Форум Рідного Міста

"Книжковий клуб" - ваші відгуки

Vlotsk - 24-2-2005 у 13:34

Отримав рекламну листівку від "Книжкового клубу". Пропонують 3 книги на вибір за 8 грн + 6 грн за реєстрацію + ще щось за доставку замовлення. Пропозиція виглядає цікавою, навіть враховуючи те, що ставши членом клубу я беру на себе зобов"язання купляти у них хоча б 1 книгу раз у квартал (а їх ціни явно завищені). У зв"язку з цим хотів би поцікавитись у дописувачів форуму, чи має хто досвід членства в тому клубі і які Ваші враження від нього?
http://www.bookclub.ua/

MartinkaDP - 24-2-2005 у 14:37

є досвід. не залазь у то - у них нема майже нормальних книжок, українських взагалі не більше 5% і ті побутові поради і навчальні або ж дитячі, поза тим книжки коштують в районі 20 грн - принаймні так було 2 роки тому - на базарі такі самі дешевші.
асортимент можеш цілком оцінити з запропонованого в проспекті - побут, детективи, дамські романи, майже все російською.
якшо вже кудись залазити - то на Книгоношу, там усе навпаки в плані мовному і значно краще в плані цін і контенту.

Наталка - 24-2-2005 у 15:00

Цілком підтримую Martinkу - у мене сусідка туди залізла, то не знала, як втекти із "Книжкового клубу". Та й асортимент у них... :(

Олексій Мачехін - 24-2-2005 у 15:24

Я маю досвід в т.ч. і утікання :)
Якщо влізеш - розповім як, але краще не лізь :)

Рост - 24-2-2005 у 16:32

Нічого собі, клюб любителів книжок, що утікати треба! Вони що, відстрілюють боржників? :o

Олексій Мачехін - 24-2-2005 у 16:39

Ні, там цікаві умови - вступивши мусищ рік купляти певну кількість продукції, а потім або відмовитись завчасно або далі купувати.
При тому, що вони ухиляються від отримання відмов, ще й в серйоз вимагають купувати нову продукцію, якість якої нижче плінтуса.

Рост - 24-2-2005 у 16:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
ще й в серйоз вимагають

Це як? Б`ють морду? :)

Олексій Мачехін - 24-2-2005 у 16:56

Тобі приходять листи, де чітко і недвозначно роз`яснюються твої обов`язки перед цією організацією.

Рост - 24-2-2005 у 17:07

І? Що ж у тих листах?
Олесю, я не докулупуюсь, мені просто цікаво.

Олексій Мачехін - 24-2-2005 у 18:51

Росте, якщо знайду, покажу. Приблизно так "згідно договору, який ви підписали, ви мусите купувати...."

Hanor Narasson - 24-2-2005 у 19:50

А не пробували просто ігнорувати листи? Або відповісти, що "маю ваші претезії в ... задній лівій кишені:lol:?

MartinkaDP - 25-2-2005 у 00:01

ми по якімсь часі після обов'язкового року просто перестали замовляти, жодних питань від них не було. лиш прийшов лист із проханням повернути картку.

Олексій Мачехін - 25-2-2005 у 15:33

А мені штук п`ять прийшло листів із наполегливими проханнями :)
Довелося принизитись до погроз антиреклами і відправити третю відмову тільки вже листом із повідомленням про вручення.

Dmy - 25-2-2005 у 18:37

У мене також був досвід роки 4 тому. Законний рік протримався і відмовився (відмовлятися від послуг можна 1(!) раз на рік, тобто через рік після вступу, через 2, 3 тощо. Заяву слати - за 3 місяці до терміну. Не встиг - чекай ще 4 квартали.
До питання Роста: якщо сам поточного кварталу нічого не замовив - не погрожують, а надсилають на свій смак, а смак у них... зрозуміло :(.
Це такі правила. Хоча, судячи з дописів у треді, зараз і КСД життя змушує ліберальничати.
Але Мартінка права - краще Книгоноша. Або я ще через Книжник Ревю замовляю.

Олексій Мачехін - 25-2-2005 у 21:25

Еге, я ще був на правах "присилання", точно :( Якось забулося вже :)

Hanor Narasson - 25-2-2005 у 21:32

Надсилають, я так розумію, т. зв. "наложенім платежом" (не згадаю, як це офіційно по-українськи :( )? Так от, згідно правил поштового зв'язку приватна (фізична) особа має право відмовитися від отримання такого відправлення. Тобто може просто не отримувати і все

MartinkaDP - 25-2-2005 у 22:11

це зветься "післяплатою".

здається, ми тоді таки не вписалися в їхні дикі терміни, але терору з їхнього боку наче не було...

Hanor Narasson - 26-2-2005 у 15:52

2Martinka

Дуже дякую за виправлення (без іронії), просто після 14-годинного робочого дня деякі слова вилітають з голови:o.