромно. Правда, актор наголошує, що не має на увазі молодих режисерів, які, власне, знімають цілком достойні фільми. Йдеться, радше, про іменитих режисерів, які за великі суми з держбюджету знімають бездарні фільми. ”Треба дати дорогу молодим талантам. Зараз в українському кіно дуже мало нових облич. Щобільше, тих, хто дійсно відкриває для світу українське кіно, ніхто не знає. Впевнений, що про успіх Тараса Томенка, чий фільм зайняв Гран-прі на Венеційському бієнале, мало хто знає,” - розповів Іван Гаврилюк. Тому держава повинна підтримувати починання саме таких молодих талантів, а не викидати мільйони доларів на бездарні фільми титулованих режисерів.

До речі, у тих же США, за словами актора, держава фінансує близько 50% кіновиробництва. В Росії на кіноіндустрію щороку виділяють приблизно 100 млн доларів, в Україні ж ця сума в 25 разів менша. Крім того, державним дотаціям в Росії суттєво допомагають інвестори. Передовсім тому, що через кіновиробництво там ”відмивають” бандитські гроші. ”І це прекрасно розуміє влада. Але вони пішли на це, щоб залучити гроші для кіно. Бачите, скільки там тепер фільмів знімається? Їх якість- тема іншої розмови. Важливо, що кіно там існує. Можливо й нам варто піти таким шляхом...” - роздумує Гаврилюк.

Але не тільки у грошах проблема. Щоб підняти українське кіно з руїни, на думку народного артиста, треба щоб цим зайнялися фахівці з досвідом, а не працівники міністерства культури. Найкраще, якби кіно виокремили зі згаданої структури в окреме міністерство або держдепартамент. ”І справа не в особистостях, що очолюють міністерство. Цим мають займатися фахівці з відповідним досвідом і відповідною освітою”, - сказав артист. На запитання, хто б цей департамент мав очолити, Гаврилюк відповів ухильно, проте натякнув, що він недарма так активно просуває цю ідею.
газета ”Поступ”

Джерело - "Щоденний Львів"

Captivitas - 13-3-2005 у 15:06

То Олексій Зайцев
Прочитай U2U

Ярема П. - 13-3-2005 у 22:49

2 Олексій Зайцев

Хочеш сказати, що за кордон теж відправиш задурно?:sing:

Олексій Зайцев - 14-3-2005 у 08:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
2 Олексій Зайцев

Хочеш сказати, що за кордон теж відправиш задурно?:sing:


На обмін відправлю в будь-яку частину світу.
Та можна і задарма , може і мені хто-небудь що-небудь задарма пришле.

сумна - 19-4-2005 у 19:19

Вліз мені вчора до рук "Пафос" Єшкілєва, погортала і думаю собі: це ж готовий кіносценарій! Ну чому цього ніхто не знімає? Маю на увазі письменників-постмодерністів. За романами Андруховича могли б бути цікаві видовищні фільми. Уявляєте "Перверзію", зняту у Венеції? Або "Рекреації", зняті в Коломиї? Невже такі фільми не були б касовими?
І ще важливо, що персонажі в них могли б говорити "людською" українською мовою ("людською" - маю на увазі, що, наприклад, бомж не вживає в розмові слова "авжеж", і не вимовляє слово "ящики" з наголосом на останньому складі, а говорить так, як чуємо в житті).

Круціфукс. - 20-4-2005 у 08:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від сумна
За романами Андруховича могли б бути цікаві видовищні фільми. Уявляєте "Перверзію", зняту у Венеції? Або "Рекреації", зняті в Коломиї? Невже такі фільми не були б касовими?

Можливо, але навряд чи зміг би їх той, хто бачив хоча б один фільм Фелліні (починаючи з "La Dolce Vita"), дивитися без сміху. Андрухович, мабуть, і сам признає, що в прозі він - епігон кіно Фелліні. І якщо його прозу перевести назад в кіно, то різниця стане дуже відчутною. :)
Хай краще залишається прозою. В "Рекреаціях", принаймні, слова добре дружать одне з одним. Так, що і вторинність такої книжки майже перестає дратувати.

сумна - 20-4-2005 у 10:13

Скажу як глядач-дилетант, що мені було б цікавим навіть епігонство Фелліні, якби це було зроблено талановито. :-)

Captivitas - 23-7-2005 у 12:53

З 29.07 у Івано-Франківську "Залізна сотня" Янчука. Можливо це початок українського прокату? Принаймні на це сподіваюсь.

Captivitas - 9-9-2005 у 20:21

Сьогодні вдалося переглянути "Татарський триптих" Олександра Муратова. Як не дивно, у кінотеатрі. Він й сам приїхав до Зп на невеличкий фест до Дня укр. кіно.
Стрічка дуже яскрава, знята кримсько-татарською мовою. Дуже рекомендую :)

Галина Лев - 9-9-2005 у 21:22

А я поки читала Наталчин "Містичний Вальс", у кожному абзаці бачила суперові сцени такої фільми, шо америкоси би вдавилися від заздрощів:, але наразі нашим кіношникам таких ідей не мож подавати, бо "ізуродують", як "Роксоляну", де один ледь півтораметровий татарчук тягне на боці трьох відбірних українських дівок. :(

Олександр Шевченко - 9-9-2005 у 22:41

Про екранізацію Вальсу тут вже десь писалося. Справа не в тому, що спотворять, а в тому, що взагалі не візьмуться. Наше кіно ще не на тому рівні, щоби хтось ризикував вкладати гроші в сумнівний з їх точки зору продукт. Якийсь хворобливо консервативний підхід - або екранізувати класику, або взагалі нічого не знімати... хіба що телесеріали для 1+1. Намагався я колись додивитися "блокбастер" "Дух землі" за Рогозою, але терпіння не вистачило... А от "Вкрадене щастя" за Дяченківською адаптацією дуже сподобалося, хоч і бачив лише першу серію. Чудова акторська гра і класна робота оператора. Знятий на такому рівні кінофільм чудово пішов би на великому екрані. Залишається лише чекати, коли ж в нашому кататонічному кінематографі зникне алергія на слово "комерція" і хтось таки наважиться спродуктувати нахабний, амбіційний, сучасний фільм. Бо без ризику нічого не зміниться.

Галина Лев - 10-9-2005 у 01:57

"Украдене щастя" мені теж сподобалося, принаймні достатньо реальні обставини, герої, побут, мова та все інше. А щодо перспектив, то не обов'язково ж відразу знімати блокбастери понапихувані спецефектами. Касовість не тим визначається. Невже з нашими акторами не можна створити гарних фільмів-вистав. Маю на увазі кіно, для зйомок якого достатньо було б однієї кімнати і по одному лаху на кожного. Решта компенсувалась би талантом. Візьмімо шедеври радянського кінематографу: "Ирония судьбы", "Гараж", "Москва слезам не верит" і ще купу унікальних картин,- хіба для їх створення потрібне було щось надзвичайне? Дайте державне замовлення, допустіть до вже визнаних акторів молоді голови зі свіжими ідеями, запросіть спонсорів - і маєте якісний вітчизняний продукт. Але, звичайно, для того треба ж іще висунути свою дупу з міністерського сідала, принести до парламенту закон, який би захищав того виробника, актора і спонсора, ну і здалось би ще докласти якихось зусиль, аби той закон пройшов! А навіщо? Закатала один-два скандали і можна сидіти півроку, каву пити в кабінеті. Зате Міністр!
Одне мене буде тішити у відставці цього уряду,- якщо та коза туди більше не пройде. Яка співачка, такий міністр. Я думала зірковість її обмежиться завідуванням кафедрою вокалу при такій же звізді Поплавському, але ні, то тре було на міжнародний рівень вивести! Нє, Білозір і вокал! На всю країну, визнану однією з найспівочіших у світі не знайшлося голосу, і вокалом зайнялась Оксанка! І так у нас завжди...
Все, іду спати, бо покажу себе зараз не з того боку, шо треба.

Ой мало не забула, сьогодні ж день Українського кіно!
З тим вас усіх і вітаю!:mad:

tysovska - 19-10-2005 у 13:34

Цитата:
14 жовтня, на Покрову, найбільш шановане свято для запорозьких козаків та вояків Української Повстанської Армії, московська громадськість мала нагоду переглянути фільм сучасного українського режисера Олеся Янчука “Залізна сотня”. Це стало можливим завдяки участі стрічки в Міжнародному фестивалі воєнного кіно імені Ю.Озерова, організаторами якого виступили Федеральна аґенція з культури та кінематографії Російської Федерації, Центральний музей Великої Вітчизняної війни на Поклонній горі за підтримки Міністерства оборони РФ.

Джерело - е-Куфер

tysovska - 19-10-2005 у 13:35

Цитата:
В Україні зняли перший фільм жахів - "Штольня". Це дебютна робота молодих київських кінематографістів. Побачити її на великих екранах можна буде у травні наступного року. Історія про молодих відчайдухів приправлена давньослав'янськими міфами та язичницькими повір'ями. Незважаючи на відсутність у кіно серйозної комп'ютерної графіки, творці фільму запевняють - буде страшно. Автори "Штольні" - молоді кінематографісти, яких досі знали як кліпмейкерів - мають сильні амбіції щодо свого фільму. Вони переконані: їхній витвір - приголомшливий молодіжний трилер - обов'язково принесе прибутки. Наразі у Москві триває робота з опрацювання плівок. Потім монтаж. У найближчих планах молодих митців зняти ще пару художніх фільмів - на гроші, отримані від прокату "Штольні".

(Звідти ж)

Captivitas - 19-10-2005 у 21:07

"Автори "Штольні" - молоді кінематографісти, яких досі знали як кліпмейкерів - мають сильні амбіції щодо свого фільму. Вони переконані: їхній витвір - приголомшливий молодіжний трилер - обов'язково принесе прибутки."

Щось останнім часом тенденцією стало - міграція кліпмейкерів у велике кіно. Для Європи це дуже поширене явище останнім часом. Інколи щось цікаве з цього дійсно виходить.

tysovska - 5-5-2006 у 14:15

Цитата:
«Кінофорум Україна-2006» — подія, яка ставить під сумнів факт того, що кіно в Україні переживає трагічний період у своїй історії, який узагалі невідомо коли закінчиться. Три дні «Кінофоруму» були розписані похвилинно, розпочиналися рано-вранці, закінчувалися пізно вночі, а з ідеєю побачити і почути все я розпрощалася відразу ж, як прочитала програму. З’їзд Асоціації сприяння розвитку кінематографа в Україні, форум Асоціації кінопродюсерів, кінокампус, майстер-класи від «Школи Голлівуду в Україні», семінари, презентації, допрем’єрний перегляд фільмів… І хоча про ідеальний стан нашого кіновиробництва та прокату не доводиться говорити навіть за такої насиченості та різноманітності «Кінофоруму», заводити пісню про занепад не хочеться.

Продовження статті - тут

Андрій Пелещишин - 5-5-2006 у 15:39

Переіменовую (кирилізовую) тему